Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Izraelis

Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Skirta tiems, kurie nori pailsėti prie natūralaus gamtos stebuklo – Negyvosios jūros. Jos druska, purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems
  • Galėsite ir pakeliauti: aplankyti Jeruzalę, Nazaretą ar Izraelio kaimynę – Jordaniją

Programa

 • 1 diena

   VILNIUS – TEL AVIVAS

  Skrendate iš Vilniaus į Tel Avivą. Atvykstate į Tel Avivo Beno Guriono oro uostą, iš kurio būsite pervežti į pasirinktą viešbutį Ein Bokek kurorte prie Negyvosios jūros. Nakvynė viešbutyje.


 • 2–7  dienos

  POILSIS PRIE NEGYVOSIOS JŪROS

  Ilsėsitės prie Negyvosios jūros ir turėsite galimybę pasimėgauti gydomosiomis ar gražinamosiomis spa procedūromis bei vykti į įvairias ekskursijas.

  Negyvosios jūros druska,  purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems. 

 • 8 diena

   NEGYVOJI JŪRA – TEL AVIVAS – VILNIUS

  Būsite pervežti į Tel Avivą, iš kurio skrisite į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Liko vietų
2020 balandis
Šeš, Bal 11 10+
Šeš, Bal 18 10+
Šeš, Bal 25 10+
2020 gegužė
Šeš, Geg 2 10+
Šeš, Geg 9 10+
Šeš, Geg 16 10+
Šeš, Geg 23 10+
Šeš, Geg 30 10+
2020 birželis
Šeš, Birž 6 10+
Šeš, Birž 13 10+
Šeš, Birž 20 10+
Šeš, Birž 27 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4 10+
Šeš, Liep 11 10+
Šeš, Liep 18 10+
Šeš, Liep 25 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 1 10+
Šeš, Rūgp 8 10+
Šeš, Rūgp 15 10+
Šeš, Rūgp 22 10+
Šeš, Rūgp 29 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5 10+
Šeš, Rugs 12 10+
Šeš, Rugs 19 10+
Šeš, Rugs 26 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 3 10+
Šeš, Spal 10 10+
Šeš, Spal 17 10+
Šeš, Spal 24 10+
Šeš, Spal 31 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7 10+
Šeš, Lapkr 14 10+
Šeš, Lapkr 21 10+
Šeš, Lapkr 28 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
694 EUR
 

+ skrydis apie 188 EUR
su skrydžiu nuo 882 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

 

Leonardo Inn 3* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 694 EUR + skrydis

Leonardo Inn viešbutis įsikūręs ant Negyvosios jūros kranto Ein  Bokek kurortiniame rajone. Viešbutis siūlo 160 kambarių, įsiterpusių tarp jūros ir lauko baseino. Viešbutis turi nedidelį spa centrą, kuriame yra šildomas Negyvosios jūros druskomis prisotintas baseinas, sauna, čia vykdomos įvairios grožio procedūros. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gero kainos ir kokybės santykio.

Isrotel Ganim (Ein Bokek) 3* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 758 EUR + skrydis

Kurortiniame Ein Bokek rajone esantis viešbutis įsikūręs vos 150 metrų nuo Negyvosios jūros kranto ir yra apsuptas dramatiškų dykumų kalnų ir iškilių skardžių vaizdų. Viešbutis siūlo ne tik komfortabilias apgyvendinimo paslaugas, bet ir įvairiausių spa procedūrų, kurios atliekamos su Negyvosios jūros teikiamais natūraliais ištekliais. 

Royal Hotel Dead Sea (Ein Bokek) 3* »

(pusryčiai, vakarienė)

Kaina nuo: 792 EUR + skrydis

Ein Bokek kurortiniame rajone įsikūręs Royal Rimonim viešbutis nutolęs vos apie 60 metrų nuo Negyvosios jūros kranto. Viešbutis siūlo erdvius ir modernius kambarius, kai kurie iš jų – su balkonais. Viešbutyje yra vienas didžiausių spa centrų visuose Artimuosiuose Rytuose su daugiau nei 50 įvairių procedūrų. Čia taip pat vyksta įvairūs renginiai, siūlomos pramogos vaikams, kaip rankdarbių kūrimas, žaidimų kambarys ar filmų žiūrėjimai.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste ir pervežimai pagal programą;
  • apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbutyje su programoje nurodytu maitinimu;
  • nemokama gydytojo konsultacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius (nuo 229 EUR/650.06 Lt);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • asmeninės išlaidos;
  • gydymo paslaugos prie Negyvosios jūros.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • POILSĮ GALIMA PRASITĘSTI – KAINŲ TEIRAUKITĖS AGENTŪROJE.
  • Geriausios kainos teiraukitės agentūroje.
  • Kainos nurodytos vienam asmeniui.
  • Keičiantis lito ir užsienio šalių valiutų santykiui, kainos gali būti koreguojamos.
  • Apgyvendinimas viešbutyje iš karto atvykus.
  • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Šią kelionę galima papildyti:

  EKSKURSIJOS, PRAMOGOS BEI GYDOMOSIOS PASLAUGOS PRIE NEGYVOSIOS JŪROS:

  Masada. Tai – iš senų laikų išlikę fortifikacijų bei pastatų griuvėsiai, esantys ant izoliuotos uolos prie Negyvosios jūros. Masada, kuri šiuo metu įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, išgarsėjo po pirmojo žydų ir romėnų karo. Tvirtovė stovi ant vienišos uolos viršūnės ir kiekvienas, norintis užlipti ant jos, iš karto pavirsta gyvuoju taikiniu. (Pakilimas funikulieriumi už papildomą mokestį, mokama vietoje).

  Vakarinis spektaklis Masadoje. Šioje didingoje vietoje vyksta spektakliai po atviru dangumi amfiteatre, esančiame prie vakarinio įėjimo. Spektaklis būna rusų kalba, o naktinis dangus ir apšvietimas nukels jus į I am. pr. Kr. įvykius.

  Ein Gedi draustinis. Ant Negyvosios jūros kranto, vidury didingos geltonspalvės dykumos, žaliuoja Ein Gedi oazė – viena gražiausių Artimųjų Rytų vietų. Joje išteka 4 šaltiniai, vėliau pavirsdami į upelius. Dovydo šaltinio vanduo, krisdamas iš 200 metrų aukščio, Nahal David tarpekliu nuteka į Negyvąją jūrą. Šiose vietose būsimasis karalius Dovydas slėpėsi nuo tuometinio karaliaus Sauliaus rūstybės. Ein Gedi teritorijoje archeologai surado 3 tvirtovių liekanas.

  Dienos išvyka į Jordaniją. Aplankykite Izraelio kaimynę – Jordaniją ir svarbiausią jos vietą – Petros miestą. Atvykę į Petrą, įspūdingu siauru tarpekliu prieisite vieną žymiausių šio miesto objektų, iškirstą rožiniame smiltainyje – iždo pastatą (lobyną), kuris pribloškia savo didingumu. Todėl Petra, buvusi Nabatėjų karalystės sostinė, dažnai vadinama „Raudonosios rožės“ miestu. Petra yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. 2007 m. ji buvo pripažinta vienu iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų. 

  Gydomosios bei jauninančios grožio procedūros. Keliautojai pasirenka ilsėtis prie Negyvosios jūros dėl jos gydomųjų bei jauninamųjų procedūrų naudos. Negyvojoje jūroje galima maudytis ar tiesiog apsilieti sūriu jos vandeniu. Svarbu žinoti, kad per ilgai joje būti negalima, o pirmą dieną maudynes Negyvojoje jūroje rekomenduojama apriboti iki 15 min. Einant į jūrą svarbu avėti batus, nešlapinti galvos, akių. Taip pat labai populiarus yra Negyvosios jūros purvas, kuriuo išsitepus palygėja ir pagražėja oda, kai kuriems ir išsigydo įvairios odos ligos. 

  Jeruzalė – Betliejus. Aplankykite pačias įspūdingiausias Jeruzalės vietas: iki mūsų dienų išlikusią Getsemano sodo dalį, kurioje iki šiol auga 8 alyvmedžiai, pasodinti dar I a.; Alyvų kalnelį, kur Jėzus meldėsi paskutinę naktį prieš suėmimą. Į kairę nuo Alyvų kalnelio plyti gilus Kedrono slėnis, kuriame, anot Šv. Rašto, įvyks paskutinysis teismas. Dar toliau matyti pranašų kapai, Dovydo miestas ir Siono kalnas. Pamatysite Viešpaties Kapo bažnyčią, kurioje išvysite vietas, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, nuimtas nuo kryžiaus ir palaidotas.
  Nukeliausite iki Uolos kalno šventyklos, kurios vakarinė siena yra šventoji žydų Raudų siena. Kelionė bus pratęsta pasivaikščiojimu nedidele Kryžiaus kelio atkarpa, aplankant penkias paskutiniąsias kelio stotis, esančias Kristaus kapo bazilikoje – Jėzaus nukryžiavimo ir mirties vietoje, kitaip žinomoje Golgotos vardu. Tai švenčiausia vieta visiems krikščionimis.

  Galilėja ir Nazaretas.  Šios ekskursijos metu apsilankysite Nazarete, kur kiekviena iš miesto šventyklų yra susijusi su Jėzaus gyvenimu. Čia buvo paskelbtas Dievo žodis ir prabėgo Kristaus vaikystė. Pamatysite Šventosios Šeimos namą, Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, Šv. Apreiškimo Grotą, kuriame archangelas Gabrielius apsireiškė Marijai; Šv. Juozapo bažnyčią. Vyksite į Galilėją – vietą, susijusią su Kristaus tarnystės pradžia, aplankysite Šv. Petro namą-muziejų ir bažnyčią. Nukeliausite prie Jordano upės, kurioje Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų Kristų. Pamatysite Tabchą – vietą, susijusią su vienu garsiausių biblinių stebuklų – duonos ir žuvies padauginimu. Šiam stebuklui atminti V a. buvo pastatyta bizantiška Duonos ir Žuvies Padauginimo bazilika su puikiomis mozaikinėmis grindimis.

  Tel Avivas. Jafa. Deimantų muziejus. Ekskursija po Tel Avivą ir uostamiestį Jafą. Tel Avivo centre pilna spalvingų rajonų ir įspūdingos Bauhaus architektūros (kuri yra saugoma UNESCO) paminklų, madingiausių barų ir bene geriausių žuvies restoranų Viduržemio jūros regione. Pajūrio bulvaras – vienas geriausių urbanistinių paplūdimių pasaulyje – ilgas, platus, smėlėtas ir nepriekaištingai švarus. Jafos uostamiestis priklausė egiptiečiams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams - kiekviena iš šių tautų paliko pėdsakus miesto istorijoje. Šiandien Jafa tapo menininkų kvartalu, kuriame dera arabiškos architektūros grožis ir daugybė galerijų, rankdarbių parduotuvių bei kavinių. Aplankysite vienintelį pasaulyje privatų deimantų istorijos muziejų.

  Eilatas – poilsis prie Raudonosios jūros. 1966 m. Eilato pakrantė buvo paskelbta gamtos rezervatu, o pats Eilatas tapo kurorto centru. Čia niekas nenuobodžiauja: jūros mėgėjai plaukioja burlentėmis, vandens slidėmis, jachtomis, burinėmis valtimis, nardo. Čia galima grožėtis fantastišku koralų rifų grožiu bei nesuskaitoma galybe įvairiaspalvių žuvų. Galima ekskursija į povandeninį muziejų – akvariumą. Apsilankysite Eilato akmens dirbtuvėse-parduotuvėje. 

UP
Išskleisti kelionių paiešką