MOVIE PARKAS – FANTAZIALENDAS

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Vokietija, Lenkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

MOVIE PARKAS – FANTAZIALENDAS

Spausdinti

Kelionės akcentai:

   

  • Kas ieško jaudinančių emocijų, neįtikėtinų reginių ir smagių atrakcionų – visa tai ras Movie park. Tai Floridos kino parko analogas, dažnai vadinamas tiesiog “Vokietijos Holivudu”.
  • Naujausios technologijos, kūrybiški sprendimai, lakiausių fantazijų įgyvendinimas – visa tai Fantazialende. Čia galėsi išbandyti naujausią atrakcioną “Taron”, laimėjusį net 4 Pasaulio rekordus – tikra katapulta, adrenalino koncentratas.
  • Aplankysi įspūdingiausią, moderniausią Vokietijoje zoologijos sodą, pelniusį Nuotykių sodo vardą.
  • Pamatysi vienus gražiausių Vokietijoje fachverko architektūros miestelius Vernigerodę ir Goslarą. Pasinėręs į terminių vandenų baseiną, grožėsiesi visai šalia boluojančiais Harco kalnais.
  • AKCIJA 2+1. Vaikas iki 12 m. vyksta nemokamai.*

Programa

 • 1 DIENA

  LIETUVA - VOKIETIJA

  Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

 • 2 DIENA

  HANOVERIO ZOOLOGIJOS SODAS - HAMELNAS

  Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Smagus apsilankymas Hanoverio zoologijos *sode, kuris garsėja kaip įspūdingiausias, moderniausias Vokietijoje. Būtent todėl nuo 1996 m. jis vadimas Nuotykių zoologijos sodas. Čia nepamatysi aptvarų nei grotų – siekiant sukurti kuo natūralesnę aplinką, aptvarus sumaniai pakeičia specialiai sukurtas landšaftas, o gyvūnai įkurdinti pagal gamtines sritis. Apsilankymas zoo sode tampa kelione per žemynus, šalis, žaidžiant, stebint, grožintis gyvūnu pasauliu. Afrikos savana: sėdate į medinę valtį ir plaukiate Zambezės upe, o visai šalia žirafos, liūtai, begemotai, zebrai... Uganda: ant Gorilų kalno įsikūrę žmogbeždžionės: šimpanzės, gibonai, orangutanai; Indijoje, „Džiunglių rūmuose“,  saule mėgaujasi drambliai, tigrai ir pitonai... Užsukę į Jukono upės įlanką susipažinsite su Kanados gyvūnais, o ruoniams, pingvinams ir baltiesiems lokiams galėsite pažiūrėti tiesiai į akis: nusileidžaite į „jūros“ dugną ir tik stiklo plokštė skiria jus nuo vandens vėsa besimėgaujančių gyvūnų. Dar parkas siūlo 3 gyvūnų šou programas ir 9 gyvūnų šėrimo šou propramas. 2015-taisiais Hanoverio zoologijos sodas šventė savo 150 metų jubiliejų. Patirtis, nuoširdus darbas ir naujos idėjos kasmet į šį zoo sodą privilioja apie 2 mln. lankytojų.

  Valandėlė kelio ir jūs jau Vėzerio kalnyno papėdėje įsikūrusiame Hamelno miestelyje. Tai pavyzdingai restauruotas istorinis miestas su puikiais fachverko stiliaus ir smiltainio namais, kurių daugelis pastatyti renesanso laikotarpiu. Dėmesio vertas senamiestis: tylaus žavesio kupinos mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tačiau Hamelną labiausiai garsina žiurkės. Miesto legenda pasakoja,  jog 1294 m. atlygio negavęs žiurkių gaudytojas užburiančia fleitos melodija išviliojo visus Hamelno vaikus iš miesto, ir niekas daugiau jų nebematė. Tūkstančiai žiurkių gatvės grindinyje rodo kelią į žymias miesto vietas. Žiurkių gaudytojo namas, vienas gražiausių ir didžiausių renesanso statinių, stovi miesto centre ir primena apie šį nutikimą. Žiurkės ženklas kreipia prie Vestuvių namo: čia kasdien galima stebėti lėlių spektaklį, atspindintį miesto legendą. Įdomi šios temos išraiška – beveik 7 m aukščio skulptūra „Šokanti žiurkė“. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Bylefeldo apylinkėse.

 • 3 DIENA

  MOVIE PARKAS

  Pusryčiai. Pusryčiai. Atvykstate į didžiausią kino parką Europoje *MOVIE PARK. Floridos kino parko analogas, dažnai vadinamas tiesiog “Vokietijos Holivudu”, yra vienintelis atrakcionų parkas Europoje, turintis tikras kino studijas. Tai galingos Warner Bros kino industrijos žavi miniatiūra. Būtent todėl čia atgyja Warner Bros kompanijos animacinių ir meninių filmų herojai. Visa parko teritorija padalinta į 6 temines sritis, kiekvienos iš jų atrakcionai ir šou susiję su skirtingos tematikos filmais. Jauniausieji parko lankytojai ilgam užstrigs „Looney Tunes” šalyje: išbandys daugybę atrakcionų su triušiu Bagsu, Tomu ir Džeriu, Betmanu, Kempiniuku, plauks mistine upe su „Begalinės istorijos” herojais, pateks į „Ledynmečio” pasaulį, arba žavėsis dinozaurais 4D kino teatre. Smalsuoliai sukinėsis Holivudo ir Niujorko gatvėse, nes būtent čia duris atveria netikėčiausi atrakcionai: galima leistis nežinomybėn, įsėdus į laivą, kurio kursas „Bermudų trikampis. Į vieną pusę.” keliauti laiku su Dž. Velso skridimo simuliatorium, kartu su Van Helsingu stoti kovon prieš vampyrus ir vilkolakius, patekti į „Misija Marsas” komandą. Reginių mėgėjus pradžiugins ne tik Vesterno, Policijos akademijos šou, bet ir originalus Holivudo filmų istorijos muziejus, kino studijų mokomasis šou „Kuriame filmą”. Adrenalino fanatikai visą dieną galės kyboti žemyn galva, suktis kilpose, išmėginti laisvą kritimą, mėgautis turbuliacija ir įvairiaus sudėtingumo amerikietiškais kalneliais - „teisingų” atrakcionų čia išties daug. Jūsų svajonės virs realybe - tapsite aktoriumi - kaskadininku, pamatysite save ekrane, fotografuositės su mėgiamais filmų herojais... Juk čia Holivudas! Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Kelno apylinkėse.

 • 4 DIENA

  FANTAZILENDAS

  Pusryčiai. Visa diena *Fantazialende. FANTAZIALENDAS - lakios vaizduotės ir žmogaus kūrybingumo viršūnė! Visus sužavės įspūdingas Kinijos miestas: susipažinsite su Kinijos mitologija, architektūra ir pramogų pasauliu. Feng Ju rūmuose pragaro demonas priims jus kaip savo vestuvių svečius, o išeisite tik tuomet, kai įstengsite nugalėti jo žabangus; rikša - vaiduoklis nudangins į požeminį sielų pasaulį, kur siautėja dvasios, demonai ir pabaisos. Sidabro miestas – tikras astronautų rojus („Galaktika“, „Kosminė kelionė“, „Lazerių šou“…). Vesterno šalyje kvapą gniaužiantys kalnų traukinukai, nusileidimas kriokliais ir šiurpinantis susitikimas su siaubo karaliaus A.Hičkoko personažais. Vaiduoklių pily „išprotėjusiu“ liftu būsite katapultuoti į 70 m aukštį ir krisite žemyn. Parko šalis “Juodasis kontinentas” padės pažinti Afrikos grožį, o afrikietiški atrakcionai „Juodoji mamba“ (geriausias greitaeigis traukinys Europoje) ir „Tolokanas“ (geriausias trileris Europoje) – tik patiems drąsiausiems. Užsukę į XXI a. “Iliuzijų namus” suabejosite, ar fizikos dėsniai dar egzistuoja? Čia rasite visiškai naujos generacijos atrakcioną “Tartiufo viešbutis” - keliaudami per 27 kambarius pasijusite tikru lunatiku. “Pelės ir šokoladas” – smagi, greita kelionės su 3D efektais ir lazerių projekcijomis. Žinoma, užsuksite ir į naujausią parko šalį  “Klugheim”. Tai viduramžių miestas su grubiai suręstais namais ir klaidžiom gatvelėmis, o virš stogų, skersgatviais lekia, uolų tarpekliais vyniojasi “Taron” – tikra katapulta, adrenalino koncentratas, laimėjęs net 4 Pasaulio rekordus… Fantazialende viskas įmanoma, nes mūsų fantazijos beribės. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Hanoverio apylinkėse.

 • 5 DIENA

  HARCO KALNŲ PARKAS - GOSLARAS - POILSIS "SOLE THERME"

  Pusryčiai. Keliaujame į vieną gražiausių Vokietijoje UNESCO saugomą Harco kalnų nacionalinį parką. Spygliuočių  miškais apaugę Harco kalnai driekiasi 110 km, o aukščiausia viršukalnė Brokenas (1142 km) apipinta legendom ir mitais. Mistinė Brokeno viršukalnė labai masino ir žymųjį vokiečių poetą Johaną Volfgangą von Gėtę. Jo klajonės po Harcą, ypač Brokeną, subrandino „Faustą“. Harco nacionaliniame parke kiekvienas kalnų miestelis turi kuo nustebinti turistus. Pažintis su Harco įžymybe - kalnų papėdėje įsikūrusia Vernigerode (visas miestas saugomas UNESCO). Pasivaikštote žavingo senamiesčio gatvelėmis. Senamiestis išlikusių fachverko architektūros namų dėka vadinamas „Harco kalnų perlu". Trumpos ekskursijos metu pamatysite Vernigerodės rotušę – vieną žymiausių Vokietijos architektūros paminklų, savo grožiu viliojančią jaunavedžius iš visos Vokietijos; Turgaus aikštės puošmeną – geradarių fontaną; kreivąjį namą; patį mažiausią namą, kurio plotas tik 10 m²; puošnų Krumelio namą, kurio fasadas išpuoštas daugybe bareljefų. Spalvingu turistiniu **traukinuku arba pėsčiomis pakylate į miesto centre stūksančią Agnesės kalvą pasigrožėti grafų pilimi. Aukštai virš miesto iškilusi pilis dažnai vadinama „Harco Noišvanštainu“ ir yra geriausiai išsilaikiusi XII a. Vokietijos pilis. Nuo pilies terasos apžvelgiate Vernigerodės miestą, apylinkes, Brokeno kalną, ant kurio Valpurgijos naktį suskrenda raganos iš visos Europos. Laisvas laikas.

  Vykstate pasigrožėti senuoju sidabro kasyklų miestu Goslaru. Fachverko architektūra besididžiuojantis miestas mena daugiau nei 1000 metų istoriją. Saugomas UNESCO kaip Pasaulio kultūros paveldo objektas. Ekskursija pėsčiomis: imperatoriaus rūmai, romaninės bažnyčios, turgaus aikštė.

  Dienos pabaigai – atgaiva Bad Harcburgo terminių vandenų ir saunų *komplekse „Sole-Therme“. Maudynės šilto terminio vandens baseinuose, atsipalaidavimas burbulinėse voniose, karštis ir kavpnus garas saunose: saunariumas su šviesos efektais, garinė ir miško pirtys, turkiška, aromatinė ir druskų pirtis. Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

 • 6 DIENA

  LIETUVA - VOKIETIJA

  Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, žaidimai, kūrybiniai konkursai. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu.
  • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
  • Ekskursinė programa.
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) Mokami objektai. Už visus mokamus objektus, pažymėtus (*), turistas moka pats:
  • Hanoverio zoo sodas – 22 EUR suaugusiam, 17 EUR jaunimui 17-24 m., 15 EUR vaikams 6-16 m., 11 EUR vaikams 3-5 m.
  • Movie parkas – 23 EUR.
  • Fantazialendas – 42,50 suaugusiam, 35 EUR vaikams 4-17 m.
  • Sole-Therme (baseinai+saunų kompleksas) 2,5 val. – 13 EUR suaugusiam, 8,5 EUR vaikams 3-12 m.
  • (**) Pageidaujantys moka papildomai:
  • Traukinukas į Agnesės kalvą – 3 EUR.  
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
  • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 88 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
  • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!
  • Kaina vaikui iki 12 m. 389 Eur  – 15% -  330 Eur 

  * Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
  * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
  * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

UP
Išskleisti kelionių paiešką