Laimingosios salos

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • 4 salos: Tenerifė, La Gomera, El Hieras, Gran Kanarija
 • Pakilimas į Teidę
 • 800 metus skaičiuojantis Drago medis
 • Pusryčiai ir vakarienės įskaičiuoti
 • Galimybė pratęsti atostogas Tenerifėje

Kelionės programa

Ypatinga kelionė, leidžianti pažinti 4 Kanarų archipelago salas. Dėl unikalaus, švelnaus salų klimato oras čia yra maloniai šiltas, bet ne per karštas. Tai idealus oras pažinčiai su sala ir poilsiui. Kiekviena sala yra tarsi atskiras žemynas, turintis karštus pietus ir šiek tiek vėsesnę šiaurę. Laikas, praleistas Tenerifėje – didžiausioje iš salų, leidžia susipažinti su stulbinančia egzotiškos gamtos įvairove, nuostabiais kraštovaizdžiais ir įdomia istorija. Tenerifė yra puikus atspirties taškas ekskursijoms į kaimynines salas – čia taip pat verta pasirinkti papildomą kelionę po mažiau prieinamą turistams La Gomerą. Rekomenduojame Kanarų atostogas pratęsti dar viena savaite pasirinktame Tenerifės viešbutyje. Bendras maršruto po Kanarų salas ilgis: apie 700 km.
1
diena
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Tenerifę. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
2
diena
TENERIFĖ: KANDELARIJA – SAN CRISTOBAL DE LA LAGUNA – SANTA CRUZ DE TENERIFE (maršrutas: apie 100 km)
Pusryčiai. Kelionė į KANDELARIJĄ – svarbiausią salos religinį centrą. Apsilankymas Plaza de Candelaria aikštėje ir Nuestra Señora de Candelaria bazilikoje su nuostabiąja 1827 m. Juodosios Madonos - Kanarų salų globėjos – statula. Vykimas į SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA, pirmąją Tenerifės sostinę su karališkąja Jėzaus Kristaus šventove, vieninteliu salos universitetu ir gražiai išsaugotu kolonijinio stiliaus senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas miesto gatvėmis: Rotušė, Calle Obispo Rey Redondo su paminkliniais Casa de los Capitanes, Plaza de la Concepción aikštė su seniausia salos bažnyčia, Nuestra Señora de la Concepción. Nuo bažnyčios bokšto atsiveria nuostabi miesto panorama. Toliau – vykimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE - dabartinę salos sostinę. Miesto širdyje yra Plaza España, o netoliese – seniausia salos bažnyčia Matriz de la Concepción ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
3
diena
TENERIFĖ: LORO PARKAS (maršruto ilgis: apie 85 km)
Pusryčiai. Laisvalaikis – poilsis paplūdimyje. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į LORO PARK – didžiausią Kanarų salose ir vieną didžiausių Europoje zoologijos ir botanikos parką. Nepaprasta gėlių gausa ir daugybė egzotiškos augmenijos rūšių paverčia jį tikriausiu rojaus sodu. Čia galima pamatyti unikalias, vienas didžiausių pasaulyje, įvairiaspalvių papūgų kolekcijas. Nepamirštamą įspūdį palieka delfinų, papūgų, jūrų liūtų ir didžiulių orkų pasirodymai, pastarųjų akvariumas yra vienas iš didžiausių ir moderniausių pasaulyje. Parko teritorijoje taip pat gyvena flamingai, krokodilai, gorilos bei tigrai. „Pingvinų planeta“, kur paukščiai yra apgyvendinti puikiai atkurtomis Arkties sąlygomis. Parkas yra vienas didžiausių turistinių Tenerifės traukos centrų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
4
diena
GRAN CANARIA: LAS PALMAS- TEROR-MASPALOMAS (maršruto ilgis: apie 170 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Plaukimas keltu į GRAN KANARIJĄ. Apsilankymas LAS PALME– Gran Kanarijos sostinėje. Fotosesija garsiajame ir gražiajame miesto paplūdimyje Las Canteras. Apsilankymas Kolumbo namuose. Pasivaikščiojimas po Vegetos rajoną ir apsilankymas gražiojoje Santa Anos katedroje, kuri yra laikoma vienu svarbiausių Kanarų religinės architektūros paminklų. Vietinio romo degustacija. Vykimas į Teroro miestą su Pušų Dievo Motinos šventove. Tai Gran Kanarijos gyventojų piligrimystės vieta. Pervažiavimas į MASPALOMĄ. Pasivaikščiojimas ir laikas nuotraukoms nuostabių kopų fone. Grįžtant apsilankymas Arukase ir, jei bus galima, apsilankymas įspūdingoje neogotikinėje San Chuano bažnyčioje. Grįžimas į Tenerifę. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
5
diena
TENERIFĖ: LOS GIGANTES – CAÑADAS DEL TEIDE NACIONALINIS PARKAS– LA OROTAVA – PUERTO DE LA CRUZ – ICOD DE LOS VINOS (maršrutas: apie 180 km)
Pusryčiai. Kelionė per Santiago del Teide į LOS GIGANTES su garsiomis 600 metrų uolomis. Sustojimas vietoje su vaizdu į vulkanine lava užtvindytą Garachico uostą. Laisvalaikis nuotraukoms ir garsiajai kanarietiškai kavai „barraquito“. Vykimas į CAÑADAS DEL TEIDE NACIONALINĮ PARKĄ, kur didingai dominuoja Pico del Teide – guančų šventasis kalnas, aukščiausia Ispanijos viršūnė (3718 m virš jūros lygio). Laisvas laikas vakare arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė lynų keliu į Teidės ugnikalnį. Kelionė per kolonijinį miestą LA OROTAVA ir per PUERTO DE LA CRUZ. Po to kelionė į ICOD DE LOS VINOS, kur galima grožėtis amžinai žaliuojančiu galingu tūkstantmečiu drakono medžiu „Drago“, kurio purpurinės sultys buvo naudojamos karališkiems rūbams dažyti. Garsiųjų kanarietiškų likerių ir vynų degustacija. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
6
diena
LA GOMERA: SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA – GARACHONAJAUS NACIONALINIS PARKAS. (maršruto ilgis: apie 115 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje) visos dienos trukmės ekskursija į LA GOMERĄ. Pažinkite natūralų kalnuotos, laukinės ir ryškiai žalios salos, užimančios vos 379 km² plotą, grožį. Maršrutas prasideda SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA uoste, La Gomeros sostinėje, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą. Maršrutas veda kalnų serpantinais besidriekiančiu vaizdingu Valle de Hermigua keliu. Sustojimas apžiūros taške. Pervažiavimas į ekologinį ūkį, kur galima susipažinti su alijošiaus, vieno iš populiariausių sukulentų Kanarų salose, produktų gamybos procesais. Pietūs restorane ir unikalios, švilpiamosios kalbos, vadinamos el silbo arba silbo gomero demonstracija. Ši kalba praeityje buvo salos gyventojų plačiai naudojama susisiekimui tarp neprieinamų kalnų slėnių — esą ją galima girdėti ir 10 km atstumu! Pervažiavimas į salos centrą, kur galima pasigrožėti senoviniu lauramedžių mišku Garachonajaus nacionaliniame parke. Gomeros miškai yra įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Laisvalaikis trumpam pasivaikščiojimui. Dideli paparčiai, epifitais apaugę laurų medžiai, žaliosiomis samanomis padengti medžių kamienai perkelia lankytojus į terciaro periodą ir sukuria nuostabią atmosferą, ypač kai pakyla rūkas. Grįžimas į San Sebastian de La Gomera, ko gero tyliausią iš Kanarų sostinių su nuostabia aikšte Plaza de la Constitución, spalvingais mūrinukais ir jaukiu miesto paplūdimiu, išilgai kurio driekiasi miela promenada. Pasivaikščiojimas žavingomis gatvelėmis. Aplankomi objektai: viduramžiška Torre del Conde tvirtovė, kuri laikoma seniausiu pastatu saloje, Casa de Colón, kur esą nakvojo Kristupas Kolumbas, lankydamasis saloje, ir nedidelė bažnyčia Iglesia Matriz de la Asunción. Grįžimas į Tenerifę. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
7
diena
EL HIERAS: VILLA DE SANTA MARÍA DE VALVERDE – MIRADOR DE LA PEÑA (maršrutas: apie 50 km)
Pusryčiai. Kruizas į EL HIERĄ Vykimas į salos sostinę – VILLA DE SANTA MARÍA DE VALVERDE, kurią gyventojai vadina tiesiog Valverde. Iš čia maršrutas veda į apžvalgos tašką MIRADOR DE LA PEÑA. Jį sukūrė César Manrique, garsiausias Kanarų salų menininkas. Čia veikia restoranas ir kelios apžvalgos terasos, iš kurių atsiveria vaizdinga žaliojo El Golfo slėnio ir iš vandenyno kylančių uolinių formacijų, vadinamų Roques de Salmor, panorama. Kavos pertraukėlė. Kelionė per Meseta de Nisdafe ir tankų, visada žaliuojantį Monteverde mišką. Toliau – vykimas į Ecomuseo de Guinea – archeologijos ir etnografijos muziejų. Pasivaikščiojimas po tikrą „gyvenvietę iš praeities“, kurioje galima sužinoti, kaip gyveno bimbačai – El Hierro salos gyventojai-autochtonai. Prie pat muziejaus yra Lagartario, kur terariumuose gyvena didieji driežai - endeminė El Hiero rūšis ir vienas iš salos simbolių. Jau kelis dešimtmečius yra dedamos pastangos padidinti jų populiaciją saloje, kadangi šiai rūšiai gresia išnykimas. Grįžimas į uostą per Los Roquillos tunelį. Grįžimas į Tenerifę. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.
8
diena
TENERIFĖ
Pusryčiai. Laisvalaikis (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko), vykimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę ilgesniam laikui: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į oro uostą arba pasirinktą viešbutį.

Apie Kanarų salas

Kanarų salos - viena iš 17 Ispanijos provincijų. Jos išsidėsčiusios Atlanto vandenyne - 1500 km. nuo Pirėnų pusiasalio ir 100 km. iki Afrikos pakrantės. Kanarų salos bendrai užima maždaug 7 500 kv. km. ploto, bedras jų ilgis sudaro 450 km. Arčiausiai Afrikos yra Fuerteventūra, atstumas nuo salos iki Maroko 84 km. GYVENTOJAI Kanarų salose gyvena 2 218 344 mln žmonių (2012m). Labiausiai apgyvendintos yra Tenerifės

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės viešbučiuose *** Tenerifėje, miestuose arba apylinkėse: 4 Los Cristianos mieste, 3 Santa Kruze, dviviečiai kambariai (galima 1 papildomą lova) su vonios kambariais
 • maistas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
 • skrydis
 • kelionė autobusu arba mikroautobusu
 • gido paslaugos
 • įėjimo bilietai
 • vietinių gidų paslaugos

Pastabos

 1. Privalomi mokesčiai vietoje: persikėlimas keltu pagal programą: apie 110 EUR, arbatpinigiai: apie 4 EUR/asm/d.
 2. Papildomai pasirenkami mokesčiai: kelionė lynų keliu į Teidės ugnikalnį: apie 27 EUR, kruizas į La Gomerą: apie 90 EUR, reikalinga mažiausiai 15 asmenų grupė, Loro Park: apie 40 EUR, reikalinga mažiausiai 10 asmenų grupė.
 3. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
Pasitark su specialistu!
Gabrielė
Susisiek su Kanarų salų specialiste Gabriele ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.