Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Baltoji naktis Gardalende – Sirmionė – Verona –Venecija

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Italija, Čekija, Lenkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Baltoji naktis Gardalende – Sirmionė – Verona –Venecija

Programa

 • 1 DIENA

  LIETUVA - ČEKIJA

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Susipažinimas, žaidimai, viktorinos. Prizai ir siurprizai. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 • 2 DIENA

  AUSTRIJA -ITALIJA

  Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Atvykstate į Klagenfurtą – Karintijos žemės (pietinė Austrijos dalis) sostinę. Alpių slėnyje, ant Glano upės kranto, įkurtas miestas turistus žavi visais metų laikais. Senamiesčio centras - pagrindinė miesto aikštė Alter Platz. Tai pirmoji pėsčiųjų aikštė visoje Austrijoje. Šiuo metu joje yra jaukios kavinukės, parduotuvėlės, Šv. Trejybės kolona, barokinė katedra, įspūdingi miesto rūmai, „Auksinės žąsies namas“ – seniausias statinys Klagenfurte. Dauguma namų, kuriuos galima pamatyti aikštėje, yra XVII amžiaus. Užsukate ir į Naująją aikštę, kurią puošia rotušė – buvę Velcerių rūmai, ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas. Laisvas laikas puodeliui kavos.

  Pusvalandis kelio ir jūs jau mėgaujatės kerinčia Alpių kalnų, slėnių, ežerų ir miestelių panorama, pakilę į 71 m aukštį. Miškais apaugusio kalno viršūnėje iškilęs modernus apžvalgos *bokštas Pyramidenkogel. Greitaeigiu liftu pakilus į apžvalgos platformą atsiveria aukščiausia Alpių kalnų grandinė Aukštasis Tauernas, Karavankai, o po kojomis plyti Vioterio ežeras. Jei pažvelgsite pro teleskopo akį, apžvelgsite bene visą Korintiją ir dalį Italijos. Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti bobslėjaus **rogutėmis. Kelionė per Italiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Veronos apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  VERONA - GARDERLANDAS

  Pusryčiai. Pažintis su Verona. Mus pasitinka svarbiausios miesto įžymybės: Skaligerių pilis, bažnyčios, bazilikos, katedros, valdovų antkapiai, aikštės ir fontanai. Viską čia galima ne tik pamatyti, bet ir paliesti, o svarbiausia – pasimėgauti svaiginama, iš praeities atklydusia miesto dvasia. Ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: Bra aikštė su žymiuoju amfiteatru, Džiuljetos namas ir kiemelis, kaip jokia kita vieta Veronoje, kiekvieną dieną sulaukiantis daugybės meilės piligrimų; šalia senosios valdovų rezidencijos įsikūrusi Erbe aikštė - nuo seno skirta prekybininkams. Veroniečiai didžiuojasi, kad jų senamiestis su išlikusiais romėnų laikų griuvėsiais nusileidžia tik Romai, o romėniškasis Veronos amfiteatras, vadinamas Arena, baigtas statyti 30-aisiais m. e. metais, yra trečias pagal dydį Italijoje (po Romos Koliziejaus ir Santa Maria Capua Vetere amfiteatro, esančio netoli Neapolio). Kaip puiki koncertų salė Arena iki šiol sukviečia papramogauti veroniečius ir jų svečius.
  Vykstate į *GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje“ tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe – tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste nusileidę į paslaptingą kanjoną staiga prarasite laiko pojūtį. „Adrenalino šalyje“ būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, bėgdami nuo suerzinto mamuto apledėjusiu traukiniu kirsite visą Vrangelio salą. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje „Fantazijos šalyje“. Čia net 13 atrakcionų: Piterio Peno laivas, Magiškasis kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurį laipiodami rasite ir kambarėlių, ir slėptuvių, net keli apžvalgos traukinukai. 2017 metų naujiena – naujos generacijos atrakcionas „Šamanas“. Amerikietiškais kalneliais lėksite per Andų kalnus ir prerijas  virtualioje erdvėje. Gėlių jūra, puošnūs parko takeliai, egzotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Šiandien Gardalendas skelbia šventę „Baltoji naktis“! Iki 1 val. nakties galėsite siausti parke, linksmintis diskotekoje, klausytis muzikos, grožėtis fejerverku. Grįžtate į viešbutį.

 • 4 DIENA

  GARDOS EŽERAS - ADRIJOS JŪRA

  Pusryčiai. Vykstate prie Gardos ežero. Tai didžiausias Italijos ežeras, tyvuliuojantis Dolomitinių Alpių papėdėje. “Žydruoju Italijos perlu” vadinamas ežeras yra paskelbtas UNESCO saugomu objektu ir įrašytas į gražiausių pasaulio ežerų 12-tuką. Visos dienos išvyka nuostabiu keliu aplink Gardos ežerą. Šiaurinę ežero dalį supa uolos ir didingos Alpių kalnų grandinės, o tarp jų įsispraudę pūpso jaukūs, senove dvelkiantys kaimeliai ir miesteliai. Apylinkes supančiuose slėniuose bręsta vynuogės, alyvuogės ir citrusinių vaisių derlius.  Vykstate pasigrožėti Gardos ežero  pietinėje pusiasalio dalyje įsikūrusiu Sirmionės miesteliu, pelnytai vadinamu Gardos pakrantės puošmena. Siauras ir ilgas pusiasalis, nusidriekęs toli į Gardos ežerą – visa tai Sirmionės miestelis.  Dabar tai elegantiškas kurortas, galintis didžiuotis 2000 m. senumo Katulo vilos griuvėsiais, Skaligerių pilimi, tarsi įbridusia į Gardos ežerą; Marijos Kalas vila ir daugybe iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių. Laisvas laikas prie Gardos ežero.  Maudynės Gardos ežere. Dienos pabaigai – romantiškas plaukimas *laivu Gardos ežeru. Kalnų,slėnių ir pakrantes nusėjusių miestelių panorama – tikras poilsis akims. Pavakary vykstate į Italijos kurortą prie Adrijos jūros Lido di Jesolo. Nakvynė.

 • 5 DIENA

  VENECIJA - ČEKIJA

  Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia – Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  ČEKIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

   

  • Kelionė autobusu.
  • Kuro mokestis.
  • 5 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
  • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
  • Animacinė ir ekskursinė programa autobuse.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į mokamus objektus:
  • Piramidės bokštas – 9 EUR suaugusiam, 4,5 EUR vaikams 6-15 m.
  • Gardalendo parkas – 28 EUR.
  • Plaukimas į Veneciją – apie 15 EUR
  • (**) Pageidaujantys moka papildomai:
  • Nusileidimas iš Piramidės bokšto bobslėjaus trasa – 4 EUR.
  • Apsilankymas Sea Life akvariume, įsikūrusiame Gardalendo parke - 16 EUR.
  • Plaukimas laivu Gardos ežeru – 12 EUR.
  • Medicinos išlaidų draudimas užsienyje,
  • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 98 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
  • Kaina vaikui iki 12metų   309 Eur  – 15% -  263 Eur
   * Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
   * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
   * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką