Susitikimas su didžiuoju penketu, Viktorijos krioklys ir Keiptaunas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Stebėsime laukinę gamtą net keliuose nacionaliniuose parkuose
 • Laimingieji įamžins didįjį penketą – leopardą, liūtą, dramblį, raganosį bei buivolą
 • Pažinsime modernų kosmopolitišką miestą - Keiptauną, apsuptą įstabios gamtos
 • Ragausime visame pasaulyje garsaus Keiptauno regiono vyno ir pabuvosite išskirtinio grožio gamtos apsuptus vynuogynus
 • Apsilankysime Johanesburge – Europietišką megapolį susimaišiusį su afrikietiška kultūra
 • Pajusite didžiojo Viktorijos krioklio galią
 • Gyvensite komfortiškuose viešbučiuose, įskaičiuotas maitinimas visos kelionės metu
 • Kelionės laiką maksimaliai išnaudosime pažinčiai, tad tolimus atstumus pasieksime vietiniais skrydžiais
 • Visos kelionės metu lydės kelionių vadovas iš Lietuvos
 • Dokumentai vizoms pateikiami ne vėliau kaip 8 savaitės iki išvykimo, tad paskubėkite rezervuoti kelionę
Keliaujant į Pietų Afrikos Respubliką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Išsamiai pažinsime didžiuosius Pietų Afrikos miestus ir pasimėgausime juos supančia gamta, degustuojant vietinį vyną. Pajusime Pietų Afrikos kultūros daugiasluoksniškumą, išgirsime įstabių pasakojimų iš vietinio gido ir mėgausimės vandenyno bangų mūša. O jei jūsų norų sąraše yra ir didysis penketukas – leopardas, liūtas, dramblys, raganosis ir buivolas, tuomet pasirinktas turas padės įamžinti šias akimirkas ir visą laukinės gamtos grožį patirti iš labai arti. Šioje kelionėje jums talkins ir visos kelionės metu jus lydės vadovas iš Lietuvos. 

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius 20:35– 23:40 Stambulas 01:10 – 09:50 Johanesburgas (+1)

 

Keiptaunas 17:05 – 04:30 Stambulas 07:50 – 10:50 Vilnius (+1)

1 – 2
dienos
VILNIUS – JOHANESBURGAS (matinimas skrydžio metu, pilnas maitinimas viešbutyje)
Atvykstame į Johanesburgą. Atlikę muitinės formalumus, susitiksime su atstovu, kuris nuveš į viešbutį Rustenburgo mieste. Miestas įsikūręs Magaliesbergo kalno papėdėje. 2010 metais šiame mieste vyko ir FIFA pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Likusią dienos dalį atsipalaiduosime, paplaukiosime viename iš 5 baseinų ir pasigrožėsime supančia gamta bei gyvūnija viešbučio teritorijoje. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
PILANESBURGO GAMTOS DRAUSTINIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 
Papusryčiavę leisimės į pažintį su laukiniu Afrikos gamtovaizdžiu Pilanesbergo gamtos draustinyje. Teritorija yra užgesusio ugnikalnio zonoje ir stebina besikeičiančiais slėniais ir kalnagūbriais, iškylančiais 300–600 metrų virš aplinkinių lygumų. Čia tikėtina, kad sutiksime didįjį penketą ir kitus egzotinius gyvūnus - leopardus, raganosius, dramblius, liūtus, buivolus, gepardus, zebrus, žirafas, begemotus, krokodilus, hienas ir kt. Pilni įspūdžių grįšime nakvynei į viešbutį.

4
diena
SKRYDIS PRIE VIKTORIJOS KRIOKLIŲ  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių mus perveš į Johanesburgo oro uostą, iš kur keliausime prie Viktorijos krioklių. Atvykus lauks pervežimas į viešbutį. Apsistosime nepaprasto grožio gamtos apsuptyje, Zambezi upės pakrantėje, prie vienos iš milžiniškų Afrikos upių. Viešbučio nameliai tradicinės šiaudinės architektūros, o restoranas garsėja tarptautiniais patiekalais ir tradiciniu afrikietišku maistu. Kiekvieną vakarą svečius džiugina Afrikos šokėjų ir muzikantų ritmai bei muzika. Pasimėgaukime atpalaiduojančia atmosfera šalia baseino esančiame „Safari“ kokteilių bare, belaukdami sekančios dienos pažinties. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
VIKTORIJOS KRIOKLIAI  (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mėgausimės pasivaikščiojimu su gidu iki kol pasieksime tikslą - Viktorijos krioklius. Kriokliai, krentantis iš 108,3 m aukščio ir esantis 1,6 km pločio yra vienas įspūdingiausių vaizdų gamtos karalystėje. Krioklyje gausu salelių, kurios dalija jį į daug mažų krioklių. Tirštas rūkas ir garsus šniokštimas yra girdimas maždaug 40 km spinduliu. Už papildomą mokestį galėsite plaukti plaustu galinga Zambezi upe, šokti su guma žemyn ar paskraidyti virš šniokšiančių krioklių. Grįžtame nakvynei į viešbutį.

6
diena
ČIOBĖS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių ruošiamės nuotykių paieškai Čiobės nacionaliniame parke. Čiobės nacionalinis parkas yra pirmasis Botsvanos nacionalinis parkas, be to, pats biologiškai įvairiausias. Tai yra tikras laukinės gamtos rojus ir vienas geriausių nacionalinių parkų Pietų Afrikoje. Vos žvilgtelėjus į laukinės gamtos įvairovę ir vešlią augmeniją būsime sužavėti, o ką jau kalbėti apie čia dažnai sutinkamą didįjį penketą.  Čiobės upė teka per visą parką ir sausuoju metų laiku pritraukia daug gyvūnų ir paukščių, kuriuos ir stebėsime turo metu. Tai ideali vieta įspūdingiausiems kelionės kadrams. Grįžtame nakvynei į viešbutį.

7
diena
SAULĖLYDIS KRUIZE (pusryčiai, vakarienė)
Šią dieną atsipalaiduosime, pasimėgausime saulės spinduliais ir SPA teikiamais malonumais. Vakare mūsų lauke romantiškas kruizas, palydint saulę ir stebint laukinės gamtos gyvenimą. Grįžtame nakvynei į viešbutį.
8
diena
SKRYDIS Į KEIPTAUNĄ (pusryčiai)
Po pusryčių mus perveš į oro uostą, iš kur laukia skrydis į Keiptauną. Nusileidus laukia pervežimas į viešbutį ir laisvas vakaras Keiptaune. Nakvynė viešbutyje.

9
diena
KEIPTAUNAS (pusryčiai)
Šią dieną mūsų laukia pusės dienos turas Keiptaune. Po sočių pusryčių turą pradėsime miesto žymiausių vietų apžvalga. Judriame Keiptauno verslo ir komercijos rajone, gausu įvairių tinklinių parduotuvių, krautuvių banglentininkams ir biurų. Šio šurmulio viduryje yra ramus XVII a. pradžioje įkurtas „Company’s Garden“ parkas, apsuptas rožių sodu, o kolonijinių laikų Gerosios Vilties pilyje veikia karybos ir meno muziejai. Vėliau pasieksime Keiptauno simbolį - Stalo kalną (Table Mountain), kuris laikomas vienu iš pasaulio stebuklų, jo grožiui sunku rasti atitikmenų. Kelionę tęsime važiuodami pakrante ir galiausiai turą baigsime gyvybingame Kalk Bėjaus uoste, kur pasigrožėsime laimikiais, norintieji paskanaus vietinės virtuvės ar įsigys suvenyrų. Grįžimas į viešbutį.

10
diena
KEIPTAUNAS (VYNŲ DEGUSTACIJA) (pusryčiai)
Po pusryčių išvyksime į visos dienos turą. Nepamirškite, kad lankotės vyno šalyje, tad laikas pažinti šį kraštą ragaujant pasaulinio garso vynus. Maždaug už 40 km į rytus nuo Keiptauno, Kape Fold kalnų virtinės šešėlyje, driekiasi gausūs vynuogynų slėniai, miesteliai ir sodybos, kas sudaro Kape Vinelands regioną. Kalnų geologinė sudėtis sukuria unikalias dirvožemio sąlygas, kurios tiesiogiai veikia vyno charakterį. Klimatas čia yra maloniai švelnus it Viduržemio jūros regione, vėsios lietingos žiemos ir ilgos, šiltos vasaros dienos, padeda atsiskleisti didžiulei vynmedžių įvairovei. Vynų dvarai yra įrengti įspūdingame kalnų, šlaitų ir slėnių fone. Tokiame gamtovaizdyje turo metu degustuosime vynus skirtinguose regionuose – Stelenboše, Franšoeke, Parle. Grįžtame nakvynei į viešbutį.

11
diena
KEIPTAUNAS (pusryčiai)
Po pusryčių pradėsime visos dienos turą, aplankydami Gerosios Vilties kyšulį. Prie vandenyno įsikūręs Si Pointas – tai priemiestis, kurio smėlinguose paplūdimiuose yra potvynių užliejamų baseinų. Palei kranto liniją besidriekianti Sea Point promenada yra populiari vieta pasivaikščiojimams. Vėliau stebins prabangi Kempso pakrantė, pritraukianti žmonių minias į to paties pavadinimo paplūdimį, žinomą dėl puikaus balto smėlio, natūralaus plaukiojimo baseino tarp uolų ir Dvylikos apaštalų kalnų vaizdų. Nuo jo neatsilieka ir Haut pakrantė su jaukiu uostu, vietinėmis kavinėmis ir parduotuvėlėmis. Tęsime turą važiuodami pakrante iki kyšulio (Cape Point) apžvalgos vietos, kur atima žadą dviejų vandenynų susiliejimas. Kelionę tęsdami kita pusiasalio puse, aplankysite pingvinus. Grįžtame nakvynei į viešbutį.

12
diena
POILSIS (pusryčiai)
Šią laisvą dieną praleiskite maloniai leisdami laiką paplūdimyje, klausydamiesi vandenyno ošimo ir besigrožėdami kalnų masyvais. Viešbutis įsikūręs nuostabios gamtos apsuptyje, šalia pasivaikščiojimo takai, platūs paplūdimiai, parduotuvėlės ir vietinės virtuvės restoranėliai. Tad leiskite sau atsipalaiduoti ir panirti į vieną įspūdingiasuių vietų pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

13
diena
KEIPTAUNAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Pietų Afrikos Respubliką

Valstybė Afrikos žemyno pietuose, skalaujama Indijos bei Atlanto vandenynų. Šiaurėje valstybė ribojasi su Namibija, Botsvana, Zimbabve, Svazilandu bei Mozambiku. Pietų Afrikai priklauso pietinėje Indijos vandenyno dalyje esančios Princo Edvardo salos. Ilgus metus politiškai izoliuota bei savo grožį po apartheido uždanga slėpusi valstybė kviečia iš naujo pažinti šią kontrastų kupiną šalį. Kontrastinguma
Keliaujant į Pietų Afrikos Respubliką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas: 11 naktų komfortiškuose 4* viešbučiuose skirtinguose regionuose;
 • Maitinimas pagal programą pusryčiai, pietūs, vakarienė arba dalis jų;
 • Visi aprašyti turai programoje;
 • Pervežimas į Keiptauno oro uosto;
 • Pervežimas iš Johanesburgo oro uosto;
 • Pervežimai į vietinius oro uostus pagal programą;
 • Pasivažinėjimai nacionaliniuose parkuose su atvirais safario automobiliais;
 • Vyno degustacijos;
 • Vakarinis kruizas;
 • Vairuotojo atlyginimas, degalai, automobilių stovėjimo aikštelės, rinkliavos, mokesčiai ir kt.
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lieutuviškai kelionės vadovas visos kelionės metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 870 EUR);
 • Vietinio skrydžio bilietai Johanesburgas – Viktorijos krioklys (nuo 150 EUR);
 • Vietinio skrydžio bilietai Viktorijos krioklys - Keiptaunas (nuo 250 EUR);
 • Viza PAR – 125 EUR;
 • Viza Zimbabvė – 126 EUR;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – dviguba kaina;
 • Medicininių išlaidų draudimas apie 29 eur (BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje ir prie Viktorijos krioklių;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Būtina, kuo skubiau pateikti reikiamus dokumentus kelionės vizoms gauti. Dokumentai pateikiami ne vėliau kaip 8 savaitės iki išvykimo.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu
 • Kelionės tipas: grupė iš Lietuvos su kelionių vadovu.
 • Grupės sudaromos su daugiausia 12 žmonių grupe.
 • Viešbučiai turo metu numatyti 4*.
 • Stovyklavietėse nacionaliniuose parkuose Wi-Fi ryšio nėra;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Gražuolė Pietų Afrikos respublika, Krugerio parkas, gamtos perlai ir vyno degustacijos kelionėje su vadovu iš Lietuvos
Pietų Afrikos Respublika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.