Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • 2019 03 26 dieną išvykimas yra iš Vilniaus
  • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
  • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
  • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
  • Išvysite senovinį Angkoro miestą ir žymiausią jo statinį – Angkoro šventyklą
  • Stebėsite unikalaus Tonle Sapo ežero vietinių žmonių gyvenimą
  • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
  • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje

Programa

 • 1 diena

  RYGA – BANKOKAS

  Išvykimas iš Rygos. Skrydis į Bankoką su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Atskrisite į Bankoko oro uostą ir būsite pervežti į viešbutį, esantį šalia Tailando sostinės centro. Vakare jūsų laukia laisvas laikas, kuomet patariame netinginiauti, o pradėti pažintį su šiuo miestu. Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čau Prajos upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai. Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį Pat Pong turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių jūsų laukia pažintinė ekskursija po Bankoką. Pamatysime įdomiausias Bangkoko šventyklas: Wat Pho, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio rymančio Budos statula, nuostabią ryto aušros šventyklą (Wat Arun), Auksinio Budos šventyklą (Wat Trimit), šiuolaikinius dangoraižius ir lankysime gatvės turgų. Keliaudami tradicine ilgąja valtimi po Bangkoko kanalais, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja visai šalia šventyklos. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Po ekskursijos jūsų laukia laisvas laikas.

  Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane* (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą „ladyboy“ kabareto šou*. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  DAMNEN SADUAKO TURGUS – KANČANABŪRIO PROVINCIJA – UPĖ KVĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės. Pakeliui jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą. Toliau jūsų laukia nuostabi vieta – upė Kvė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“. Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 300 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite džiunglių šlaitų apsuptyje, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Apžiūrėjus „Mirties kelią“ jūsų lauks kelionė tradiciniu laiveliu link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Pakeliui turėsite galimybę apsilankyti gyvačių fermoje* (už papildomą mokestį). Atvykus į viešbutį ant upės Kvė, jūsų lauks vakarienė jame. Po vakarienės už papildomą mokestį galėsite pasimėgauti tradiciniu Monų kaimelio gyventojų šou, surengtu specialiai jums. Nakvynė Kančanabūryje.

 • 5 diena

  KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai)

  Ar gali kas būti maloniau nei auštant prabusti nuo upės čiulenimo nacionaliniame parke? Papusryčiavę viešbutyje jūs vyksite į iš žemės gelmių trykštančius terminius šaltinius, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai – nepakartojama proga gamtos dovanomis sustiprinti kūną ir pailsėti. Beje, šie šaltiniai ir versmės yra Kančanabūrio provincijos pasididžiavimas, kaip ir Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas, kuriame toliau tęsite kelionę. Turbūt ne veltui ši provincija vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, juk čia – nepraeinamos džiunglės ir amžinai žaliuojančios kalvos, giliavandenės upės ir triukšmingi kriokliai. Tačiau svarbiausias dalykas – neįtikėtinai švarus oras. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais nacionaliniu Sai Joko parku. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba kvapą gniaužiančiame Sai Jai (Sai Yai) krioklyje, prie kurio taip pat sustosite.

  Papietavę vyksite į Dramblių kaimą, kuriame susipažinsite su šiais nepaprastais gyvūnais, o už papildomą mokestį*(~20 Eur) net galėsite jais pajodinėti po tankiąsias džiungles. Paskutinė šios turiningos kelionės stotelė – arbatos namelis, kuriame jums pristatys didžiulę arbatos kolekciją ir supažindins su nepaprastomis šio gėrimo galiomis, taip pat užsuksite į Tailando liaudies medicinos vaistinę. Beje, čia galėsite įsigyti sveikatinančių lauktuvių.

  Tuomet vyksite į Patają, kurioje jums paruošta apžvalginė programa: aplankysite milijonus metų skaičiuojančių akmenų parką ir jame įsikūrusią krokodilų fermą, kurioje rodomi krokodilų šou, užsuksite į latekso fabriką (beje, kaučiukas ir latekso gaminiai – dar vienas Tailando perlas ir pasididžiavimas), taip pat – į gyvačių fermą (joje irgi rodomi gyvačių šou). O brangakmenių muziejuje „Gems gallery“ bus surengta požemių ekskursija, kurioje jums papasakos, kaip išgaunami, apdorojami ir pagaminami brangaverčiai gaminiai.

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Šiandien apsilankysite Milijono metų senumo akmenų parke bei Patajos krokodilų fermoje. Čia pamatysime, kaip gyvena krokodilai, išvysime šių gyvūnų bei jų dresiruotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pastebėsime įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių ir akmeninių gyvūnus vaizduojančių skulptūrų.

  Pataja – vienas populiariausių bei didžiausių kurortų Tailande, kuris kadaise buvo tik nedidelis žvejų kaimelis. Čia rasite begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie tiesiog nori pamatyti, kaip gi atrodo ši vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama.


  Tiems, kas norės daugiau gamtos, o ne šurmulio, rekomenduojame nuplaukti laiveliu į 4 km ilgio mažytę Larno (Koh Larn) salelę, nutolusią vos 7 km nuo Patajos įlankos. Čia jūsų lauks egzotiški paplūdimiai, tarp kokospalmių plėvesuojančios supynės bei palei uolas vinguriuojantys mediniai tilteliai.  Už papildomą mokestį galėsite įsigyti ekskursijas į „Alcazar Show“ šou, „Alangkarn Extravaganza Show“ šou, Larno salą bei Samet salas, Nong Nooch botanikos sodą, Sri Racha Triger zoologijos sodą, panardyti ir pan. Nakvynė Patajoje.

 • 7 diena

  PATAJA – SIEM REAPAS – TONLE SAPAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte pasiimsite iš viešbučio pusryčių dėžutes ir keliausite į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsite sieną, pravažiuosite Poipeto miestelį ir toliau vyksite į Siem Reapą. Atvykus įsiregistruosite viešbutyje. Papietausite tradiciniame khmerų restorane. Po pietų lauks kelionė į ypatingą vietą – Tonle Sapo ežerą, kitaip dar vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną.

  Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą.  Šiame ežere gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir vietnamiečių etninės grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lušnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai plaukiojantys bliūduose ir juokais gąsdinantys pagautomis gyvatėmis. Aplankysite krokodilų fermą. Vakarienė restorane ir tradicinis khmerų šou. Po šio reginio vyksite į viešbutį Siem Reape. Laisvas vakaras ir nakvynė Siem Reape.

 • 8 diena

  SIEM REAPAS – ANGKORAS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Diena skirta Angkoro senovės miestui – didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas.

  Pirmasis sustojimas – Ta Promo (Ta Phrom) šventykla, išgarsinta Holivudo filmo „Lara Croft: The Tomb Raider“. Tuomet pamatysite Ta Keo šventyklą – vieną aukščiausių komplekse.

  Ekskursiją tęsite prie miesto-tvirtovės Angkor Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui. Čia pamatysite Bajono (Bayon) šventyklą – žinomą bei krupščiai dekoruotą khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus.

  Toliau lankysitės žymiojoje Angkor Vato šventykloje, pastatytoje khmerų karalių jau iki XII a. Ilgainiui jie prarado valdžią ir šventykla dingo džiunglėse po samanomis ir lianomis.

  Vėliau mokslininkai iš naujo atrado šį khmerų palikimą ateities kartoms. Šventykla nustebina savo didybe ir dealiai suprojektuota architektūra. Poilsis ir pietūs viešbutyje. Vėliau vyksite į tradicinį khmerų medžio apdirbėjų kaimelį, pamatysite kaip gimsta įmantrūs medžio raižiniai, tradiciniai baldai. Tuomet – pervežimas į Patają ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė Patajoje. 

 • 9 diena

  PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių kelsitės į Čango (Koh Chang) salą, kurioje jūsų lauks dar kelios dienelės nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje. Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Dramblio sala“, kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu.

  Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

 • 10-13 dienos

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Čango saloje.

 • 14 diena

  BANKOKAS – RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.

 • 15 diena

  RYGA

  Grįžimas į Rygą.

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 kovas
Penkt, Kov 22Penkt, Bal 5 Vietų nebėra
Antr, Kov 26Antr, Bal 9 Vietų nebėra
Penkt, Kov 29Penkt, Bal 12 4

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
835 EUR
 

+ skrydis apie 600 EUR
su skrydžiu nuo 1435 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIŲ IR KAINŲ LENTELĖS PATAJOJE

Viešbučiai Kaina asmeniui 
2*/3* Fortuna/Chad Da +Romeo palace+ Koh
Chang Resort/Chai Chet)
nuo 835 EUR + skrydis
3* Fortuna/Chad Da +  Jomtien Thani + Klong Prao/Chai Chet) nuo 900 EUR + skrydis
4*/3*Fortuna/X2/Prince Palace +Jomtien Thani Klong Prao /Chai Chet) nuo 915 EUR + skrydis
4*/3* X2 /Prince Palace + Long Beach +
Klong Prao /Chai Chet
nuo 995 EUR + skrydis
4*/3* Fortuna/X2 /Prince Palace + Long Beach +
Klong Prao /Chai Chet
nuo 1000 EUR + skrydis
4* Fortuna/X2 / Prince Palace + Long Beach /Avalon + Kacha Resort) nuo 1095 EUR + skrydis
4* Fortuna /X2 / Prince Palace + Long BeachAvalon + Dewa Resort) nuo 1195 EUR + skrydis
5* Fortuna/The Berkeley + Royal Cliff +The Dewa) nuo 1360 EUR + skydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais: 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 1 nakvynė viešbutyje Kančanabūryje; 3 nakvynės viešbutyje Patajoje; 1 nakvynės Siem Reape; 5 nakvynės viešbutyje Čango saloje;
  • Programoje nurodytas maitinimas;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
  • Visi pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai iš Rygos į Bankoką ir atgal (nuo 600 EUR);
  • Tailando vienkartinė viza (~ 30 EUR) arba Tailando daugkartinė viza (~ 140 EUR);
  • „Reentry“ viza – 40 USD;
  • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas ~ 18 EUR;
  • Kambodžos viza (~ 40 EUR), forminama pasienyje;
  • *Privalomos Kalėdinė ir Naujametinė vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje);
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.    

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 31 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti „Reentry“ (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. Reentry vizos forma čiaPapildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.
  • LABAI SVARBU: Pasirinkus kelionę su Kambodža, vienkartinę Tailando vizą BŪTINA pasidaryti prieš išvykstant į kelionę. „Visa on arrival“ (viza oro uoste) variantas netinka.
  • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
  • Rekomenduojame rinktis kelionę su vadovu iš Lietuvos: Spalvingasis Tailandas ir Egzotiškoji Kambodža. 
  • *Privalomos Kalėdinė ir Naujametinė vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje).
  • Skrydžiai su „Turkish Airlines“ avialinijomis: (skrydžio laikai gali keistis):
   Ryga – Stambulas 12:55 – 16:50
   Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45 + 1 d.
   Bankokas – Stambulas 23:45 – 06:05 +1 d.
   Stambulas – Ryga 10:00 – 12:00
UP
Išskleisti kelionių paiešką