Hurgada. Poilsinės kelionės į Hurgadą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Egiptas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Hurgada. Poilsinės kelionės į Hurgadą

Spausdinti

Programa

 • Hurgada – tai vienas svarbiausių turizmo centrų prie Raudonosios jūros. Ji išaugo iš mažo žvejų miestelio ir nuo šalies sostinės Kairo yra nutolusi apie 450 km. Tai vienas pirmaujančių kurortų pasaulyje pagal viešbučių skaičių. Jau dabar, turintis daugiau kaip 200 viešbučių pajūryje, miestas dar vis plečiasi.Kurortą sudaro 3 centrai: Sakala (kadaise buvęs žvejų kaimelis, šiuo metu tai naujasis miesto centras su daugybe viešbučių ir parduotuvių, kur gausu juvelyrinių dirbinių, odos gaminių ir kitų suvenyrų.), El Dacharas (senoji miesto dalis, kur viešbučių yra nedaug, čia įsikūrę vietiniai gyventojai) ir neseniai išaugęs šiuolaikiškas „Village Road“ rajonas su besitęsiančia 5 km viešbučių, parduotuvių, kavinių ir barų virtine. Prie smėlėtų paplūdimių, besidriekiančių dešimtis kilometrų, stovi įvairių kategorijų viešbučiai. Jei norite po paplūdimio pramogų pasivaikščioti po triukšmingą rytietišką turgų, gausybę parduotuvėlių – šis kurortas kaip tik jums.

  Skrydžiai į Hurgadą

  Skrydžiai: Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas Egipte yra laikomas nuo lapkričio iki balandžio mėn.
  Kurortai: El Gūna, Hurgada,Safaga, Madinat Makadis, Makadi Bėjus. 

  Tez Tour kelionės nuo 443 EUR*       

  Novaturo kelionės nuo 450 EUR*      

  Kelionės iš Varšuvos nuo 383 EUR*  

  Kurortai Hurgadoje

  Hurgada - iki oro uosto 13 km. Trukmė 15 min.  Tai kurortas, kurį sudaro 3 centrai: Sakala (kadaise buvęs žvejų kaimelis, o šiuo metu - populiariausia turistų lankymosi vieta su daugybe viešbučių, vietinių restoranėlių ir parduotuvių, kur gausu juvelyrinių dirbinių, odos gaminių ir suvenyrų), El Daharas (autentiškiausia miesto dalis, kur viešbučių yra nedaug, bet daugiau vietinio kolorito - vietinių gyvenamieji rajonai, pagrindinės mečetės ir nesibaigiantys gatvių turgūs). Daugiau»

  El Gūna - iki oro uosto 40 km. Trukmė 40 min. Apie 25 km į šiaurę nuo Hurgados esanti El Gūna “El Gouna” laikoma madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Čia žavi dirbtiniai kanalai, lagūnos, įlankos, žaliuojantys ir žydintys augalai. El Gūnos viešbučiams būdingas išskirtinis stilius. Dažniausiai tai neaukšti vasarnamių tipo viešbučiai, sujungti tilteliais. Į namelius jus atplukdys kanalais plaukiojančios valtys. Todėl šis kurortas dar vadinamas „Raudonosios jūros Venecija“. Daugiau»

  Safaga – iki oro uosto 55 km. Trukmė 1 val. Nedidelis kurortinis miestelis Raudonosios jūros pakrantėje su ilgais smėlio paplūdimiais, nuo Hurgados nutolęs apie 55 kilometrus į pietus. Safaga visame pasaulyje garsėja gydomosiomis smėlio savybėmis ir unikalia jūros vandens sudėtimi. Kurorte labai ramu, žmonių čia ne itin daug. Vietiniai gyventojai poilsiautojus pasitinka su ypatingu svetingumu. Viešbučiuose karaliauja šeimyniškai jauki ir šilta atmosfera. Daugiau»

  Makadi Bėjus - iki oro uosto 33 km. Trukmė 40 min. Kurortinė zona pasižyminti puikiais smėlio paplūdimiais ir nuostabiu koraliniu rifu, yra apie 30 km į pietus nuo Hurgados oro uosto. Makadi Bėjuje įsikūrę tik 4 ir 5 žvaigždučių viešbučiai, kuriuos rekomenduojame komfortiško ir ramaus poilsio mėgėjams. Makadi Bėjaus įlankoje įsikūrusiems viešbučiams būdinga graži ir žalia aplinka, tradicinio arabiško stiliaus architektūra ir aukštos klasės aptarnavimas. Daugiau»

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas Egipte yra laikomas nuo lapkričio iki balandžio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
295 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką