Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
 • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
 • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
 • Išvysite senovinį Angkoro miestą ir žymiausią jo statinį – Angkoro šventyklą
 • Stebėsite unikalaus Tonle Sapo ežero vietinių žmonių gyvenimą
 • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
 • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje
Nuo805
2020 11 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1405

Kelionės programa

1
diena
RYGA – BANKOKAS
Išvykimas iš Rygos. Skrydis į Bankoką su vienu persėdimu.
2
diena
BANKOKAS
Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Nakvynė Bankoke.
3
diena
BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką, kurios metu pamatysite įdomiausias miesto šventyklas: Saketo šventyklą (Wat Saket), stovinčią ant Auksinio kalno, nuostabią Aušros šventyklą (Wat Arun) bei įspūdingą Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit). O plaukiodami tradicine ilgąja valtimi po Bankoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja beveik prie kiekvienos šventyklos.

Po pietų laukia laisvas laikas, kurio metu siūome apsilankyti viename prabangiausių Bankoko prekybos centrų „Siam Paragon“, kuris turi savo nuosavą akvariumą, kino teatrą ir kuriame yra įsikūręs „Madam Tiuso“ muziejus. 

Vakarėjant patariame aplankyti antrą pagal aukštį Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“*. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite įspūdingą miesto panoramą, kurios fone galėsite ir pavakarieniauti. O tiems, kurie neturi aukščio baimės ir trokšta aštresnių įspūdžių, siūlome pakilti į aukščiausią Tailando pastatą „Mahanakhon“*. Norintiems susipažinti su Tailando istorija, tradicijomis ir mitologija, siūlome apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami spalvingi pasirodymai, lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Nakvynė Bankoke.

4
diena
BANKOKAS – KANČANABŪRIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės.. Motorinėmis valtelėmis plauksite į Damnen Saduako (Damnoen Saduak) plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas.

O pietausite šiandien žvelgdami į upę Kvė, virš kurios stovi garsusis „Mirties geležinkelio“ tiltas. Juo vėliau turėsite galimybę pasivaikščioti. Papietavę vyksite į Dramblių stovyklą, kuriame už papildomą mokestį* galėsite jais pajodinėti. Pasibaigus dienos programai, keliausite link džiunglių apsuptyje ant upės plūduriuojančio viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje.

5
diena
KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje vyksite prie iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai puiki proga sustiprinti kūną ir pailsėti. Užsuksite ir į Arbatos namus, kuriuose galėsite paragauti tradicinių žolelių arbatų ir sužinoti apie tajiškoje medicinoje vartojamas priemones. 

Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas ir to paties vardo provincija, kurioje toliau tęsite kelionę, vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, nes oras čia yra neįtikėtinai švarus. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais Kvė upe. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite.

Po aktyvios dienos Jūsų lauks  skanūs pietūs, kurie padės atstatyti jėgas. Ir, galiausiai, išvyksite į Patają. Nakvynė Patajoje.

6
diena
PATAJA (pusryčiai)
Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Patajos miestą. Šios ekskursijos metu aplankysite Didžiojo Budos kalvą ir šalia esančią apžvalgos aikštelę, kinų šventyklą-muziejų bei didžiausią pasaulyje Budos atvaizdą, kurio aukštis siekia apie 100 metrų. Taip pat užsuksite į gyvačių fermą, kur galėsite pamatyti šių gyvūnų pasirodymą, taip pat į brangakmenių bei odos parduotuves. Laisvas laikas prie paplūdimio. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

7
diena
PATAJA – SIEM REAPAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte pasiimsite iš viešbučio pusryčių dėžutes ir keliausite į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsite sieną, pravažiuosite Poipeto miestelį ir toliau vyksite į Siem Reapą. Atvykus įsiregistruosite viešbutyje. Papietausite tradiciniame khmerų restorane.

Po pietų lauks kelionė į ypatingą vietą – Tonle Sapo ežerą*, kitaip dar vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Vakarienė restorane mieste ir tradicinis khmerų šou. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

8
diena
SIEM REAPAS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Ši diena skirta Angkoro miestui – didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Pirmasis sustojimas – Ta Promo (Ta Phrom) šventykla, išgarsinta Holivudo filmo „Lara Croft: The Tomb Raider“. Tuomet pamatysite Ta Keo šventyklą – vieną aukščiausių komplekse. Ekskursiją tęsite prie miesto-tvirtovės Angkor Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo. Čia pamatysite Bajono (Bayon) šventyklą. Toliau lankysitės žymiojoje Angkor Vato šventykloje, kuri nustebina savo didybe ir idealiai suprojektuota architektūra.  Pietūs khmerų restorane. Vėliau Jūsų lauks ekskursija į šilko fabriką. Tuomet – pervežimas į Patają ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Patajoje. 

