Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos

Kelionės akcentai

 • 2024 11 03 ieškomas bendrakeleivis, kreiptis į vadyb. Viktoriją tel. nr. +37060792225 
 • 2025 01 25 ieškomas bendrakeleivis, kreiptis į vadyb. Viktoriją tel. nr. +37060792225 
 • Susipažinsime su „rojumi žemėje“ – garsiąja El Nido sala
 • Išvysime vieną iš 7 gamtos stebuklų pasaulyje – įspūdingą požeminę upę
 • Lankysimės milijonus metų menančiose Šokoladinėse kalvose
 • Įsiliesime į šurmulingą vietinių gyvenimą Filipinų sostinėje Maniloje 
 • Ilsėsimės vešliomis džiunglėmis ir puikiais paplūdimiais žavinčioje Boholio saloje
Nuo2351
2024 11 03 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 3401
Keliaujant į Filipinus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Balto smėlio paplūdimiai, neapsakomai skaidrus vanduo, ypatingai žalia gamta ir jaukios istorinės bažnytėlės – visa tai Jums gali pasiūlyti tik gražieji Filipinai. Drąsiai leiskimės į kelionę, kurioje ramų poilsį puikiai galima suderinti su turiningu nuostabiojo Azijos perlo istorijos ir kultūros pažinimu.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Manila 02:00 – 17:55 (+1)

Manila – Stambulas 22:25 – 06:15 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

1
diena
VILNIUS – STAMBULAS
Skrydis iš Vilniaus į Manilą su persėdimu Stambule. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
STAMBULAS – MANILA
Pavakary atvyksime į didžiausią Filipinų miestą – sostinę Manilą. Oro uoste mus pasitiks kelionės vadovė, su kuria keliausime į viešbutį. Čia galėsime atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką, pailsėti po skrydžio ir pasimėgauti pirmuoju vakaru egzotiškoje Azijos šalyje. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
3
diena
MANILA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių mūsų lauks Manilos miesto turas. Pažintį su senąja Filipinų kultūra pradėsime aplankydami Rizalio parką (Rizal Park) ir Intramurosą (Intramuros) – gynybinių sienų saugomą Manilos senamiestį. Toliau keliausime link įstabaus grožio Švento Augustino bažnyčios (San Agustin Church), globojamos Romos katalikų ordino. Pastatas, kurio gyvavimo istoriją paženklino du gaisrai ir net septyni žemės drebėjimai, sužavės savo didingumu ir puošnumu. Nepamiršime ir meno mylėtojų. Turo metu galėsime pamatyti įvairiems Filipinų istorijos ar kultūros siužetams atminti skirtas unikalias skulptūras. Pasakojama, kad šioje ispanų konkistadorų statytoje tvirtovėje Antrojo pasaulinio karo metais buvo paslėpti milžiniški aukso ir brangakmenių lobiai. Nakvynė viešbutyje Maniloje.
4
diena
MANILA – PUERTO PRINSESA (pusryčiai)
 Po pusryčių mūsų lauks skrydis į Puerto Prinsesą, esančią Palavano saloje. Palavano sala yra viena mažiausiai žmogaus veiklos paliestų Filipinų salų, išsaugojusi daug laukinės ir unikalios gamtos plotų. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Puerto Princesoje.
5
diena
PUERTO PRINSESA – SALŲ TURAS – PUERTO PRINSESA  (pusryčiai, pietūs)
Šiandien motorine valtimi keliausime tarp salų Honda įlankoje, aplankydami gražiausius paplūdimius. Mėgausimės saule ir smėliu, plaukiosime krištolo skaidrumo vandenyse, turėsime galimybę panardyti. Vienoje iš salų papietausime, o vakare grįšime į Puerto Prinsesą. Nakvynė viešbutyje Puerto Prinsesoje.
6
diena
 PUERTO PRINSESA – EL NIDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų laukia vienas įspūdingiausių reginių gyvenime – turas požemine upe. Po pusryčių važiuosime į nacionalinį parką prie Šv. Paulo urvo, nuo kur ir pradėsime turą. Sėsime į valtis ir pasileisime pasroviui upe, kuri teka ilgu uolų tuneliu. Ši upė yra 7 pasaulių gamtos stebuklų sąraše ir šiandien patys galėsime įsitikinti, kodėl. Patogiai įsitaisysime ir grožėsimės įvairių formų uolų raižiniais, kurie primins prabangias šventyklų ar pobūvių salių lubas. Po pietų grįšime į Puerto Prinsesą ir turėsime laisvą laiką poilsiui. Po pietų lauks 5-6 valandų kelionė į El Nidą. Čia esantis kurortas neretai vadinamas „rojumi žemėje“, nes yra ramus ir jaukus. Čia mūsų lauks įspūdingos vietos nardymui, balto smėlio paplūdimiai ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, kurias supa krištolinio skaidrumo vanduo, nuostabios įlankos. Povandeninių pramogų mylėtojai drąsiai teigia, kad El Nidas – tikras desertas nardytojams, baidarių ar egzotiškos žvejybos mėgėjams. Vakare miestelio pakrantėje duris atveria nuostabūs jūros gėrybių, itališki ir filipinietiški restoranai. Nakvynė viešbutyje El Nide.

