Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė

Kelionės akcentai

 • Kartu su visa Indija švęsime spalvingąją Holi šventę!
 • Aplankysime dinamišką ir konstrastų kupiną Indijos sostinę Delį
 • Rausvajame mieste Džaipūre grožėsimės didingu, ant kalvos įsikūrusiu Amber fortu
 • Plauksime Gangos upe ir stebėsime ritualines apeigas Varanasyje
 • Aplankysime prie Taro dykumos prisiglaudusį Puškarą
 • Išvysime amžinos meilės simbolį ir vieną iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų – Tadž Mahalo mauzoliejų
Nuo1276
2023 03 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 590
su skrydžiu: 1866
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Pagaliau! Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Leisimės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

ARTŪRAS

 Kiekvieną kartą, atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šia unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinius ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose – nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka, kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje!

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 13:40 –15:30 Helsinkis – Delis 20:20 – 06:20 +1 d.

Delis – Helsinkis 10:30 – 14:15 Helsinkis – Vilnius 16:25 –18:05

1
diena
VILNIUS – DELIS
Skrydis į Delį su vienu trumpu persėdimu. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.
2
diena
DELIS (pusryčiai)
Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir palydės iki viešbučio. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Ekskursiją pradėsime nuo Senojo Delio. Pakeliui pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate) – memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare. Senajame Delyje mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą.

Vėliau važiuosime apžiūrėti įspūdingo Kutbo minareto (Qutub Minar) ir jo komplekso. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje Delyje. 

3
diena
DELIS – ADŽMERAS – PUŠKARAS (pusryčiai)
Anksti ryte vyksime į Delio traukinių stotį. Šiandien pasinersime į tikrą, neišgalvotą kelionę indišku traukiniu. Kelionė iki Adžmero (Ajmer) miesto užtruks 5–6 valandas, tačiau, tikime, ji neprailgs – pro traukinio langus turėsime galimybę išvysti, kaip keičiasi Indijos gamta ir pro akis lekia įvairiausi šalies kontrastai. Pusryčiai traukinyje. Atvažiavę į Adžmyrą trauksime link Puškaro, mažojo Indijos perlo. Kadangi Puškaras ribojasi su Taro dykuma (Thar desert), jo gatves mina išstypusių kupranugarių kojos, papuoštos skambančiomis apyrankėmis ir žengiančios dykumos ritmu.

Puškare gyvena apie dvidešimt tūkstančių gyventojų, tačiau į šį miestą plūsta daug piligrimų ir keliautojų. Kadangi miestas funkcionuoja kaip religinis centras, jame gausu šventyklų ir brahmanų (šventikų) giminių, kasdien užsiimančių religine praktika arba meditacija. Puškare aplankysime pačią žymiausią miesto šventyklą, skirtą dievui Brahmai, ir šventą Puškaro ežerą. Likus laikui, galėsime pasivaikščioti po vietinį turgelį, o besileidžiant saulei turėsime galimybę pajodinėti ant kupranugarių grožėdamiesi saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje Puškare.

4
diena
PUŠKARAS – DŽAIPURAS (pusryčiai)
Kelsimės anksti ryte, kad spėtume išvysti užburiantį gamtos reginį – saulėtekį. Lipsime į kalną, ant kurio yra Savitri šventykla, skirta dievo Brahmos žmonai. Nuo čia atsivers ypatinga Puškaro panorama, nuspalvinta bekylančios saulės spindulių. Prižadame – šito vaizdo liksite pakerėti. Nepamirškite fotoaparato įspūdingoms akimirkoms įamžinti! Pasigrožėję vaizdais nuo kalno viršūnės iš Puškaro, grįšime į viešbutį papusryčiauti. Norintys galės pailsėti ar dar pasisukioti po vietinį turgelį. Po pietų vyksime į Džaipurą (Jaipur) (150 km, ~3-4 val.) – rožinį miestą, kurį pasieksime vakarop. Šį kartą apsistosime tradicinės architektūros viešbutyje – havelyje, kur galėsime pasijusti tarsi maharadžos. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Džaipūre.
5
diena
DŽAIPURAS – AGRA (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia pažintis su Džaipuro miesto pagrindiniu objektu – Amber Fortu. Pakeliui pravažiuosime pro Džaipuro senamiestį. Iki pat šių dienų Džaipuras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Važiuosime pro įspūdingą statinį Hawa Mahal, arba kitaip – Vėjų rūmus. Nusifotografavę prie Džaipuro simbolio – Vėjo rūmų, vyksime į Amber fortą, kuris ilgą laiką buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai.

Po ekskursijos vyksime į Agros miestą (250 km, ~4-5 val.). Pakeliui sustosime apžiūrėti laiptuotą Abhanerio šulinįTai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Šie šuliniai – tai viduramžiais Indijoje sukurta vandens sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsivėsinti nuo kaitros. Vakarop pasieksime garsųjį Agros miestą. Apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose, kur iš arčiau susipažinsime su vietinių gyventojų buitimi. Nakvynė Agroje.

6
diena
HOLI ŠVENTĖ AGROJE (pusryčiai)
Holi – spalvinga ir nuotaikinga šventė Indijoje, kuri skelbia pavasario pradžią. Šios šventės metu linksmindamiesi indai tepasi ir barsto ryškių spalvų dažus, dalijasi saldainiais ir laistosi spalvotu vandeniu. Tai viena įstabiausių ir labiausiai užsienio svečių mėgstamų Indijos švenčių. Šiandien ir mes galėsime linksmai švęsti ir linksmintis kartu su grupe ir visa Indija. Po pietų aplankysime Indijos simbolį, vieną iš pasaulio stebuklų – Tadž Mahalą (Taj Mahal). Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią penktojo mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Kalbama, kad Tadž Mahalo grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Šahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb). Vakare nakvynė svečių namuose Agroje.

7
diena
 AGRA – DŽANSI – ORČA (pusryčiai)
Ryte traukiniu apie 4 valandas keliausime į Džansi (Jhansi) miestą, kur sėsime į autobusą ir dar pusvalandį važiuosime iki mažo Orčos (Orccha) miestelio. Jis iki šių dienų pritraukia daugybę Indijos piligrimų: čia jie išpildo slapčiausius pasižadėjimus dievams ir pasisemia ramybės. Orčos virtuvė vegetarinė, sunku gauti alkoholio, nes miestas stengiasi išlaikyti „švaraus“ religinio centro įvaizdį. Orča buvo labai galinga centrinės Indijos karalystė, kurios didybė akmenyje buvo apsaugota nuo bėgančio laiko.

Aplankysime Džahangyro rūmus, kuriuose harmoningai jungiasi indiška ir islamiška architektūra, papuošta balkonais, kupolais, skulptūromis, subtilia kapaviečių puošyba. Vakare stebėsime dievo Ramos garbinimo ritualą Ram Raj šventykloje, į kurią kiekvieną dieną susirenka daugybę piligrimų. Nakvynė viešbutyje Orčoje.

8
diena
ORČA (pusryčiai)
Mažasis Indijos deimantas Orča panaikins įsitikinimą, kad ši šalis – tik įvairūs garsai, prekeivių šūksniai ir dulkių kamuoliai. Diena skirta poilsiui: kas norės, galės ilsėtis viešbutyje prie baseino, kas norės, savarankiškai pasivaikščios po Orčos miestelį, apsipirks jos jaukiame turgelyje, bendraus su vietiniais. Rekomenduojame apsilankyti šalimais esančiuose kaimeliuose ir susipažinti su valstiečių buitimi* arba pasimokyti indiškos virtuvės kulinarinių paslapčių*.  Vakare nakvynė viešbutyje Orčoje.

9
diena
ORČA – KADŽURAHAS – VARANASIS  (pusryčiai)
Iš ryto atsisveikinsime su Orča ir keliausime link Kadžuraho (Khajuraho) (200 km, ~4-5 val.), kur aplankysime žymųjį šventyklų kompleksą. Turistinis Kadžuraho kaimelis dėl jame esančio šventyklų komplekso yra vienas iš didžiausių turistų traukos centrų religingoje Indijoje. Tad nereikia stebėtis, kai Orčos parduotuvių savininkai entuziastingai klausinėja turistų, ar šie jau matė išdykėliškus Kadžuraho meilės monumentus. Pastatytos Chandelų dinastijos valdovų dešimtame-vienuoliktame amžiuje, šventyklos stebina erotinių figūrų įvairove ir įkūnija visus šiapusinius geidulius ir aistras. Šie statiniai siejami su Tantros ezoterika, seksualinės sueities praktika ir aistrų transformavimu į išsivadavimą. Taigi, švari ir religinė Orča bei Kadžuraho erotinių skulptūrų kompleksas papildo vienas kitą ir atspindi žmogaus gyvenimo esmę: gimimą, pasaulietinį gyvenimą, seksualumą, atsižadėjimą ir dievybės paieškas. Vakare naktiniu traukiniu išvyksime į Varanasį. Nakvynė traukinyje.
10
diena
VARANASIS (pusryčiai)
Ryte pasieksime Varanasį. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hinduistų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Iš traukinių stoties keliausime į viešbutį ir po kelių valandų poilsio pradėsime pažintį su šiuo šventuoju miestu. Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija. Varanasis mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje.

Svarbu paminėti, kad tai miestas, kuriame norėsite įsigyti lauktuvių! Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė – svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Vakare stebėsime įspūdingą Ganga arti, religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – didelis religinis renginys: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

11
diena
VARANASIS – DELIS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Tad kartu su vietiniu gidu sėsime į valteles ir plauksime Gangos upe stebėti vietinių apeigų. Vaizdas tikrai nustebins – toje pačioje upėje religingi indai prausiasi, skalbiasi, o svarbiausia – tekant saulei atlieka savo religines apeigas. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes.

Po pasiplaukiojimo valtimis Gangos upe grįšime į viešbutį papusryčiauti ir po kelių valandų važiuosime į pažintinę ekskursiją. Aplankysime Sarnathą (Sarnath). Tai legendinė vietovė, pastatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Ši vieta pritraukia budistų piligirimus iš viso pasaulio. Po pietų skrydis į Delį, nakvynė viešbutyje Delyje.

12
diena
DELIS – VILNIUS (pusryčiai) 
Anksti ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
Nuo1276
2023 03 02 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 590
su skrydžiu: 1866

Apie Indiją

Indija – stulbinančių kontrastų šalis. Indijos Respublika, iškyšulys Indijos vandenyne, Vidurio Azijoje. Ribojasi su Pakistanu, Bangladešu, Nepalu, Kinija, Birma ir Butanu. Goa valstija yra vakariniame Indijos iškyšulio pakraštyje. Nacionalinis gyvūnas – tigras, nacionalinė gėlė – lotosas.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė

Sonata
2020-03-17
10
Organizuota puikiai, labai daug ir įdomių lankytinų vietų. Pasitikiu, rūpestingai viskas atlikta.
Lina
2020-03-17
9
Kelionė puiki, įdomi programa, kelionės gidas labai stengėsi, pateikė daug informacijos, supažindino su vietine kultūra. Galbūt ateityje galėtų būti atidžiau parenkami viešbučiai. Kadangi kelionė sklandžiai praėjo, o kelionių gidas rūpinosi visais keliautojais, įsiklausydamas į jų poreikius, rekomenduočiau.
Elena
2016-10-07
9
Labai, viskas gerai. Nepajutome jokių nesklandumų, viskas suorganizuota puikiai. Viešbutis su vaikais atostogauti geras. Tik šiame viešbutyje, didžioji dalis atostogaujančiu anglai. Vakare iki vidurnakčio pakankamai triukšminga teritorijoje, nes švenčiamos vestuvės ir šiaip gan triukšmingai leidžiami jaunesnių poilsiautojų vakarai. Rekomenduočiau, tiems kam patinka anglų virtuvė. Teritorija viešbučio didelė. Kambariai - nėra prabangos, gan paprasta, bet švaru. Krantas jūros akmenuotas ir žolių daug, reikia paeiti prie kito viešbučio norit įeiti be akmenų į jūrą. Į ekskursijas vykome su vietinių organizatorių pasiūlymu. Vykome kateriu jūros pakrante iki Coral Bay, taip pat stabtelėjome prie Afrodites uolų, išmėginome paviršinį nardymą. Savarankiškai viešuoju transportu vykome į Pafoso zoologijos sodą, aplankėme vietos gyvenvietes.
Keliautoja
2016-10-07
10
Kelionės programa buvo intensyvi. Pirmosiomis dienomis teko labai mažai laiko poilsiui, nes buvo labai ankstyvi išvykimai bei intensyvios programos. Patarimas kitiems išvykstantiems Puškare lipant į kalvą turėti tinkamą avalynę, pritaikytą lipimui. Labai didelį įspūdį paliko: Delio žuvų turgus, Puškaro turgelis, kuriame pilna karvių ir kitų gyvūnų, taip pat kelionės traukiniu, džaipūro amber fortas, lipimas drambliais, pats džaipūro miestas. Didelį įspūdį paliko agros fortas. Žinoma labai laukėme vykimo į Taj Mahalį, taip pat į mažąjį Tadžį. Labai patiko Orčos miestelyje aplankytas kaimelis. Tikrai manau, kad vertėtų vykti į Khadžiuraho šventyklą, kur buvo galima įvertinti tikrąjį indiškosios architektūros stebuklą. Varanasyje papuolėme į žmonių kamštį, maudėmės gangos upėje, tikrai miestelis paliko gerą įspūdį, tik reikėtų perspėti, kad Holi šventę vaikučiai pradeda švęsti dar dvi dienos prieš Holi, nes buvome išmarginti jau kovo 21d. Labai sužavėjo gido darbas Džaipūre, taip pat Orčoje. Tikrai atsidavę savo darbui, stengėsi mums parodyti ir atsakyti į visus užduodamus klausimus. Gide labai paslaugi, stengėsi atsakyti į mūsų užduodamus klausimus. Darbą atliko puikiai.
Keliautoja
2016-10-07
10
Viskas buvo gerai sustyguota, net nesitikejau tokiu geru, tvarkingu viesbuciu. Autobusai puikus. Gidai zinantys ir megstantys savo darba verti tik pagyrimo. Rutelei atskiras ACIU ! Tai ziniu, isminties, kantrybes ir draugiskumo derinys viename asmenyje. Be jos kelione nebutu tokia idomi. Indija man patiko. Tai salis i kuria noriu grizti dar karta. Mazokai buvome gamtoje...
Vytautas
2016-10-07
9
Šia kelione, visumoje, esu patenkintas. Didelis AČIŪ visiems šios kelionės organizatoriams, kurie prisidėjo prie jos organizavimo. Puikus maršrutas, labai malonūs vairuotojai, patogus transportas ir geri viešbučiai tikrai nenuvylė. Niekur nebuvo vėlavimų, tiek skrydžiai, tiek traukiniai ir vietiniai autobusai. Labai likau sužavėtas vietiniu gidu Agroje, kuris Tadž Mahalo meilės istoriją perteikė iki susigraudinimo. Jo galėčiau ilgai klausytis, niekada jo nepamiršiu! Aplamai, Indija nenuvylė, nes žinojau kur vykstu, daug skaičiau, domėjausi, gal todėl viskas realybėje viršijo mano lūkesčius. Pasitvirtino taisyklė - geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti. Tik vienas įvykis kelionės metu pridavė minusą, "negerą prieskonį". Būnant Džaipure, gidės buvo pasiūlyta pasinaudoti ajurvedinio salono masažo paslauga. Pateiktas masažų sąrašas viliojo. Deja, šio masažo metu buvo apvogtas mano krepšys ir paimta apie 200,-Eur (rupijomis ir eurais). Pinigai paimti ne visi, todėl vagystės iš karto nepastebėjau. Šis įvykis paliko nemalonų prisiminimą dar ir todėl, kad masažą rekomendavo gidė Rūta, kaip ir kelionės organizatorius (asmeniškai prieš ją jai tikrai nieko neturiu), bet faktas yra tas, kad salonas turistams yra nesaugus ir paslaugų tokiose vietose organizatorius turistams tikrai neturėtų rekomenduoti. Tikiuosi, kad šia vieta nepasinaudos kitų būsimų turų turistai, ir ją išbrauksite iš siūlomų paslaugų sąrašo. Dar vienas pastebėjimas iš kelionės. Prieš išvykstant buvo akcentuota, kad maistas Indijoje nebrangus ir galėsime pietus ir vakarienes nebrangiai pasirinkti. Tačiau aplankyti kai kurie restoranai ir kavinės tikrai galėtų būti kuklesni ir aš, asmeniškai, galvoju, kad už maitinimą visos kelionės metu tikrai permokėjau, palyginus su planuotomis išlaidomis. Indija sužavėjo ir paliko nostalgijos nuosėdas mano sieloje! Tikrai esu ne iš tų turistų, kurie šią šalį aplanko pirmą ir paskutinį kartą.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4* žvaigždučių viešbučiuose, tradicinės architektūros havelyje, svečių namuose turo metu (10 nakvynių: 2 nakvynės Delyje, 1 nakvynė Puškare, 1 nakvynė havelyje Džaipure, 2 nakvynės svečių namuose Agroje, 2 nakvynės Orčoje, 1 nakvynė Varanasyje, 1 nakvynė traukinyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Traukinio bilietai Delis – Adžmeras, Agra – Džansi, Kadžurahas – Varanasis;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina nuo 590 EUR);
 • Lėktuvo bilietai Varanasis – Delis (kaina nuo 80 EUR);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą (~80 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, programoje pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka apie 25 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 339 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (~4-5 EUR/asm. dienai);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas – Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Indijoje, Delio oro uoste. 
 • Visos kelionės metu autobusu ir traukiniais nuvažiuojama ~2100 km.

Kelionės užsakymas

Nuo
1276

+ skrydis nuo: 590 visiems su skrydžiu: 1866
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
VISA didingoji PERU, žvelgiant iš kondoro skrydžio ir lamų takų gylio
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje. Vasaros sezonas.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.