Bankokas, upė Kwai ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje (vasaros sezonas)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Tailando sostinę - charakteringąjį Bankoką
 • Regėsite unikalų reginį - autentišką Damnoen Saduak plaukiojantį turgų
 • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kwai
 • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje - Patajoje
 • Ilsėsitės egzotiškoje Koh Chang saloje
Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
RYGA – BANKOKAS
Naktinis skrydis iš Rygos su vienu persėdimu. Tą pačia dieną jau būsite Bankoke. Pasitikimas Bankoke ir pervežimas į viešbutį. Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį PatPong turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu.  Nakvynė viešbutyje.
2
diena
BANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių laukia pažintinė ekskursija po Bankoką. Karališkoji šventykla su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas.

Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos, Auksinio Budos šventyklos.

Taip pat lankysitės Wat Pho šventykloje, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio gulinčio Budos statula. Vėliau Jūsų lauks ekskursija laiveliu po Bankoką raizgančius kanalus, sutekančius į Čao Prajos upę. Daugelis turistų plaukiodami šeria kanaluose plaukiojančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai.

Po pietų trauksite į brangenybių galeriją ir centrą, kuriame apdorojami brangakmeniai. Vakarėjant patariame aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą - Baiyoke Sky. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane* . Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

3
diena
BANKOKAS – KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Po pusryčių laukia pervežimas  ir kelionė keltu į Koh Chang salą, kurioje Jūsų lauks kelios dienos nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje. Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Dramblio sala", kadangi salos forma primena dramblio galvą.

Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu*. Ko Chang sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. 

Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles.

diena
KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Poilsis Koh Chang saloje. Atostogaujant Koh Chang saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

diena
KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Šiandien mėgausitės jūrine ekskursija po penkias salas, išsidėsčiusias netoli Koh Chang.

6 – 7 
dienos
KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Laisva diena poilsiui Koh Chang saloje.

8
diena
KOH CHANG SALA – PATAJA (pusryčiai)
Po pusryčių – pervežimas į Patają, miestą, ypač garsų dėl savo siautulingo naktinio gyvenimo bei įvairių šou, ir turėsite laiko visą tai pamatyti. Liasvas laikas ir nakvynė Patajoje.

diena
PATAJA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į ekskursiją po miestą, vėliau jūsų lauks išvyka į milijono metų senumo akmenų parką bei Patajos krokodilų fermą. Čia pamatysite, kaip gyvena krokodilai, išvysite šių gyvūnų bei jų dresiruotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pamatysite įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių, gyvūnus vaizduojančių skulptūrų iš akmens.

Vakare - laisvas laikas. Už papildomą mokestį galėsite įsigyti ekskursijas į : Alcazar Show, Alangkarn Extravaganza Show,Coral island, Koh Samet Paradise Island, Nong Nooch Tropical Gardens, Sri Racha Triger Zoo, Yachting, Discover Scuba Diving. Nakvynė Patajoje.

10 
dienos
PATAJA – KANČIANABURIO PROVINCIJA – KVAI UPĖ (pusryčiai)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančianaburio. Pakeliui Jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į Damnoen saduak - autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas.

Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą. Vėliau užsuksite į dirbtuves, kuriose gimsta nuostabūs meno kūriniai iš tikmedžio.

Po pietų apsilankysite dramblių kaime. Čia galėsite dalyvauti linksmame drambliukų šou, o vėliau vykti į žygį džiunglėmis ant dramblių nugarų.Kančianaburio provincija neveltui vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, čia veši neįžengiamos džiunglės, amžinai žaliuojantys kalnai, teka giliavandenės upės, o oras nuostabiai tyras.Toliau Jūsų laukia nuostabi vieta – Kvai upė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“.

Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite džiunglių šlaitų apsuptyje, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Vėliau aplankysite Vienuolio urvą, kur išvysite budistines apeigas, o drąsiausieji galės nusileisti į patį urvą.