7
diena
EL NIDAS – SALŲ TURAS – EL NIDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių sėsime į laivą ir vyksime aplankyti dar kelių Palavano archipelagui priklausančių salų. Mėgausimės maudynėmis ir paviršiniu nardymu Šimidzu (Shimizu) saloje bei Entalula paplūdimyje. Nedidelis paplūdimys pasižymi žalia, džiunglėmis apaugusia pakrante ir ryškiu turkio spalvos vandeniu. Vėliau baidarėmis plaukiosime po krištolo skaidrumo Didžiąją Lagūną, apsuptą aukštai iškilusių klinčių uolų. Tai tarsi klinčių labirintas, į kurio vandenis skverbiasi saulės spinduliai. Nakvynė viešbutyje El Nide.
8 – 9
dienos
EL NIDAS (pusryčiai)
Šiomis dienomis mūsų laukia laisvas laikas. Nakvynės viešbutyje El Nide.  

10
diena
EL NIDAS – BOHOLIS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su El Nidu ir skrisime į Boholio salą. Nakvynė viešbutyje Boholyje.
11
diena
BOHOLIS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien turėsime progą susipažinti su Boholio sala ir jos turtais. Ekskursijos metu apžiūrėsime seniausią, dar 1595 m. iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią ir muziejų (Baclayon Church and Museum). Vėliau stabtelėsime susipažinti su tarsyrais (tarsiers) – mažiausiais pasaulyje, į mielas ir pūkuotas beždžionėles panašiais primatais. Dienomis jie tūno lapų pavėsyje ir snaudžia įsikibę į liaunas medžių šakas. Ir galiausiai išvysime legendomis apipintas Šokoladines kalvas (Chocolate Hills). Prieš milijonus metų atsiradusios, geologiniu paminklu laikomos kalvos sausuoju metų laikotarpiu pasidengia rusva spalva, primenančia šokoladą. 50 kv. km teritorijoje plytintys dariniai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi dirbtiniai, suformuoti ne gamtos, o žmogaus rankų, ir tokį įspūdį stiprina dar ir tai, jog šių kalvų išties labai daug – net iki 1776. Vėliau mūsų lauks vaizdingas ir nepamirštamas kruizas upe. Nakvynė viešbutyje Boholyje.

12
diena
BOHOLIS (pusryčiai)
Ši diena bus skirta mūsų poilsiui. Džiaugsimės Filipinų saule, atsipalaidavę mėgausimės salos teikiamais malonumais: poilsiu balto smėlio paplūdimiuose, maudynėmis žydrame vandenyje ar vakariniais pasivaikščiojimais, stebint nuostabaus grožio saulėlydžius. Pageidaujantiems daugiau įspūdžių, rekomenduojame 2 valandų pasivažinėjimą keturračiais kaimo keliukais aplink Šokoladines kalvas*. Nakvynė viešbutyje Boholyje.
13
diena
BOHOLIS – MANILA – STAMBULAS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsime su Boholiu ir keliausime į oro uostą, iš kur skrisime į Manilą. Vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule.
14
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2351
2024 11 03 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 3401

Apie Filipinus

Filipinai – valstybė, įsikūrusi vidury jūrų bei vandenynų ant septynių tūkstančių salų. Filipinus sudaro 7107 salos, kurių kiekviena turi savitą charakterį ir siūlo įvairias pramogas nuo pašėlusių diskotekų ir klubų iki susiliejimo su gamta. Puikus klimatas, unikali gyva augalija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai – visa tai yra Filipinai. Į šią šalį dažniausiai vyksta keliautojai su aukštesnėmis nei vidutinės pa

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos

Sigita
2024-01-11
10
Superinė kelionės vadovė Viktorija Panovaitė ir puikiai parinktas maršrutas. Keliaukite, nesigailėsite.
Vidmantas
2023-03-21
10
Parinkti geri kelionių vadovai. Kelionė labai patiko. Nuostabi gamta, geri žmonės. Prie viso to prisidėjo kelionių vadovė Viktorija. Viskas organizuota puikiai, dalykiškai, operatyviai. Jos profesionalumo dėka patyrėme tik teigiamas emocijas. Ačiū Viktorijai už nuostabias atostogas.
Renata
2023-03-21
9
Kelionė Jūsų agentūros organizuota lanbai gerai, daug pamatyta ir tuo pačiu nevarginanti, nes buvo laisvo laiko poilsiui. Labai ačiū, gidei Viktorijai, nes savo darbą atliko visa širdimi, labai nuoširdžiai rūpinosi visa esama grupe. Nebuvo jokių nesusipratimų, o jei ir buvo tai nežymūs, Viktorija labai greit išspręsdavo. Geriausias viešbutis buvo iš visos kelionės El Nido, visi kiti normalūs, bet lokacijos atžvilgiu visi geri.
Birute
2023-03-20
8
Viktorija nuostabi gidė, vien dėl jos verta keliauti pamatyti verta.
Jovita
2023-03-20
10
Buvo tobula kelionė,viskas suplanuota. Gidė Viktorija tiesiog dar nespėji paklausti o jinai žino atsakymą. Nuoširdus Ačiū. Kelionė nuostabi aš nugalėjau visas iš kitų kelionių igytas baimes, nes gidė Viktorija ir vietiniai pagalbininkai buvo tiesiog nepakartojami.
Vaida
2023-03-02
10
Profesionalus kelionės suplanavimas,operatyvus bendravimas .Viskas tobula ir Kelionių akademiją rinksimės dar ne vieną kartą. Rekomenduosime kitiems ir lauksime naujų įspūdžių. Ačiū. Viešbučiai pranoko lūkesčius- komfortabilu, švaru ir pusryčių pasirinkimas maloniai nustebino. Nepriekaištingai suplanuota kelionė ir lankytinos vietos. Viskas tobula ir "Kelionių akademiją" rinksimės dar ne vieną kartą. Rekomenduosime kitiems ir lauksime naujų įspūdžių. Ačiū.
Virginija
2023-03-01
10
Išsamiai gavau atsakymus į rūpimus klausimus, pagalba del dokumentų puldymo nuoširdus bendravimas. Norintiems daug saules puikios nuotaikos nuostabių vaizdų daug gamtos ir nepamirštamų emocijų siulau rinktis šią kelionę
Evaldas
2023-03-01
10
Daug teigiamų emocijų. Viskas super.
Lina
2023-02-28
9
Viskas vyko laiku, sklandžiai, dauguma viešbučių labai geri. Labai gerai organizuota kelionė. Viskas vyko taip, kaip buvo numatyta. Dauguma viešbučių labai geri-puikus personalas, nuostabi lokacija. Įdomi kelionės programa. Su Kelionių akademija keliavom pirmą kartą, agentūra pelnė mūsų pasitikėjimą renkantis kitą kelionę.
Jovita
2022-07-26
10
Buvo tikrai puiku, esu patenkinta Viktorijos darbu, tikiuosi ir kelionė bus puiki.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Filipinus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Maniloje, 2 nakvynės Puerto Prinsesoje, 4 nakvynės El Nide, 3 nakvynės Boholyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 5 pietūs);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Manila – Vilnius su vienu persėdimu Stambule (nuo 1050 EUR);
 • Vietiniai skrydžiai Manila –  Puerto Prinsesa, El Nidas – Boholis, Boholis – Manila (nuo 380 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~16 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (pasivažinėjims keturračiais po Šokoladines kalvas – nuo ~50 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 650 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • SVARBU: 2025 m. sausio ir kovo mėnesio grupėse skrydis iš El Nido vyks į Sebu (Cebu) salą, ir iš ten keltu bus keliamasi į Boholio salą.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu. 
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Manilos oro uoste, Filipinuose.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti  su priemoka likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2351

+ skrydis apie: 1050 visiems su skrydžiu: 3401
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Naujieji metai Filipinuose
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.