Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Skirta tiems, kurie nori pailsėti prie natūralaus gamtos stebuklo – Negyvosios jūros. Jos druska, purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems
 • Galėsite ir pakeliauti: aplankyti Jeruzalę, Nazaretą ar Izraelio kaimynę – Jordaniją

Kelionės programa

1
diena
 VILNIUS – TEL AVIVAS
Skrendate iš Vilniaus į Tel Avivą. Atvykstate į Tel Avivo Beno Guriono oro uostą, iš kurio būsite pervežti į pasirinktą viešbutį Ein Bokek kurorte prie Negyvosios jūros. Nakvynė viešbutyje.

2 – 7 
dienos
POILSIS PRIE NEGYVOSIOS JŪROS
Ilsėsitės prie Negyvosios jūros ir turėsite galimybę pasimėgauti gydomosiomis ar gražinamosiomis spa procedūromis bei vykti į įvairias ekskursijas.

Negyvosios jūros druska,  purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems.

8
diena
 NEGYVOJI JŪRA – TEL AVIVAS – VILNIUS
Būsite pervežti į Tel Avivą, iš kurio skrisite į Vilnių.

Apie Izraelį

Izraelis – valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu. Pagal pagrindinius įstatymus Izraelis save skelbia žydų demokratine respublika. Izraelis turi aukščiausią pragyvenimo lygį Artimuosiuose Rytuose ir patenka į dešimtuką šalių su ilgiausia vidutine gyvenimo trukme. Ne daugelis šalių gali pasigirti tokia geografine įvairove nedidelėje teritorijoje – Viduržemio jūros

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)

Juozas
2017 12 19
9.2
Ačiū, kelionė vyko gana sklandžiai, tad grįžome laimingi, kad pamatėme dar vieną žemės kampelį. Įdomus kraštas, ypač kraštovaizdis. Tie kalnai, kurie atrodo lyg supilti ar supustyti iš smėlio ir žvyro. Per tas kelias dienas suspėjome pasiilgti žalumos, kurios namuose neįvertiname. Apie viešbutį: keturių žvaigždučių jis niekaip netraukia, nebent ten kitokie vertinimai. Viešbučiui ir visai aplinkai būtinas atnaujinimas. Kambarius tvarko normaliai. Didžiausi pagyrimai tai žydų virtuvei. Maistas tiesiog puikus ir labai didelis pasirinkimas. Renginių jokių jau nebuvo, tad viešbutyje užimtumo jokio. Ekskursijos sekėsi gerai, tačiau lietuvių atskirai niekas neveža, o kartu su rusų grupe, tai ir lankomi objektai yra daugiau aktualus rusams. Bet nieko, nenusivylėme, nes vis tiek kažką naujo pamatėme, sužinojome. Juk kaip sakoma, nepamatęs ir nesužinosi. Labai dėkingi Jūsų atstovei (vardo jau nepamenu) kuri susitiko su mumis viešbutyje ir davė daug naudingų patarimų. Jūsų paslaugas tikrai rekomenduočiau kitiems, ačiū Jums. Tačiau, ar rekomenduočiau šį viešbutį, tai greičiau susilaikyčiau. Kainos ir kokybės santykis čia nesusibalansuoja.
Daiva
2016 07 13
9.6
Viešbutis labai jau paprastas, bet maistas - tooobulas!!! Personalas malonus, draugiškas, ten gyvenę turistai irgi puikūs žmonės. Shesir'o vairuotojas paslaugus, greitai pristatė į viešbutį, puiku, jog keliavome lengvuoju automobiliu!! Žodžiu, esame labai patenkinti!! Važiavome į kelionę - Jeruzalę, su vietine agentūra, ši vietinė agentūra pasiūlė beveik perpus mažesnę kainą, tad rinkomės juos. Likome labai patenkintos!! O šiaip, tai tikrai rekomenduočiau šią kelionę visiems savo draugams!!!
Vilija
2014 10 30
8.6
Kelionės įspūdžiai labai geri, skrydžiai vyko sklandžiai, atskridus mus pasitiko Seisiro atstovas, sėkmingai nuvežė iki viešbučio, spėjom net pavakarieniauti :) Sekantį rytą mums paskambino Ema, su ja suderinom ekskursijas, vykom į Jaruzalę, į Masado tvirtovę, Į Galilėją ir turėjom apžvalginę ekskursiją po Ein Bokeką. Labiausiai patiko ekskursiją į Masado tvirtovę, visiems keliautojams rekomenduočiau, yra ką pažiūrėti ir istorija labai įdomi tos tvirtovės :) Ekskursijos į Jaruzalę ir Galilėją labai jau religingos, ir kadangi ten vyko vien tik rusai, tai buvo lankomos tik rusiškos pravoslavų tikėjimo cerkvės, o tai mus nelabai domino, bet visumoj buvo įdomu, labai gera pasitaikė gidė Olga, tikrai įdomiai pasakojo ir kaustė dėmesį. Tik va tos kelionės ilgokos, buvo šiek tiek gaila laiko, praleisto autobusuose keliaujant pirmyn ir atgal. Tai gal ir būtų patarimas keliaujantiems, kad jei jie nori labiau keliauti, tai gal geriau būtų rinktis kitokio tipo jūsų siūlomas keliones (Izraelis - šventoji žemė; Izraelis kūnui ir sielai ar pan.). O poilsis tai buvo nuostabus. Visi, kas nori pasilepinti ir pailsėti unikaliame pasaulio kampelyje, tikrai rekomenduočiau poilsį prie Negyvosios jūros. Viešbutis toks sakyčiau nelabai tvarkingas - baldai aplaužyti, kiliminė danga ir užuolaidos dėmėtos, bet šiaip nieko blogo negaliu pasakyti, kondicionierius dirbo visą laiką, kambarį tvarkė kasdien, taip pat kasdien keitė rankšluosčius, kasdien buvo papildomos prausimosi priemonės: buvo ir dušo želė, ir šampūnas ir kondicionierius plaukams, ir kūno losjonas (ko kituose viešbučiuose nebūdavo). Maistas buvo tiesiog puikus, labai įvairus pasirinkimas ir tikrai labai skanu. Geriamas vanduo ir gaivieji gėrimai buvo laisvai prieinami bet kuriuo paros metu. Veikė trys barai, vienas net iki 24 valandos, visi gėrimai buvo nemokami, aptarnavimas geras, barmenai mandagūs ir paslaugūs. Tiesa, labai brangios SPA procedūros ten, grįžusi net specialiai palyginau su pas mus teikiamomis SPA procedūromis, tai ten kokius 5-6 kartus brangiau :)

