Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
 • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
 • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
 • Išvysite senovinį Angkoro miestą ir žymiausią jo statinį – Angkoro šventyklą
 • Stebėsite unikalaus Tonle Sapo ežero vietinių žmonių gyvenimą
 • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
 • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
RYGA – BANKOKAS
Išvykimas iš Rygos. Skrydis į Bankoką su vienu persėdimu.
2
diena
BANKOKAS
Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Nakvynė Bankoke.
3
diena
BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką, kurios metu pamatysite įdomiausias miesto šventyklas: Saketo šventyklą (Wat Saket), stovinčią ant Auksinio kalno, nuostabią Aušros šventyklą (Wat Arun) bei įspūdingą Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit). O plaukiodami tradicine ilgąja valtimi po Bankoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja beveik prie kiekvienos šventyklos.

Po pietų laukia laisvas laikas, kurio metu siūome apsilankyti viename prabangiausių Bankoko prekybos centrų „Siam Paragon“, kuris turi savo nuosavą akvariumą, kino teatrą ir kuriame yra įsikūręs „Madam Tiuso“ muziejus. 

Vakarėjant patariame aplankyti antrą pagal aukštį Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“*. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite įspūdingą miesto panoramą, kurios fone galėsite ir pavakarieniauti. O tiems, kurie neturi aukščio baimės ir trokšta aštresnių įspūdžių, siūlome pakilti į aukščiausią Tailando pastatą „Mahanakhon“*. Norintiems susipažinti su Tailando istorija, tradicijomis ir mitologija, siūlome apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami spalvingi pasirodymai, lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Nakvynė Bankoke.

4
diena
BANKOKAS – KANČANABŪRIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės.. Motorinėmis valtelėmis plauksite į Damnen Saduako (Damnoen Saduak) plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas.

O pietausite šiandien žvelgdami į upę Kvė, virš kurios stovi garsusis „Mirties geležinkelio“ tiltas. Juo vėliau turėsite galimybę pasivaikščioti. Papietavę vyksite į Dramblių stovyklą, kuriame už papildomą mokestį* galėsite jais pajodinėti. Pasibaigus dienos programai, keliausite link džiunglių apsuptyje ant upės plūduriuojančio viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje.

5
diena
KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje vyksite prie iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai puiki proga sustiprinti kūną ir pailsėti. Užsuksite ir į Arbatos namus, kuriuose galėsite paragauti tradicinių žolelių arbatų ir sužinoti apie tajiškoje medicinoje vartojamas priemones. 

Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas ir to paties vardo provincija, kurioje toliau tęsite kelionę, vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, nes oras čia yra neįtikėtinai švarus. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais Kvė upe. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite.

Po aktyvios dienos Jūsų lauks  skanūs pietūs, kurie padės atstatyti jėgas. Ir, galiausiai, išvyksite į Patają. Nakvynė Patajoje.

6
diena
PATAJA (pusryčiai)
Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Patajos miestą. Šios ekskursijos metu aplankysite Didžiojo Budos kalvą ir šalia esančią apžvalgos aikštelę, kinų šventyklą-muziejų bei didžiausią pasaulyje Budos atvaizdą, kurio aukštis siekia apie 100 metrų. Taip pat užsuksite į gyvačių fermą, kur galėsite pamatyti šių gyvūnų pasirodymą, taip pat į brangakmenių bei odos parduotuves. Laisvas laikas prie paplūdimio. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

7
diena
PATAJA – SIEM REAPAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte pasiimsite iš viešbučio pusryčių dėžutes ir keliausite į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsite sieną, pravažiuosite Poipeto miestelį ir toliau vyksite į Siem Reapą. Atvykus įsiregistruosite viešbutyje. Papietausite tradiciniame khmerų restorane.

Po pietų lauks kelionė į ypatingą vietą – Tonle Sapo ežerą*, kitaip dar vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Vakarienė restorane mieste ir tradicinis khmerų šou. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

8
diena
SIEM REAPAS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Ši diena skirta Angkoro miestui – didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Pirmasis sustojimas – Ta Promo (Ta Phrom) šventykla, išgarsinta Holivudo filmo „Lara Croft: The Tomb Raider“. Tuomet pamatysite Ta Keo šventyklą – vieną aukščiausių komplekse. Ekskursiją tęsite prie miesto-tvirtovės Angkor Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo. Čia pamatysite Bajono (Bayon) šventyklą. Toliau lankysitės žymiojoje Angkor Vato šventykloje, kuri nustebina savo didybe ir idealiai suprojektuota architektūra.  Pietūs khmerų restorane. Vėliau Jūsų lauks ekskursija į šilko fabriką. Tuomet – pervežimas į Patają ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Patajoje. 

9
dienos
PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite (~ 4,5 val.) prie kelto ir kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienios nerūpestingo poilsio. Nakvynė viešbutyje Čango saloje.

10 – 13
dienos
ČANGO SALA (pusryčiai)
Šias dienas jūsų laukia poilsis prie jūros Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų manieringų palmių, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plevėsuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.
14
diena
ČANGAS – BANKOKAS – RYGA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Čango sala ir vyksite į tarptautinį Bankoko oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis į Rygą.
15
diena
RYGA
Grįžimas į Rygą.

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ieškantiems egzotikos, rekomenduojame vykti į Tailando šiaurę, kur labiausiai išsaugotos

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Loreta
2017 12 06
10.0
O... kelionė puiki , jau vien gido pasitikimas Bankoke nuteikė egzotiškai:) Kelionių organizatorių vertinu labai gerai, viskas buvo laiku ir aiškai pateikta. Tik mums pritrūko 1 dienos Patajoje , daugiau po ją pasižvalgyti,nes vykome į Kambodžą( bet čia jau mūsų pasirinkimas). A, tiesa, kai lėktuve dalina anketas visi būtinai turi pildyti ( mes neužpildėm lėktuve, tai mus iš eilės grąžino užsipildyti) , nes be jų nė žingsio Tailande. Kai esi pirmą kartą toje šalyje , tai nežinai ką gali kitaip rinktis, nes norisi pamatyti ir patirti kuo daugiau, bet para turi tik 24val.įskaitant poilsį:) Taip kad viskas buvo normaliai , jei važiuočiau 2-ą kart tada jau rinkčiausi kur nueit ir ką pamatyt. Didžiausią įspūdį paliko Bankokas, milijoninis ir didelių kontrastų miestas ir aišku Kambodžos Ankoro šventyklos .Taip pat ir drambliai , atrodo kad jie visur draugiškai nusiteikę :) Vietinių gidų darbą vertinu gerai , labai draugiškas ir paslaugus buvo tailandietis Runny, aišku stengėsi ir Andriejus, be jo mes nelabai aiškiai suprastume Runny, nes jo rusų kalba su ryšiu akcentu:) bet viskas buvo OK , mums tos egzotikos labai reikia , tiesiog taip įdomiau. Ko Chang saloje mes visi pasigedom Runny:):) Turiu tik vieną pastabą dėl kitų gidų , pvz. Karalių rūmuose buvo kita gidė , ji stengėsi , pasakojo , bet mes ne viską girdėjome , nes didelis srautas žmonių ir labai sunku girdėti , reikia būtinai ausinukų tokiose vietose , juk Europoje tas senai yra.Tai toks patarimas. Su viešbučiais buvo viskas gerai , ką pasirinkom tuo nenusivylėm , Patajoje turėjom 2žv. viešbutuką (dėl ko labai abejojome) bet jis buvo gan jaukus, tik jau pagyvenusiems jo nerekomenduojame nes statūs laiptai , o lifto nėra. Bet mums viskas buvo ok, labai paslaugi rusė savininkė, mums tik 2 naktis pernakvot reikėjo nes važiavome į Kambodžą. Patarimas keliautojams tik vienas "gera nuotaika" tada viskas bus gerai. Jūsų agentūrą rekomenduočiau, nes į visus klausimus buvo atsakyta ir viskas pateikta ko būtinai reikia.
Jolita
2017 12 07
9.6
Visų pirma noriu padėkoti už puikiai suorganizuota kelionę. Viskas praėjo ganėtinai sklandžiai nors ir nelengvai, nes grafikas buvo tikrai įtemtas. Kelionė tikrai labai įtemta, bet tai leido pamatyti bei maksimaliai pažinti netgi dvi šalis per labai trumpą laika. Pasitikimas iš oruo uosto vyko sklandžiai. Tailandietis gidas nors ir nelabai aiškiai, bet kalbėjo tiek rusų tiek anglų kalbomis (Į kelionės pabaigą pradėjom beveik viską suprasti :) ). Vykstant į Prince palace viešbutį gidas užsiminė, kad ten buna tarakonų, aišku merginos pradėjo juoktis ir prašyti nevesti mūsų į tą viešbutį, nes mes labai bijom šių gyvių. Gidas iš kart suorganizavo mums kitą viešbutį bei super suite apartamentus :) Gera kelionės pradžia. Kiekviena vakara gidai siūlė papipdomas išvykas už 30-40 Eur, bet jos tikrai buvo labai idomios ir puikiai suorganizuotos. Viešbutis ant upės ir kitos dienos programa puiki, buvo idomi patirtis. Veliau vykom į Patają, viešbutis labai geras, dėja neturėjom galimybės pasidžiaugti nei paplūdymiu bei baseinu, grafikas toks itemptas, kad išvykdavom anksti ryte, o gryždavom vėlai vakare, todėl tikrai nesupratome, kodėl rinktis viešbuti galėjome tik Patajoje, o ne Koh Chang saloje kur ilsėjomes 5 dienas ir beveik visa laiką tekdavo praleisti viešbutyje... Tailande gidai Andrejus ir Runi buvo puikus. Betarpiškai bendravo su turistais, domėjosi kaip mums sekasi, iškilus problemoms visą laiką sprendė nedelsiant. Būtinai perduokite padėkas šiems gidams nuo visos mūsų grupės. :) Išvyka į Kambodža buvo sklandi, siena kirtome tikrai labai greitai. Aišku šokiravo šalių skirtumas, bet viešbutis buvo tikrai geras, tvarkingas. Kambodžoje gidas labai daug ir įdomiai papasakojo apie šventyklas. Tik iškilo neklandumas, kai turėjome keliauti į kaimą ant upės gidas pasakė, kad tai kainuos 15 eur papildomai (tačiau programoje nurodyta, kad tai nemokama programos dalis). Kiek žinau vėliau gidas pinigų neemė, sake pasiaiškins su savo vadovais (aš su draugėmis dėl nuovargio nevažiavome) Vėlgi gryžimas (žiūrint žemėlapį) į Patają atrodė beprasmis, nes važiavom virš 7 valandų, kad anksti ryte važiuoti vėl 5 val. į Koh Chang salą. Viešbutis Koh Chang saloje geras, tik papildoma lova su visiškai nepritaikytu miegoti čiužiniu, šiek tiek gadino nuotaiką. :( Viešbutis pasakė, kad neturi normalių čiužinių, kaip ant standartiniu lovu, bet atnešė papildomų, kad tik padidino duobe miegant, bet trečia dieną jau pripratau :D čia atvykęs gidas- jaunas berniukas kazką pamykčiojo apie išvykas, bet daugiau jokios informacijos pasakyti negalėjo. Viesbučio restoranas puikus, kainos tai pat nesikandžiojo. Masžai ir puikūs, bei kiekviena ryta valomas paplūdymys. Gultų taip pat visiems užtekdavo... Manyčiau, kad čia turėtumėt siūlyti turistams viebučiu pasirinkima ar nameliu tipus, nes kituose viesbučiuose realiai atvykdavom tik permiegoti. Visuose viešbučiuose maitinimas tikrai geras, darbuotojai labai paslaugus ir visus iš kilusius klausimus spresdavo nedelsiant. Bet vienas dalykas tikrai erzino visus turistus, tai važinėjimas po juvelyrines, vaistines ir panašias vietas. Suprantame, kad tai yra kelionės svarbi dalis agentūroms bei gidams, bet kai važiuoji per savaite į trečią juvelyrinę ar vaistinę visas pervargęs tai tikrai labai nemalonu. Bandeme prašyti, kad neveštu, bet gidas nuošidžiai atsiprašė, ir pasakė, kad gaus velnių iš vadovo jei nenuveš... Turistams siulyčiau nusiteikti, kad kojos iki Koh Chang salos bus visą laiką ištinusios :), todėl turintiems problemų su sveikata važiuoti tikrai nesiūlyčiau. Aišku viską atperka ispūdžiai ir pamatyti vaizdai. Bet labiausiai sužavėjo Tailando žmonės savo gerumu, paslaugumu ir šypsenomis :) Kelionę jau rekomendavau ne vienam savo draugui :) Dar kartelį dėkoju už puikiai suorganizuota kelionę ir daugybę neužmirštamų įspūdžių :)
Lijana
2017 12 14
10.0
Prieš keliaudami atlikome namų darbus,t.y. susipažinome su kelionės maršrutu, programa, intensyvumu ir t.t. Todėl kelionė puikiai atitiko mūsų lūkesčius. Kelionė ganėtinai intensyvi, labai tinkanti tiems, kas nori per trumpą laiką susidaryti nuomonę apie šalį bei jos gyventojus. Ne tik pamatėme bei sužinojome daug, bet dar spėjome ir pareklasuoti, pasimėgauti vandenynu, tailandietišku masažu, skaniu maistu, pabendrauti su vietiniais gyventojais. Labai džiaugėmės, jog Patajoje pasirinkome pigiausią viešbutį, t.y.Victorias place, nes į jį grįždavome tik permiegoti. Viešbučio savininkė maloni rusų tautybės moteris. Viešbutis teikia nemokamas skalbimo paslaugas, kambariukai nedideli, bet jaukūs. Galbūt vienintelis trūkumėlis, kad pusryčius galima užsakyti tik nuo 9 val. Tokiu laiku mūsų ir pėdos būdavo ataušusios :). Bet, visada yra išeičių: užsakydavome hamburgerius iš vakaro, sudėdavome į šaldytuvus kambariuose, o ryte pasiimdavome į kelionę. Viešbutis Chada Bankoke tvarkingas, maistas skanus, personalas malonus. Koh Chang saloje gyvenome Klong Prao Resort viešbutyje. Šis viešbutis patiko labiausiai, labai geras išplanavimas, graži, sutvarkyta teritorija, labai skanus ir labai įvairus maistas, malonus personalas. Kombodžoje viešbutis (tik nepamenu viešbučio pavadinimo) taip pat buvo puikus, ką tik po remonto. Labai maloni personalo staigmena- kambariuose keliautojų laukė mangai. Nerekomenduoju į kelionę vykti tiems, kas įpratę pasyviai ilsėtis Turkijoje ar Egipte. Ši kelionė skirta aktyviems keliautojams. Tikrai rekomenduosiu jūsų paslaugas draugams.
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

VIEŠBUČIŲ IR KAINŲ LENTELĖS PATAJOJE

Viešbučiai Kaina asmeniui 
2*/3* 3 *FortunaChad Da +Romeo palace+ Chai Chet/Coconut/Klong Prao
nuo 805 EUR + skrydis
3*3+* FortunaChad Da +  Jomtien Thani + Klong Prao/Chai Chet/Coconut
nuo 825 EUR + skrydis
4*/3*3*/4* FortunaChad Da  + Long Beach Klong Prao /Kacha Koh Chang nuo 940 EUR + skrydis
4* FortunaPrince Palace/EmeraldLong Beach +
Kacha Koh Chang 
nuo 960 EUR + skrydis
4* FortunaPrince Palace/Emerald + Ravindra + Dewa nuo 1080 EUR + skrydis
4* 5 * Fortuna Prince Palace/EmeraldRoyal Cliff + 4*Dewa Resort/Emerald nuo 1165 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant Kvė upės; 3 nakvynės Patajoje; 1 nakvynė Siem Reape, 5 nakvynės Čango saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Ekskursijos;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Ryga – Bankokas – Ryga (nuo 600 EUR);
 • Kambodžos viza (~ 55 USD), forminama pasienyje;
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 350 EUR (tikslios kainos teirautis biure);
 • Privalomos Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;    
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir patarnautojams.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės, teirautis agentūroje.
 • Rekomenduojame rinktis kelionę su lietuviškai kalbančiu vadovu: Spalvingasis Tailandas ir Egzotiškoji Kambodža
 • Skrydžiai iš Vilniaus vykdomi su Turkijos „Turkish Airlines“ avialinijomis.
 • Skrydžių su „Turkish Airlines“ avialinijomis laikai (gali keistis):

Ryga – Stambulas 12:55 – 16:50 Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45 (+ 1)

Bankokas – Stambulas 23:45 – 06:05 (+1) Stambulas – Ryga 10:00 – 12:00

 • Skrydžių su „Turkish Airlines“ avialinijomis laikai išvykimams nuo 11-06 dienos:

Ryga – Stambulas 12:15 – 16:20 Stambulas – Bankokas 18:35 – 07:50 (+ 1)

Bankokas – Stambulas 23:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Ryga 09:15 – 11:20

Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Tailando specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.