×

Almerija. Poilsinės kelionės į Almeriją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Ispanija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Almerija. Poilsinės kelionės į Almeriją

Spausdinti

Programa

 • Almerijos pakrantė Rytų Andalūzijoje greičiausiai yra viena paskutinių vietų Ispanijos Viduržemio jūros pakrantėje, kur dar galima atrasti paplūdimį tik sau. Šis regionas labai lepinamas saulės – ji šviečia ir šildo ne mažiau nei 300 dienų per metus. Jau baigiantis kovui čia užtektinai šilta, galima mesti drabužius ir nerti į spindulius. Provincijoje itin daug natūralios gamtos, ja galima grožėtis tiek Siera Nevados kalnų masyvo parke, tiek prie įspūdingų saugomo Gatos Kyšulio (Cabo de Gata) gamtos parko paplūdimių. Nors išties unikali, Almerija ilgai buvo gana mažai žinoma keliaujantiems smalsuoliams. Daugelis turistų ją tik pradeda atrasti, todėl šis kraštas puikiai tinka tiems, kurie Europoje ieško ramios poilsio vietos, neištryptų paplūdimių, saulės ir nuotykių. Komforto čia nepritrūks, nes paslaugų kokybei skiriama labai daug dėmesio. Beveik visuose miesteliuose ir kurortuose puikiai suderintas modernumas ir rūpestis natūralia gamta. Pats Almerijos miestas yra viena gražiausių Andalūzijos provincijų sostinių, įrėmintas mėlynos Viduržemio jūros ir įspūdingų Siera Nevados kalnų. Verta pasivaikščioti vingiuotomis ir chaotiškomis akmenimis grįstomis šio miesto gatvėmis, aplankyti muziejus, paragauti vietos patiekalų, taip pat mieste yra įdomių turgų ir aukštos klasės prekybos centrų.

  SKRYDŽIAI Į ALMERIJĄ

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėnesio.
  Kurortai: El Tojas, Mochakaras, Vera, Roketas de Maras, Agvadulsė, Almerimaras.

  KURORTAI ALMERIJOJE

   

  El Tojas - tai ideali vieta saulėtoms atostogoms Ispanijoje, ypač tiems, kurie žvalgosi ramaus poilsio paplūdimyje ir norėtų atsipalaiduoti gražioje aplinkoje ar vaikščioti flamingų takais šalia esančiame Gatos Kyšulio gamtos parke. Platų smėlio ir akmenukų paplūdimį skalauja šilta safyrinė jūra, o pakrantėje tarp sodų ir įvairios vietinės augmenijos įrengtas 18 duobučių golfo aikštynas, patogūs dviračių takai ir pasivaikščioti skirti takeliai su apžvalgos aikštelėmis. El Tojas puikiai tinka ramybės ištroškusiems keliautojams, poroms, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms.

    Mochakaras - iki oro uosto 80 km. Trukmė 1 val. ir 20 min. Yra du Mochakarai. Senojo kaimo Mojacar Pueblo besirangančiose gatvelėse netyla vietinių šurmulys, veikia jaukūs barai, meno galerijos ir daug įvairių mažų parduotuvių. Per 5 minutes autobusu nuo senojo kaimo nutolęs modernusis Mochakaro kurortas Mojacar Playa, vienas lankomiausių Almerijoje. Mėlynąją vėliavą už švarą ir kokybę gavę smėlio paplūdimiai, viešbučiai, taip pat golfo klubai, restoranai ir naktiniai klubai čia sutraukia daug poilsiautojų. 
    Vera - iki oro uosto 80 km. Trukmė 1 val. ir 15 min. Istorija žavintis ispaniškas miestas rytinėje Kosta de Almerijos provincijos pusėje. Veros gyventojai moka linksmintis, miestelyje dažnos šventės ir kasmečiai festivaliai, gausu tapų (tapas) barų ir prabangių restoranų. Šeštadienio rytą gatvėse prasideda spalvingas chaosas: šurmuliuoja savaitės turgus, prekystaliai lūžta nuo šviežių vietos produktų, drabužių, neįprastų dovanų. Kiek toliau nuo miestelio 8 km jūros pakrantėje driekiasi švaraus smėlio paplūdimiai, už švarą ne vienus metus gaunantys teisę kabinti mėlynąją vėliavą. Pirmi 2 km pajūrio skirta tik nudistams. Būtent ši pakrantės dalis nuolat patenka į geriausių pasaulio nudistų paplūdimių dešimtuką. 
   

  Roketas de Maras - iki oro uosto 45 km. Trukmė 55 min. Tai žinomiausias ir populiariausias Almerijos kurortas, kurį itin mėgsta ispanų poilsiautojai ir atranda ramaus poilsio ieškantys vakarų europiečiai. Bruzdesio ir turistų šurmulio čia kiek mažiau, nei įprasta didžiuosiuose Ispanijos kurortuose, miesto gyvenimas teka lėčiau. Smėlio paplūdimiai driekiasi apie 13 km nuo Agvadulsės kurorto rytuose iki įvairių paukščių gausiai lankomo Punta Entinas-Sabinar gamtos parko vakaruose. Palei jūrą įrengta graži pėsčiųjų alėja, veikia vietinių chiringuitos vadinami paplūdimio barai. Skaidrus vanduo puikiai tinka tiek maudynėms, tiek aktyviam sportui, buriuoti, nardyti. Poilsį čia renkasi šeimos, poros, taip pat vyresnio amžiaus žmonės.

   

  Agvadulsė - iki oro uosto 310 km. Trukmė 5 val. švarus rudas smėlis ir skaidrus vanduo tęsiasi 2,5 km. Kurorto pavadinimas Agua Dulce, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia „gaivus vanduo“, tad nenuostabu, kad dėl puikios vandens kokybės, švaros ir saugumo šis paplūdimys gavęs mėlynąją vėliavą. Kurorte gyvenimas bruzda aktyviai tiek dieną, tiek naktį. Ypač aplink prieplauką, kurią ispanai laiko geriausia Almerijos pakrantėse. Dėl šurmulio ir pramogų kurortas puikiai tinka jaunimui. Tačiau Agvadulsė skirta ir ramiam šeimų ar porų poilsiui.

   

  Almerimaras - iki oro uosto 60 km. Trukmė 1 val. Šis prabangus poilsio kurortas prisiglaudęs prie El Echido, 40 km į vakarus nuo Almerijos miesto ir 45 km – nuo Almerijos oro uosto. Tai vienas iš nedaugelio kurortų Europoje, kur kritulių kiekis laikomas nepakankamu. Miestelis puikiai tinka ramiam šeimų ar porų poilsiui. Čia gausu viešbučių, veikia barų, restoranų ir prekybos centrų, žavi ir graži gamta. 13 km ilgio kurorto pakrantėje driekiasi platūs smulkaus smėlio paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens. Juose puikios sąlygos aktyviam vandens sportui.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką