Kipras. Poilsinės kelionės į Kiprą

Poilsinė-pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kipras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kipras. Poilsinės kelionės į Kiprą

Spausdinti

Programa

 • Kipras - Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to ši šalis dar vadinama Afroditės sala, į kurią visus metus plūsta keliautojai, trokštantys atgaivinti priblėsusius jausmus ar pagydyti sužeistą širdį. Kipras - meilės ir vyno šalis. Susituokti Kipre galima jau po trijų dienų viešnagės joje. Čia kasmet rengiami vynuogių ir vyno festivaliai su paradais ir kaukėmis. O nepakartojamo skonio vyno rūšių įvairovė nustebins netgi išrankiausią poilsiautoją. Kipre poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku - 340 dienų per metus Kipro danguje šviečia saulė, o likusios dienos taip pat kupinos žavesio. Tai viena planetos vietų, kur galima maudytis jūroje, o jau po valandos slidinėti. 

  SKRYDŽIAI Į PAFOSĄ/LARNAKĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn.
  Kurortai: Nikosija, Latchis, Trodosas, Larnaka, Limasolis, Agia Napa, Protaras, Pafosas

  Aza Tours, Tez Tour kelionės į Larnaką 

  Aza Tours, Tez Tour kelionės į Ają Napą

  Aza Tours, Tez Tour kelionės į Protarą

  Aza Tours, Tez Tour kelionės į Pafosą

  KURORTAI KIPRE

   

  Nikosija -  sostinė įsikūrusi pačioje salos širdyje – didžiausias šalies miestas, svarbiausias Kipro prekybinis ir kultūrinis centras. Tai miestas, kuriame persipina senosios tradicijos ir šiuolaikinis gyvenimo būdas. Senojoje miesto dalyje išlikę daug istorinių ir architektūrinių paminklų: Šv. Jono katedra su unikaliomis freskomis, bizantiškojo periodo meno muziejus ir ikonų kolekcija ir kt. 

  Daugiau »

   

  Latchis – nedidelis kurortinis miestelis įsikūręs vaizdingoje įlankoje, šiaurės vakarinėje Kipro salos dalyje. Tai žavus ir mielas žvejų kaimelis besiglaudžiantis tarp Akamas iškyšulio ir Trodo kalnų papėdės, nutolęs nuo triukšmingų turistinių centrų. Latchis – tai puiki vieta ramiam poilsiui, žmonių čia nedaug, tad tyla ir ramybė garantuota. 

  Daugiau »

   

  Trodosas – pasakiškai gražus kalnų kurortas, esantis Kipro saloje. Kurortą supa puikūs miškai bei išsibarstę jaukūs kaimeliai. Kalnų kaimeliai garsėja amatais bei vyndaryste. Pietiniuose Trodos kalnų masyvo šlaituose auginamos populiariausios vynuogių rūšys, kurios duoda turtingą derlių. Šiame regione taip pat yra daug UNESCO saugomų lankytinų objektų.
  Daugiau »

   

  Larnaka - tai vienas seniausių ir trečias pagal dydį Kipro miestas. Larnakos kurorto populiariausia pasivaikščiojimų bei pramogų vieta – pakrantės promenada, vadinama Palmių alėja. Joje, tarp amžinai žaliuojančių palmių, įsikūrę gausybė restoranų, jaukių kavinių bei užeigų, kur galima mėgautis nuostabiu įlankos vaizdu arba, vos už kelių žingsnių esančia, pagrindine prekybos gatve Zenon Kitieos. 

  Daugiau »

   

  Limasolis – antras pagal dydį šalies miestas, uostas, vyno pramonės centras ir labai patrauklus atostogų kurortas, įsikūręs pietinėje Kipro dalyje. Limasolis turistus žavi 16 km besitęsiančia jūros pakrante su švariais paplūdimiais, komfortiškais viešbučiais, restoranų, tavernų bei kitų pasilinksminimo vietų gausa, festivalių ir karnavalų įvairove. 
  Daugiau »

   

  Agia Napa - miestelis, įsikūręs šalies pietryčiuose, tolimiausiame Kipro salos taške. Tai garsiausias salos kurortas, kuriame gyvenimas verda kiaurą parą. Agia Napa dar vadinama „Kipro Ibiza“. Tai naktinė salos sostinė labai mėgstama viso pasaulio jaunimo. Miesto centre pulsuoja naktinio gyvenimo ritmas, čia kavinių, barų ir klubų šurmulys nenutyla iki pat aušros.
  Daugiau »

   

  Protaras – kurortas puikiai tinkantis šeimoms bei ramaus poilsio mėgėjams. Čia gražūs smėlio paplūdimiai ir uolėtos įlankos. Nuobodžiauti neleis netoli esantis Agia Napa kurortas, kuriame pramogos kunkuliuoja visą parą. Kurorte yra šiuolaikiškų viešbučių bei daug apartamentų tipo viešbučių, tad kiekvienas poilsiautojas nesunkiai išsirinks sau tinkamiausią apgyvendinimo variantą.

  Daugiau »

   

  Pafosas - nedidelis kurortinis miestelis įsikūręs Kipro salos pietvakariuose. Pasak legendos, miestas buvo pastatytas Trojos karo pabaigai įamžinti. Kita legenda byloja, jog kadaise toje vietoje iš jūros gelmių išnėrė mitinė meilės, grožio ir vaisingumo deivė Afroditė. 

  Daugiau »

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
348 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką