Italija ir Prancūzijos Rivjera su Luaros slėnio pilimis

Kelionės akcentai

 • Svečiuositės Milane, Bolonijoje, Florencijoje, Genujoje, Paryžiuje
 • Turėsite galimybę aplankyti Luvrą, azartinių lošimų sostinę Monte Karlą ir Versalį
 • Abejingų nepaliks garsiosios Luaros slėnio pilys – Prancūzijos puošmena.
 • Pamatysite senus prancuzijos miestus – Buržė ir Dižoną.
 • Svečiuositės nuostabiame Pietų Prancūzijos mieste – Nicoje
 • Susipažinsite su Ženeva – svarbiausiu pasaulio miestu
Nuo910
2024 08 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 250
su skrydžiu: 1160
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Nuostabi ir įdomi kelionė su turtinga ekskursijų programa trijose Europos šalyse: Italijoje, Prancūzijoje ir Šveicarijoje. Į vieną kelionę telpa įspūdingų miestų kolekcija: madingas Milanas, didingas Paryžius, daugianacionalinis ir gyvybingas pasaulio miestas – Ženeva, romantiškoji Florencija ir kurortas Nica, senoviniai Prancūzijos miestai – Buržas ir Dižonas. O norintys pamatyti dar daugiau gali aplankyti legendinį Versalį, romantiškąją Veneciją, azartinių lošimų sostinę – Monte Karlą. Kiekvienoje vietoje turistai ras įdomių istorijų, kurias išgirs iš profesionalių gidų.
1
diena
VILNIUS – MILANAS
Skrydis iš Vilniaus į Milaną. Atvykus į Milaną, oro uoste Jus pasitiks kompanijos atstovas. Atvykusiems pimoje dienos pusėje, šiandien laukia papildomai pasirenkama ekskursija: plauksite kateriu ir susipažinsite su Madžorės ežeru* – vienu gražiausių Italijoje, aplankysite Bella ir dei Pescatori salas (šiame ežere yra ir trečia sala – Madre, visų trijų pavadinimai verčiami kaip „Graži Žvejų Motina“). Bella salą labai mėgo rašytojai E. Hemingvėjus, Č. Dikensas, F. Dostojevskis, T. Manas, ją nakvynei buvo išsirinkęs imperatorius Napoleonas su mylimąja Džozefina. Lankysitės Borromeo kunigaikščių rūmuose ir botanikos sode. Po pasiplaukiojimo apsistosite viešbutyje. Naktis viešbutyje Milane.
2
diena
MILANAS – BOLONIJA (pusryčiai)
Po pietų išvyksite į Boloniją, esančią viename mažiausių Italijos regionų Emilijoje – Romanijoje. Čia 1088 m. įkurtas seniausias Europoje universitetas, todėl šis miestas nuo senų laikų yra svarbus akademinio gyvenimo centras. Tokios aplinkybės nuo pat viduramžių formavo savitą miesto gyvenimą ir užtarnavo jam „išsilavinusios Bolonijos” vardą. Šis miestas – tai atversta knyga, kurios gatvės, bokštai ir arkados mums pasakoja turtingą miesto istoriją. Pasivaikščiosite su gidu po Boloniją, kuri garsėja savo svyrančiais Garisenda ir Asinelli bokštais, kurie yra paminėti net Dantės „Dieviškojoje komedijoje“. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Emilijo – Romanijos regione.

3
diena
BOLONIJA – VENECIJA (pusryčiai)
Po pusryčių laisvas laikas, o norintys už papildomą mokestį galės važiuoti į Veneciją*. Ko gero, ištarus Venecijos pavadinimą dažnam prieš akis iškyla unikalūs siauri kanalai, mažutės jaukios gatvelės, dailios bažnyčios ir visur tvyranti romantiška nuotaika. Ir visiškai neklysta, juk Venecija yra laikoma vienu romantiškiausiu miestu pasaulyje! Ir ne veltui ji įtraukta ir į UNESCO paveldo sąrašą – čia yra ką pamatyti! Nakvynė viešbutyje Emilijos-Romanijos regione.

4
diena
FLORENCIJA – GENUJA (pusryčiai)
Po pusryčiu keliausite į Italijos perlu vadinamą Florenciją. Neįmanoma neįsimylėti šio Renesanso lopšio. Nuo seno dariusi įtaką Europos menininkams ir kultūros veikėjams ji iki šiol išlaikė meno įkvėpėjos vardą. Pasivaikščiosite po žymiąją Sinjorijos aikštę, gotikinę Santa Marijos del Fiorė katedrą ir Santa Croce baziliką, kurioje ilsisi šio miesto įžymybių palaikai. Laisvas laikas, o norintys galės užsisakyti papildomą ekskursiją į Uficių galeriją*. Tai vienas seniausių ir garsiausių pasaulio meno muziejų, kuriame galima grožėtis žymiausiais paveikslais pasaulyje. Laisvas laikas. Išvykimas į Genują. Nakvynė viešbutyje Genujoje.

5
diena
GENUJA – NICA – MONTE KARLAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje keliausite į Nicą su apsilankymu Fragonard kvepalų gamykloje. Siūloma papildoma ekskursija į azartinių lošimų sostinę Monte Karlą* (Monako Kunigaikštystė). Senoji Monako tvirtovė – tarsi istorinio filmo filmavimo aikštelė, kurioje – tikras princas ir sargybiniai. Garsiausiame pasaulio kazino galėsite pasijusti kaip Rokfeleris. Nicoje pamatysite Pilies kalvą, kurioje praeito šimtmečio viduryje buvo atrasti Senovės Romėnų gyvenvietės griuvėsiai, paliudijantys, kad šioje vietoje žmonės gyveno jau prieš 5 500 metų, itin turistų ir vietinių gyventojų pamėgtos Anglų promenados (Promenade des Anglais), kurios ilgis siekia net 7 kilometrus. Nakvynė viešbutyje Nicoje.
6
diena
NICA – DIŽONAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Dižoną. Dižono miestas, stovintis prie Houche upės, Burgundijos sostinė, yra vienas gražiausių Prancūzijoje, kupinas meno ir nuostabios architektūros. Pasivaikščiosite po istorinį centrą su grupės vadovu. Pažinsite su Burgundijos kunigaikščio rūmais, Šv. Beniko katedra ir Šv. Mišelio Dievo Motinos bažnyčia. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Dižone. 

7
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Paryžių. Ekskursija autobusu po miestą. Susipažinsite su jo istoriniu centru: Lotynų bei Mare kvartalais, la Cites sala, aplankysite Santarvės aikštę, kurioje buvo giljotinuoti Liudvikas XVI ir Marija Antuanetė, pasigrožėsite Eifelio bokštu. Nuo Luvro, pro Tuileries parką ir Eliziejaus laukus nuvyksite prie dar vieno Paryžiaus architektūrinio paminklo – Triumfo arkos, esančios Šarlio de Golio aikštėje. Laisvas laikas. Galėsite papildomai užsakyti ekskursiją po Notre Dame ir Lotynų kvartalą*. Lotynų kvartale pamatysite garsųjį Sarbono universitetą, Cluny pirtis, Liuksemburgo sodus su fontanais ir balto marmuro statulomis, Marie de Medici rūmus, Panteoną. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.
8
diena
PARYŽIUS (pusryčiai)
Po pusryčių – laisvas laikas. Galėsite papildomai užsakyti ekskursiją po Monmartrą ir Versalį*. Montmartras – menininkų mėgstamas rajonas, čia gyveno ir dirbo Renuaras, Degas, Utrillo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Iki šiol centrinėje rajono aikštėje Tertre renkasi menininkai, galintys nupiešti jūsų portretą, pardavinėjantys savo kūrinius. Pasivaikščiojimas menininkų kvartale Montmartre prasidės pietinėje rajono dalyje nuo Place Pigalle, kur yra daug restoranų, kabaretų ir kitų turistų mėgiamų pramogų. Užkilsite ant kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria vaizdas į nuostabią baltą romantinio-bizantinio stiliaus bažnyčią Sacre Coeur. Taip pat iš čia atsiveria puiki Paryžiaus panorama, ypač įspūdinga naktį. Po pietų siūlomas už papildomą mokestį kruizas Senos upe*, vakare – pasirodymas Moulin Rouge kabarete* ir ekskursija „Naktinis Paryžius“*. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

9
diena
PARYŽIUS – LUAROS PILYS – BURŽAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Visos dienos išvyka į Luaros slėnio pilis. Šio regiono gyventojai įsitikinę, kad Luaros slėnis yra Prancūzijos centras, o kartu ir istorijos centras. Ne visi prancūzai su tuo sutinka, tačiau patvirtina, kad Luaros pilys – tai Prancūzijos puošmena. Luaros slėnis garsėja savo senovinėmis pilimis ir istoriniais miesteliais: Amboise, Chambord, Chartres, Chaumont, Blois ir kt. Visus vardinti būtų beprasmiška – jų virš 70! Būtina aplankyti bent keletą iš jų, kad, pajustumėte viduramžių ir renesanso dvasią.Tai yra karališkosios Prancūzijos istorija. Dviejų pilių lankymas. Pervežimas į Buržą. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą su grupės vadovu. Nakvynė viešbutyje netoli Buržo miesto. 

10
diena
BURŽAS – ŽENEVA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Ženevą. Laisvas laikas. Pageidaujantiems organizuojama papildoma ekskursija po Ženevą*. Pasivaikščiosite Ženevos ežero pakrante, pavadinto sniego baltumo Monblano viršukalnės vardu, toliau jums bus pasiūlytas kruizas po Ženevos ežerą: iš laivo pamatysite tarptautinių organizacijų kvartalą, istorinius pastatus ir parkus. Garsusis ikoninis Jet D'eau fontanas, sužinosite, kodėl jis tapo Ženevos simboliu. Gidas papasakos apie miestą, jo legendas ir žymius gyventojus. Kruizo pabaigoje pasivaikščiojimas senamiesčiu. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ženevos apylinkėse.

11
diena
ŽENEVA – MILANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Grįžimas į Milaną. Laisvas laikas. Daugeliui Milanas asocijuojasi su madomis, su garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymais, tačiau reikia nepamiršti, kad šis miestas gali parodyti kur kas daugiau. Tai miestas su įtakinga praeitimi ir turtingu kultūros paveldu. Lankytinų vietų yra daug ir didžioji jų yra visiškai nemokamos, galėsite aplankyti geriausius Milano objektus neišleidę nei cento! Nakvynė viešbutyje Milane.
12
diena
MILANAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.
Nuo910
2024 08 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 250
su skrydžiu: 1160

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Milane, 2 nakvynės Paryžiuje, 2 nakvynės Emilijos – Romanijos regione, 1 nakvynė Nicoje, 1 nakvynė Burže, 1 nakvynė Dižone, 1 nakvynė Ženevos apylinkėse);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
 • Rusakalbio licenzijuoto gido paslaugos Milane, Florencijoje, Paryžiuje;
 • Rusakalbio asistento – palydovo paslaugos Bolonijoje, Genujoje, Dižone;
 • Programoje nurodyti pervežimai (grupinis pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas teikiamas tik atvykstant į Milano Malpensos oro uostą. Pervežimas iš/į Milano Bergamo oro uostą kainuoja 45 EUR/asm. į vieną pusę).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Milanas – Vilnius (250 – 400 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 7.5 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (ekskursija su plaukimu po Madžorės ežerą – 55 EUR/asm., įėjimo bilietai į Borromeo rūmus ir botanikos sodą Bella saloje – 20 EUR/asm.; ekskursija į Veneciją – 60 EUR/asm.; plaukimas gondola Didžiuoju kanalu Venecijoje (privalomas, pasirinkus ekskursiją į Veneciją) – 25 EUR/asm.; ekskursija į Monte Karlą – 65 EUR/asm.; ekskursija į Notre Dame ir Lotynų kvartalą Paryžiuje – 35 EUR/asm.; ekskursija „Naktinis Paryžius“ – 35 EUR/asm.; ekskursija į Versalį – 55 EUR/asm. (įėjimo bilietas – 21 EUR/asm.); ekskursija į Monmartrą – 35 EUR/asm.; plaukimas Senos upe Paryžiuje – 15 EUR/asm.; pasirodymas Moulin Rouge kabarete su vakariene – kaina priklauso nuo pasirinktos vakaro programos; ekskursija po Ženevą – 55 EUR/asm.; ausinės (privaloma) – 20 EUR/asm. visam kelionės laikotarpiui);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (dviejų Luaros pilių lankymas: Chateau de Chambord pilis – 16 EUR/asm., Chenonceau pilis – 15 EUR/asm.);
 • Miesto mokesčiai viešbučiuose (nuo 1 iki 6 EUR/asm. nakčiai);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 430 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Priemoka už pirmą eilę autobuse – 50 EUR/asm., antrą eilę – 40 EUR/asm., trečią eilę – 30 EUR/asm.
 • Jei atgalinis skrydis po 15 val., klientai, norintys apsistoti viešbutyje prieš pervežimą į oro uostą, turi užsisakyti vėlyvą išsiregistravimą. Jei tokios rezervacijos nėra, klientai gali susimokėti papildomai vietoje, priklausomai nuo viešbučio užimtumo.
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 4 metų.
 • Apmokėjimas už papildomas ekskursijas vykdomas vietoje.
 • Tarptautinių parodų ar sporto varžybų laikotarpiu apgyvendinimas gali būti viešbučiuose, esančiuose priemiesčiuose, apylinkėse.
 • Grupinis pervežimas teikiamas tik programos pradžios ir pabaigos dieną. Užsakant papildomai naktų, reikia užsisakyti individualų pervežimą arba turistai į viešbutį atvyksta patys.

Kelionės užsakymas

Nuo
910

+ skrydis apie: 250 visiems su skrydžiu: 1160
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS Naujiena!
Pažintis su Vakarų ir Rytų Europos šalių perlais
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Sicilijos paslaptys
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.