Pažintis su Portugalija

Kelionės akcentai

 • Lankysite vieną dailiausių Europos sostinių - Lisaboną
 • Žavingajame Porto mieste degustuosite vietinio vyno
 • Keliausite į Fatimą - pasaulio piligrimų centrą
Nuo620
2021 08 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 319
su skrydžiu: 939
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS-LISABONA
Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisva diena. Už papildomą mokestį siulome aplankyti: Sintrą, Peno dvarą,  Cabo da Roca. Sintroje galėsite pamatyti senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

Taip pat, galėsite aplankyti Quinta da Regaleira vietovę: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs vietiniame restorane. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3
diena
LISABONA- PORTO (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus ­ pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje. Laisvu laiku galima pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktas į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.
4
diena
PORTO (pusryčiai)
Laisvas laikas Porto. Galimybė užsakyti ekskursiją į Bragą bei Guimaraes už papildomą mokestį (70 eur/asmeniui su pietūmis): Išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe.

Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Nakvynė Porto.

5
diena
PORTO - KOIMBRA  - FATIMA - LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139­-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus. Aplankysite įdomų pavadinimą ­“Taupyklė su monetomis“­ turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 6 eur).

Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981­ųjų ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

6
diena
LISABONA (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų lauks rytinė eskursija po Lisaboną: aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. 

Vėliau keliausite į Mafrą (už papildomą mokestį - su pietumis 65 EUR) – vietą, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro (7 km nuo Eriseiros. 15 min) – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra.  Po ekskursijos – laisvas laikas ir nakvynė.

7
diena
LISABONA - EVORA - LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisva diena. Galimybė užsakyti dienos ekskursiją į Evorą už papildomą mokestį (70 eur/asmeniui): Keliausite į ramybe alsuojančią Evorą – vieną žaviausių miestų Portugalijoje. Valdžia, padedama UNESCO, išsaugojo ir restauravo neįkainojamas istorines Evoros vertybes. Verta atkreipti dėmesį į unikalų senamiesčio gatvių suplanavimą – tai maurų viešpatavimo palikimas. Taipogi, Evoroje randasi koplyčia, kurios vidinės sienos nudengtos žmonių kaulais. Arkos „dekoruotos“ kaukolėmis.

Istorija byloja, kad pradėję bažnyčios statybas, žmonės pamatė, kad čia kadaise buvo kapinės. Kadangi kapai jau buvo išjudinti, nenorėdami užrūstinti senolių kaulų juos panaudojo vidaus dekoracijoms.

Grįžimas į Lisaboną per Balandžio 25­os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

8
diena
LISABONA - VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
Nuo620
2021 08 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 319
su skrydžiu: 939

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993 metrų aukščio Estrelos ka

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis su Portugalija

Violeta
2016 03 24
8.8
Kelione vyko sklandziai. Viskas patiko, bet salis kazkokio ispudzio nepadare. Is organizatoriu puses klaidinantis dalykas yra kelioniu pavadinimai, kurie skelbiami tinklalapyje. Reiketu paaiskinti kad perkame tik ekskursiju paketa. Kilo sunkumu uzsisakant papildomas ekskursijas, nes vietu beveik nebuvo.Grupes vadovo nebuvo, nes ir grupes nebuvo. Man tai buvo ne pirma tokia kelione,todel nenustebau, bet gal keliautojams reiketu tai paaiskinti. Kai atskridus organizatoriai paklause kaip mano keliones pavadinimas isgirde PAZINTIS SU PORTUGALIJA liko nesuprate , nes tai vadinas KLASIKINE PORTUGALIJA LIGHT.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ LENTELĖ

Viešbučių kategorija Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

Kaina vaikui iki 12 metų (gyvenant kambaryje su 2 suaugusiais):

3*  620 eur + skrydis 435 eur +
skrydis
4*  720 eur + skrydis 495 eur +
skrydis

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*,  Porto Star Inn Porto 3*,  Rivjeroje Sana Estoril 3*,  Sao Mamede 2*  arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje Altis Park 4*,  Porto Black Tulip 4*,  Rivjeroje Costa Caparica 4*,  Praia Mar 4*  arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • visi pervežimai pagal programą (pasitikimas pagal skrydžius nuo 8 val. iki 23 val.; pervežimas atgaliniam skrydžiui vykdomas tris kartus per dieną – 8, 11 ir 17 val.);
 • maitinimas – 7 pusryčiai, 2 pietūs
 • ekskursinė programa
 • rusakalbio gido paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
 • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~20 eur);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimai galimi ir kitomis savaitės dienomis, objektų tvarka gali keistis.
 • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
 • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų,
 • Daugiau informacijos teiraukitės tel. 86 71 43122 (Irina).
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 

Kelionę galima papildyti

  • Poilsis Lisabonos pakrantėje, Algarvėje, Madeiroje ar Azorų salose

Kelionės užsakymas

Nuo
620

+ skrydis nuo: 319 visiems su skrydžiu: 939
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Portugalijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Klasikinė Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Portugalija: poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Madeiroje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.