Vietnamas ir Kambodža su poilsiu

Kelionės akcentai

 • Autobusu važiuosime į kalnuotą Sapos regioną, kur gyvena vietinių genčių mažumos
 • Halongo įlankoje plauksime tyrinėti vaizdingų uolų ir vidinių urvų
 • Aplankysime didžiausią pasaulyje šventyklų ir rūmų kompleksą Kambodžoje, Siem Reape
 • Irsimės siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltoje
 • llsėsimės Fan Tieto kurorte, garsėjančiame siaurais balto smėlio paplūdimiais
Nuo2374
2024 10 27 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 950
su skrydžiu: 3324
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje, neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Kelionės metu taip pat turėsite galimybę aplankyti kitą Pietryčių Azijos šalį — Kambodžą, nuostabią šventyklų šalį. Tad mūsų siuloma kelionė bus puikus pasirinkimas aktyviems ir smalsiems keliautojams. Turtingos programos dėka galėsite susipažinti su dviejų nuostabių šalių kultūra ir įžymybėmis. Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Vietname! Labas, Kambodža!

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius 20:00 – 00:05 Stambulas 02:20 – 15:25 Hanojus (+1 diena) 

Hošiminas 21:40 – 05:00 Stambulas 09:10 – 11:10 Vilnius (+1 diena)

1
diena
VILNIUS – HANOJUS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
2  
dienos
HANOJUS
Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų bei su lietuviškai kalbančiu vadovu pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.
3  
dienos
HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)
Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum) (lankymas iš išorės). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė ir memorialinis kompleksas įkurtas milžiniškoje Ba Dinho aikštėje. Pasivaikštinėsime po prancūzų įkurtą Indokinijos gubernatoriaus parką, kuriame dirbo ir gyveno pats Ho Ši Minas, išvysime kolonijinius prancūzų laikotarpio pastatus ir Vietnamo didžiojo lyderio naudotų automobilių kolekciją bei vasaros vilą. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Toliau keliausime pasižiūrėti tradicinio Vietnamo lėlių teatro spektaklio ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi šalį lankančius turistus. Nuostabus potyris po spektaklio bus aplankyti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto –  Literatūros  šventyklos (Temple of Literature) kompleksą. Lankysime vieną įspūdingiausių ir unikaliausių Hanojaus vietų – Nefritinio kalno šventyklą (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Po pietų pervežimas (300 km, ~6 val.) į kalnų vietovėje esantį Sapos miestą. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakarine miestelio erdve ir ypatumais. Nakvynė viešbutyje Sapoje.

4
diena
SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS (pusryčiai)
Po pusryčių pėsčiomis (~7-8 km) iškeliausime pažindintis su vietinėmis hmongų, raudonųjų dao ir kt. etninėmis tautelėmis, gyvenančiomis aplink Sapą terasose išsidėsčiusiose sodybėlėse ir slėniuose susikūrusiuose kaimuose. Lankome Laukajaus (Lao Cai) kaimelį, kur žmonės gamina vietinius vanilės kvapo smilkalus, vietinio akmens raižytas skulptūrėles, Tavano (Ta Van) kaimelį ir jame esančią pradinukų mokyklėlę-darželį, po pietų keliaujame į Kat Kato (Cat Cat) kaimelį, kuriame stebime vietos šokėjų pasirodymą. Išvysime, kaip atrodo vytinta buivoliena, kepti paukšteliai, įvairūs vietiniai suvenyrai, indigo spalvos hmongų dažyta lininė tekstilė ir daugelis kitų įdomybių. Daug laiptelių, kaimo keliukų, į purvą įsibridusių buivolų, vaikučių basomis kojytėmis ir terasos, terasos, terasos... Nakvynė viešbutyje Sapoje.

5
diena
SAPA – HANOJUS (pusryčiai)
Papusryčiavę keliaujame apžiūrėti vietinio kaimiško Sapos turgaus, kur pardavinejama gausybė artišokų lapų, daržovių, varlių, juodųjų vištų, buivolų, šuns mėsos. Specifinė patirtis, kuri priartina prie vietinių žmonių realijų. Vėliau važiuojame tyrinėti Hoang Lien nacionalinio parko: kylame link ūkanose paskendusių „Dangiškųjų vartų“ (pakeliui, jei leidžia oro sąlygos, galime išvysti aukščiausią Indokinijos pusiasalio viršukalnę Fan Si Pangą (3143 m)), kur visai neseniai yra pastatyta nauja puošni budistinė šventykla su nedideliais takeliais ir juos sergstinčiais mitologiniais personažais. Pasižiūrėję „Dangiškuosius vartus“, važiuojame link Sidabrinio vandens krioklio (Thac Bac), išilgai kurio veda laipteliai, leidžiantys pasiekti vaizdingesnes krioklio atkarpas ir pereiti tiltelį. Po pietų keliaujame į Hanojų (300 km, ~6 val.). Ten norintieji vakarą leidžia senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

6
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame link Pietų Kinijos jūros – Halongo įlankos (Ha Long Bay) (180 km, ~4 val.). Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.  Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

7
diena
HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – SIEM REAPAS (pusryčiai, pietūs)
Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir šiek tiek laisvo laiko mėgavimuisi praplaukiamomis uolomis. Iš uosto vykstama į Hanojaus oro uostą (180 km, ~4 val.). Skrydis į Siem Reapą (Kambodžą). Nakvynė viešbutyje Siem Reape.
8
diena
SIEM REAPAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę apsilankysime senojoje khmerų imperijos sostinėje Angkor Thom (Ankor Tomas). Didžiulis šventyklų ir rūmų kompleksas įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Įžengus pro pietinius Angkor Thom vartus kvapą užgniaužia įspūdingi Bayon šventyklos bokštai, vaizduojantys milžiniškas akmenines galvas. Išlikusios Dramblių terasos liekanos leidžia pažvelgti į miestą iš vietos, kurioje visas čia vykusias šventes stebėdavo khmerų karaliai. Antroje dienos pusėje ekskursija į Angkor Wat (Ankor Vatas) tai Kambodžos džiunglių paslėptas ir karų apgriautas milžiniškas šventyklų kompleksas, statytas XII a. ir skirtas hinduizmo dievybei Višnu. Visas kompleksas išsiskiria skulptūrų gausa ir rafinuota architektūra. Vakare rekomenduojame susipažinti su Siem Reapo naktiniu turgumi ir naktine maisto alėja. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

9
diena
SIEM REAPAS (pusryčiai)
Šiandien aplankysite Pour Krom miestelį. Čia pasivaikščiosime miestelio apylinkėmis, susipažinsime su khmerų gyvenimo stiliumi. Galėsime pasivažinėti jaučio traukiamu dviračiu vežimu. Taip pat  plauksime aplankyti vietnamiečių kaimelį Chong Knies, esantį Tonle Sap ežere, kur žmonės gyvena, augina kiaules, krokodilus, mokosi, gydosi ir visa kita daro be jokio žemės pagrindo. Tonle Sap ežeras kitaip dar vadinamas „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.
10
diena
SIEM REAPAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į oro uostą skrydžiui į Hošiminą. Laisvas laikas.

11
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Iš paties ryto iškeliausime į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsime po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysime vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus tunelius, išvysime kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje. Norintieji už papildomą mokestį galės pašaudyti iš senoviškų automatų specialiai tam skirtoje erdvėje*. Ragausime partizanų arbatos, pajusime laukinių bulvių skonį ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Grįžus mūsų lauks ekskursija Hošimine: seniausias mieste Ben Thanho turgus, Notre Dame katedra ir Dievo Motinos paminklas, Prezidento rūmai (iš išorės), senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

12
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išvyksime prie įspūdingos Indokinijos pusiasalio upės Mekongo (70 km, ~2 val.), kurios delta gali didžiuotis vienintelis Vietnamas. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu, kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Sužinosime, kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso, ragausime ten augančius vaisius, užpiltinės ant kobros. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies, pavadinimu „Dramblio ausis". Esant galimybei aplankysime gyvačių veislyną. Vakarop mūsų lauks pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (270 km, ~5 val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

13 – 14
dienos
POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)
Fan Tietas – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (200 km, ~5 val.).
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2374
2024 10 27 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 950
su skrydžiu: 3324

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4 * viešbučiuose bei laive turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje, 3 nakvynė Siem Reape, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 4 pietūs, 2 vakarienė);
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Siem Reapas, Siem Reapas – Hošiminas;
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Vietnamo viza;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 950 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR, BTA draudimas)
 • Kambodžos viza 60 USD (mokama vietoje);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (šaudymas iš senovinių automatų Ku Či – 1-2 USD/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį, poilsio metu pasirinkus: Phu Hai Resort 4* – 482 EUR, Bamboo Village Beach Resort & Spa 4* – 550 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai – ~6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės pageidavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Vietname, Hanojaus oro uoste.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1500 km.

Apgyvendinimo variantai

PHU HAI RESORT 4* »

Kambario tipas: Deluxe Room

Šalia ramiame gyvenamajame Phan Thiet rajone įsikūrusio komplekso „Phu Hai“ žaliuoja atogrąžų sodai, vedantys į privačią paplūdimio zoną. Prancūziško architektūros stiliaus komplekse, kurį puošią tradiciniai Vietnamo elementai, įrengtas lauko baseinas, restoranas ir baras. Iš nuosavo balkono arba terasos galėsite grožėtis sodo arba jūros vaizdais. Viešnagės metu galėsite žaisti tenisą, pasportuoti treniruoklių salėje, apsilankyti saunoje ar atsipalaiduoti užsisakę profesionalų masažą. „Phu Hai Beach Resort & Spa“ viešbutis idealiai tinka poroms ir šeimoms ieškančioms ramių, atpalaiduojančių atostogų.

Kaina – 2374 Eur/asm. + skrydis

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4* »

Kambario tipas: Nova Deluxe Room

Įsikūręs pačioje Mui Ne paplūdimio širdyje, šis kurortas keliautojams iš viso pasaulio suteikia galimybę patekti į vieną gražiausių ir nuošaliausių pasaulyje balto smėlio paplūdimių pietinėje Vietnamo pakrantėje. Populiari porų ir medaus mėnesio keliautojų kryptis "Bamboo Village" garsėja vešliu atogrąžų sodu, prabangiu SPA centru, ekologiškomis apgyvendinimo paslaugomis ir draugišku klientų aptarnavimu.

Kaina – 2492 Eur/asm. + skrydis

Kelionės užsakymas

Nuo
2374

+ skrydis apie: 950 visiems su skrydžiu: 3324
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Vietnamo mozaika su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.