7 naktų KRUIZAS, aplankant JAE, Katarą, Bahreiną, bei poilsis Dubajuje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas.
 • Vienos kelionės metu aplankysime net 3 šalis ir 5 skirtingus miestus.
 • Pamatysime pasaulyje aukščiausius pastatus, modernius prabangius miestus.
 • Lepinsimės saulės spinduliais tik kruizinių laivų keleiviams skirtoje privačioje saloje.
 • Keliausime 5* viešbutyje ant vandens – MSC Seaview kruiziniu laivu.
 • Laive bus įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salės ir dar daug visko.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Nuo1539
2021 01 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 2139

Kelionės programa

Apsigyvenkite 5* viešbutyje ir aplankykite net 7 skirtingus miestus tik kartą išsikrovę lagaminus. Nuo įspūdingų prabangių didmiesčių ir rekordus mušančių pastatų iki dykumoje įsikūrusių beduinų, nuo plačių smėlėtų paplūdimių iki Arabijos fiordų, nuo puošniausių mečečių iki vietinių prekeivių turgaus aikščių – tiek daug kontrastų galima atrasti tik keliaujant Persų įlanka. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, gurmaniškas maistas ir kiekvieną dieną renkami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

ASTRA 

Persijos įlankos šalimis susidomėjau po savo pirmosios kelionės į Iraną. Turtinga šio regiono istorija, su kasdienybe persipynusi religija, tradicinė virtuvė ir multikultūriškumas veikia lyg stiprus magnetas, traukiantis keliautojus iš viso pasaulio. Tikiu, kad ši kelionė gausiai apdovanos pažinimo džiaugsmu, atradimais ir supratimais apie šį nepaprastą regioną.

Kelionių vadove Astra pradėjo dirbti 2013 m., kuomet visiškai netikėtai metė žurnalistės darbą ir išvažiavo dirbti kelionių vadove į Aziją. Šiuo metu Astra Vilniaus universitete studijuoja Šiuolaikinės Azijos studijų magistre, laisvu laiku rašo kelionių straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams ir žurnalams bei lydi keliautojus į tolimiausius pasaulio kampelius.

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai viešbutyje)
Anksti ryte nusileidus Dubajaus oro uoste būsime pervežti į viešbutį. Pailsėję leisimės į nuotykių pilną ekskursiją džipais dykumoje. Ištyrinėsime didelius dykumos plotus, važiuodami tai besileidžiant žemyn, tai pakylant aukštyn smėlio kopomis. Vėliau laukia tradicinė vakarienė su pilvo šokių pasirodymu. Norintieji galės pasipuošti hena piešiniais ar tradiciniais arabų rūbus. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
DUBAJUS, JAE (pusryčiai viešbutyje, pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir pradėsime pažintį su Dubajumi. Mus nuveš iki įspūdingo Burdž Chalifa pastato, kur galėsime užkilti į 124 aukštą, pasigrožėti Dubajaus panorama, o jei liks laiko ir stebėti šokančių fontanų šou. Šioje vietovėje galėsite praleisti apie 5 valandas ir tuomet mus nuveš į laivą.  Po registracijos į laivą, apsigyvensime pasirinktoje kajutėje. Laive galėsime papietauti, pailsėti vandens zonoje ar pradėti pažintį su laivu. Nakvynė laive.

4
diena
ABU DABIS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Abu Dabyje. Ši kelionė nuves jus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų - JAE sostinę. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Apsilankysime vietiniame etnografiniame kaime, apžiūrėsime vieną iš gražiausių pasaulio mečečių - Šeicho Zayedo mečetę, taip pat modernios architektūros, „Emirates Palace“ viešbutį. Pageidaujantys galės apsilankyti Luvro muziejuje (papildomai kainuos – apie 20USD/asm), bet tokiu atveju grįžimas į laivą bus savarankiškas. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive.

5
diena
SIR BANI YAS SALA (pilnas maitinimas laive ir pietūs saloje)
Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008 m čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksime mažais laiveliais. Mus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisime dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsime galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija*. Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto. Nakvynė laive.Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008m čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksime mažais laiveliais. Mus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisime dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsime galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija. Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto. Nakvynė laive.

6
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, Aurea SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
7
diena
BAHREINAS (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių lauks apžvalginis turas Bahreine. Apžiūrėsime Al -Fateh mečetę, kuri yra viena didžiausių pasaulyje.  Čia galėsime giliau pažvelgti į arabų kultūrą, pasigrožėti nuostabia Kulic kaligrafija ir stiklo pluošto kupolu. Tęsime savo istorinį tyrinėjimą apsilankę bahreino monarcho Isa Bin Ali namuose. Žinoma, negalime praleisti ir žinomiausios Bahreino vietos – Formule1 trasos. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive.
8
diena
DOHA, KATARAS (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių leisimės į įdomią pažintį su Kataro miestu Doha*. Čia susimaišo senosios tradicijos, pastatai, kultūra su naujuoju išmaniuoju ir moderniu pasauliu. Turo metu apžiūrėsime Kataro islamo menų muziejų*, kuriame rasime senuosius rankraščius, tekstilės gaminius, keramikinius kūrinius ir kt, tradiciniame senajame prekybos centre Souq Waqif pasinersime į kvapų, spalvų ir tradicinių amatų pasaulį. Taip pat apžiūrėsime Kataro kultūrinį kaimą bei perlu vadinamą Dohos rajoną. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive.

9 – 10
dienos
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių kruize mus perveš į viešbutį, kuris yra viename iš prestižiškiausių Dubajaus rajonų – Marina.  Dubajaus marina – viena prabangiausių jachtų prieplaukų pasaulyje, čia stūgso aukščiausi dangoraižiai, dirbtiniai ežerai, išpuoselėtos promenados. Turėsite dvi laisvas dienas, tad galėsite pasiplaukioti laiveliais, apsipirkti prabangiose parduotuvėse, vietinėse kavinėse išbandyti arabišką vandens pypkę ar tiesiog pasimėgauti saule paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje.
11
diena
DUBAJUS – VILNIUS (pusryčiai viešbutyje)
Labai anksti ryte mus perveš į oro uostą, iš kur laukia skrydis į Vilnių. Grįžimas namo.
Nuo1539
2021 01 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 2139

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas: 83 600 kv. m   Gyventojų skaičius: 4,4 mln. (2007 m.) Sostinė:

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę (Bella klasė) – 1539eur/asm su skrydžiu 2139eur
Kaina pasirinkus kajutę su langu (Bella klasė)– 1639eur/asm - su skrydžiu 2239eur
Kaina pasirinkus kajutę su balkonu (Bella klasė) – 1789eur/asm - su skrydžiu 2389eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius su persėdimu Stambule (įskaičiuotas 23kg bagažas);
 • 8 dienų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi programoje paminėti pervežimai;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kainą neįskaičiuota:

 • Aptarnavimo mokestis laive (10eur/asm per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina 400eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Papildomi mokesčiai už įėjimus į muziejus, apžvalgos aikšteles, kitus papildomai apmokamus objektus;
 • Papildomai kainuos kilimas į Burdž Chalifa – apie 50EUR/asm
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive;
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 12 asmenų grupei)
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.

Apgyvendinimo variantai

MSC Seaview »

Naujas MSC kruizų laivas, apjungiantis vidaus ir išorės erves, kad kuo labiau būtų juntamas ryšys su jūra. Laive siūloma mėgautis daugybe restoranų, barų ir parduotuvių. Panoraminiame baseine galima mėgautis žadą atimančiais jūros vaizdais ir maksimaliai pajusti ryšį su vandeniu. Puikiais vaizdais galėsite mėgautis ir kildami panoraminiais liftais ar deniuose stiklinėmis sienomis. Laive yra Spa centrai, kuriuose siūloma atgauti jėgas ir kūnui, ir sielai. Taip pat laive galėsite sportuoti - užsiimti kardio, finesu ir išbandyti kitas sporto programas.

Kelionės užsakymas

Nuo
1539

+ skrydis apie: 600 visiems su skrydžiu: 2139
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Jungtinių Arabų Emyratų specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės