Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Kelionės akcentai

 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysime Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Ilsėsimės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
Nuo1723
2023 11 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 2773
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“. Taip su Jumis pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamą šalį jau prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 

Planuojami skrydžių laikai:


Vilnius – Stambulas 12:00 – 16:05 Stambulas – Kolombas  19:25 - 06:10 (+1)
 

Kolombas – Stambulas 07:40 – 14:15 Stambulas – Vilnius 17:00 – 19:00

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS – DAMBULA (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. 
Vyksime  į viešbutį Dambula arba Sigirijos mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galės su kelionės vadovu vyktį į Hirivaduna (Hiriwadunna),  kaimas Habaranos centre, kur medžių daugiau nei žmonių. Ekskursija po kaimą – tai įdomi patirtis pažinti kaimo gyvenimą. Pasimėgausite tradiciniu pasivažinėjimu su jaučių,  ir stebėsite vaizdingus vaizdus eidami per vešlią kaimo vietovę ir dirbtinio ežero, kurį supa džiunglės, pakrantėse išrikiuoti spalvingi katamaranai. Bendrausite su kaimo žmonėmis ir pasimėgausite jų gamintu maistu iš savo užaugintų produktų. Likusią dienos dalį galėsite mėgautis laisvalaikiu. Nakvynė viešbutyje Dambuloje.
3
diena
KOLOMBAS – DAMBULA – SIGIRIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos (~2,5 val). Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysite šią tvirtovę ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 
Antroje dienos pusėje jūsų laukia kelionė į vieną įžymiausių vietų Šri Lankoje – Polonaruvą (Polonnaruwa). Aplankysite Karališkųj rūmų griūvėsius, akmenyje išraižytas 4 Budos statulas, Lotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą bei dirbtinį Parakramos ežerą. Taip pat išvysite kitus svarbius šios senosios karalystės objektus. Nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

4
diena
SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Dambulos vienuolyną, kuris yra vienas įspūdingiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Čia rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. Vyksime į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Pietūs. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~45 min.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Toliau - pažintinę kelionę Kandyje vietiniu tuk-tuk važiavimu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.
5
diena
KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vyksime į Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Aplankę sodą. Vyksime į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage) (100 km, ~2,5 val.). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

6
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiave -  patrauksime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas – matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elijoje.

7
diena
ELA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradėsite trumpą apžvalginę ekskursiją po labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Vyksime į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite grožėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Elos vaizdai. Vėliau vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jaloje.

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę anksti ryte mėgausites  safari džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. 
Po safarį išvyksime į Galės miestą (150 km, ~3 val.). Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Vėliau pietine Šri Lankos pakrante vyksime poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsime įsitikinti patys. Sustosime pietauti viename iš restoranų. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai ošiant vandenyno bangoms. Tai poilsis Jūsų akims ir visam kūnui, sielai ir protui. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
9 – 12
dienos
PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.

13
diena
PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS  (pusryčiai, vakarienė)
Pasimėgavę pusryčiais viešbutyje, pasirūpinsime jūsų pervežimu į Kolombą, gyvybingą Šri Lankos sostinę. Vakare leisimės į trumpą ekskursiją po Kolombą. Praeisime pro istorinį hipodromą, kuris kadaise buvo žirgų lenktynių centras, įkurtas 1893 m., kuris vėliau Antrojo pasaulinio karo metais tarnavo kaip pakilimo takas lektūvams. Kolombas – moderni Šri Lankos sostinė miestas su kolonijine architektūra, didžiuliu uostu, nuostabia krantine, kurią puošia prabangūs viešbučiai, restoranai ir parduotuvės, maisto ir arbatos butikai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
14
diena
KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su Kolombo ir vyksime į oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo. Grįžimas į Vilnių.
Nuo1723
2023 11 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 2773

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Marija
2023-04-12
9
Marija puikiai atliko savo darbą. Viešbutis HIKA TRANS BY CINAMON, truputį nuvylė. Visi kiti viešbučiai geri.
Ernestas
2023-04-12
10
Viskas tobula .Paskutinį poilsio viešbutį Hikka tranz by Cinnamon 4* būtų gerai pakeisti. Priežastis - 90 proc. rusų turistų. Yra nedidelių viešbutėlių be baseinų, bet su nuostabiu paplūdimiu, kuriuose šios šalies turistų nėra.
Lauryna
2023-04-11
7
Nebuvo gauta visa informacija, reikalinga tinkamai pasiruošti kelionei; pavyzdžiui, nebuvome informuoti, jog reikia pasiimti rūbus, dengiančius pečius ir kelius, kadangi tik taip apsirengus bus galima apsilankyti tam tikrose šventyklose. Taip pat iki pat to momento, kol nepasiekėme Šri Lankos, nežinojome, kokia kalba kalbės gidas (programoje buvo nurodyta angliakalbis/rusakalbis). Gerai, jog grupėje buvo žmonių, kurie "pavertėjavo", kadangi priešingu atveju nieko nebūtumę supratę. Taip pat kelionių vadovė viską daug ir išsamiai pasakojo, bet vis tiek norėtųsi gauti visą informaciją prieš renkantis kelionę. Kelionės programa tikrai įdomi, pamatoma nemažai šalies, aplankoma daug skirtingų viešbučių, tačiau didelis minusas tas, jog ganėtinai daug laiko yra praleidžiama autobuse. Visi viešbučiai labai patiko, tačiau buvo per mažai laiko jais "pasimėgauti". Išskirčiau tik paskutinį viešbutį, kuriame poilsiavome (Hikka Cinamon). Manau, jog jį reikėtų išimti iš programos dėl kelių priežasčių: Pats viešbutis tikrai nepanašus į 4*, kambariai prastoki, garso izoliacija tragiška. Viešbutis neturi nei normalaus paplūdimio, nei pakrantės, kurioje būtų galima maudytis, be to, nors šis viešbutis buvo prasčiausias iš visų, kuriame lankėmės, jame kainos buvo didžiausios. Galiausiai, pati didžiausia šio viešbučio problema yra ta, jog jame pilną ruskių, tai buvo didžiausias minusas. Taip pat rekomenduočiau iš programos išimti apsilankymą Dramblių prieglaudoje, nes "prieglauda" tik skambus šios įstaigos pavadinimas, o realybė joje visai kitokia. Kelionės vadovė Marija buvo nuostabi! Visąlaik nuoširdžiai rūpinosi, jog visų keliautojų norai ir lukesčiai būtų išpildyti, o pati kelionė būtų įdomi ir sklandi. Linkėjimai!
Giedra
2023-03-13
8
Vadybininkas dirbo gerai. Norėjosi daugiau informacijos apie šalį, istoriją.Susitikti daugiau su vietiniais gyventojais, pamatyti jų kasdienybę, jų šokius ar paklausyti dainų, muzikos ir kt. Šalis graži. Viešbutis geras.
Renata
2023-03-08
10
Aiški ir išsami informacija, kurią suteikė Miglė. Operatyvus iškilusių klausimų sprendimas.Puikus kelionės maršrutas, geri viešbučiai pažintinio turo metu. Labai patiko "Avani" viešbutis poilsio metu, kurį gavome vietoj Jie Jie. Viešbutis nedidelis, švarus, puikioje vietoje. Norintiems poilsio - puikiai tinka. Norintiems pasivaikščioti - miestas pašonėje. Geras maistas, paslaugus personalas. Tai nuostabios atostogos žiemos pabaigoje. Siūlyčiau išbandyti patiems. Manau, kad kelione tikrai nenusivilsit. Puikūs viešbučiai pažintinio turo metu. Įdomi ir įvairiapusiška programa. Poilsio metu gyvenome "Avani" viešbutyje. Tikrai geras viešbutis. Rekomenduoju. Nedidelis, jaukus, ant vandenyno kranto. Numeriai turi savo terasas arba balkonus. Kambariai tvarkomi kasdien, švarūs, erdvūs. Personalas paslaugus. Maistas geras. Vakarienės metu skamba gyvai atliekama muzika. Viešbučio svečiai iš vakarų pasaulio. Maloni aplinka. Ačiū "Kelionių akademijos" darbuotojams kurių dėka turėjome puikų laiką.
Ingrida
2023-02-07
10
10 vertinu todėl, kad kelionė suorganizuota nepriekaištingai. Patiko tai kad kelionės metu aplankėm didesnę šalies dalį. Kelionė suorganizuota taip kad vykstan vis į kita regiona buvo apsistojama to regiono viešbutyje, taip išvengiant vežiojimų pirmyn - atgal, kas labai vargintų. tuo pačiu turėjome galimybę pajausti vis naujų įspūdžių. Viešbučiai parinkti tikrai puikūs. Dėl tos priežasties su vyru ir prieš 3 m. vykstant į Singapūrą - Balį ir šiais metais į Šrilanką rinkomės tik su Kelionių akademija. Negaliu nepaminėti ir vadybininkų darbo. Labai esu dėkinga Svetlanai kuri su tokia kantrybe konsultavo ir padėjo apsispręsti, bei suorganizavo papildomą vietą, kadangi mūsų neapsisprendimo pasekoje buvo likusi tik 1 paskutinė sausio mėn. Dėkoju ir Miglei kuri konsultavo mus dėl bilietų ir dokumentų. Jūsų pastangos dėl keliautojų tikrai labai matosi. Ačiū Jums už nuoširdų darbą. Šrilankoje buvome sausio pabaigoje. Tikėjausi vaisių įvairovės kuri tikrai palyginti nemaža, šioje šalyje, tačiau mano mėgstamiausių oranbutanų, mangostinų tuo metu nebuvo, nes nesezonas. Kelio nės metu šiek tiek palynodavo, gidės stebėjosi, kad tokiu laiku toks oras papuolė, bet mūsų grupei tai nesutrukdė mėgautis. Mums net pasisekė, kad lipant į Sigirijos uolą lietutis gaivino. Kelionė suorganizuota be priekaištų, bet kadangi ne pirmą kartą su Kelionių agentūra keliauskam tai to ir tikėjomės. Labai patiko programa, pagal kurią aplankėme didesnę dalį Šri Lankos. Dieną keliaudavome, o vakare apsistodavome vis kitame, to regiono kurį lankydavome, viešbutyje. Viešbučiai parinkti tikrai puikūs. Labiausiai įsiminė savo apylinkių grožiu, kieme vaikštančiais povais "džiunglių viešbutis (Jetwings)". Poilsiusi pasirinkome HOTEL RIU SRI LANKA 5* ir neapsirikome, puikus viešbutis, kambarį gavome su nuostabiu vaizdu į vandenyną, maistas ir aptarnavimas be priekaištų. Ypač patiko Indijos vandenyno bangos. Tačiau tiems kam aktualu parduotuvės ir pigesnių masažiukų pasiūla geresnė lokacija yra viešbučio Hikka Tranz by Cinnamon.
Rūta
2023-02-07
10
Gerai sustiguota kelionės programa, pažintinio turo metu parinkti viešbučiai išsiskyrė savitumu, švarūs, maistas puikus. Gal Cinamonas prastesnis,labai jautėsi drėgmė,be drėgmės surinktuvo ir kondicionieriaus negalėjai būti kambarį. Bet manau tai visų viešbučių prie vandenyno problema. Turėjom nuostabią kelionių vadovę Mariją, ji labai mumis rūpinosi, kovojo dėl geresnių kambarių ir puikiai viską organizavo.
Vilma
2023-02-06
10
Kelionės programa puiki - ir daug pamatėme, ir pailsėti laiko užteko. Buvo visko: šventyklų, gamtos, fizinio krūvio, poilsio, gyvūnų, augalų. Buvo įdomu ir nenuobodu. Kelionė puiki. Esu labai patenkinta kelionės programa. Daug pamatėme, buvo laiko ir pailsėti. Visi viešbučiai puikūs, maistas juose tobulas. Daug skaniausių vaisių paragavome, gyvūnų įvairių, augalų pamatėme. Kelionės vadovė Marija daug papasakojo apie šalį, papročius, daug linksmų istorijų. Ir grupė buvo superinė. Su tokia grupe bei vadove važiuočiau ir važiuočiau į keliones.
Sergejus
2022-12-13
10
Gerai suplanuota ir sklandi kelionė. Gera vadovė. Graži gamta. Tikros atostogos kada poilsis kartu su pažintimi suteikia malonumą. Labai geri viešbučiai kelionės metu išskyrus Hikka tranz by Cinnamon, paskutinis viešbutis kažin ar ertas 3 žvaigždučių, Santechnika labai prasta, vonios kambarys pavargęs, senai prašo remonto, garso izoliacijos nėra. Gultai purvini ir net už pinigus jos niekas nevalo.
Tatjana
2022-11-27
10
Kelionė pateisino mano lūkesčius. Patiko gamta, vietos gyventojai, šiltas klimatas. Labiausiai patiko Sigirija, prieskonių sodas, arbatos plantacijos, poilsis prie vandenyno. Kelionė galėtų šiek tiek ilgesnė, trūko pasyvaus poilsio. Visi viešbučiai buvo skirtingi ir labai geri. Dėl maisto labiau imponuoja švediškas stalas. Kelionės vadovei Marijai skirčiau 10 balų. Profesionali, mandagi, žinanti vietinius papročius ir gyvenimo ypatumus. Rūpinosi kiekvieno keliautojo poreikiais, nestokojanti humoro jausmo.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Dambuloje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių ir 12 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kolombas – Vilnius (kaina nuo 1050 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 50 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~105 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 540 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