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbutyje su programoje nurodytu maitinimu;
 • nemokama gydytojo konsultacija.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius (nuo 229 EUR/650.06 Lt);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • gydymo paslaugos prie Negyvosios jūros.

Pastabos

 • POILSĮ GALIMA PRASITĘSTI – KAINŲ TEIRAUKITĖS AGENTŪROJE.
 • Geriausios kainos teiraukitės agentūroje.
 • Kainos nurodytos vienam asmeniui.
 • Keičiantis lito ir užsienio šalių valiutų santykiui, kainos gali būti koreguojamos.
 • Apgyvendinimas viešbutyje iš karto atvykus.
 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  EKSKURSIJOS, PRAMOGOS BEI GYDOMOSIOS PASLAUGOS PRIE NEGYVOSIOS JŪROS:

  Masada. Tai – iš senų laikų išlikę fortifikacijų bei pastatų griuvėsiai, esantys ant izoliuotos uolos prie Negyvosios jūros. Masada, kuri šiuo metu įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, išgarsėjo po pirmojo žydų ir romėnų karo. Tvirtovė stovi ant vienišos uolos viršūnės ir kiekvienas, norintis užlipti ant jos, iš karto pavirsta gyvuoju taikiniu. (Pakilimas funikulieriumi už papildomą mokestį, mokama vietoje).

  Vakarinis spektaklis Masadoje. Šioje didingoje vietoje vyksta spektakliai po atviru dangumi amfiteatre, esančiame prie vakarinio įėjimo. Spektaklis būna rusų kalba, o naktinis dangus ir apšvietimas nukels jus į I am. pr. Kr. įvykius.

  Ein Gedi draustinis. Ant Negyvosios jūros kranto, vidury didingos geltonspalvės dykumos, žaliuoja Ein Gedi oazė – viena gražiausių Artimųjų Rytų vietų. Joje išteka 4 šaltiniai, vėliau pavirsdami į upelius. Dovydo šaltinio vanduo, krisdamas iš 200 metrų aukščio, Nahal David tarpekliu nuteka į Negyvąją jūrą. Šiose vietose būsimasis karalius Dovydas slėpėsi nuo tuometinio karaliaus Sauliaus rūstybės. Ein Gedi teritorijoje archeologai surado 3 tvirtovių liekanas.

  Dienos išvyka į Jordaniją. Aplankykite Izraelio kaimynę – Jordaniją ir svarbiausią jos vietą – Petros miestą. Atvykę į Petrą, įspūdingu siauru tarpekliu prieisite vieną žymiausių šio miesto objektų, iškirstą rožiniame smiltainyje – iždo pastatą (lobyną), kuris pribloškia savo didingumu. Todėl Petra, buvusi Nabatėjų karalystės sostinė, dažnai vadinama „Raudonosios rožės“ miestu. Petra yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. 2007 m. ji buvo pripažinta vienu iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų. 

  Gydomosios bei jauninančios grožio procedūros. Keliautojai pasirenka ilsėtis prie Negyvosios jūros dėl jos gydomųjų bei jauninamųjų procedūrų naudos. Negyvojoje jūroje galima maudytis ar tiesiog apsilieti sūriu jos vandeniu. Svarbu žinoti, kad per ilgai joje būti negalima, o pirmą dieną maudynes Negyvojoje jūroje rekomenduojama apriboti iki 15 min. Einant į jūrą svarbu avėti batus, nešlapinti galvos, akių. Taip pat labai populiarus yra Negyvosios jūros purvas, kuriuo išsitepus palygėja ir pagražėja oda, kai kuriems ir išsigydo įvairios odos ligos. 

  Jeruzalė – Betliejus. Aplankykite pačias įspūdingiausias Jeruzalės vietas: iki mūsų dienų išlikusią Getsemano sodo dalį, kurioje iki šiol auga 8 alyvmedžiai, pasodinti dar I a.; Alyvų kalnelį, kur Jėzus meldėsi paskutinę naktį prieš suėmimą. Į kairę nuo Alyvų kalnelio plyti gilus Kedrono slėnis, kuriame, anot Šv. Rašto, įvyks paskutinysis teismas. Dar toliau matyti pranašų kapai, Dovydo miestas ir Siono kalnas. Pamatysite Viešpaties Kapo bažnyčią, kurioje išvysite vietas, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, nuimtas nuo kryžiaus ir palaidotas.
  Nukeliausite iki Uolos kalno šventyklos, kurios vakarinė siena yra šventoji žydų Raudų siena. Kelionė bus pratęsta pasivaikščiojimu nedidele Kryžiaus kelio atkarpa, aplankant penkias paskutiniąsias kelio stotis, esančias Kristaus kapo bazilikoje – Jėzaus nukryžiavimo ir mirties vietoje, kitaip žinomoje Golgotos vardu. Tai švenčiausia vieta visiems krikščionimis.

  Galilėja ir Nazaretas.  Šios ekskursijos metu apsilankysite Nazarete, kur kiekviena iš miesto šventyklų yra susijusi su Jėzaus gyvenimu. Čia buvo paskelbtas Dievo žodis ir prabėgo Kristaus vaikystė. Pamatysite Šventosios Šeimos namą, Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, Šv. Apreiškimo Grotą, kuriame archangelas Gabrielius apsireiškė Marijai; Šv. Juozapo bažnyčią. Vyksite į Galilėją – vietą, susijusią su Kristaus tarnystės pradžia, aplankysite Šv. Petro namą-muziejų ir bažnyčią. Nukeliausite prie Jordano upės, kurioje Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų Kristų. Pamatysite Tabchą – vietą, susijusią su vienu garsiausių biblinių stebuklų – duonos ir žuvies padauginimu. Šiam stebuklui atminti V a. buvo pastatyta bizantiška Duonos ir Žuvies Padauginimo bazilika su puikiomis mozaikinėmis grindimis.

  Tel Avivas. Jafa. Deimantų muziejus. Ekskursija po Tel Avivą ir uostamiestį Jafą. Tel Avivo centre pilna spalvingų rajonų ir įspūdingos Bauhaus architektūros (kuri yra saugoma UNESCO) paminklų, madingiausių barų ir bene geriausių žuvies restoranų Viduržemio jūros regione. Pajūrio bulvaras – vienas geriausių urbanistinių paplūdimių pasaulyje – ilgas, platus, smėlėtas ir nepriekaištingai švarus. Jafos uostamiestis priklausė egiptiečiams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams - kiekviena iš šių tautų paliko pėdsakus miesto istorijoje. Šiandien Jafa tapo menininkų kvartalu, kuriame dera arabiškos architektūros grožis ir daugybė galerijų, rankdarbių parduotuvių bei kavinių. Aplankysite vienintelį pasaulyje privatų deimantų istorijos muziejų.

  Eilatas – poilsis prie Raudonosios jūros. 1966 m. Eilato pakrantė buvo paskelbta gamtos rezervatu, o pats Eilatas tapo kurorto centru. Čia niekas nenuobodžiauja: jūros mėgėjai plaukioja burlentėmis, vandens slidėmis, jachtomis, burinėmis valtimis, nardo. Čia galima grožėtis fantastišku koralų rifų grožiu bei nesuskaitoma galybe įvairiaspalvių žuvų. Galima ekskursija į povandeninį muziejų – akvariumą. Apsilankysite Eilato akmens dirbtuvėse-parduotuvėje. 

