Vokietijos sostinė Berlynas

Kelionės akcentai

 • Dvi nakvynės viename svarbiausių Europos miestų – Berlyne
 • Ne tik lankote miesto muziejus, klausotės unikalios ir įdomios miesto istorijos, bet ir turite nepaprastą galimybę aplankyti nepakartojamą ir savo kokybe, efektais, kostiumais ir artistų gausa į geriausių Las Vegaso šou gretas besilygiuojantį VIVID GRAND šou
 • Vizitas viename seniausių Lenkijoje Poznanės miestų, kuriame pamatote pirmąją šalyje Katedrą, o grįžtant namo trumpam užsukate į glaudžiai su Lietuvos istorija susijusius Radvilų rūmus Neboruve.
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
Nuo212
249 €
2024 07 19 ir daugiau datų
Keliaujant į Vokietiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Poznanė
Labai anksti ryte ( 5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Apie 17 val. atvykstate į Poznanę. Pažintis su vienu seniausių Lenkijos miestų. Pamatote Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką. Tai pirmoji Katedra Lenkijoje. Ši dviem bokštais pasipuošusi gotikinė bažnyčia stūkso Tumski saloje. Toliau tęsiate pažintį su viduramžius menančiu istoriniu Poznanės senamiesčiu: Rotušė, Senojo turgaus aikštė, kur stovi Gėdos stulpas; Prozerpinos, Apolono, Neptūno ir Marso fontanai bei Šv. Nepomuko paminklas. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~950 km.

2
diena
Berlynas
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Berlyną. Atvykus ekskursija po Vokietijos sostinę: Brandenburgo Vartai, Holokausto memorialas, Reichstagas, Potsdamo aikštė, Berlyno Katedra. Pasivaikštote Unter den Linden alėja iki Brandenburgo vartų. Ekskursija trunka apie 2 val. Laisvas laikas pietums. Taip pat laisvu laiku siūlome apsilankyti Muziejų saloje įsikūrusius muziejus. Vienas įdomiausių *Pergamo muziejus, kuriame saugoma viena vertingiausių Europoje senovinio meno kolekcija. Vardą muziejui suteikė pagrindinėje salėje stovintis Pergamo altorius. Muziejuje trys ekspozicijos: Antikos (graikų romėnų) muziejus, Artimųjų Rytų antikos muziejus bei Islamo meno muziejus. Muziejų saloje taip pat galite aplankyti: *Senąją nacionalinę galeriją, *Senąjį muziejų, *Naująjį muziejų, sukurtą Egipto menui, kuriame saugomas žymusis Nefertitės biustas ar *Bode muziejų. Vakare, apie 21 val., grįžtate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

Šiandien nuvažiuojate ~320 km.

3
diena
Radvilų rūmai Neboruve
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote restauruotus *Radvilų rūmus Neboruve, su įmantrias angliško ir prancūziško stiliaus parkais. Rūmuose atkurtas Radvilų laikus menantis interjeras, o parkas – tikra ramybės oazė. Kelionė per Lenkiją. Pietauti sustojate viename iš pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~950 km.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~2220 km.

Nuo212
249 €
2024 07 19 ir daugiau datų

Apie Vokietiją

Vokietijos Federacinė Respublika įsikūrusi Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Danija, Lenkija, Čekija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Liuksemburgu, Belgija ir Olandija. Vokietijos krantus skalauja Šiaurės ir Baltijos jūros. Vokietijos kultūra yra dalis germaniškosios Europos kultūros. Šalies kultūra formavosi regionuose, nes bendra Vokietijos valstybė buvo sukurta palyginti vėlai. Šalis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vokietijos sostinė Berlynas

Nijolė
2024-07-01
9
Kelionė autobusu užima laiko, bet svarbu, kad lydintis asmuo turėtų žinių apie vietoves kuriose apsilankoma ir tas žinias pateiktų keliautojams. Šiuo atveju Vytauta Linauskaus atliko gerai darbą, todėl liko jausmas, kad nors kelio daug pravažiuota, bet informacijos gauta pakankamai ir pamatyta irgi užtektinai kaip tokiai trumpai kelionei. Keliaujama, kad pamatyti kažko naujo ir gauti naujų įspūdžių. Tai ši kelionė kaip tik atitiko tokius norus. Vadovo darbas, apgyvendinimo sąlygos geros. Todėl, kas mėgsta keliauti autobusu, rekomenduoju!
Miroslava
2024-06-27
10
Labai patiko, labai įdomi buvo kelionė. Daug įspūdžių paliko kėlionė.
Regina
2024-05-30
10
Puikus, išmanantis savo darbą gidas Romas (10balų). Draugiški, paslaugūs vairuotojai. Rekomenduoju tikrai įdomi kelionė.
Greta
2023-07-12
8
Suteikta nepilna ir dalinai klaidinga informacija apie viešbučio kambarius, puslapyje pateikta kelionės programa - taip pat klaidinga. Gerai, kad tai pavyko išsiaiškonti dar prieš kelionę. Jei negąsdina kelionė autobusu, ši keliojė tikrai puiki. Nuostabus kelionės vadovas, įdomi programa, jaukus viešbutis. Kaina atitiko kokybę.
Laima
2019-10-31
10
Puiki gidė, komfortabilus autobusas, gerai suplanuota kelionės programa. Atsakingi ir rūpestingi darbuotojai.
Donatas
2018-03-23
10
Labai patiko, labai labai geri įspūdžiai, puiki kelionės vadovė Raimonda ir šaunūs vairuotojai. Ačiū.
Arnoldas
2017-09-29
10
Kelione iš ties buvo nuostabi! Ši kelione, buvo dovana mano merginai gimtadienio proga, prieš išvažiojant nežinojom ko tikėtis, tačiau tikrai viršijo lūkesčius!!! Gidas Romas, tikras profesionalas, vaiksčiojanti enciklopedija, viska žinantis ir išmanantis 110%! Viešbutis taip pat, labai nustebino, nesitikejau tokios kokybes jame, mielai į ji sugrįštume dar ne karta! Kalbant apie autobusą, jis tikrai patogus, tik va vienas minusėlis, trūko WIFI

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vokietiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 2 nakvynės viešbutyje
 • Maitinimas – 2 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionė vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 25 PLN ir apie 20 EUR (iš viso apie 30 €) už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Laisvu laiku siūlomų objektų/pramogų kainos: bendras bilietas Muziejų saloje – apie 20 EUR
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Novaturas".
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilnius, Kaunas, Klaipėda¹, Pane­vėžys¹, Šiauliai¹, Marijampolė², Alytus², Kalvarija² ir Lazdijai²
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (²)Tikslus turistų paėmimo maršrutas bus paskelbtas likus 5 d. iki išvykimo
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama novaturas.lt 
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 100 €

Kelionės užsakymas

Nuo
212
249€

visiems: 212
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji Metai Berlyne
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bavarijos grožis
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Vokiškoji Saksonijos Šveicarija
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.