AVANI BENTOTA RESORT 4*  »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

2023.11.12, 2023.11.26; - 1723  Eur/asmeniui + skrydis

2024.01.17; 2024.02.04; 2024.02.25;  2024.03.24 – 1895 Eur/asmeniui + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 540 EUR;

Kambario tipas: DBL standart  with  sea view

Viešbutis įsikūręs pietinėje šalies pakrantėje, viename garsiausių, puikiais smėlėtais paplūdimiais garsėjančių Šri Lankos kurortų – Bentotoje, esančioje 62 km į pietus nuo sostinės Kolombo ir 92 km į pietus iki tarptautinio oro uosto. 1970 m. pastatytas 3 aukštų 133 vietų viešbutis yra vaizdingai išsidėstęs Indijos vandenyno pakrantėje, visai šalia tykios Bentotos upės bei apsuptas nuostabios 12 hektarų kokosų palmių plantacijos. Viešbutis yra pritaikytas neįgaliesiems.

RIU AHUNGALLA  5* »

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: junior suite -  no sea view (38 kv.m)

2023.11.12; 2023.11.26 - 2132  Eur/asmeniui + skrydis

2024.01.17; 2024.02.04; 2024.02.25;  2024.03.24 – 2307 Eur/asmeniui + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 675 EUR;

Kelionės užsakymas

Nuo
1723

+ skrydis apie: 1050 visiems su skrydžiu: 2773
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje su LT vadovu 14 d./11 nak.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu -200eur akcija
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje su LT vadovu 14 d./12 nak.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujametinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.