9
dienos
PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite (~ 4,5 val.) prie kelto ir kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienios nerūpestingo poilsio. Nakvynė viešbutyje Čango saloje.

10 – 13
dienos
ČANGO SALA (pusryčiai)
Šias dienas jūsų laukia poilsis prie jūros Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų manieringų palmių, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plevėsuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.
14
diena
ČANGAS – BANKOKAS – RYGA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Čango sala ir vyksite į tarptautinį Bankoko oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis į Rygą.
15
diena
RYGA
Grįžimas į Rygą.
Nuo805
2020 11 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1405

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ieškantiems egzotikos, rekomenduojame vykti į Tailando šiaurę, kur labiausiai išsaugotos

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Bankokas, upė Kvė, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Auste
2016 04 21
9.0
Kelione nors ir varginanti, bet is esmes patiko. Didziausia ispudi paliko turas po penkias salas, bei plaukiojimas su vamzdeliu ir akiniais bunant Koh Chang saloje. labai suzavejo Kambodža, jos sventyklos ir gyventoju nuosirdumas bei gebejimas kalbet angliskai (ko pasigedom Tailande) (P.S. mums gidai pakeite Patajoj viesbuti is eastiny inn i prima vila, kad zmoniu butu daugiau vienoj vietoj (pats viesbutis geras), is jo mes isvaziavom i kambodza (turejom gaut gido zadeta pusryciu dezute, bet ateje i registratura ryte suzinojom, kad mes turejom vakare ateit ir ja uzsisakyt. ir viesbutis nenorejo pasilikt musu lagaminu tai 5 ryto prikelem latvius, kad jie musu daiktus priimtu) bunant kambodzoj man iskilo klausimas i koki viesbuti mums grizt ar i prima vila, kur mus perkele ar i eastiny inn, kuris mums priklause. del to rasiau gidui, bet jis mane suprato gal tik is trecio karto ir pasake,kad viskas tvarkoj, grizkit, kur buvot. mes grizom apie 22 val po 6 val keliones ir mums sako - mes nieko nezinom, ner jums jokio kambario. bandem prisikambint gidams, bet jie nekele ragelio, tai tik po kurio laiko, parasius zinute, suregavo ir gal 24 val mes buvom apgyvendinti gretimame viesbutyje.) o apie tai kas dar patiko - plaukimas pasroviui upe, Bankoko rumai ir sventyklos. (P.S. Kambodzoj nenuveze musu prie ezero. ir visas autobusas rusu vos nepaliko veluojanciu savo dvieju tautieciu mergimu kamodzoj (dokumentai buvo like ju kuprinese autobuse, kuris visas reke - taip joms ir reikia, ner ko veluot), visa laime, kad jos per kitus gidus mus rado ir prisivijo su tuktukais kol mes buvom parduotuveje Gidai buvo informatyvus, malonus, labai stengesi del musu.
Sonata
2016 04 21
9.2
Viskas labai patiko. Oro linijos, viešbučiai, maitinimas, gidai. Gidai, su kuriais teko bendrauti keliaujant, tai Z. ir R. (Tailande). N. ir V. (Kombodža). M. - KoChange. Gidai labai patiko, informatyvūs, malonūs, stengėsi mums aprodyti ir papasakoti kuo daugiau. Rūpinosi mumis. Dėl viešbučių, tai kaip ir tikėjomės, pasirinkome lygį - pagal kainą. Galiu pasakyti vykstantiems, kad Patajoje viešbutis EASTINY INN 3 tai neįmanoma miegoti, nes kambario langai į gatvę, kur "gyvo garso koncertai" iki 4,00 ryto. Bet čia kam ko reikia. Kombodžoje tai neatsimenu viešbučio pavadinimo, bet labai patiko, personalas paslaugus, grįžus vėlai po ekskursijos leido plaukioti baseine per naktį, aptarnavo: gėrimai, užkandžiai, labai malonūs buvo. Maitinimas Komdodžoje buvo labai gerai organizuotas. Kelionė labai patiko.
Loreta
2017 12 06
10.0
O... kelionė puiki , jau vien gido pasitikimas Bankoke nuteikė egzotiškai:) Kelionių organizatorių vertinu labai gerai, viskas buvo laiku ir aiškai pateikta. Tik mums pritrūko 1 dienos Patajoje , daugiau po ją pasižvalgyti,nes vykome į Kambodžą( bet čia jau mūsų pasirinkimas). A, tiesa, kai lėktuve dalina anketas visi būtinai turi pildyti ( mes neužpildėm lėktuve, tai mus iš eilės grąžino užsipildyti) , nes be jų nė žingsio Tailande. Kai esi pirmą kartą toje šalyje , tai nežinai ką gali kitaip rinktis, nes norisi pamatyti ir patirti kuo daugiau, bet para turi tik 24val.įskaitant poilsį:) Taip kad viskas buvo normaliai , jei važiuočiau 2-ą kart tada jau rinkčiausi kur nueit ir ką pamatyt. Didžiausią įspūdį paliko Bankokas, milijoninis ir didelių kontrastų miestas ir aišku Kambodžos Ankoro šventyklos .Taip pat ir drambliai , atrodo kad jie visur draugiškai nusiteikę :) Vietinių gidų darbą vertinu gerai , labai draugiškas ir paslaugus buvo tailandietis Runny, aišku stengėsi ir Andriejus, be jo mes nelabai aiškiai suprastume Runny, nes jo rusų kalba su ryšiu akcentu:) bet viskas buvo OK , mums tos egzotikos labai reikia , tiesiog taip įdomiau. Ko Chang saloje mes visi pasigedom Runny:):) Turiu tik vieną pastabą dėl kitų gidų , pvz. Karalių rūmuose buvo kita gidė , ji stengėsi , pasakojo , bet mes ne viską girdėjome , nes didelis srautas žmonių ir labai sunku girdėti , reikia būtinai ausinukų tokiose vietose , juk Europoje tas senai yra.Tai toks patarimas. Su viešbučiais buvo viskas gerai , ką pasirinkom tuo nenusivylėm , Patajoje turėjom 2žv. viešbutuką (dėl ko labai abejojome) bet jis buvo gan jaukus, tik jau pagyvenusiems jo nerekomenduojame nes statūs laiptai , o lifto nėra. Bet mums viskas buvo ok, labai paslaugi rusė savininkė, mums tik 2 naktis pernakvot reikėjo nes važiavome į Kambodžą. Patarimas keliautojams tik vienas "gera nuotaika" tada viskas bus gerai. Jūsų agentūrą rekomenduočiau, nes į visus klausimus buvo atsakyta ir viskas pateikta ko būtinai reikia.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

VIEŠBUČIŲ IR KAINŲ LENTELĖS PATAJOJE

Viešbučiai Kaina asmeniui 
2*/3* 3 *FortunaChad Da +Romeo palace+ Chai Chet/Coconut/Klong Prao
nuo 805 EUR + skrydis
3*3+* FortunaChad Da +  Jomtien Thani + Klong Prao/Chai Chet/Coconut
nuo 825 EUR + skrydis
4*/3*3*/4* FortunaChad Da  + Long Beach Klong Prao /Kacha Koh Chang nuo 940 EUR + skrydis
4* FortunaPrince Palace/EmeraldLong Beach +
Kacha Koh Chang 
nuo 960 EUR + skrydis
4* FortunaPrince Palace/Emerald + Ravindra + Dewa nuo 1080 EUR + skrydis
4* 5 * Fortuna Prince Palace/EmeraldRoyal Cliff + 4*Dewa Resort/Emerald nuo 1165 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Rusakalbio gido paslaugos;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant Kvė upės; 3 nakvynės Patajoje; 1 nakvynė Siem Reape, 5 nakvynės Čango saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Ekskursijos;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Ryga – Bankokas – Ryga (nuo 600 EUR);
 • Kambodžos viza (~ 55 USD), forminama pasienyje;
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 350 EUR (tikslios kainos teirautis biure);
 • Privalomos Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;    
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir patarnautojams.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės, teirautis agentūroje.
 • Rekomenduojame rinktis kelionę su lietuviškai kalbančiu vadovu: Spalvingasis Tailandas ir Egzotiškoji Kambodža
 • Skrydžiai iš Vilniaus vykdomi su Turkijos „Turkish Airlines“ avialinijomis.
 • Skrydžių su „Turkish Airlines“ avialinijomis laikai (gali keistis):

Ryga – Stambulas 12:55 – 16:50 Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45 (+ 1)

Bankokas – Stambulas 23:45 – 06:05 (+1) Stambulas – Ryga 10:00 – 12:00

 • Skrydžių su „Turkish Airlines“ avialinijomis laikai išvykimams nuo 11-06 dienos:

Ryga – Stambulas 12:15 – 16:20 Stambulas – Bankokas 18:35 – 07:50 (+ 1)

Bankokas – Stambulas 23:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Ryga 09:15 – 11:20

Kelionės užsakymas

Nuo
805

+ skrydis nuo: 600 visiems su skrydžiu: 1405
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Tailando specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

NAUJIEJI METAI prabangiame kruize, aplankant JAE, Omaną ir Katarą! (su grupe iš Lietuvos)
Omanas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.