Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika (rudens sezonas)

Kelionės akcentai

 • Ieškoma bendrakeleivė tel. nr. 8 607 95551
 • Tik „Kelionių akademijoje“ – autorinis maršrutas
 • Stebėsime autentiškos muzikos ir šokių nuspalvintą etninės grupės garifuna šventę Livingstone
 • Žavėsimės į UNESCO įtrauktais senovės majų kultūros miestais ir paminklais
 • Išvysime Centrinės Amerikos stebuklus – Gvatemalos džiungles ir krištolo skaidrumo senotus Meksikoje
 • Susipažinsime su marga vietinių gyventojų kultūra
 • Nakvosime asjendoje – kolonijinius laikus menančiame Meksikos kaime – muziejuje
 • Ilsėsimės Karibų jūros pakrantėje Plaja del Karmeno paplūdimyje su viskas įskaičiuota maitinimu
Nuo3050
2021 11 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 3950
Dėmesio! Keliaujant į Gvatemalą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Egzotiškoji Centrinė Amerika užburs savo ritmais, spalvingais kostiumais, vietiniais, mums vis dar mistiškais, papročiais, dievais ir ritualais, jaukiais kaimeliais ir žaliomis, klaidžiomis džiunglėmis. Aplankysime netgi tris Centrinės Amerikos šalis. Mums labai pasisekė – kelionė vyksta tradicinės garifuna šventės metu, tad mes tapsime spalvingo ir siautulingo jų šventimo liudininkais. Prižadame, šios kelionės metu vos spėsite skaičiuoti įspūdžius!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

LINA

Po daugiau nei septynerių gyvenimo metų čia, Gvatemala tapo mano namais, mano VIETA, mano didžiąja meile, kuria trokštu dalintis su kitais. Tiesiog neįtikėtina, jog tokioje mažoje teritorijoje (vos pusantro karto didesnė nei Lietuva) gali sutilpti tiek skirtingų kraštovaizdžių, tiek kultūrinių ir gamtinių kontrastų! Rodos, jog kiekvienas posūkis atveria dar nematytus vaizdus ir kiekvienas majų kaimelis nustebina unikalia kultūra, rankomis austais ir siuvinėtais moterų kostiumais ir savitais papročiais. Manoji Gvatemala – tai čiulbantys margi paukščiai prie lango, rėksmingos beždžionės džiunglėse, gyvoji majų kultūra, ištvėrusi 500 metų kolonizacijos ir besipriešinanti globalizacijai, archeologija, pasakojanti daugiau nei 3 tūkstančių metų istorijos ir 37 vulkanai, kurie man, lygumų lietuvei, visuomet daro nepakartojamą įspūdį. Visa Centro Amerika pilna gamtos stebuklų, kultūrinio paveldo, gastronomijos šedevrų. Bet tai dar ne viskas! Atvykite, kviečiu, parodysiu!

1
diena
VILNIUS – GVATEMALA
Sveiki atvykę į Gvatemalą! Oro uoste mus pasitiks lietuviškai kalbanti gidė su vairuotoju. Pervežimas į Antigvą, kuri įsikūrusi apie 40 km nuo sostinės. Nakvynė viešbutyje Antigvoje..
2
diena
ANTIGVA – ČIČIKASTENANGAS – PANACHAČELIS (pusryčiai)
Ankstyvas išvykimas link Čičikastenango (Chichicastenango) (110 km, ~2,5 val.), kuris garsėja savo kičė (quiche) etnijos kultūra ir spalvingu turgumi. Čia atvažiuoja ne tik turistai, bet ir vietiniai iš visų aplinkinių Gvatemalos aukštikalnių zonų. Aplankysime turgų, miestelio kapines, Šv. Tomo bažnyčią bei kostiumų tradiciniams šokiams dirbtuves. Po pietų vyksime link Panachačelio (Panajachel) (40 km, ~1,5 val.), įsikūrusio prie Atitlano ežero. Rašytojas Aldous Huxley šį ežerą pavadino gražiausiu pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Panachačelyje.

3
diena
ATITLANO EŽERAS – PANACHAČELIS (pusryčiai)
Po pusryčių persėsime į motorinę valtį ir plauksime į kaimelius, įsikūrusius prie Atitlano ežero. Atitlano ežeras apsuptas 3 vulkanų, kalnų, o ant ežero krantų išsibarstę keliolika majų gyvenamų kaimelių. Aplankysime San Chuan La Lagūna (San Juan La Laguna) ir Santjago Atitlan (Santiago Atitlan) kaimelius. Pažinsime vietines tradicijas, kultūrą, religinį sinkretizmą. San Chuan La Lagūnoje susipažinsime su vietinėmis audėjomis ir jų amatu, taip pat vyksime į vietinį kooperatyvą, kur auginama kava, o Santjago Atitlane lankysime miestelio bažnyčią ir vietinį šventąjį Rilaj Mam. Siauromis chaotiško miesto gatvėmis tuktukais vyksime link namų, kur saugomas Rilaj Mam ir atliekami dvasiniai ritualai. Grįžimas į Panachačelį ir nakvynė viešbutyje.

4
diena
PANACHAČELIS – ANTIGVA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių grįšime į Antigvą (80 km, ~2,5 val.), kur mūsų lauks turas pėsčiomis po žaviąją kolonijine architektūra užburiančią Antigvą. Šiandien aplankysime buvuvius vienuolynus, gyvenamuosius namus, centrinę miesto aikštę, vaikščiosime akmenimis grįstomis gatvėmis. Antigva apsupta kalnų ir net trijų ugnikalnių, iš kurių vienas – aktyvus. Pakilsime į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į miestelį.  Vėliau važiuosime į netoli Antigvos esantį kaimelį San Antonio Agvas Kaljentesą (San Antonio Aguas Calientes), kur pietausime su bendruomenės moterimis. Jų pagrindinis užsiėmimas – austi. Čia apsilankysime vienos iš jų namuose ir sudalyvausime tradicinių majų vestuvių inscenizacijoje. Nakvynė viešbutyje Antigvoje.
5
diena
ANTIGVA – PAKAJOS UGNIKALNIS – GVATEMALA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Pakajos nacionalinį parką (Pacaya National Park) (50 km, ~1,5 val.). Pakajos ugnikalnis pastaruoju metu lankytojus žavi savo aktyvumu ir netgi tekančios lavos upėmis. Tai vienas lengviausių įkopti ugnikalnių Gvatemaloje. Kopsime į mažesniąją vulkano viršūnę. Viršutinis lavos sluoksnis jau virto akmeniu, bet po juo lava vis dar karšta. Giedrą dieną atsiveria nuostabūs vaizdai, o pats vulkanas – gyvas organizmas, besikeičiantis ir dovanojantis įspūdingus reginius. Pakilimas, priklausomai nuo fizinio žmogaus pajėgumo, gali užtrukti 1,5 – 2 val. Jeigu nenorite kilti pėsčiomis, už papildomą mokestį galite išsinuomoti arklius*, kurie jus užkels ir nuleis nuo vulkano. Nusileidus mūsų lauks pasilepinimas Santa Teresita terminių vandenų baseinuose. Nakvynė Gvatemalos sostinėje arba netoli.
6
diena
GVATEMALA – KIRIGVA – RIO DULSĖ (pusryčiai)
Po ankstyvų pusryčių išvyksime link regiono Isabalio (Izabal), esančio prie Atlanto vandenyno. Šiandien laukia ilga kelionė (290 km, ~6 val.) su trumpu sustojimu Kirigvos archeologiniame parke (Quirigua archaeological park). Kirigva yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą dėl įstabaus grožio monolitų, kurie ir šiandien stebina savo glifais, pasakojančiais šio miesto istoriją bei majų kultūros mitologiją. Pasiekę Rio Dulsės miestelį, persėsime į laivą, kuriuo plauksime iki galutinio tikslo – viešbučio. Plauksime Dulsės upe, kur stebėsime pakrančių gyvenimą ir didžiulius kontrastus – prabangias vilas ir vietinių majų kuklias trobeles. Iš upės įplauksime į kanjoną, o vėliau pasieksime Livingstoną, kuriame gyvena vieninteliai Gvatemalos juodaodžiai, etnija garifunas. Čia galėsime paragauti tradicinio garifuna žmonių patiekalo tapado – tai jūros gėrybių sriuba, užpilta kokosų pienu. Nakvynė viešbutyje Livingstone.

7
diena
LIVINGSTONAS – TRADICINĖ GARIFUNA ŠVENTĖ – RIO DULSĖ (pusryčiai)
Šiandien mūsų lauks unikali patirtis – pirmoje dienos pusėje dalyvausime kasmetinėje tradicinėje garifuna žmonių šventėje, kur pamatysime ir išgirsime autentikos nuspalvintus jų muzikos ir šokių pasirodymus, ragausime tradicinės garifuna virtuvės patiekalų ir iš arčiau susipažinsime su šios etnijos kultūra. Šventė skirta garifuna etnijos įsikūrimui Karibų jūros pakrantėje atminti, tad čia suplūsta garifuna žmonės ne tik iš Livingstono regiono, bet ir iš Belizo bei kitų šalių. Po pietų tęsime Rio Dulsės nacionalinio parko turąMotorine valtimi grįšime link Rio Dulsės miestelio, pakeliui sustodami vietinėje mokykloje, apsuptoje džiunglių, atskirtoje nuo civilizacijos. Čia sąlygas mokytis turi vaikai iš vargingų majų šeimų. Sužinosime, kaip gyvena jaunuoliai ir kaip veikia šis puikus edukacinis projektas. Net jei pamokos ir nevyks, galėsime pasivaikščioti ir susipažinti su čia pasiliekančiais vaikais bei mokyklos teritorija. Taip pat apsilankysime Šv. Pilypo forte (Fort San Felipe), menančiame piratų laikus. Nakvynė viešbutyje Rio Dulsėje.

8
diena
RIO DULSĖ – TIKALIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien trauksime link Tikalio nacionalinio parko (270 km, ~5 val.). Lankysimės Tikalio nacionaliniame parke, kuriame vienas kitą papildo įspūdinga didžiausių džiunglių Centrinėje Amerikoje gamta ir majų civilizacijos miestas – Tikalis. Šventyklos, piramidės, aikštės ir alėjos, hidraulikos sistema – viskas išlikę iš IX ir ankstesnių amžių. Pasiruoškite daug vaikščioti – turas trunka apie 3 valandas, o atstumai tarp Tikalio aikščių primena šiuolaikinių didmiesčių atstumus. Nakvynė viešbutyje Tikalio nacionaliniame parke arba netoli jo.
9
diena
TIKALIO NACIONALINIS PARKAS – BELIZAS (pusryčiai)
Papusryčiavę išvyksime link Belizo sienos (230 km, ~4,5 val.), kur atsisveikinsime su gvatemalietišku transportu ir, perėję sieną pėsčiomis, persėsime į belizietišką transportą, kuriuo važiuosime link Belize City. Ten persėsime į laivą, kuris nuplukdys į Ambergriso salą. Nakvynė viešbutyje San Pedro miestelyje. 

10
diena
 POILSIS BELIZE (pusryčiai)
Šiandien lauks laisvalaikio diena Karibų jūros Ambergriso saloje. Tai viena tų vietų, kur didžiulė turizmo banga puikiai derinama su ramia, poilsiu dvelkiančia salos atmosfera. Na, o nenorintiems ramiai ilsėtis veiklos tikrai netrūks – įvairiausių vandens rūšių sporto entuziastai tikrai priims į savo būrį. Nakvynė viešbutyje.

11
diena
AMBERGRISO SALA – ČETUMALIS – BAKALARAS (pusryčiai)
Ryte palikę Ambergriso salą, plauksime link Meksikos, Četumalio uosto. Pirmoji stotelė – Bakalaro lagūna (Bacalar Lagoon). „Septynių spalvų lagūna“ vadinamas Bakalaras – viena gražiausių Meksikos vietų, kur vandens skaidrumas bei baltas smėlio dugnas suformuoja skirtingus mėlynumo atspalvius, kurie keičiasi per dieną, priklausomai nuo saulės šviesos. Išvykti iš čia tikrai neskubėsime, būtinai liksime nakčiai ir jaukiam poilsiui. Nakvynė viešbutyje Bakalare.
12
diena
 BAKALARAS – ČIKANA (pusryčiai)
Ryte turėsime nuostabią galimybę paplaukioti laivu Bakalaro ežere, kur iš arčiau įsitikinsime neįtikėtina šio ežero spalvų įvairove. Popiet trauksime į nepaprastų durų miestą Čikaną (Chicanna) (130 km, ~2 val.). Tai turbūt bene labiausiai dekoruotas miestas visame regione – tik taip tuo metu buvo galima išreikšti miesto svarbą. Kiekviena, net smulkiausia detalė, aiškiai atspindi skirtingų tautų meno stilius, gyvenimo eigos laikotarpius ar reikšmę aplinkoje. Tai pirmasis miestas, kuriame išnaudotas nelygus žemės paviršius – namai statyti ant pakylėjimų, kad atrodytų aukštesni – o tai kartu reiškia ir, kad arčiau dieviškųjų būtybių. Nakvynė viešbutyje Čikanoje.
13
diena
ČIKANA – KAMPEČĖ (pusryčiai)
Rytą pradėsime nuo vizito į Kampečę (Campeche) (290 km, ~4,5 val.). Pastelinių spalvų pastatai, akmenimis grįstos gatvės, puikiai išsilaikę dvarai primena, kokį ilgą, tačiau turtingą amžių išgyveno šis UNESCO paveldo miestas. Įsikūręs prie pat Meksikos įlankos, miestas vis dar yra išsaugojęs istorines 15 a. ispanų konkistadorų statytas tvirtoves bei bažnyčias. Kelias jų būtinai aplankysime. Pirmiausia, žinoma, pasidomėsime įspūdingąja San Chosė el Alto pilimi-muziejumi (San Jose el Alto). Prisižiūrėsime įvairiausių eksponatų – pradedant karo ginklais, baigiant kasdienio majų gyvenimo buities rakandais. Būtinai apsižvalgysime ir po Šv. Francisko bei Šv. Romano bažnyčias (San Francisco and San Roman churches). Pirmoji ilgą laiką tarnavo kaip miesto sienos sutvirtinimas, skirtas apsisaugojimui nuo priešų. Antroji – beveik dvidešimtmetį statytas architektūros šedevras, dedikuotas mitinei Juodojo Kristaus ikonai. Galiausiai apžiūrėsime Dievo Motinos bastioną (Bastion Nuestra Senora de la Soledad bastion). Kadaise pastatytas apsaugoti miesto jūros vartus, šis statinys buvo formuojamas kaip rampa, vedanti į pagrindinę promenadą. Iš promenadoje stovėjusio bokšto buvo galima kontroliuoti visą uosto judėjimą. Nakvynė viešbutyje.

14
diena
KAMPEČĖ – UŠMALIS – SOTUTA DE PEON (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę leisimės į kelią, o mūsų dienos tikslu taps Ušmalis (Uxmal) (170 km, ~2,5 val.). Čia išvysime tikrų majų kultūros šedevrų. Miestelyje stovinčios šventyklos puoštos elementais, išreiškiančiais šios indėnų tautos tikėjimą ir papročius. Miesto pastatai skirstomi į šešias grupes ir kiekviena jų savaip unikali. Būtinai apžiūrėsime monumentaliosios architektūros paminklą – Valdovų rūmus (Governor‘s palace): 20 tūkst. atskirų skulptūrų dekoruotą pastatą. Taip pat pasižvalgysime po Žynio rūmus (Pyramid of the Magician) ir Moterų vienuolyną (Nunnery Quadrangle). Kiekvienas pastatas savaip charakteringas, skirtingas, tačiau stūksodami kartu jie sudaro neįtikimo vienio įvaizdį. Vėliau lauks kelionė laiku į 19-tąjį amžių, kur aplankysime senovinį kaimą – asjendą (Hacienda) (65 km, ~1 val.) – su išlikusiais to meto pastatais bei įrengimais. Susipažinsime su Jukatano pusiasalyje populiaraus augalo – agavos – auginimo ir perdirbimo technologijomis. Šalia turėsime galimybę išsimaudyti krištolo skaidrumo senote. Senotai yra vienas gražiausių Meksikos ir pasaulio gamtos stebuklų. Tai klintyje natūraliai susidarę gilūs žalios ir mėlynos spalvos šuliniai, dažnai supami vešlios augmenijos. Šioje asjendoje apsistosime nakčiai.
15
diena
SOTUTA DE PEON – SELESTŪNAS – MERIDA (pusryčiai)
Šiandien vyksime į Selestūną (Celestun) (125 km, ~2 val.). Tai nedidelis, nepaprastai saulėtas žvejų kaimelis, kuriame, rodos, viskas juda vėžlio greičiu. O vietiniai tai mėgsta bei tuo didžiuojasi. Viduryje miesto rasime nedidelį, tačiau simpatišką skverelį, aplink – balto smėlio paplūdimių, tačiau pagrindinė mūsų kelionės priežastis, žinoma – Selestūno biosferos rezervatas (Reserva de la Biosfera Ria Celestun). Būtent čia suprasime, kokios gali būti ryškios spalvos, ypač flamingų rožinė. Laukinės gamtos rezervuare, kur didžiąją jo dalį užima vanduo, savo dienas leidžia nepaprasto dydžio ir grožio šių paukščių kolonijos. Sakoma, kad čia, nors tai itin mažas kaimas, būtina sustoti vietiniame restorane – jūros gėrybės nustebins net pačius didžiausius gurmanus. Vakarop keliausime į Meridą (Merida) (105 km, ~1,5 val.), Jukatano valstijos sostinę. Nakvynė viešbutyje Meridoje.

16
diena
MERIDA – ČIČEN ICA – KANKUNAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Ryte palikę Meridą trauksime į Jukatane esantį majų šventyklų miestą Čičen Icą (Chichen-Itza). Įdomu, kad miesto pavadinimas – unikalus, naudotas dar prieš ispanų invaziją. Sakoma, kad jis kilęs iš trijų majų žodyno elementų, reiškiančių icų tautos miestą su šventu šuliniu. Tačiau šis, ne tik į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas, bet ir Naujuoju pasaulio stebuklu paskelbtas miestas labiausiai garsėja savo šventyklomis ir piramidėmis. Didžiausia ir svarbiausia jame stūksanti –  Kukulkano piramidė (Pyramid of Kukulcan). Majai, buvę ypač talentingi astronomai, būtent čia sukūrė dangaus kūnų stebėjimais pagrįstą kalendorių: piramidę sudaro devyni lygiai, iškloti 52 plokštėmis – tiek metų yra majų toltekų cikle. Visos keturios piramidės pusės turi po 91 pakopą, o pridėjus viršūnės laiptelį gaunamas skaičius 365 – lygiai vieni metai. Susipažinę su majų laiko skaičiavimais, važiuosime link Kankuno (300 km, ~4 val.), pakeliui sustodami papietauti bei išsimaudyti dar viename įspūdingame senote. Vėlai vakare atvyksime į Plaja del Karmeno paplūdimį (Playa del Carmen) – šiltas Karibų jūros vanduo ir Penktoji Aveniu (Quinta Avenida) – visa tai čia traukia keliautojus, ištroškusius egzotiško poilsio. Nakvynė viešbutyje.

17
diena
POILSIS PLAJA DEL KARMENE (viskas įskaičiuota)
Kadangi diena po ilgos kelionės bus skirta atsikvėpti, kiekvienas turės galimybę užsiimti sau patinkančia veikla. Pasivaikščiojimas ir apsipirkinėjimas niekada netylančioje pagrindinėje miesto alėjoje, nardymas besižvalgant rajų, jūros vėžlių ir įvairiausių koralų ar poilsis ant gultų paplūdimyje – kiekvienas ras savos veiklos. Nakvynė viešbutyje.
18
diena
KANKUNAS – VILNIUS (pusryčiai)
Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus lūkesčius. Pervežimas į oro uostą, skrydis namo.
19
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo3050
2021 11 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 3950

Apie Gvatemalą

Gvatemala – valstybė Centrinėje Amerikoje Šiaurės Amerikos žemyne. Ribojasi su Meksika šiaurėje, Belizu šiaurės rytuose, Hondūru ir Salvadoru pietryčiuose, taip pat su Ramiuoju vandenynu ir Karibų jūra. Šalis pasižymi savo istoriniu palikimu, tankiais atogrąžų miškais ir juodo smėlio paplūdimiais ir gyvomis senosiomis vietinių gyventojų tradicijomis. Šalyje yra 11 nacionalinių parkų ir rezervatų, turinčių įvairią florą ir fauną.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Gvatemalą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose (17 nakvynių: 2 nakvynės Antigvoje, 2 nakvynės Panachačelyje, 1 nakvynė Gvatemalos sostinėje, 1 nakvynė Livingstone, 1 nakvynė Rio Dulsėje, 1 nakvynė netoli Tikalio nacionalinio parko, 2 nakvynės Ambergriso saloje, 1 nakvynė Bakalare, 1 nakvynė Čikanoje, 1 nakvynė Kampečėje, 1 nakvynė Sotuta de Peon asjendoje, 1 nakvynė Meridoje, 2 nakvynės Plaja del Karmene);
 • Programoje nurodytas maitinimas (15 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė, 2 maitinimai su „viskas įskaičiuota“); 
 • Anglakalbio gido paslaugos Meksikoje;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Gvatemala – Kankunas – Vilnius su persėdimais (kaina nuo ~900-1200 EUR);
 • Sienų kirtimo mokesčiai (~50 USD/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (arklio nuoma lipimui į Pakajos ugnikalnį ~30 USD/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 USD/asm. vairuotojui, 3-4 USD/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. 
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė – Lina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Gvatemalos oro uoste.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~2400 km.

Kelionę galima papildyti

  • Poilsiu paplūdimyje Plaja del Karmene, Karibų jūros pakrantėje. Papildomos nakvynės kaina, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu – ~70 EUR/asm.

Apgyvendinimo variantai

The Reef Playacar Resort & Spa 4*

Kambario tipas:  standartinis kambarys

Viešbučio vieta: Plaja del Karmene, ant jūros kranto, apie 52 km iki tarptautinio Kankuno oro uosto.

Viešbučio teritorijoje rasite 2 lauko baseinus, 5 restoranus, fitneso ir SPA centrus, teniso kortus. Viešbutis siūlo įvairias vandens pramogas, dviračių nuomą, jogos pamokas, auklės ir skalbimo paslaugas.

 

Kelionės užsakymas

Nuo
3050

+ skrydis apie: 900 visiems su skrydžiu: 3950
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Gvatemalos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Neatrastoji Centrinė Amerika: Gvatemala ir Hondūras su poilsiu Salvadore
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Vulkanų pasakojimai. Gvatemala ir Belizas
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas ir Meksika (pavasario sezonas)
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.