Patrai. Poilsinės kelionės į Patrus

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Patrai. Poilsinės kelionės į Patrus

Spausdinti

Programa

 • Patrai

   Peloponeso pusiasalio šiaurėje esantis Graikijos uostamiestis. Jis yra svarbus prekybinis centras ir kartais vadinamas "Vartais į vakarus",  kadangi per šį uostą vyksta  prekybiniai mainai su Italija ir kitomis vakarų šalimis. Tai tračias pagal dydį miestas šalyje.  Taip pat Patrai dažnai  vadinami ir studentų miestu, jame gausu mokymo vietų, o ypač skiriamas dėmėsys technologijų studijoms, kas jį pavertė vienu iš svarbiausių mokslo centrų Graikijoje. Daugiau»

  SKRYDŽIAI Į PELOPONESĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn. 

  Kurortai: Epidauras, Ermioni, Porto Heli, Monemvasia, Methana

  Aza Tours/Tez Tour kelionės į Peloponesą 

  KURORTAI PATRUOSE:

  Epidauras - Epidauras kadaise buvo svarbus Graikijos religijos ir medicinos centras, skirtas dievui Asklepijui. Šventovė veikė VI a. pr. Kr.–II a. Vietovė garsi teatru, kuris buvo pastatytas IV a. pr. Kr. pab. ir yra vienas geriausiai išsilaikiusių antikinių teatrų Graikijoje. Epidauro teatre beveik tobula akustika. Čia yra vienintelė išlikusi apvali 20 m skersmens orchestra. Teatre iš pradžių tilpo 6 tūkst. žiūrovų, tačiau II a. pr. Kr. jis buvo išplėstas ir vietų skaičius padidintas iki 12 tūkst. Kiekvieną vasarą Epidauro teatre vyksta antikinės dramos festivaliai. Daugiau»

  Ermioni - Graikijoje yra nedidelis pajūrio miestas rytinėje Peloponeso pakrantėje, Argolio regione. Pastatytas ant kalno šlaitų aplink gražų uostą, šis miestas atsigavo per pastaruosius dešimtmečius, nes daugelis atėnų turi namus atostogoms. Tradicinė Ermioni Graikijos architektūra ir gamtos grožis pritraukia daug šeimų, ieškančių ramių atostogų. Mažas uostas yra prijungtas keltu į Pirėją ir Hydros ir Spetses salas. Uosto promenada yra atpalaiduojanti vieta pasivaikščioti ir mėgautis valgiais jūsų atostogų metu. Patogioje vietoje siūlomos dienos ekskursijos į senovės Epidaurus, Porto Heli, Nafplion, Hydra ir Poros.Daugiau»

  Porto Heli – yra nedidelis pakrantės miestas Peloponese, įsikūręs Argolidos prefektūroje. Jis yra pastatytas aplink natūralų uostą, kuriame gyvena 2000 gyventojų, dirbančių turizmo ir žemės ūkio srityse. Šiandien „Porto Heli“ yra viena iš garsiausių Argolidos regiono vietų, turinti didelę turizmo infrastruktūrą. Porto Heli uostas aptarnauja daugelį maršrutų į Saronio salas. Jis yra lengvai pasiekiamas iš Atėnų ir taip pat labai arti istorinio Nafpliono miesto. Į „Porto Heli“ atvykstančius lankytojus nustebins kosmopolitiška, bet vis dar tradicinė atmosfera. Kaimas yra ideali vieta šeimyninėms atostogoms. Porto Heli yra nedidelis pajūrio miestas su dideliu uostu. Šis uostas yra dažna žvejybos laivų ir jachtų švartavimosi vieta vasarą, suteikiant Porto Heli Graikijai kosmopolitinę atmosferą. „Porto Heli“ yra keletas paplūdimių, tačiau dauguma jų yra mažos, nuošalios įlankos su atpalaiduojančia atmosfera. Daugiau»

  Monemvasia - pilies miestas yra vienas įspūdingiausių vietų Graikijoje. Įsikūręs pietrytinėje Peloponeso pusėje, Monemvasija Graikija buvo viduramžių laikais jūros uolos pusėje. Ši didžiulė jūros uola nėra matoma iš žemyno, kad vietiniai gyventojai galėtų išvengti priešų atakų. Vienintelis būdas pasiekti Monemvasiją buvo valtimi, o vėliau buvo padarytas takas, jungiantis pilies įėjimą į žemyną. Naujas miestas buvo pastatytas žemyne, priešais uolą. Pasivaikščiojimas po pilies miestą yra kelionė į praeitį, o vaizdas į jūrą nuo pilies viršaus yra kvapą gniaužiantis.Daugiau»

  Methana - Metanos pusiasalis, 23 metų senumo vulkano išsiveržimo metu sukurtas laukinių grožio sinonimas. „Methana“ yra patraukli atostogų vieta, gamtos grožis, vulkaniniai kraštovaizdžiai, nuostabūs paplūdimiai, garsus senovės mineralinio vandens šaltiniai, daugybė kraštovaizdžių, turtinga regiono istorija ir mažas atstumas nuo sostinės. Metana yra viena iš populiariausių Graikijos kurortų. Jo karšto vandens šaltiniai, esantys išilgai pusiasalio pietinės pakrantės, yra vulkaninės veiklos rezultatas. Daugelis lankytojų plaukioja rajono kurortuose, gydosi, taip pat atgaivina organizmą.Daugiau»

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo gegužės iki lapkričio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
308 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką