Italijos, Austrijos ir Vokietijos Alpės

Kelionės akcentai

 • Aktyvus poilsis kalnuose, pasikėlimai į gražiausias Alpių viršukalnes, Noišvainštaino pilis, žygiai.
Nuo441
489€
2021 07 12 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums. Tęsiame kelionę per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Romantiniu Dunojaus keliu, besigrožėdami nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais, vykstame į Aukštutinėje Austrijoje įsikūrusį Halštato-Dachšteino kalnų masyvą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakeliui – sustojimas pietums. Keltuvu* kylame į Kripenšteino kalną (2109 m). Eidami kalnų takeliais pasieksime „Penkių pirštų“ apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nepakartojami vaizdai į aplinkinius kalnus, ledyną ir Halštato ežerą. Taip pat galėsite užlipti į „Pasaulinio paveldo spiralės“ apžvalgos aikštelę. Vykstame į Halštatą  vieną seniausių gyvenviečių Austrijoje, kuri mena druskų kasyklų laikus. Pažintis su nuostabaus grožio miesteliu ant Halštato ežero kranto. Pasivaikščiosime jaukiomis gatvelėmis, pasigrožėsime Dachšteino kalnų viršūnėmis ir įspūdingu kriokliu. Vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.
3
diena
 Pusryčiai. Vykstame į Misurinos miestelį (1756 m virš jūros lygio), kuris dar vadinamas Dolomitinių Alpių perlu ir žavi nuostabaus grožio ežeru. Kurortas visame pasaulyje garsėja dėl savo specialaus mikroklimato ir švaraus oro. Pageidaujantiems – žygis pėsčiomis aplink Misurinos ežerą (~ 1 val.). Laisvas laikas kurorte. Esant galimybei, keltuvu* pakilsime į Col de Varda viršukalnę (2106 m), nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į smaragdinį Misurinos ežerą ir Dolomitinių Alpių viršūnes. Vykstame į vieną garsiausių ir vaizdingiausių Italijos kalnų kurortų – Kortiną d‘Ampecą, dar vadinamą „itališkuoju Monaku“. Laisvas laikas pietums. Esant galimybei, keltuvu* pakilsime į Tofana di Mezzo (3244 m) viršukalnę, nuo kurios atsiveria didingi vaizdai į alpines pievas, uolas, įspūdingas viršukalnes. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.
4
dienos
Pusryčiai. Dolomitų keliu pro Selos kalnų masyvą vykstame į vieną aukščiausių Italijoje Pordoi kalnų perėją (2239 m). Keltuvu* kylame į 2952 m aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, kur galėsite pasigrožėti aplinkinėmis viršukalnėmis, aukščiausia Dolomitų viršukalne Marmolada (3343 m) ir ledynu, pasivaikščioti Selos plokščiakalniu bei pasidairyti į Selos masyvą supančius žalius slėnius ir kalnų perėjas. Pageidaujantys kalnų takeliais gali pasiekti (~ 2,5 val. žygis) aukščiausią Selos kalnų viršūnę Piz Boe (3152 m). Laisvas laikas pietums. Po pietų vykstame į Brikseno miestą, įsikūrusį Isarko slėnyje prie Isarko ir Rienzos upių. Trumpa pažintis su senamiesčiu: katedra, pradėta statyti X amžiuje, renesansiniai Vyskupų rūmai, Šv. Mykolo bažnyčia. Laisvas laikas. Pageidaujantys galės atsigaivinti vandens parke „Acquarena”*. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.
5
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Atykstame į Insbruką – Tirolio regiono sostinę. Ekskursija mieste: Habsburgų imperatorių rezidencija Hofburgas*, „Auksinis stogas“*, Šv. Jokūbo katedra, imperatoriaus Maksimiljano kapas*. Funikulieriumi* pakilsime į Insbruko miesto panoraminę aikštelę, nuo kurios pasigrožėsime nuostabia miesto panorama. Iš ten pageidaujantys keltuvu* galės pasiekti 1905 m aukštyje esančią Seegrube panoraminę aikštelę, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į In, Štubajaus ir Zilertalio slėnius bei iki Italijos pasienio besitęsiančius Wipptal slėnio kalnus. Laisvas laikas pietums Insbruke. Po pietų vykstame į Svarovskio kristalų muziejų*, kur šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis, atspindintis krištolines autorių fantazijas. Nakvynė viešbutyje prie Imsto.
6
diena
 Pusryčiai. Vykstame į Bavarijos Alpes. Keltuvu* pakilsime į aukščiausią Vokietijos viršukalnę Cūgšpicę (2962 m). Pasigrožėsime nuostabia kalnų panorama, atsiveriančia į 400 viršukalnių, esančių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje bei Italijoje. Vykstame į įspūdingiausią Vokietijos pilį – Noišvanšteiną*, dar vadinamą „Baltąja Gulbe”. Ją projektavo Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir Richardo Vagnerio operų. Mirus Liudvikui II pilis taip ir nebuvo iki galo užbaigta pagal pirminį projektą. Algau kalno viršūnėje stūksanti tvirtovė kiekvienais metais pritraukia milijonus lankytojų ir žavi ne tik išskirtiniu eksterjeru – smailiais bokštais, bokšteliais, Marijos tilteliu virš bedugnės, bet ir turtingu interjeru – puošniomis salėmis bei menėmis. Po ekskursijos pilyje – laisvas laikas pietums. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
7
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sustojimas pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo441
489€
2021 07 12 ir daugiau datų

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 230 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu. 
 • Vienvietis kambarys 120 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
441
489€

visiems: 441
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Italijos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Italija 7 d.
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Italija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italija nuo Venecijos iki Kaprio salos
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italijos rivjera ir Pietų Prancūzijos žydrasis krantas 9d.
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.