Poilsis Ispanijoje prie viduržemio jūros

Kelionės akcentai

 • 5 nakvynės ir 5 vakarienės Ispanijos kurorte prie Viduržemio jūros bei galimybė pasirinkti turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra
 • Aplankote vienas žymiausių Katalonijos vietų: sostinę – Barseloną, švenčiausią katalonams vietą – Montserato vienuolyną, keliaujate žymiausio XX a. siurrealisto, ekstravagantiškojo S. Dali pėdomis
 • Stabtelite viename gražiausių Vokietijos miestelių – Heidelberge, Viurcburge pamatote įspūdingą vyskupų rezidenciją
 • Trumpam užsukate ir į Provanso miestą Oranžą, kur pamatote vieną geriausiai išlikusių romėnų antikinį teatrą
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais Novaturo autobusais
Nuo863
959 €
2024 06 06 ir daugiau datų
Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Vokietija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate į viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1220 km

2
diena
Heidelbergas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvažiuojate iš viešbučio. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją su trumpais sustojimais prasimankštinti ir lengvai užkąsti. Sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Apie 17 val. išvykstate Prancūzijos link.  Nakvynės viešbutį Miulūzo apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~750  km

3
diena
Krokodilų ferma
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Apie 21:30 val. atvykstate į kurortą prie Viduržiemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~900 km.

4
diena
Poilsis arba ekskursija: Montserato vienuolynas
Pusryčiai. Poilsis arba siūlome apie 8 val. vykti į  **ekskursiją į Montserato vienuolyną.  Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja; esant galimybei, klausotės berniukų choro giedojimo. Norintys, *funikulieriumi gali pasikelti į Sant Joan viršukalnę. Vakarop, apie 17 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~360 km.

5
diena
Poilsis arba ekskursija: Barselona
Pusryčiai. Poilsis arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Barseloną. Išvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą. Pamatote A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, aplankote spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais karalių rūmais. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje

Šiandien nuvažiuojate ~300 km.

6
diena
Poilsis arba ekskursija: Figueras, Port Ligat ir  Cadaqués
Pusryčiai. Poilsis arba siūlome apie 8 val. vykti į  **ekskursiją į Figueras, Port Ligat ir Cadaqués. Keliaujate žymiojo ispanų menininko S. Dali pėdomis. Atvykstate į Figueras – menininko gimtąjį miestą.  Aplankote bene žymiausią ir svarbiausią statinį mieste – *S. Dali teatrą–muziejų. Muziejų 1974 m. įkūrė pats S. Dali buvusiame miesto teatre. Ne visi čia eksponuojami darbai sukurti menininko ir čia nėra nei vieno iš žymiausių jo kūrinių, tačiau šio muziejaus eksponatai, tarp kurių  ir „Lietaus taksi“ – juodas „Kadilakas“, virš kurio trykšta fontanas, yra tarsi monumentas menininkui, kuris čia pat ir palaidotas. Po pietų vykstate į „Ispanijos Sen Tropezą“ – Cadaqués. Tokį apibūdinimą šis miestelis gavo dėl septintame dešimtmetyje čia plūdusio jaunimo. Jaukiame ir akinančio baltumo miestelyje aplankote barokinę *Església de Santa Maria bažnyčią. Iš išorės niekuo neišsiskirianti bažnyčia nustebins gausiai puoštu pagrindiniu altoriumi. Vis tik didžiausia miestelio įžymybė – Port Ligat priemestyje esantys žvejų namai, kur nuo 1930 m. beveik iki mirties, gyveno S. Dali. Dabar čia įrengtas muziejus. Netoliese stovi ir statula vaizduojanti žymųjį menininką. Esant galimybei, aplankote muziejaus sodą. Vakare, apie 20 val., grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~100 km.

7
diena
Poilsis kurorte
Pusryčiai. Poilsis prie Viduržiemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
8
diena
Oranžas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Provanso miestą Oranžą. Aplankote vieną geriausiai išlikusių Romos imperijos statinių – Oranžo *antikinį teatrą. Svarbiausias teatro elementas – scenos siena. Anot karaliaus Liudviko XIV, tai buvo „gražiausia jo karalystės siena“. Pasivaikštote po nedidelį senamiestį. Toliau kelionę tęsiate Miulūzo link. Nakvynės viešbutį Miulūzo apylinkėse pasiekiate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~900  km

9
diena
Viurcburgas
Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate Viurcburgo link. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Išvykstate Lenkijos link. Labai vėlai vakare, apie vidurnakį atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~850 km.

10
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 6500 km.

Nuo863
959 €
2024 06 06 ir daugiau datų

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę mili

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 5 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 70 EUR.
  (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
  ekskursija į Barseloną – 35 EUR,
  ekskursija į Figueras, Port Liligat ir Cadaqués– 35 EUR.
  ekskursija į Montserato vienuolyną – 30 EUR.
  Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 75 EUR 100 EUR.
  Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Novaturas".
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, Marijampolės, Kalvarijos ir ¹Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt

Kelionės užsakymas

Nuo
863
959€

visiems: 863
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija aplankant Šveicariją 12 d. (pažintinė-poilsinė)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ispanija - Šveicarija - Prancūzijos rivjera 12d.
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.