Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala

Egzotinė-pažintinė-poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Grožėsitės Amber fortu bei Vėjų Rūmais Džaipure
  • Išvysite architektūros stebuklą ir Indijos simbolį - Tadž Mahalo mauzoliejų
  • Plaukiosite Gango upe ir stebėsite ritualines apeigas Varanasyje
  • Ilsėsitės pajūryje Goa arba Kerala kurorte

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS / RYGA–DELIS

  Tarptautinis skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Delį (tik su vienu persėdimu viename iš Europos miestų). Delis – Indijos sostinė, senovėje buvo pagrindiniai vartai į šalį. Šiandieninis Delis tai judantis ir skubantis miestas, kuriame darniai gyvuoja senovės palikimas su moderniausiais techniniais sprendimais. Šio miesto  gudriai parinkta strateginė vieta buvo viena svarbiausių priežasčių, dėl ko šį miestą vėl ir vėl rinkdavosi dauguma valdovų ir imperatorių.

 • 2 diena

  DELIS - DŽAIPURAS 

  Atskridus į Delį, oro uoste pasitiks kelionių organizatoriaus atstovas. Šiandien prasideda senojo ir naujojo Delio apžvalga: pravažiuosite pro Indijos vartus ir didingą Indijos prezidentūrą. Ekskursijos metu aplankysime įspūdingą Kutub Minarą ir jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Pabaigoje aplankoma Bahai dar kitaip vadinama Lotoso šventykla. Vėliau išvykstama į Džaipurą. Džaipuras iš visų pusių apsuptas kalvų su fortais ir gynybinėmis sienomis. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Ekskursija į Amber fortą, stūksantį už 11 km nuo Džaipuro tarp miškingų kalvų. Pagal galimybę į fortą pateksite ant (pagelbėti Jums nusiteikusio) dramblio nugaros, arba džipais. Tai vienas iš gražiausių Radžputo architektūros pavyzdžių, senovėje buvęs valstijos sostine. Taip pat čia yra Džai Mandir, arba Pergalės šventykla, su žymiuoju Šiš Mahalu bei Veidrodžių sale. Vėliau aplankysite miesto rūmus Hava Mahala ir Jantar Mantar observatoriją. Miesto rūmuose dabar įrengtas muziejus, išskyrus mažą jų dalį, kuria vis dar naudojasi karališkoji šeima. Rūmai užima beveik septintadalį miesto. Viena iš įdomiausių muziejaus vietų, paskirta ginklams ir karo įrangai, kuria naudojasi karališkoji šeima.

  Kiti svarbūs ekskursijos objektai: audeklų ir kostiumų muziejus, paveikslų galerija, Čandra Mahal, Mubarak Mahal. Popiet vizitas į Maharaja's City Palace muziejų, kuriame stebina architektūra, įvairūs maharadžų rūbai, daiktai, kurie buvo naudojami jų buityje. Maža dalis rūmų vis dar naudojama pačių šiuolaikinių Maharadžų. Aplankysite didžiausią pasaulyje iš akmens ir marmuro pastatytą observatoriją Jantar Mantar. Džai Singhom – jos įkūrėjas buvo didelis meno ir mokslo, ypač astrologijos, gerbėjas. Pastatytoje prieš miesto rūmus observatorijoje yra 18 didelių prietaisų. Dauguma vis dar puikiai veikia. Vakarienė restorane, kur šokio judesiais pasakojamos gražiausios indiškos istorijos... Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  DŽAIPURAS–FATEHPUR SIKRI–AGRA (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime link Agros miesto. Pakeliui susipažinsime su indoislamiško stiliaus mirusiu miestu - Fatehpur Sikri. Jis buvo pastatytas dar prieš 400 m. 37 km į pietus nuo Agros nutolusioje kalvos viršūnėje. Praėjus dešimtmečiui po miesto apgyvendinimo dėl nepakeliamos sausros žmonės jį paliko amžiams. Mirusio miesto grožį ir vandens stygių primena smėliu glostomi tušti kanalai, baseinai ir fontanai.  Miesto centre dūmoja Penktadienio mečetė – Mekos mečetės kopija, kurioje subtiliai suderinti persų ir indų meno elementai. Toliau ekskursijos kelias vingiuoja į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  AGRA-TADŽ MAHALAS (pusryčiai)

  Ekskursiją pradėsime aplankydami XVI amžiaus statinių kompleksą, UNESCO paveldo apsaugos objektą -  Agros fortą, kuris stovi priešais Tadž Mahalą kitoje Jamunos upės pusėje. Didingą  Agros fortą statyti pradėjo Mogolų imperijos valdomas Akbaras didysis, o užbaigė tik jo anūkas.  Šis architektūros šedevras reikšmingas tuo, jog jame dera islamo ir induizmo elementai. Musulmoniškose dekoracijose vietoje tradicinės kaligrafijos įkomponuoti drakonų, paukščių, dramblių atvaizdai. Gražiausiame forto bokšte  sūnus įkalino savo tėvą Mogolų imperatorių Šahdžachaną. Iš šio bokšto ilgesingai žiūrėdamas į brangiausią ir tyriausią dovaną savo mylimiausiai žmonai - Tadž Mahalo mauzoliejų – imperatorius praleido paskutinius savo gyvenimo metus.

