Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala

Kelionės akcentai

 • Aplankysite dinamišką Indijos sostinę Delį
 • Grožėsitės Amber fortu bei Vėjų Rūmais Džaipure
 • Išvysite architektūros stebuklą ir Indijos simbolį - Tadž Mahalo mauzoliejų
 • Plaukiosite Gango upe ir stebėsite ritualines apeigas Varanasyje
 • Ilsėsitės pajūryje Goa arba Kerala kurorte
Nuo1199
2021 06 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 560
su skrydžiu: 1759
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS –DELIS
Atvykus į Delį laukia susitikimas su kompanijos atstovu ir pagal programą vyksime į viešbutį (numeriai viešbutyje rezervuoti nuo šeštadienio). Legenda pasakoja: nė vienas žmogus ar valdytojas, išdrįsęs vietoj Delio įkurti kitą miestą, negalės ilgai išlaikyti savo valdžios. Vis dėlto net pranašystės nesulaikė daugybės Delio užkariautojų, kurie per daugelį amžių vis užimdavo ir pervadindavo miestą. Architektūros šedevrai ir septynių imperijų sostinės paminklai puikiai atskleidžia unikalią įvairių kultūrų evoliuciją ir sintezę.
2
diena
DELIS - DŽAIPURAS 
Po pusryčių – visos dienos ekskursija po žymiausias Indijos sostinės Delio vietas. Ją pradėsime nuo didžiausios Indijoje mečetės – Džama Masdžido (Penktadienio mečetės), kurioje saugomos vertingos musulmonų relikvijos. Toliau važiuosime Raudonojo forto sienų link. Ekskursiją pratęsime Naujajame Delyje. Pravažiuosime pro Radžghatą (Mahatmos Gandžio kremacijos vietą) ir   centriniu miesto prospektu, kuriame išsidėstę valstybiniai pastatai. Pamatysime Sansadą Bhavaną (Parlamento rūmus) ir Raštrapatį Bhavaną (Prezidento rūmus). Tuomet pasuksime prie Indijos vartų. Tai – memorialas Indijos armijos kariams, žuvusiems per karinius veiksmus nuo Pirmojo pasaulinio karo iki mūsų dienų. Tuomet pamatysime įvairiomis spalvomis ir auksu tviskančią baltai rožinę Birlos šventyklą, skirtą induistų turto ir klestėjimo deivei Lakšmei. Taip pat svarbiausią sikhų gurudvarą Banglą Sahib – baltą šventyklą aukso kupolais ir didžiuliu tvenkiniu vidury komplekso, dar žinomo kaip „Sarovar“. Jo vanduo laikomas šventu. Vėliau aplankysime Humajuno kapavietę – vieno iš musulmonų valdytojų laidojimo rūsį. Tada lauks ekskursija į Akšardhamą. Akšardžamo kompleksas buvo pastatytas 2005 metais ir iškart pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia induistų šventykla pasaulyje. Grįšime į viešbutį, kuriame vakarieniausime ir nakvosime.
3
diena
DELIS – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių išsikraustysime iš viešbučio. Ekskursija į Kutubo Minaro kompleksą ir kelionė į Džaipurą. Ryte lankysime Kutubo Minarą – Pergalės bokštą, pastatytą XII amžiuje karaliaus vietininko Kutubo ud din Aibako.   Tuomet išvyksime į Džaipurą, kuris taip pat dar vadinamas Rožiniu miestu. Keliautojai tiesiog sustingsta iš susižavėjimo vien pažvelgę į Džaipuro senąją kvartalą. Tuomet aplankysime Galta Dži šventyklą, įsikūrusią Aravalio kalno papėdėje. Užsuksime į Birlos šventyklą, kurią 1988 metais pastatė vieno iš Indijos finansų magnatų Birlos pramonės grupė. Apsistosime viešbutyje, čia vakarieniausime ir nakvosime. 
