Kipras. Povestuvinės kelionės į Kiprą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kipras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kipras. Povestuvinės kelionės į Kiprą

Spausdinti

Programa

 • Kipras – tai stulbinančio grožio sala, kurios pakrantes skalauja žydra Viduržemio jūra, o saulė šildo ištisus metus. Tai praeitimi alsuojanti sala, simbolizuojanti amžinybę ir neblėstantį grožį, kurioje yra išlikę senovės pėdsakai: senovės Graikijos šventyklos, Romėnų mozaikos bei Bizantijos bažnyčios. Pasak legendos, Kipro jūros bangose gimė grožio, moteriškumo ir džiaugsmo deivė Afroditė, kurią jos visą gyvenimą lydėjo sūnus – meilės dievybė Erosas. Nuo senų laikų Kipras yra žinomas kaip meilės sala ir povestuvinė kelionė bus ne tik graži ir pilna įspūdžių, bet ir pasak legendos dovanos amžiną meilę. Puikus oras ištisus metus, žydinčios akacijos, rododendrai, buge nvilijos ir neapsakomo grožio vaizdai paliks neišdildomą įspūdį kiekvienai jaunavedžių porai, vykstančiai į Kiprą medaus mėnesiui.

  VIEŠBUČIAI KIPRE

  Almyra 5* Amathus Beach 5*
     

  Viešbutis įsikūręs Pafoso miesto centre, 15 km iki Pafoso oro uosto. Viešbutyje yra baseinas, o šalia - labai siauras paplūdimys. Viešbutis priklauso "Design Hotels" viešbučių asociacijai, todėl jo kambariai išsiskiria interjeru bei šiuolaikiškumu. Ypač patiks tiems, kurie dievina moderną. Pro kambario langus lauks neapsakomo grožio vaizdas į jūrą arba į sodą.

  Viešbutis įsikūręs netoli Limasolio centro, ant jūros kranto. Paplūdimyje yras gultai, skėčiai, rankšluosčiai. Viešbutis buvo neseniai renovuotas, todėl čia viskas nauja. Taip pat čia yra vienas geriausių spa centrų visoje saloje. Viešbutis ya "The Leading Hotels of the World" asociacijos narys, todėl išsiskiria ypač aukštais standartais.

  Kaina nuo 675 EUR/asm Kaina nuo 976 EUR/asm

   

  The Annabelle 5* Anemi Hotel Apartments 3*
     

  Šis Pafoso mieste esantis viešbutis pastatytas 1985 metais, paskutinį kartą renovuotas 2012 metais. Iki oro uosto vos 9 km. Visi kambariai su balkonais/terasomis, vaizdas į jūrą, sodą arba salą.

  Iki Pafoso oro uosto - 10 km, iki  miesto uosto - 500 m. Viešbučio kambariai tvarkingi, juose yra būtiniausi daiktai. Prie baseino yra gultai ir skėčiai. Viešbučio aplinka jauki ir romantiška.

  Kaina nuo 1035 EUR/asm Kaina nuo 426 EUR/asm

   

  Elias Beach Hotel 4* Aliathon Holiday Village 4*
     

  Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, paskutinį kartą renovuotas 2011 metais. Kambariai erdvūs ir tvarkingi, juose yra visi būtiniausi daiktai, kurių gali prireikti atostogaujant. Viešbučio teritorijoje yra įvairių pramogų.

  Viešbutis paskutinį kartą renovuotas 2008 metais, atstumas iki oro uosto - 10 km, o iki smėlėto paplūdimio - vos 150 m. Viešbučio kambariai tvarkingi. Jame gausu įvairių pramogų.

  Kaina nuo 1347 EUR/asm Kaina nuo 925 EUR/asm

   

  Avanti Hotel 4* Akteon Holiday Village 4*
     

  Viešbutis paskutinį kartą renovuotas 2010 metais. Iki oro uosto - tik 20 min. kelio, o paplūdimys - tik už 250 m. Viešbučio kambariai tvarkingi ir jaukūs, viešbučio aplinką supa įvairūs augalai ir baseinai.

  Viešbutis įsikūręs netoli oro uosto, Pafoso mieste. Tai puiki vieta, nuo kurios galima pasiekti nemažai lankytinų vietų. Viešbutyje gausu pramogų, galima pasilepinti SPA procedūromis.

  Kaina nuo 513 EUR/asm Kaina nuo 401 EUR/asm

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
401 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis pirmyn ir atgal;
  • 7 nakvynės viešbutyje (įmanoma įvairios trukmės kelionės su įvairiais maitinimo variantais);
  • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Kelionės draudimas;
  • Ekskursijos;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką