Visas Vietnamas su poilsiu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
 • Autobusu važiuosime į Sapos regioną, kuriame gyvena vietinių genčių mažumos
 • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
 • Plauksime siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltoje
 • Aštrių pojūčių patirsime plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Kelionės pabaigoje ilsėsimės Fan Tieto kurorte, garsėjančiame siaurais balto smėlio paplūdimiais
Nuo1580
2021 01 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2330

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:05 Stambulas – Hanojus 02:20 – 16:10 (+1)

Hošiminas – Stambulas 21:40 – 05:40 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25*

1
diena
VILNIUS – HANOJUS
Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu.
dienos
HANOJUS
Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vyksime į viešbutį. Siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.
dienos
HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (kelionė truks apie 2val.). Mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), kurias skrodžia romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės šalia įspūdingo grožio uolų. Papietavę aplankysime ne mažiau įspūdingą Bič Dongo olą (Bich Dong cave), taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.
dienos
HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)
Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Po pietų pervežimas (apie 6val.) į kalnų vietovėje esantį Sapos miestelį. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakariniu miestu. Nakvynė viešbutyje Sapoje.

5
diena
SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)
Po pusryčių pažinsime visai kitokią, tik šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalnų tautas. Po vaizdingos kelionės įspūdingu slėniu pasieksime  Sapos miestelį, kur vyksime į apžvalginę ekskursiją po Sapos slėnį, kuriame auginamos milžiniškos ryžių plantacijos. Keliaudami pėsčiomis stabtelėsime prie Tavano (Ta Van) miestelyje esančio Juodųjų Hmongų (Black Hmong) kaimelio. Po pietų kelionę tęsime lankydami Kat Kato kaimelį (Cat Cat village), kur grožėdamiesi nepakartojamais ryžių terasų vaizdais galėsime pajusti vietinių gyventojų kasdienybės ritmą. Nakvynė viešbutyje Sapoje.
6
diena
SAPA – HANOJUS  (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysime Sapos turgelį – juk šis miestas žinomas kaip vienas svarbiausių prekybinių miestelių Lau Kajaus provincijoje. Pasižvalgę po prekyvietes, važiuosime prie Sidabrinio vandens krioklio (Silver Waterfall), kur vyrauja tik dvi spalvos – baltą purslotą krioklio vandenį supa nuostabiai žalia gamta. Pervežimas į Hanojų (apie 6val.), kur lauks vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus.  Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

7
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Papusryčiavę vyksime į kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay), kurią pažinsime plaukiodami kruiziniu laivu. Tik išvydus šiaurinėje Vietnamo dalyje plytinčią Halongo įlanką, nelieka abejonių, jog tai išties magiška poilsio vieta. Ne veltui šioje atostogų Vietname oazėje nufilmuota daugybė visame pasaulyje garsių filmų: kiekviena iš daugiau nei tūkstančio šešių šimtų įlankoje esančių salelių – tai tarsi paslaptingos istorijos pradžios taškas, kuriuos sujungus atsiveria vis naujas siužetas. Pasiplaukiojimas Halongo įlankoje – neatsiejama kelionės į Vietnamą dalis. Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.
8
diena
HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną pradėsime laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Visai netrukus švartuosimės krante ir tęsime savo kelionę – skrisime į Danangą (Danang). Iš ten važiuosime į Hoi Aną (Hoian), užburiantį savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Vakarop pasiūlysime apsilankyti šurmulingame miesto turgelyje – sakoma, kad tai vienas geriausių turgų visame Vietname. Čia galima įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Nakvynė Hoi Ane.

9
diena
HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)
Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano (Hoian) miestu. Neaplenksime ir čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Japanese Covered bridge), kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių. Taip pat aplankysime senuosius Prekybos rūmus ir pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Po pietų keliausime į Hujė (Hue). Pakeliui pasigrožėsime kalnų ir perėjų vaizdais bei nuostabiu Lang Ko paplūdimiu. Pakilsime į Haivano – Debesų jūros – perėją. Nakvynė viešbutyje Hujė.
10
diena
HUJĖ – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

Šią dieną lankysime karališką didybę menantį ir ypatingai turtingą architektūrinį paveldą turintį Hujė (Hue) miestą. Beveik pusantro šimto metų Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų  imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasime patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Pirmiausiai pamatysime seniausią  šventyklą šalyje – Tienmu. Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hue miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų. Galiausiai aplankysime Tuduko kapavietę, išsiskiriančią savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Vakare keliausime į oro uostą, o iš ten skrisime į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

11
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Hošiminą. Šią dieną aplankysime garsiuosius  Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels). Čia galėsime pašaudyti iš vietinių ginklų*,  bei susipažinti  su Vietnamo  kultūra ir karo istorija. Po pietų  lauks neilga ekskursija po Hošimino miestą. Išvysime gotikinio stiliaus Notr Damo katedrą  – prancūzų kolonijinės valdžios simbolį.  Nukeliausime prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksime į  Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus.  Nakvynė Hošimine.
12
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)
Iš ankstyvaus ryto vyksime Mi To (My Tho) miestelį, kuris gali pasigirti itin įspūdingais Mekongo deltos vaizdais. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu,  kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu*. Esant galimybei aplankysite gyvačių veislyną, o vakare pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (trukmė apie 5val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

13 – 14
dienos
POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)
Fan Tietas (Phan Thiet) – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (apie 6val.).
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1580
2021 01 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2330

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje vykusio karo šalyje įsigalėjo komunizmas. Vietnamas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Lina
2016 04 13
9.4
Sekesi mums gerai, tik Siaures Vietname buvo saltoka, as buvau įsitikinusi jog oras bus draugiškesnis. Labai daug pamateme, sužinojome. Gidas buvo puikus, labai maloni asmenybe, profesionalus, bendraujantis, visada geros nuotaikos, viskas vyko sklandžiai ir bent jau mes neturėjome kuom rupintis. Viesbuciai keliones metu parinkti labai geri, transportas taip pat, mes likome labai labai patenkinti. Vienintele diena, kurios galėjo nebuti – tai antra diena Sapoje, kai nuvaziavome i trecia kaimeli kalnuose, ir turėjome visa diena laukti naktinio traukinio – pagalvojome, kad galima buvo vaziuoti i Hanoju jau is vakaro. Taciau gidas visaip stengesi kad laikas mums neprailgtu, pakeliui vis sustodavome pailsėti nuo masinos, pasigrozeti vaizdais, nuveze prie tilto jungiančio Vietnama su Kinija, prie sienos sienos (ko programoje berods nebuvo). Bet, matyt, organizacine prasme kitaip nebuvo imanoma. Antra keliones dalis – poilsis Phu Quoc saloje prasidejo nelabai smagiai, nes pamacius viešbuti ir jo aplinka norėjosi sprukti: sausa išdegusi zole, nusiure namukai, kambario terasa ziuri i kažkokius sabakstynus. Paejus pakrante matesi kitu viesbuciu sutvarkyta aplinka, zaliuojanti priziureta zole ir nori nenori lyginome su tuo kuriame apsistojome.Vaziuojant is oro uosto ir ziurint i siukslynus, statybas, nuolaužas buvo aisku, kad ir i miesteli nera ko keliaut. Toks pirmas ispudis. Savininkas patikino, kad visi isvaziuoja labai patenkinti ir atsiliepimai apie viešbuti labai geri, kad paslaugos ir maistas aukstos kokybes ir t.t. Atsiliepimus as pati skaičiau ir jie TIKRAI geri, kuom dairantis aplink sunku patiketi. Jus taip pat minėjote, jog Jums patiko. Tai va tokios buvo pirmos mintys, bet paskui isikureme kambaryje (palyginti su namelio isorine išvaizda, kambariai labai patiko, erdvus, patogus), pailsėjome terasoje ir kažkaip kitaip pamateme aplinka. Savininkas atliko puiku darba pakalbėdamas su mumis, ir veliau kiekvienai progai pasitaikius draugiškai klausdavo ar viskas gerai, ar nieko netrūksta. Personalas draugiškas, paslaugus, jokiu priekaištu neturėjome (tiesa, vienai dienai savininkas buvo isvykes, ir darbuotoju elgesys atsipalaidavo akivaizdžiai, na bet tai labai suprantamaJ). Maistas geras, skanus. Mes palikome tikrai gerus atsiliepimus, likom labai patenkinti, bet viešbutis turetu daugiau demesio skirti aplinkai ir atsinaujinimui.
Tatjana ir Saulius
2016 04 13
10.0
Patiko viskas: buvo malonu bendrauti su Jumis aptariant būsimos kelionės detales, labai patiko pati šalis, aplankytos vietos, Jūsų parinkti viešbučiai, maistas, gidų darbas (ypatingai norėčiaus pagirti Tajų – Hanojuje ir po šiaurės Vietnamą mus lydėjusį gidą, bet turiu pasakyti, kad stengėsi visi gidai).
Saulius
2016 04 13
9.0
Kelione tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas kazkuo artimas Tailandui, sri lankai , Kinijai, kuriose esame lankesi, si salis savita ir idomi! Vietnamas didele ir labai skirtinga viskuo salis- siaure, vidurine dalis ir pietus - kaip trys skirtingos salys. Aciu uz tokia turininga programa- jauciames susipazine su vietnamu. Siaureje rysku ispudi padare Halongo ilanka, vidurineje dalyje Hai An, pietuose Saigonas ir be galo silta jura Mui ne. GIDAI: Turejome 3 gidus. Nors juokavau, kad turejome 2 gidus ir viena artista. Mano asmenine nuomone, jie visi skirtingi, taciau man priimtini. Pirmasis gidas , vardu Ngo ( nezinau, ar taip rasosi, bet taip tariasi) buvo gal kiek per tylus, taciau i klausimus atsakydavo. Gal prasciausiai is triju kalbejo rusiskai, bet pakankamai, kad suprastume. Bet buvo demesingas, profesionaliai rupinosi grupe. Antrasis - vardo nepamenu- geriausiai kalbejo rusiskai, labai santurus, inteligentiskas. Malonu buvo keliauti su juo. Treciasis, kuris buvo vadinamsas Slava, labai originalus . Kalbejo rusiskai gerai, linksmino anekdotais ir pasakojimais. Nepaprastai artistiskas, su juo neliudejome. - kaip viesbuciai; Viesbuciai kelioneje likome patenkinti. Gal prasciausias buvo Saigone, bet tai neturi ypatingos reiksmes, kai grizti tik permiegoti. Bet jis buvo centre, kaip ir visi kiti, todel tai svarbiausia. Poilsiui buvome pasirinke Phu hai. Nepaprastai grazi teritorija. Labai svarus, beje , ir pakankamai naujas. Trukumas, kad brangus restoranas ,palyginus su miestelio restoranais. Tiesa, viesbutis toliau nuo centro. Gal reiketu perspeti tuos, kas renkasi si viesbuti. Pescias nelabai nueisi iki kurortinio miestelio centro. Taciau taksi - tik 2,5 dolerio. Pagaliau tai, kad kas vakara norejome vaziuoti vakarieniauti i miesteli, priverte mus isbandyti dar viena Vietnamo savituma - issinuomavome "motobike". Likome labai patenkinti igyta patirtimi :))) Rekomenduoju visiems, kurie nori susipazinti su tokia didelia salimi kaip Vietnamas per trumpa laika ir po intensyvios keliones pailseti puikiame papludimyje su nepaprastai silta jura, megautis svieizias vaisiais ( pigiai), gerti gera kava uz 1 usd, alu uz 1 usd, svieziai spaustomis sultimis uz 1 usd ir t.t. Dar karta dekoju uz puikia kelione. ACIU!