diena
DŽAIPURAS (pusryčiai)
Po pusryčių drambliais arba džipais kelsimės aukštyn į Džaipuro pasididžiavimą – Ambero fortą. Jis pradėtas statyti XVII a. Džaipuro valdytojo Maharadžos Man Sigho. Kilimas aukštyn drambliais prie pagrindinių vartų padovanos nepamirštamų įspūdžių ir leisti pasijusti tarsi Maharadžai. (Jei pakilti drambliais nebus galimybės, svečius užkels džipai.) Pasivaikščiojimas po dvaro kompleksą. Grįždami iš Ambero forto sustosime papietauti. Iki pietų grupės dalyviai susipažins su nacionalinių indų drabužių dėvėjimo ypatybėmis – damos galės pasimatuoti sarius ir leisti ištapyti ranką chna (mhendi), o vyrai susirungs, kuris greičiau ant galvos apsuks turbaną. Stabtelsime nusifotografuoti prie Hava Mahalo (Vėjų rūmų), Džal Mahalo (rūmų ant vandens) ir Alberto Holo miesto muziejaus. Kiek vėliau lankysimės miesto rūmuose, kurių viena dalis veikia kaip muziejus, o kitoje iki šiol gyvena karališkoji šeima. Užsuksime į Džantar Mantar karališkąją observatoriją, pastatytą dar viduramžiais. Ji dar vadinama observatorija be teleskopų. Tai – viena iš penkių observatorijų, kurią pastatė Radžputo valdovas maharadža Savai Džai Singhas. Grįšime į viešbutį, kuriame nakvosime.  

diena
DŽAIPURAS – ABHANERIS – FATEHPUR SIKRIS – AGRA  (pusryčiai)
Po pusryčių išsikraustysime iš viešbučio ir vyksime į Agrą. Pakeliui sustosime Abhanerio kaimelyje, kuriame yra vienas iš seniausių Indijoje laiptuotų šulinių. Ši neįtikėtino grožio ir harmonijos konstrukcija gilyn leidžiasi 13 aukštų. Paskui lankysime paliktąjį miestą Fatehpur Sikrį. Jį iš rožinio smiltainio pastatė didysis Mongolijos imperatorius Akbaras. Aplankę žymiausias Fatehpur Sikrio vietas išvyksime į Agrą. Mūsų lauks vizitas į Itmado ud Daulo mauzoliejų, kuris buvo pastatytas imperatorės Nur Džahan įsakymu jos tėvui atminti. Apsistosime viešbutyje, čia vakarieniausime ir nakvosime.
6
diena
AGRA - DŽANSI - ORČA (pusryčiai)
Po pusryčių lankysime kerintį Tadž Mahalą (penktadieniais uždarytas). Neilga kelionė elektriniu rikša. Тadž Mahalas – musulmoniškojo meno ir Indijos architektūros deimantas – traukia turistus iš viso pasaulio. Ekskursiją tęsime Agros forte. Tai – gynybiniai statiniai, statyti Didžiosios mongolų epochos metu ir tarnavę kaip valdovų rezidencija. Čia aplankysime svečių priėmimo ir karališkąjį paviljonus. Paskui vyksime į geležinkelio stotį ir išvyksime į Džansi (plackartinis 2 klasės vagonas su kondicionieriumi). Atvykę į Džansi pasuksime į Orčhą, kur įsikursime viešbutyje. Čia vakarieniausime ir nakvosime.
diena
ORČA -KHADŽURAHAS – VARANASIS (pusryčiai)
Po pusryčių apžiūrėsime Orčhą. Šį miestą XVI a. įkūrė Radžputo radža Rudra Pratapas Singhas. Miestas garsėja galybe paminklų – laidojimo rūsiais, šventyklomis ir rūmais. Lankysimės Orčhos forte, kuriame yra daug puikių rūmų kompleksų: Džehangir Mahalas, Radž Mahalas, Rai Pravin Mahalas ir Šiš Mahalas. Ypač įdomūs valdytojo Radžos Mahalo rūmai, ištapyti ištaigingais indų mitologijos siužetais, iš kurių garsiausias yra iš dievo Krišnos gyvenimo. Po ekskursijos važiuosime į Khadžurahą. Čia apžiūrėsime vakarinės ir rytinės grupių šventyklas. Khadžurahas yra įrašytas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Po ekskursijos svečių lauks vakarinė Khanderija Mahadev programa – įvairių Indijos valstijų indiškų šokių programa. Tuomet – vakarienė ir vyksime į geležinkelio stotį, iš kur keliausime į Varanasį. Naktis traukinyje (plackartinis 3 klasės vagonas su kondicionieriumi).
diena
VARANASIS-GOA/KERALA (pusryčiai)
Su pirmaisiais saulės spinduliais (~5val.) ,,ghatomis"(visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais) leisitės prie Gango upės. Plaukiosite Gango upe, stebėsite apeigas ir grožėsitės prabundančiu miestu. Pamatysite ištisą parą veikančius kremavimo „ghatus“

Po pietų - pervežimas į oro uostą, skrydis į pasirinktą kurortą su persėdimu Delyje ar Mumbajuje. Oro uoste pasitiks kelionės atstovas ir palydės iki Jūsų išsirinkto viešbučio. Čia prasideda Jūsų poilsis Goa arba Keraloje!

Goa – malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra, unikali kultūra ir modernios pramogos. Pietų Goa rekomenduojame tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems linksmybių patariama ilsėtis Šiaurinėje Goa dalyje.

Kerala – turistinis regionas, vyliojantis ilgais (dažnai laukiniais pliažais), didžiulėmis plantacijomis ir raminančiais ajurvedinaiis SPA centrais. Dėl pakrantės kanalų, pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi 44 upės, Kerala dažnai vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais galima po plačių palmių lapų šešėliais nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama namuose-laivuose.

9 – 14
dienos
GOA / KERALA (pagal pasirinkimą)
Poilsis pasirinktame kurorte.

15
diena
GOA/KERALA-DELIS (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį ar Mumbajų. Vėliau skrydis namo. (Jeigu reikalinga papildoma nakvynė, priemoka nuo 45 USD/33.93 EUR/asm).

16
diena
DELIS-VILNIUS/RYGA
Parskridimas į Vilnių/Rygą (tik su vienu persėdimu Europoje).
Nuo1199
2021 06 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 560
su skrydžiu: 1759

Apie Indiją

Indija – stulbinančių kontrastų šalis. Indijos Respublika, iškyšulys Indijos vandenyne, Vidurio Azijoje. Ribojasi su Pakistanu, Bangladešu, Nepalu, Kinija, Birma ir Butanu. Goa valstija yra vakariniame Indijos iškyšulio pakraštyje. Nacionalinis gyvūnas – tigras, nacionalinė gėlė – lotosas.  BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 3 287 590 kv. km.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala

Kristina
2016 11 22
9.0
Kelione buvo tikrai idomi ir gerai organizuota. Marsrutas tikrai geras, gidai issilavinę,kalbėjo tiek angliškai tiek rusiškai. Varanasyje--skurdžioje gatvėje mes tik vienos važiavome su Toyota džipu...tikras kontrastas... Įdomu buvo visur kur keliavome, viešbučiai geri, maistas indiškas...jei kam patinka. Svarbiausia visur deretis... ir nemokėti pirmos siūlomos kainos. Goa buvo gražus viešbutis, bet tolokai nuo jūros. Nepatiko tai, kad buvo labai daug patarnaujančių palydovų sutinkant, išlydint. Visi laukia , kad duotum pinigų. Gal kelionė būtų pigesnė, jei jų būtų mažiau. ir šiaip nuo vietinių noro patarnauti ir užsidirbti darosi bloga. Patarimas--nepirkite nenusidereję...moka apgauti ties kiekvienu žingsniu.
Renata
2015 12 16
9.4
Kelionė buvo organizuota tikrai puikiai, nebuvo nesklandumų, visas mechanizmas veikė kaip laikrodukas: visur pasitiko gidai, atstovai ir vairuotojai, visi suplanuoti reisai įvyko. Labai gerai, kad buvo pasiūlyta ir papildomų ekskursijų, pavyzdžiui, į mini džiungles netoli Khadžiugaros. Ankstyvas metas buvo labai tinkamas, nes galima pasigrožėti tiek kylančia saule, tiek gaivesniu oru. Nereikėtų palikti „langų“, pavyzdžiui, baigus pažintinę kelionės dalį grįžome į Delį pernakvoti, turėjome laisvą pusdienį, kuris buvo niekuo neužimtas. O Delio iš tiesų matėme nedaug, todėl tą pusdienį tikrai buvo galima išnaudoti ekskursijoms. Kas nori prieš skrydį pailsėti, tas gali nesirinkti papildomo užimtumo, tačiau ne visi yra nusiteikę gulėti „belangėje“ ir laukti ryto. Į „belanges“ (t.y., viešbučio kambarius be langų, nereikėtų apgyvendinti tada, kai numatytas laisvas pusdienis poilsiui. Beje, Delyje prieš skydžius (ir į Trivandrumą, ir į Stambulą) trūko informacijos, kada vairuotojas mus paims į oro uostą. Teko į Stambulo lėktuvą išskubėti vos akis pramerkus :) „Aamantaran Travel“ galėjo tiesioj transfero vaučeryje surašyti ne tik skydžių laikus, bet ir tikslų laiką, kada vairuotojas atvažiuos į viešbutį (įvertinant tai, kad išvykimo laikas tikrai labai ankstyvas). Kelionės maršrutas labai patiko ir buvo racionaliai išdėstytas. Visi aplankyti objektai tikrai labai įspūdingi. Man didžiausią įspūdį paliko Gangos apeigos. Mano bendrakeleivei sesei labiausiai patiko kelionė į Tadž Mahalą, o Varanasis ją šiek tiek išgąsdino. Tačiau čia yra skonio reikalas, kas vieną šokiruoja, kitam tai gali patikti, kas vienam atrodo „sterili Indija“, tas kitam ir padaro būtent didžiausią įspūdį. Pažintinėje kelionėje reikia pamatyti visko. Manau, kad po Varanasio kultūrinio šoko atsigauti Indijos vandenyno kurorte Keralos valstijoje buvo puiki idėja. Ten tai pat šiek tiek kultūrinių pramogų susiorganizavome: aplankėme Kanjakumari, pasiplaukiojome valtimi Poovar backwaters. Vietinių gidų darbas vertinamas puikiai. „Aplodismentai“ mūsų pirmajam gidui, pasitikusiam Delyje ir lydėjusiam 5 dienas, Ravi. Tai puikus gidas, labai daug išmanantis, puikiai bendraujantis, europietiškai inteligentiškas. Kiti gidai taip pat buvo puikūs. Gowind pasižymėjo šiltu bendravimu. Šiek tiek suerzino lyriniai nukrypimai į komercinius „lankytinus objektus“ – įvairias dirbtuves, kur ne tik apžiūrėjom kaip kas gaminama, bet ir buvo intensyviai siūloma pirkti jų produkciją. Na bet perspėjome gidą, kad tikrai nieko nebepirksime ir siūlymai tapo nebe tokie primygtini :) Delyje viešbutis buvo labai švarus, tvarkingas, bet nepatiko tai, kad ten teko būti „belangėje“. Varanasyje viešbutis jau nebepasižymėjo švara, teko prirūkytas ir belangis kambarys, tačiau ten buvo neblogas restoranas. Visur kitur viešbučiai buvo nepriekaištingi. Kitiems keliaujantiems siūlau pirmiausia, neapsikrauti daiktais. Drabužius išsiskalbsite, be to, prisipirksite vietoje. Pasinaudokite galimybe pasisiūti gana