Vietnamas su prieskoniu

Kelionės akcentai

 • 2022-11-07 išvykimui ieškoma bendrakeleivė, tel. nr. +37068938849
 • Hanojuje stebėsime senas tradicijas išlaikiusį lėlių teatro spektaklį ant vandens
 • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
 • Halongo įlankoje plauksime tyrinėti vaizdingų uolų ir vidinių urvų
 • Pasivaikščiosime po mažai turistų paliestą, laukinio grožio Kat Ba salą
 • Mekongo deltoje ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų
 • Ilsėsimės nuostabioje Fu Kuoko saloje, užburiančioje egzotiškais balto smėlio paplūdimiais
Nuo1734
2023 02 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2484
Dėmesio! Keliaujant į Vietnamą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname!

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius 19:50 – 23:25 Stambulas 02:05 – 15:25 Hanojus (+1)

 

Hošiminas 22:15 – 05:55 Stambulas 09:25 – 11:05 Vilnius (+1)

1
diena
VILNIUS – HANOJUS 
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.
2
diena
HANOJUS
Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų bei su lietuviškai kalbančiu vadovu pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3
diena
HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)
Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square) ir memorialinis kompleksas yra išsidėstęs prancūzų kolonijinės valdžios pagal Feng shui įkurtame sename parke. Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Lankysime į UNESCO įtrauktą prieš aštuonis šimtmečius pradėjusį veikti pirmąjį Vietnamo universitetą – Literatūros šventyklą (Temple of Literature). Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh). Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay) (180 km, ~4 val.). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.

Pietūs laive – juos skanaudami plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Vakarop numatoma maisto gaminimo pamoka, o dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių mėsos patiekalų ir vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Nakvynė laive.

5
diena
HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai, pietūs)
Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či, vedamus patyrusio instruktoriaus. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir ekskursija į dar vieną lankomą vietą įlankoje. Parvykę į uostą, tęsime savo kelionę po Halongo įlanką ir plauksime į laukinio grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island) (~1 val.). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – mielas gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausiai keliausime į nacionalinį Kat Ba parką, užimantį net trečdalį visos salos. Parkas garsėja Languro beždžionėmis – viena labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Ėjimas džiunglių takais nėra lengvas, tačiau tai yra išskirtinė galimybė pamatyti nesunaikintus vietnamietiškus miškus. Vakarieniausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galimybė nueiti iki smėlėto pajūrio, pasivaikštinėti krantine. Nakvynė viešbutyje Kat Ba saloje.

6
diena
KAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu. Vėliau išvyksime į salos prieplauką, kur greitaeigiu laivu plauksime į Haifongą (Hai Phong). Iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.
7
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)
Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus, pravažiuosime pro prancūziškojo palikimo objektus: Senąjį Pašto pastatą, Notre Dame katedrą, Operos pastatą, buvusią šilko gatvę. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą (70 km, ~2 val.), įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami susipažinsime su deltos gyvenimu: išsilaipinsime Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse. Čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Užsuksime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami laukines palmes. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį (110 km, ~3 val.). Laisvas laikas. Norintieji galės pasivaikštinėti vakarinio miesto pakrante. Nakvynė viešbutyje Kan To.

8
diena
MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)
Ankstyvą rytą, dar neprašvitus, sėsime į laivą ir plauksime link unikalaus Mekongo deltos vandens turgausKai Rango (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Įdomu stebėti urmu parduodamus ananasus, arbūzus, saldžiąsias bulves ir daugelį kitų gėrybių. Sugrįžę į Kan To miestą pusryčiausime ir trumpai apžvelgsime miesto centrinę alėją su Ho Ši Mino paminklu. Po to važiuosime į Racžos (Rach Gia) miestą (110 km, ~4 val.). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir plauksime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (~2 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.
9 – 11
dienos
FU KUOKAS (pusryčiai)
Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), istoriškai svarbias vietas (Vietnamo karo amerikiečių įkurtą koncentracijos stovyklą), lyninį kelią per tris salas (unikalus, novatoriškas, ilgiausias lyninis kelias pasaulyje, leidžiantis apžvelgti jūrą ir apylinkes iš paukščio skrydžio), naktinį turgų, ūkinį dienos turgų, daugybę fantastiškų paplūdimių, pasiekiamų motoroleriu, ekskursijas nardyti ir žvejoti, turus po salos gurmaniškus kampelius. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

12
diena
FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten – į Vilnių.
13
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.
Nuo1734
2023 02 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2484

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vietnamas su prieskoniu

Rolanda
2020-01-02
9
Gavau išsamų atsakymą į man rūpimus klausimus per 1 dieną.
Virginijus
2019-12-16
9
Viskas nuostabu, gerai organizuota, nuostabūs gidai, nepakartojami įspūdžiai. Blogą įspūdį paliko Kat Ba sala ir joje praleistos nakvyvės Cat Ba Eco Lodge viešbutyje. San. mazgas neveikė, turėjo šeimininkas remontuot, televizorius sakė nebepataisomas, o jis gal ir būtu pravertęs, nes saloje nėra kas veikt. Praleist dvi dienas saloj, kad porą valandų pasivakščiot po nacionalinį parką, per didelė prabanga laiko atžvilgiu. Todėl balu mažiau įvertinau kelionę jau ne pirmą kartą pasinaudojau Kelionių Akademijos paslaugomis ir likau patenkintas. Bet pirmiausia vertinu pasirinkimą iš visos visumos, ką siūlo kelionių organizatoriai, tai padaryt rekomenduoju ir savo pažystamiems, o šiaip viskas nuostabu.
Janina
2019-11-22
10
Kitų metų balandžio mėn. esu numačiusi kelionę po visą Vietnamą. Visais su šia kelione susijusiais klausimais bendravau su "Kelionių akademijos" darbuotoja Igna, kuri maloniai ir, manau, išsamiai atsakė į visus jai pateiktus man rūpimus klausimus. Sėkmės visam kolektyvui.
Zinaida
2019-02-07
10
Didžiausią įspūdį paliko Halongo įlanka, Cat Ba sala, Mekongo delta, Kokosų sala ir maistas. Kelionės vadovė Lina tai labai aukštas kvalifikacijos specialistas. Rekomenduoju savo draugams.
Kristina
2019-02-07
10
Labiausiai patiko Holongo įlankos vaizdai, pasiplaukiojimas Mekongo delta ir Nin Bing provincijoje. Visi vadovai stengėsi kuo daugiau papasakoti apie šią šalį. Ačiū jiems. Rekomenduočiau draugams.
Steponas
2019-02-07
10
Didžiausią įspūdį paliko visą gamta ir maistas. Patiko Mekongo delta. Kelionės vadovės Linos ir gidų darbą vertinu labai gerai. Tai didžiausia dovana mums. Viešbučiai labai patiko. Rekomenduočiau bendradarbiams.
Marius
2018-02-13
10
Kelione tikrai esu patenkintas. Nesitikėjau, kad Vietname bus tokia gera kelionių organizacija ir viešbučiai. Jokių vėlavimų, pasiteisinimų ir pan. Vykau turėdamas tam tikrų lūkesčių ir tam tikrą informaciją. Nemanau, kad į tokias keliones galima vykti nežinant kur vyksti. Taigi lūkesčiai pasiteisino. Labiausiai norėjau pamatyti Halong įlanką ir Mekongo deltą. Išvyka į Halong puikiai suderinta, kadangi, po to sekanti diena Cat Ba saloje. Tiesa, džiunglės Cat Ba saloje nėra tokios įspūdingos, bet tai mano problema, kadangi esu džiunglių matęs. Taigi, išvyka į džiungles (15 km) galėtų būti ir trumpesnė. Mekongo delta pasiplaukiojimas galėtų būti ir ilgesnis. Tai tikrai įspūdinga ir galėtų apimti potvynius ir atoslūgius. Skeptiškas naujoms statyboms. Bet , gerb., vadovės Linos, iškovotas iš vietinių organizatorių apsilankymas naujai pastatytame šventyklų komplekse prie Hanojaus tikrai vertas dėmesio ir turėtų būti įtrauktas į stacionarią programą. (pvz. ko važiuoti į Kasablanką ir neapsilankyti Jų naujai pastatytoje mečetėje ? ). Manau, kad Egiptui, Turkijai ar net Ispanijai reiktų pasitempti, lyginant su Vietnamo viešbučiais ir aptarnavimu. (Kas ten 4* ar 5*, tai Vietname gali gauti ir už 3* ar 4*ir kitomis kainomis). Aišku esminis momentas - Azijos kultūra ir žmonės. Mano įsitikinimu jeigu Afrikoje ar Turkijoje garbės reikalas “apknisti” turistą, tai Azijoje kol kas to nėra. Taigi, paskubėkit, tai Jūsų terra incognita. Kaip minėjau vietiniai organizatoriai tikrai tvarkingi, autobusai nauji ir geri ir už vandenuką doleriukų neprašinėja, dalija už ačiū. Aišku reikia įvertinti “socialistinį” įvaizdį. Lietuvos agentūra, manau, kelionės laikus ir skrydžius, atsižvelgiant į atstumus ir laiko skirtumus sudėliojo tikrai optimaliai. Kelionės vadovė Lina – gaila, kad pasitiko tik Hanojuje. Lina – aukšto lygio profesionalė ir eruditė. Įdomiausia, kad ir kelionės organizatorės-administratorės darbą su tuo geba suderinti. Ir nuolat kovoja už savo lydimos grupės interesus. Pagarba ir ačiū Jai. Su “Kelionių Akademija” nebuvo jokių problemų.
Tomas
2018-02-12
10
Gerai organizuota kelionė, labai gera gidė Lina. Vietiniai gidai papildė savo autentika. Kelionės įspūdžiai puikus. Rekomenduoju. Labiausiai patiko Mekongo delta, Halongo įlanka ir ypač žygis per džiungles Cat ba saloje. Kelionės tempas normalus, viešbučiai tikrai geri. Kelionės vadovė Lina puikiai susitvarkė su savo darbu, padarė įspūdį jos žinios, organizuotumas ir atsakingumas. Puikus įspūdžiai išliks dar ilgai. Pasitikiu šiuo organizatoriumi, tad tikrai rekomenduoju.
Irena
2018-02-12
10
Įspūdžiai po kelionės neralūs! Viskas buvo labai gerai suorganizuota, informacijos prieš kelionę papkako. Programa labai įdomi, puikiai suorganizuota. Labai patiko visi viešbučiai, visi lankomi objektai, net negalėčiau išskirti vieno. Kelionės vadovės darbas labai patiko. Norėčiau dar ir dar su ja susitikti kelionėse. Vietiniu gidų darba sunku komentuoti, nes Lina juos pastoviai papildydavo. Šią kelionę rekomenduočiau visiems savo draugams mėstntiems keliauti, pamatyti, patirti naujų įspūdžių, nes tikrai nesitikėjau tiek daug pamatyti.
Daiva
2018-02-12
10
Kelionė gera ir įdomi. Šią šalį rekomenduočiau tiems kas nori aplankyti Aziją, bet jau buvo Tailande, kam patinka susipažinti su šalies istorija. Mums labiausiai patiko plaukimas Hlongo įlankoje, Mekongo delta, poilsisi Kokosų saloje. Joje mes pasrinkome Mango Bay viešbutį, jis labai mums patiko. Kiti viešbučiai atitiko savo kategoriją. Pirmąją nakti nežinojome , kad viešbutyje reikia įsijungti karšto vandens šildytuvą.. Labiausiai nepatiko Cat ba sala, joje žiemos metu neturėjme ką veikti, nieko ypatingo joje nepamatėme. Kelionės vadovė Lina profesionali ir rūpestinga. Vietiniai rusakalbiai gidai ir rūpestingi, bet prastokai kalba rusiškai, bet Lina juos papildo. Halongo įlankos vaizdai buvo nepakartojami, plaukimas laivu, visa įgula paliko labi didelį įspūdį. Grupės vadovė Lina – tikra savo darbo profesionlė, pasakoja įdomiai ir aiškiai. Rekomenduočiau atsisakyti Cat ba salos, ji įspūdžio nepaliko. Rytinė kelionė į vaisių turgų ant vandens Mekongo upėje, taip pat nepaliko įspųdžio. Viešbučiai geri, atitiko savo kategorijas. Kelione nenusivyliau ir rekomenduočiau tiems kas nori išeiti iš komforto zonos.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Vietnamą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose ir laive (10 nakvynių: 2 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 1 naktis Kat Ba saloje, 1 naktis Hošimine, 1 naktis Kan To, 4 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas: 10 pusryčių, 3 pietūs, 3 vakarienės;
 • Vietinio anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (kaina nuo 750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD, mokama vietoje);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (nuo 330 EUR, pasirinkus Thien Hai Son viešbutį poilsio metu);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė – Lina. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Vietname, Hanojaus oro uoste.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~720 km.

