×

Egzotinės kelionės į Malaiziją

Kokias kainas pateikiame?

Individualios kelionės į Malaiziją

Singapūras-Borneo sala: Džiunglių takais (su poilsiu)

Datos ir trukmė
2020-06-21 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-28 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-05 (15 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams

Datos ir trukmė
2020-06-20 (11 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-27 (11 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-04 (11 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Malaiziją

Visus metus žaliuojančios vešlios džiunglės, koraliniai rifai, kuriuose gausu tropinių žuvų, bei neužmirštamos jaukios poilsiavietės, įsikūrusios šimtuose vaizdingų salų – neatsiejama kelionės į Malaiziją dalis. Poilsis Malaizijoje – tai unikali galimybė apsilankyti didžiausia orangutanų populiacija garsėjančioje Borneo saloje, prisiliesti prie autentiško hinduizmo, budizmo, islamo, konfucianizmo ir krikščionybės įtakoto kultūrų mišinio, apsilankyti nuostabą keliančioje „Gyvačių šventykloje“, juvelyrikos dirbtuvėse ar tiesiog pasimėgauti vietinės virtuvės patiekalais. Kelionės į Malaiziją metu turėsite galimybę pasivaišinti aukštumose auginama arbata ir leistis į egzotišką kruizą po mangrovių miškus, kuriuose išvysite ne vieną retą gyvūnų rūšį.

Atostogos Malaizijoje rekomenduojamos ištisus metus. Vidutinė metinė temperatūra čia siekia 25–28℃, tačiau pakrantėse oro temperatūra pakyla ir iki 30–36℃. Vakarinėse pakrantėse lietingiausia gegužės–spalio mėnesiais, rytinėse – rugsėjo–gruodžio mėnesiais, o Malaizijai priklausančioje Borneo salos dalyje – lapkričio–vasario mėnesių laikotarpiu.

Kelionės į Malaiziją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Penango sala – čia išvysite nemažai kolonijinio paveldo statinių ir pailsėsite puikiuose paplūdimiuose. Be to, Penango sala – tai Malaizijos virtuvės sostinė.
  • Kamerono aukštumos – tai kalnų slėnis, kurį drėkina vandeningos upės. Čia auga braškių ir arbatos plantacijos, o „Drugelių sodą“ puošia nuostabūs tropiniai augalai.
  • Bako nacionalinis parkas, esantis Borneo saloje, garsėja didnosėmis beždžionėmis. Čia išvysite ir ilgauodegių makakų, lemūrų, lutungų, bei varanų. Šiame nacionaliniame parke gyvena daugiau nei 190 paukščių rūšių. Ne ką mažiau įdomi ir mažų įlankėlių pilna Bako nacionalinio parko pakrantė, kurioje auga egzotiškieji musėkautai.
  • „Elnių urvai“ – daugiau nei 2 km ilgio urvai esantys Mulu Kalno nacionaliniame parke. Juose aptinkama net 12 skirtingų šikšnosparnių rūšių.
  • Langkavio salynas – 99 salų archipelagas. Tai ideali vieta ne tik poilsiui Andamanų jūros paplūdimiuose, bet ir nardymui.

Poilsinės kelionės į Malaiziją metu kviečiame pailsėti Penango ir Langkavio salose, paragauti Kamerono aukštumose auginamos arbatos, apsilankyti didnosių beždžionių karalystėje – Bako nacionaliniame parke ir paslaptinguose „Elnių urvuose“.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Malaiziją pasiūlymus.

UP
Išskleisti kelionių paiešką