Pažintis su Portugalija

Kelionės akcentai

 • Ekskursijos metu susipažinsite su Portugalijos sostine Lisabona ir provincijos miesteliais, aplankysite karališkuosius rūmus ir pilis Sintros mieste.
 • Portas – Portugalijos portveino sostinė: ekskursija po miestą, apsilankymas ir portveino degustacija, kruizas Douro upe.
 • Šiauriniai Braga ir Guimaraes miestai: – sužinosite ir pamatysite, kur gimė Portugalija.
Nuo718
2023 01 29 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 1268
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Skrydis (Lufthansa air):

Vilnius 06:10 – 07:20 Frankfurtas 09:15-11:15 Lisabona

Lisabona 14:30 – 18:50 Frankfurtas 20:50 – 23:50 Vilnius

1
diena
VILNIUS-LISABONA
Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
LISABONA (pusryčiai)
Po pusryčių aplankoma Mafra – vieta, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro (7 km nuo Eriseiros/ 15 min) – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perteikia portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3
diena
LISABONA (pusryčiai)
Po pusryčių leisitės į ekskursiją po Lisaboną. Pravažiuosite Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m aukščio Kristaus statulą, esančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare.

Aplankysite gotikinį Šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Vakarienė nacionaliniame restorane, kurios metu klausysitės fado – ilgesingų, panašių į bliuzą dainų. Miesto dainų romantika fado oficialiai pripažinta muzikiniu Lisabonos simboliu. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

4
diena
LISABONA- PORTO (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus - pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daug amžių garsėjančiuose  portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje ( 10 Eur).  Laisvu laiku galima  pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 Eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktą į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas Porto viešbutyje, nakvynė.

5
diena
PORTO (pusryčiai)
Ekskursiją į Bragą bei Guimaraes. Išvyksite į  Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertę Imperijos provincijos Galicijos sostine. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę: bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventų paveikslų ir rožinių galybė. Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokinių laiptų taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Taip pat lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame  Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Nakvynė Porto.

6
diena
PORTO - FATIMA - KOIMBRA  - LISABONA (pusryčiai)
Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu laiku miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant yra ganėtinai ramus, visgi geriausia čia atvykti gegužę, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus.

Aplankysite  įdomų pavadinimą -,,Taupyklė su monetomis“- turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 7 Eur).
Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981 ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

7
diena
LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį (70 Eur/asmeniui) galima vykti į ekskursiją. Ekskursija po miestus-muziejus: Obidušą, dar vadinamą „vestuvių miestu“; Alkobasą, įsitaisiusį tarp Alcoa ir Baca upių; Bataliją su garsiu vėlyvosios gotikos dominikonų vienuolynu bei Tomarą mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysite vieną didžiausių Portugalijos vienuolynų. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
8
diena
LISABONA - VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
Nuo718
2023 01 29 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 1268

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Viešbučiai

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje VIP Executive Entrecampos Hotel & Conference 4* Porto Black Tulip 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje: 3* - su pusryčiais - 718 eur + skrydis
3* su pusryčiais ir pietumis ( 5) ir 1 vakarienė su Fado – 845 eur + skrydis
priemoka už SNGL +245 eur
Kaina asmeniui dviviečiame numeryje: 4* su pusryčiais – 795 eur + skrydis
4* su pusryčiais ir pietumis ( 5) ir 1 vakarienė su Fado – 920 eur + skrydis
priemoka už SNGL +315 eur

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • pervežimas vykdomas viena kartą per dieną –  11  val.;
 • maitinimas – 7 pusryčiai,( arba 7 pusryčiai ir 5 pietūs, 1 vakarienė);
 • ekskursinė programa;
 • rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
 • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~30 eur);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Siūlome kelionė su pusryčiais arba su pusryčiais ir pietums vietiniuose portugalų restoranuose su naminiais vynais.
 • Pageidaujant galima apsistoti apartamentuose be pusryčių, su virtuve. Šeimos su vaikais – pagal pageidavimą parinksime nakvynę.
 • Dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių tiekėjas gali keisti programoje deklaruojamą ekskursijų eiliškumą ir objektų skaičių.
 • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
 • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų,

Kelionės užsakymas

Nuo
718

+ skrydis nuo: 550 visiems su skrydžiu: 1268
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Islandija – ledo ir ugnies žemė
Islandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Madeira: iškyla ant uolų
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.