Apgyvendinimo variantai

THIEN HAI SON 3* »

Kaina asmeniui 1734 EUR + skrydis

Kambario tipas: mountain view hotel room

Įsikūręs vos 0.5 km atstumu nuo miesto centro bei 15 min kelio automobiliu nuo oro uosto. Ant jūros kranto, turi privatų paplūdimį.

Kai kuriuose kambariuose yra plokščiaekranis televizorius, bevielis interneto ryšys (nemokamas), kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas. Viešbutis siūlo įvairias pramogas, sauną, atvirą baseiną, veikia sveikatingumo centras, masažai.

MERCURY PHU QUOC RESORT & VILLAS »

Kaina asmeniui 1909 EUR + skrydis

Kambario tipas: premium villa

Viešbutis įsikūręs 7.6 km nuo miesto centro ir vos 4 km nuo oro uosto. Ant jūros kranto.

Viešbutyje galite rasti 79 erdvias vilas, 2 barus, 2 teniso kortus, restoraną, atvirą baseiną bei sauną su SPA centru.

Kelionės užsakymas

Nuo
1734

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2484
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujametinė kelionė
Naujametinis Vietnamas su poilsiu Fukuoko saloje
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Vietnamas su prieskoniu. 15 DIENŲ
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu. 15 DIENŲ
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.