×

Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
  • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
  • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
  • Išvysite senovinį Angkoro miestą ir žymiausią jo statinį – Angkoro šventyklą
  • Stebėsite unikalaus Tonle Sapo ežero vietinių žmonių gyvenimą
  • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
  • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje

Programa

 • 1 diena

  RYGA – BANKOKAS

  Išvykimas iš Rygos. Skrydis į Bankoką su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką, kurios metu pamatysite įdomiausias miesto šventyklas: Saketo šventyklą (Wat Saket), stovinčią ant Auksinio kalno, nuostabią Aušros šventyklą (Wat Arun) bei įspūdingą Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit). O plaukiodami tradicine ilgąja valtimi po Bankoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja beveik prie kiekvienos šventyklos.

  Po pietų laukia laisvas laikas, kurio metu siūome apsilankyti viename prabangiausių Bankoko prekybos centrų „Siam Paragon“, kuris turi savo nuosavą akvariumą, kino teatrą ir kuriame yra įsikūręs „Madam Tiuso“ muziejus. 

  Vakarėjant patariame aplankyti antrą pagal aukštį Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“*. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite įspūdingą miesto panoramą, kurios fone galėsite ir pavakarieniauti. O tiems, kurie neturi aukščio baimės ir trokšta aštresnių įspūdžių, siūlome pakilti į aukščiausią Tailando pastatą „Mahanakhon“*. Norintiems susipažinti su Tailando istorija, tradicijomis ir mitologija, siūlome apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami spalvingi pasirodymai, lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – KANČANABŪRIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės.. Motorinėmis valtelėmis plauksite į Damnen Saduako (Damnoen Saduak) plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas.

  O pietausite šiandien žvelgdami į upę Kvė, virš kurios stovi garsusis „Mirties geležinkelio“ tiltas. Juo vėliau turėsite galimybę pasivaikščioti. Papietavę vyksite į Dramblių stovyklą, kuriame už papildomą mokestį* galėsite jais pajodinėti. Pasibaigus dienos programai, keliausite link džiunglių apsuptyje ant upės plūduriuojančio viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje.

 • 5 diena

  KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių viešbutyje vyksite prie iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai puiki proga sustiprinti kūną ir pailsėti. Užsuksite ir į Arbatos namus, kuriuose galėsite paragauti tradicinių žolelių arbatų ir sužinoti apie tajiškoje medicinoje vartojamas priemones. 

  Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas ir to paties vardo provincija, kurioje toliau tęsite kelionę, vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, nes oras čia yra neįtikėtinai švarus. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais Kvė upe. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite.

  Po aktyvios dienos Jūsų lauks  skanūs pietūs, kurie padės atstatyti jėgas. Ir, galiausiai, išvyksite į Patają. Nakvynė Patajoje.

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Patajos miestą. Šios ekskursijos metu aplankysite Didžiojo Budos kalvą ir šalia esančią apžvalgos aikštelę, kinų šventyklą-muziejų bei didžiausią pasaulyje Budos atvaizdą, kurio aukštis siekia apie 100 metrų. Taip pat užsuksite į gyvačių fermą, kur galėsite pamatyti šių gyvūnų pasirodymą, taip pat į brangakmenių bei odos parduotuves. Laisvas laikas prie paplūdimio. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

 • 7 diena

  PATAJA – SIEM REAPAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte pasiimsite iš viešbučio pusryčių dėžutes ir keliausite į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsite sieną, pravažiuosite Poipeto miestelį ir toliau vyksite į Siem Reapą. Atvykus įsiregistruosite viešbutyje. Papietausite tradiciniame khmerų restorane.

  Po pietų lauks kelionė į ypatingą vietą – Tonle Sapo ežerą*, kitaip dar vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Vakarienė restorane mieste ir tradicinis khmerų šou. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

 • 8 diena

  SIEM REAPAS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Ši diena skirta Angkoro miestui – didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Pirmasis sustojimas – Ta Promo (Ta Phrom) šventykla, išgarsinta Holivudo filmo „Lara Croft: The Tomb Raider“. Tuomet pamatysite Ta Keo šventyklą – vieną aukščiausių komplekse. Ekskursiją tęsite prie miesto-tvirtovės Angkor Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo. Čia pamatysite Bajono (Bayon) šventyklą. Toliau lankysitės žymiojoje Angkor Vato šventykloje, kuri nustebina savo didybe ir idealiai suprojektuota architektūra.  Pietūs khmerų restorane. Vėliau Jūsų lauks ekskursija į šilko fabriką. Tuomet – pervežimas į Patają ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Patajoje. 

 • 9 diena

  PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite (~ 4,5 val.) prie kelto ir kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienios nerūpestingo poilsio. Nakvynė viešbutyje Čango saloje.

 • 10 – 13 dienos

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Šias dienas jūsų laukia poilsis prie jūros Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų manieringų palmių, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plevėsuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.

 • 14 diena

  ČANGAS – BANKOKAS – RYGA (pusryčiai)

  Šiandien atsisveikinsite su Čango sala ir vyksite į tarptautinį Bankoko oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis į Rygą.

 • 15 diena

  RYGA

  Grįžimas į Rygą.

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 lapkritis
Penkt, Lapkr 6Penkt, Lapkr 20 10+
Penkt, Lapkr 13Penkt, Lapkr 27 10+
Penkt, Lapkr 20Penkt, Gruo 4 10+
Penkt, Lapkr 27Penkt, Gruo 11 10+
2020 gruodis
Penkt, Gruo 4Penkt, Gruo 18 10+
Penkt, Gruo 11Penkt, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 19Šeš, Saus 2 10+
Sek, Gruo 20Sek, Saus 3 10+
Treč, Gruo 23Treč, Saus 6 10+
2021 sausis
Penkt, Saus 8Penkt, Saus 22 10+
Penkt, Saus 15Penkt, Saus 29 10+
Penkt, Saus 22Penkt, Vas 5 10+
Penkt, Saus 29Penkt, Vas 12 10+
2021 vasaris
Penkt, Vas 5Penkt, Vas 19 10+
Penkt, Vas 12Penkt, Vas 26 10+
Penkt, Vas 19Penkt, Kov 5 10+
Sek, Vas 21Sek, Kov 7 10+
Penkt, Vas 26Penkt, Kov 12 10+
2021 kovas
Penkt, Kov 5Penkt, Kov 19 10+
Penkt, Kov 12Penkt, Kov 26 10+
Penkt, Kov 19Penkt, Bal 2 10+
Penkt, Kov 26Penkt, Bal 9 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
805 EUR
 

+ skrydis apie 600 EUR
su skrydžiu nuo 1405 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIŲ IR KAINŲ LENTELĖS PATAJOJE

Viešbučiai Kaina asmeniui 
2*/3* 3 *FortunaChad Da +Romeo palace+ Chai Chet/Coconut/Klong Prao
nuo 805 EUR + skrydis
3*3+* FortunaChad Da +  Jomtien Thani + Klong Prao/Chai Chet/Coconut
nuo 825 EUR + skrydis
4*/3*3*/4* FortunaChad Da  + Long Beach Klong Prao /Kacha Koh Chang nuo 940 EUR + skrydis
4* FortunaPrince Palace/EmeraldLong Beach +
Kacha Koh Chang 
nuo 960 EUR + skrydis
4* FortunaPrince Palace/Emerald + Ravindra + Dewa nuo 1080 EUR + skrydis
4* 5 * Fortuna Prince Palace/EmeraldRoyal Cliff + 4*Dewa Resort/Emerald nuo 1165 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Rusakalbio gido paslaugos;
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant Kvė upės; 3 nakvynės Patajoje; 1 nakvynė Siem Reape, 5 nakvynės Čango saloje);
  • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
  • Ekskursijos;
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Ryga – Bankokas – Ryga (nuo 600 EUR);
  • Kambodžos viza (~ 55 USD), forminama pasienyje;
  • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
  • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 350 EUR (tikslios kainos teirautis biure);
  • Privalomos Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;    
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir patarnautojams.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
  • Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės, teirautis agentūroje.
  • Rekomenduojame rinktis kelionę su lietuviškai kalbančiu vadovu: Spalvingasis Tailandas ir Egzotiškoji Kambodža
  • Skrydžiai iš Vilniaus vykdomi su Turkijos „Turkish Airlines“ avialinijomis.
  • Skrydžių su „Turkish Airlines“ avialinijomis laikai (gali keistis):

  Ryga – Stambulas 12:55 – 16:50 Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45 (+ 1)

  Bankokas – Stambulas 23:45 – 06:05 (+1) Stambulas – Ryga 10:00 – 12:00

  • Skrydžių su „Turkish Airlines“ avialinijomis laikai išvykimams nuo 11-06 dienos:

  Ryga – Stambulas 12:15 – 16:20 Stambulas – Bankokas 18:35 – 07:50 (+ 1)

  Bankokas – Stambulas 23:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Ryga 09:15 – 11:20

UP
Išskleisti kelionių paiešką