Apgyvendinimo variantai

Leonardo Inn 3* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 694 EUR + skrydis

Leonardo Inn viešbutis įsikūręs ant Negyvosios jūros kranto Ein  Bokek kurortiniame rajone. Viešbutis siūlo 160 kambarių, įsiterpusių tarp jūros ir lauko baseino. Viešbutis turi nedidelį spa centrą, kuriame yra šildomas Negyvosios jūros druskomis prisotintas baseinas, sauna, čia vykdomos įvairios grožio procedūros. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gero kainos ir kokybės santykio.

Isrotel Ganim (Ein Bokek) 3* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 758 EUR + skrydis

Kurortiniame Ein Bokek rajone esantis viešbutis įsikūręs vos 150 metrų nuo Negyvosios jūros kranto ir yra apsuptas dramatiškų dykumų kalnų ir iškilių skardžių vaizdų. Viešbutis siūlo ne tik komfortabilias apgyvendinimo paslaugas, bet ir įvairiausių spa procedūrų, kurios atliekamos su Negyvosios jūros teikiamais natūraliais ištekliais. 

Royal Hotel Dead Sea (Ein Bokek) 3* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 792 EUR + skrydis

Ein Bokek kurortiniame rajone įsikūręs Royal Rimonim viešbutis nutolęs vos apie 60 metrų nuo Negyvosios jūros kranto. Viešbutis siūlo erdvius ir modernius kambarius, kai kurie iš jų – su balkonais. Viešbutyje yra vienas didžiausių spa centrų visuose Artimuosiuose Rytuose su daugiau nei 50 įvairių procedūrų. Čia taip pat vyksta įvairūs renginiai, siūlomos pramogos vaikams, kaip rankdarbių kūrimas, žaidimų kambarys ar filmų žiūrėjimai.

Leonardo Club Dead Sea Hotel (Ein Bokek) 4* »

„Viskas įskaičiuota“

Kaina nuo: 895 EUR + skrydis

Šis 4* prabangus viešbutis, esantis vaizdingame Ein Bokek kurorto ruože ant Negyvosios jūros kranto, turi savo privatų paplūdimį. Čia rasite prabangias spa procedūras, lauko ir vidaus baseinus, kasdienines pramogas vaikams ir suaugusiems. Leonardo Club Hotel Dead Sea taip pat turi savo atvirą vandens parką. Smagi pramoga – dukart per savaitę organizuojami Negyvosios jūros purvo vakarėliai privačiame viešbučio paplūdimyje.

Hod Hamidbar (Ein Bokek) 4* »

pusryčiai, vakarienė

Kaina nuo: 826 EUR + skrydis

Ein Bokek kurortiniame rajone esantis viešbutis įsikūręs ant Negyvosios jūros kranto. Viešbutyje yra 203 naujai suremontuoti modernūs kambariai su nuostabiais vaizdais į Negyvąją jūrą arba dykumos peizažą. Viešbutis taip pat siūlo modernų spa centrą, kuriame galėsite pasilepinti jauninančiomis, atpalaiduojančiomis ar energizuojančiomis grožio procedūromis. Viešbutyje dažnai vyksta pramoginiai renginiai, įvairios paskaitos, šokių vakarai. Be to, čia galėsite įsinuomoti dviračius nemokamai ir pakeliauti po aplinkines vietas.

 

Crowne Plaza (Ein Bokek) 5* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 830 EUR + skrydis

Kurortiniame Ein Bokek rajone esantis viešbutis įsikūręs ant Negyvosios jūros kranto ir siūlo ne tik aukštos klasės komfortabilias apgyvendinimo paslaugas, bet ir energizuojančias bei jauninančias purvo procedūras, spa centro paslaugas bei gaivinančio vandens baseiną, kuriame galėsite nusiplauti ant kūno likusias druskas bei atsigaivinti nuo karštos Izraelio saulės.

Isrotel Dead Sea (Ein Bokek) 5* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 898 EUR + skrydis

Žemiau už jūros lygį, žemiausioje Žemės vietoje, ant unikalaus gamtos kampelio kranto įsikūręs Isrotel Dead Sea Hotel & Spa laukia Jūsų. Prabangus 5* viešbutis – tai sveikatos, ramybės, malonumo oazė, kurią supa dykumų kalnai, iškilios uolos ir Negyvoji jūra. Čia galėsite pasimėgauti įvairiomis spa procedūromis, paremtomis Negyvosios jūros ištekliais. Šiame viešbutyje vyksta koncertai ar seminarai apie sveikatą bei grožį.

Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Izraelio specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Poilsinės kelionės į Havajus
Havajai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė į Maldyvus
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Dubajus + poilsis Fudžeiroje
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.