  Tadž Mahalas - garsiausias pasaulyje paminklas meilei, tobulos architektūros kompleksas – kitas mūsų ekskursijos sustojimas. Komplekso statyba truko daugiau, kaip 20 metų, baltas marmuras ir brangieji akmenys buvo vežami iš tolmiausių pasaulio šalių. Šiomis dienomis Tadž Mahalas svajoklių ir romantikų stotelė. Jo fontanai ir parkai, vilioja meninkus iš viso pasaulio. Saulėlydžiui nykstant horizonte, Tadž Mahalas nusidažo aukso spalva. Tai idealus momentas jį meniškai įamžinti fotografijose ar pasvajoti sėdint  prie fontano. Taipogi, aplankomas Itmad-Ud-Daula, dar vadinamas mažuoju Tadž'u, lyg didžiojo Tadž Mahalo projektas. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  AGRA-JHANSI-ORCHA-KHAJURAHO (pusryčiai)

  Po pusryčių traukiniu išvykstate į Jhansi. Stotyje Jus pasitiks kelionės atstovas ir palydės iki autobuso. Pakeliui į Khajuraho aplankysite viduramžių miestą Orchhą, bet viduramžių jis tikrai neprimena. Grakščios arkos, 8 į dangų besistiebiantys smailūs bokštai labiau primins tūkstančio ir vienos nakties sceną, nei viduramžių pilį. Apsigyvensite Khajuraho viešbutyje, o vėliau laukia laisvas laikas ir nakvynė.

 • 7 diena

  KHAJURAHO-VARANASIS (pusryčiai)

  Indai tiki, kad gabėjimas mylėti yra išmokstamas. To įrodymas - Kamasutra. Pasinersime ir mes į indiškos meilės suvokimą, aplankydami rytų ir vakarų šventyklų grupes. Rytinis jų kompleksas žymus šventyklomis, kurių sienos dekoruotos kamasutros istorijas vaizduojančiomis skulptūromis. Vėliau mūsų kelias vingiuoja į Varanasį. Jis yra Indijos kultūrinis ir religinis lopšys.  Per Varanasio miestą teka indams šventa Gango upė. Ją indai pagarbiai vadina savo motina. Jie tiki, kad Gangas yra visa ko pradžia ir pabaiga. Šioje upėje indai meldžiasi, atlieka religines ceremonijas, rytą ir vakarą maudosi,  skalbia rūbus, o vandenį naudoja gaminant maistą. Daugelis vakariečių Varanasyje ieško dvasinės ramybės, mokosi groti tradiciniais instrumentais, praktikuoja jogą ar meditaciją. Mūsų kelionė tęsis aplankant Sarnath. Tai legendinė vietovė pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie Budizmo principus. Po ekskursijos nuvešime Jus į viešbutį. O įsikūrę jame galėsite stebėti Ganga aarti ceremonija - motulės Gangos užmigdymą ant upės kranto.

 • 8 diena

  VARANASIS-GOA/KERALA (pusryčiai)

  Su pirmaisiais saulės spinduliais (~5val.) ,,ghatomis"(visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais) leisitės prie Gango upės. Plaukiosite Gango upe, stebėsite apeigas ir grožėsitės prabundančiu miestu. Pamatysite ištisą parą veikančius kremavimo „ghatus“.  Po pietų - pervežimas į oro uostą, skrydis į pasirinktą kurortą su persėdimu Delyje ar Mumbajuje. Oro uoste pasitiks kelionės atstovas ir palydės iki Jūsų išsirinkto viešbučio. Čia prasideda Jūsų poilsis Goa arba Keraloje!

  Goa – malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra, unikali kultūra ir modernios pramogos. Pietų Goa rekomenduojame tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems linksmybių patariama ilsėtis Šiaurinėje Goa dalyje.

  Kerala – turistinis regionas, vyliojantis ilgais (dažnai laukiniais pliažais), didžiulėmis plantacijomis ir raminančiais ajurvedinaiis SPA centrais. Dėl pakrantės kanalų, pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi 44 upės, Kerala dažnai vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais galima po plačių palmių lapų šešėliais nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama namuose-laivuose.

 • 9 – 14 dienos

  GOA / KERALA (pagal pasirinkimą)

  Poilsis pasirinktame kurorte.

 • 15 diena

  GOA/KERALA-DELIS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį ar Mumbajų. Vėliau skrydis namo. (Jeigu reikalinga papildoma nakvynė, priemoka nuo 45 USD/33.93 EUR/asm).

 • 16 diena

  DELIS-VILNIUS/RYGA

  Parskridimas į Vilnių/Rygą (tik su vienu persėdimu Europoje).

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 birželis
Šeš, Birž 1Sek, Birž 16 10+
Šeš, Birž 8Sek, Birž 23 10+
Šeš, Birž 15Sek, Birž 30 10+
Šeš, Birž 22Sek, Liep 7 10+
Šeš, Birž 29Sek, Liep 14 10+
2019 liepa
Šeš, Liep 6Sek, Liep 21 10+
Šeš, Liep 13Sek, Liep 28 10+
Šeš, Liep 20Sek, Rūgp 4 10+
Šeš, Liep 27Sek, Rūgp 11 10+
2019 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 3Sek, Rūgp 18 10+
Šeš, Rūgp 10Sek, Rūgp 25 10+
Šeš, Rūgp 17Sek, Rugs 1 10+
Šeš, Rūgp 24Sek, Rugs 8 10+
Šeš, Rūgp 31Sek, Rugs 15 10+
2019 rugsėjis
Šeš, Rugs 7Sek, Rugs 22 10+
Šeš, Rugs 14Sek, Rugs 29 10+
Šeš, Rugs 21Sek, Spal 6 10+
Šeš, Rugs 28Sek, Spal 13 10+
2019 spalis
Šeš, Spal 5Sek, Spal 20 10+
Šeš, Spal 12Sek, Spal 27 10+
Šeš, Spal 19Sek, Lapkr 3 10+
Šeš, Spal 26Sek, Lapkr 10 10+
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Sek, Lapkr 17 10+
Šeš, Lapkr 9Sek, Lapkr 24 10+
Šeš, Lapkr 16Sek, Gruo 1 10+
Šeš, Lapkr 23Sek, Gruo 8 10+
Šeš, Lapkr 30Sek, Gruo 15 10+
2019 gruodis
Šeš, Gruo 7Sek, Gruo 22 10+
Šeš, Gruo 14Sek, Gruo 29 10+
Šeš, Gruo 21Sek, Saus 5 10+
Šeš, Gruo 28Sek, Saus 12 10+
2020 sausis
Šeš, Saus 4Sek, Saus 19 10+
Šeš, Saus 11Sek, Saus 26 10+
Šeš, Saus 18Sek, Vas 2 10+
Šeš, Saus 25Sek, Vas 9 10+
2020 vasaris
Šeš, Vas 1Sek, Vas 16 10+
Šeš, Vas 8Sek, Vas 23 10+
Šeš, Vas 15Sek, Kov 1 10+
Šeš, Vas 22Sek, Kov 8 10+
Šeš, Vas 29Sek, Kov 15 10+
2020 kovas
Šeš, Kov 7Sek, Kov 22 10+
Šeš, Kov 14Sek, Kov 29 10+
Šeš, Kov 21Sek, Bal 5 10+
Šeš, Kov 28Sek, Bal 12 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1199 EUR
 

+ skrydis apie 560 EUR
su skrydžiu nuo 1759 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Adamo the Bellus 3* »

pusryčiai, standard room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1199 EUR

Vieta: 400 metrų iki paplūdimio. 10 minučių kelio pėsčiomis iki Kalanguto miesto centro. 20 minučių kelio automobiliu iki Panjimo miesto. 45 kilometrai iki Goa tarptautinio oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 117 numerių.

Casa de Goa 3* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1270 EUR

Vieta: Iki paplūdimio 1,1 km.Iki miesto centro 18 km. Iki Goa oro uosto 48 km.

Viešbutis: Viešbutis pastatytas 2004 metais.Viešbutyje yra 47 numeriai. Svečiams siūloma apsigyventi Vilos arba Deluxe tipo apartamentuose.

Mayfair Hideaway Spa Resort 4* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1320 EUR

Vieta: 18 kilometrų iki traukinių stoties. 45 minutės automobiliu iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 30 numerių.

Grand Hyatt 5* »

pusryčiai, grand room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1522 EUR

Vieta: 6 min. pėsčiomis iki paplūdimio. 30 min. kelio automobiliu iki Thivim traukinių stoties ir Vasco miesto. 25 min. kelio automobiliu iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 314 numerių. Viešbutis priklauso tinklui ,,Grand Hyatt“.

Dona Sylvia 4* »

viskas įskaičiuota, standard room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo  1682 EUR

Vieta: 5 min. pėsčiomis iki paplūdimio. 45 km. iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 181 numeris.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas ir asistavimas atvykstant/išvykstant;
  • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
  • visi vietiniai pervežimai pagal programą;
  • skrydžio bilietai Khadžiuraho - Varanasis;
  • traukinio bilietai Agra - Jhansi;
  • jojimas drambliais į Amber forto kalną;
  • plaukimas valtimi Gangos upe;
  • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
  • 6 nakvynės 3* ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
  • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR;
  • Aviabilietai Varanasis - Goa/Kerala - Delis (nuo 250 EUR);
  • Indijos viza (115 EUR);
  • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
  • Draudimas (apie 26 EUR);
  • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 126 EUR/asm.).
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
  • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
  • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, AI – viskas įskaičiuota;
   Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą;
  • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo;
  • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.
UP
Išskleisti kelionių paiešką