Po vidudienio atvysite į viešbutį ant upės Kwai. Įsikūrę ir pasistiprinę egzotiškais vaisiais, plaustu plauksite aukštyn srove. Vėliau, norintys galės apsivilkti gelbėjimosi liemenes ir šokti į vandenį – upės vanduo pasroviui parplukdys atgal iki viešbučio. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11 
dienos
KANČIANABURIO PROVINCIJA – PATAJA (pusryčiai)
Po pusryčių asilankysite prie terminių šaltinių. Čia galėsite išsimaudyti trijuose skirtingos temperatūros baseinuose ir upėje, bei pasikrauti energijos visai dienai. Toliau Jūsų lauks įspūdingas Eravano krioklys tokio paties pavadinimo nacionaliname parke. Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir bekrintančio 7 kaskadinėmis pakopomis vandens  šniokštimas. Bendras kaskadų aukštis 831 m, o ilgis 1700 m. Įdomu tai, kad šis krioklys savo pavadinimą gavo dėl savo 7-osios pakopos panašumo į mitinį dramblį "Eravaną". Šį gamtos stebuklą galėsite stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Grįžimas į Patają.

12 – 13 
dienos
POILSIS PRIE JŪROS PATAJOJE (pusryčiai)
Poilsis prie jūros Patajoje.

14
diena
BANKOKAS - RYGA
Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis į Rygą su vienu persėdimu.

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ie&sca

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Bankokas, upė Kwai ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje (vasaros sezonas)

Erika
2016-03-29
9
Jei kalbant apie viesbucius tai sakykim pirmasis(Bankoke) dar toks visai nieko :)) Patajoj istikruju katastrofiskas :)))net negalvojau jog dar tokiu buna, taciau atpirko tai,kad jis buvo paciam centre tai prisiziurejom tokiu vaizdeliu, kad manau mums daugelis pavydejo, kurie gyveno nuosaliau, geruose viesbuciuose :))) o va paskutinis viesbutis saloje superinis, nors ir 3* taciau ir maitinimas ir teritorija sakyciau prilygsta 4* , tas ir buvo saunu jog viesbuciai iki salos nebuvo aktualus, nes daug keliavome, o va saloje saunu, kad buvo geras viesbutis :) kas del gidu tai galiu pasakyti jog pats tobuliausias buvo musu gidas R. !!!!! Jis tikrai begalo mumis visais rupinosi ir apskritai inese i musu visu sirdis silumos ir gerio, ko negaleciau pasakyti apie G., tai zmogus, kuris manau viska daro ne is pasaukimo ir atmestinai. Na bet laimei buvo saunusis R. :)) pats keliones isdestymo planas puikiai suorganizuotas, pamatem neitiketinai daug per toki trumpa laika, aisku nuovargis begalinis, nes dar daug keliavom savo jegom ir realiai miegojom po 3 val :))))) taciau si nuostabi pazintis su pasakisko grozio salimi iziebe ugnele ir toliau pazindintis su tolimaisiais krastais :))))) dar karteli dekojam uz pagalba issirenkant kelione :)
Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

 

Viešbučiai turo metu

Bankokas: Emerald Bangkok 4*

Koh Chang sala: Centara Tropicana resort 4* 

Pataja: Ambassador City Jomtien 3*

Kaina nuo: 600 EUR + skrydis

Viešbučiai turo metu

Bankokas: Emerald Bangkok 4*

Koh Chang sala: Centara Tropicana resort 4* 

Pataja: Rita Resort 3* 

Kaina nuo: 610  EUR + skrydis

Viešbučiai turo metu

Bankokas:Emerald Bangkok 4*

Koh Chang sala: Centara Tropicana resort 4* 

Pataja: Mercure Pattaya Ocean resort 4*

Kaina nuo: 680  EUR + skrydis

Viešbučiai turo metu

Bankokas: Emerald Bangkok 4*

Koh Chang sala: Centara Tropicana resort 4* 

Pataja: Centara Grand Modus 5* 

Kaina nuo: 700 EUR + skrydis 

Į kainą įskaičiuota:

 • 13 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
 • pervežimai pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Ryga - Bankokas - Ryga;
 • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
 • medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Norint pirkti tik turą, o skrydžius pirkti savarankiškai - kelionės kaina yra perskaičiuojama (tikslinti agentūroje);
 • Nuo 2016 m. kovo 1 d. keičiasi dokumentų Tailando vizoms priėmimo tvarka. Keliautojai privalo į Tailando konsulatą kreiptis asmeniškai. Tailando Karalystės garbės konsulatas Vilniuje, adresu Jogailos g. 9/ Smetonos g. 1. 
 • Skrydis su Uzbekistano avialinijomis:
 • Ryga - Taškentas 00:55 - 07:45 
 • Taškentas - Bankokas 10:00 - 18:15 
 • Bankokas - Taškentas 10:40 - 15:30 
 • Taškentas - Ryga 18:25 - 21:55 

Panašios kelionės

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.