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

Apgyvendinimas 5* viešbučiuose

PHU HAI RESORT
Kaina asmeniui 1580 EUR + skrydis (išskyrus 2020-01-24 1630 EUR/asm + skrydis)

(Deluxe room kambarys)

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA
Kaina asmeniui 1660 EUR + skrydis (išskyrus 2020-01-24 1740 EUR/asm + skrydis)

(Nova Deluxe room kambarys)

ANANATRA MUI NE RESORT
Kaina asmeniui 1870 EUR + skrydis (išskyrus 2020-01-24 1990 EUR/asm + skrydis)

(Standartinis kambarys)Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Turo metu apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose (13 nakvynių: 3 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive, 1 nakvynė Hoi Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete pasirinkto lygio viešbutyje);
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Hujė, Danangas – Hošiminas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai (už įklijavimą mokama oro uoste).   

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo  750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);  
 • Vienviečio kambario priemoka nuo 360 EUR, pasirinkus viešbutį poilsio metu Phu Hai;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai privalomi (rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Pervežimų trukmė:
  Hanojus – Hoalu ~2 val.;
  Hanojus  Sapa ~6val.;
  Hošiminas – Fan Tietas ~5 val.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3

   

Apgyvendinimo variantai

PHU HAI RESORT 4* »

Kaina asmeniui 1580 EUR + skrydis 

Kambario tipas: Deluxe room

Viešbučio vieta: Įsikūręs ramioje Fan Tieto kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Viešbutis: Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvė. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4* »

Kaina asmeniui 1660 EUR + skrydis

Kambario tipas: Nova Deluxe

Viešbučio vieta: Įsikūręs Fan Tieto kurortinėje zonoje, 7 km nuo Fan Tieto miesto, 7 km iki Nė, ant jūros kranto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus. Viešnagės metu galėsite paskaityti tykioje bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

ANANTARA MUI NE RESORT 5* » 

Kaina asmeniui 1870 EUR + skrydis

Kambario tipas: Standartinis kambarys

Viešbučio vieta: yra įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje,turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą.

Viešbutis: Ant jūros kranto esantis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų - nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatą, dovanų/suvenyrų parduotuvę, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kambariuose yra "pagalvių meniu", itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Kelionės užsakymas

Nuo
1580

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2330
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Vietnamo specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Vietnamas su prieskoniu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.