nebrangiai įvairių drabužių. Tiek fabrikuose, tiek dažnose parduotuvėse išmatuoja, pasiuva ir atveža tą pačią dieną į viešbutį. Jeigu tik įmanoma, pirkinius vežkitės bagaže, nesisiųskite siuntinių. Viskas gerai – niekas niekur nedings, viskas bus atsiųsta, tačiau kainuos ir laiko, ir pinigų, kol „išmuitinsite“ pirkinius oro uoste. Tai padaryti siūlysis UAB „Translaineris“, ir tai padarys gana operatyviai, bet tai kainuos nemažai (sesers atveju, tai kainavo nepilną pusę paties pirkinio sumos). Įsidėkite pakankamai EUR ar USD grynaisiais – geriau daugiau negu per mažai. Juos bet kur rasite iškeisti į rupijas. O štai rupijų iš savo kortelės bankomatuose gali ir nepavykti išsiimti, kaip tai mums ir nutiko. Kortele atsiskaityti pavyko visur, tačiau išsigryninti – niekur. Atskirą žodį reikėtų pasakyti apie maistą. Tai specifinis maistas, ne visi jį mėgsta. Be to, porcijos didžiulės, kai kurios net milžiniškos, todėl keliems žmonėms vertėtų užsisakyti vieną porciją, ragauti, bandyti, atsirinkti, kas patinka. Labai retai kur bus mėsos. Todėl prisiekę mėsėdžiai, pasirūpinkite kokiu kumpeliu ar dešra dar Lietuvoje. Taip pat pasirūpinkite alkoholiniais gėrimais skrandžio dezinfekcijai. Ten jų nusipirkti problema, nes alkoholinių gėrimų parduotuvių (tiksliau tokių sandėliukų, kurie primena sovietmečio „šnapsines“) yra nedaug, į jas toli važiuoti. Oro uostuose gėrimų kainos yra beprotiškos. Atskira kalba ir įkyrūs gatvės gyventojai. Vienintelė išeitis – tapti kurčiam ir nebyliam, kaip vienas iš gidų ir pasakė.
Vygantas ir Nomeda
2015 02 02
10.0
Visų pirma dėkojam už nepriekaištingą organizaciją, rūpestį ir profesionalų požiūrį į savo darbą. Tiesą pasakius iš daugelio mūsų kelionių šita buvo pirmoji ,kai mes naudojomės kelionų agentūros paslaugomis. Kelionių agentūrų paslaugas mes kažkaip siejome su autobusais, vedžiojimais už rankučių, tradicinėmis turistų grūstimis tradicinėse turistinėse vietose… Kodėl šį kartą atradome “Kelionių akademiją” ir Kristina – sunku pasakyti. Gal todėl kad Indija iš toil visada atrodė kitokia valstybe, kitame žemyne ar kitoje planetoje. Laiko nebuvo daug o aprėpti norėjosi kuo daugiau. Bet tikriausiai taip viskas susiklostė todėl kad “žvaigždės išsirikiavo į eilę”, kad toks buvo “Jo” užmanymas, ar todėl kad tai buvo tie teleportacijos vartai per kuriuos įžengę radome tai ko tikėjomės ir ko nesitikėjom, ir dar nežinia ka rasim, nes kelionė tik prasidėjo. Paskutinį vakarą trumpas susitikimas su vietinių partnerių atstove man galutinai viską sustatė I savo vietas. Jautėmės svečiai kitoje kultūroje, kuriais rūpinosi, globojo ir saugojo. Ne veltui Indai laukia devintosios Shivos reinkarnacijos – ir ka gali žinoti, galbut kiekvienas svetimšalis ar kitaip atrodantis gali buti tas , kuris laukiamas ant balto žirgo.( Atsiprašau jeigu kažką supainiojau, bet šita istorija man pasirodė labia įspūdinga). Antra diena - DELIS: Tiksliau sakant pirmas vakaras, nes viešbutį pasiekėmė 23:00. Mums pasisekė, kad nežiūrint to kad AbuDabio oro uostas nepriėmė dėl smėlio audros ar rūko, teko leistis Dubajuje ir vėl vėliau AbuDabyje, bet Deli pasiekėmė pagal planą. Vairuotojas pasitiko, vakaras nebuvo šaltas, ir 45 minutės iki viešbučio prabego akimirksniu. Džiaugiamės kad nakvynei pasirinkome viešbutį senajame Delyje.Tą patį vakarą be didelių įžangų ištirpom senojo Delio kasdienybėjė. Viešbutis labiau buvo panašus į bendrabutį nutrintom sienom, bet tai mus visisškai tenkino, nes čia gi Indija . Valanda pėsčiomis mažai apšviestomis seno miesto gatvėmis tarp miegančių gatvėjė žmonių, šiukšlių, purviną vandenį prieš beuždaromas parduotuves ant sutrūpėjusio grindinio šluojančių žmogystų musų kraują kaipmat pripildė adrenalino. Mus kestai ,bet savotiškai maloniai apkabino mama Indija. Ryte 30 rupijų pusryčiams “room service”, nes viešbutyje tokios patalpos kaip virtuvė, valgykla ar juo labiau restoranas nebuvo, bet omletas su indiškais prieskoniais padejo pradėti pirmąją diena sostinėje. Keletas minuciu gatvėjė prie viešbučio belaukiant gido.Sharma – senajame Delyje gimęs ir užaugęs 63 metu simpatiškas šlūbuojantis seniokas.Kol dar ankstus rytas prasukome senojo Delio gatvėmis.Visi gatviu miegotojai jau buvo sukilę ir būriavosi prie gatvėjė verdamos arbatos puodų, nutrintomis šlepetėmis maigė rikšu pedalus, krapštė nosį, šypsojosi.Su kiekviena minute jų vis daugejo, ir daugėjo, ir daugėjo…Indijos vartų arka, prezidentūra, parlamentas, bahaju sventykla is tolo, Humayun’o mauzoliejus, kuri žmona pastatė gedėdama mirusio vyro.Raudonasis fortas su daugybe prekeivių.Maloniai nuteikė apsilankymas Shri Durga Babos pastatytoje šventykloje. Netikėtai gavom palaiminimą ir po raudoną tašką ant kaktos. Gido rekomendacija užsukom I namus kuriuose gyvena ir prekes parduoda žmonės atkeliave iš Kašmyro. Nomeda parėmė Kašmyro amatininkus ir nusipirko skarą.Labiau tai traktavom kaip paramą nei kaip komercinį sandėrį.Juk visiems reikia gyventi. Gidas užvežė pietu į kažkokį prabangų viešbuti. Geranoriskai pakvietėm ji pietų.Kol nepasakėm kad už pietus apmokesime Sharma trepsejo iš kampo į kampą. Gražiausia mums buvo kaip jis pats viskuo čia žavėjosi. Labai patiko pora valandų makaluotis senojo Delio gatvėmis pėsčiomis ir rikša po Čiandni Čouk turgų.Paprastas ir tikras vietinių žmonių gyvenimas – tai kas mus labiausiai traukia ir žavi bet kokioje kelionėje. Kutub minareto nematėm.Klausėm Sharmos apie viešą skalbyklą, bet jis sake kad jinai Bombėjuje.Nieko – paliksim sekančiam kartui. Trecia diena - Traukiniu I AGRA : 05:30 ryto.Vairuotojas kaip visada nepriekaistingai atvyko laiku.Kolkas gatves tuscios, taip kad stotis pasirode labai arti.Visa kelione galvojau koks “baksisas” butu tinkamas vairuotojams, gidams ir kitiems pagalbininkams.Teisingo atsakymo neradau.Delio veziotojui I sauja ibrukau 300 rupiju ir padekojau uz puikiai atlikta darba.Visdelto zmogus dvi dienas sukiojo baranka ir kaskart issokdavo atidaryti duru.Neiprsta. Stoties prieigose jau knibzdejo besikelianciu, isvykstanciu, raudonmarskiniu nesiku ir is paskos ju kinkuojanciu vietiniu bei turistu. Kaip ir daug kur oficialiose vietose metalo detektorius tikrinti mantai.Salia detektoriaus, einant pro perono vartus tvarkingai apsiredes asmuo paprase parodyti bilieta.Pagalvojau kad tai visai normalu – galbut darbuotojas tikrina ar einam I reikiama perona. Is “pareiguno” lupu nuskambejo siurprizas: del ruko jusu traukinys neatvyko, todel ir neisvyks.Nors akimirka kazkaip suabejojau prie ko cia rukas traukiniui, bet naturaliai paklausem ka mums daryti.Galvoje smekstelejo apmaudas kad reikes kooreguoti ir taip itempta dienotvarke, bet is kitos puses piktdiugiskai nudziugau: na stai – situacija kuria reikes ispresti.Tikrai ispresim ! Pareigingasis greitai nurode alternatyva : girdi yra kitas traukinys uz valandos I Agra, tik is kitos stoties.Kita stotis uz 10 kilometru, pakeliui reikia pasikeisti bilieta, nes bilietas blogas ( tipo ir is kur ji pirkote ! ).Paklausiau o ar negalime pasikeisti bilieto cia pat stotyje? Atsakymas buvo neigiamas.Kuo toliau mano abejones vis stiprejo, nes “pareiguno” komentarai vis daugiau parsilenkdavo su logika.Bet ka gali zinoti – gal cia viskas kitaip, juk cia Indija J.Uz musu del tos pacios istorijos jau nuliudo japonu turistu porele.Nomeda draukiskai ir entuziastingai pradejo aiskinti japonams kaip reikes vaziuoti I kita stoti, keistis bilieta….tie supratingai linsejo galvomis.”Draugiskasis” pareigunas jau mojavo kazkokiam “taxi” kuris mus turejo vezti I kita stoti.Mano itarimas dar labiau sustiprejo ir galvoje vartydamas mintis is priekines kisenes isitraukiau telefona.Kam skambinsi – sunerimo “naujas musu draugas” sakau agentui is kurio pirkau bilieta.Mano itarima spsitvirtino.Tuo paciu akimirksniu “vartu sargas” mostelejo ranka – eikit. Perone informacineje lentoje sviete musu traukinio kryptis, laikas ir jokio velavimo ar atidejimo. Idomi istorija isbaide rytinio mieguistumo likucius.Laba ryta, Indija ! Filmuose matydavom kaip keleiviai traukiniais Indijoje ar Azijoje vazuoja ant stogu, tai pagalvojom kad vagonai ir juo labiau sedimos vietos tikrai nebus suzymetos.Apsirikom.Po to kai pora katu mus pakele rytiniai Indu keliaiviai – nesini kuprinemis prasiireme bevek per visa sastata kol galu gale radom savo vagona CE1 ir 25 bei 26 vietas.OK – nepakankamai ivertinom kad ir sioje valstybeje yra sistema ir tvarka.Ir kuo toliau tuo labiau patikejom kad kokia bebutu keista, bet tam tikra tvarka cia yra. Kaip visur veliau, taip ir Agroje mus pasitiko gidas ir automobilis.Kompleksas paliko ispudi.Bet tokios foto sesijos, kokia suorganizavo gidas – neturejome ir per savo vestuves.Kitokio tipo turistams tai butu tiesiog atradimas ir didziulis malonumas.Mes keleta minuciu jautemes keistai, bet paskui is viso to labia juokemes.Gidas tikrai labia stengesi. Raudonas fortas, mazasis Tadz’as, pietus turistams skirtame restorane – viskas kaip is svento rasto.Visada norejosi kad gidai labiau parodytu vietine virtuve ar pietautume su vietine laiudimi, bet matyt tokia gidu “verslo” dalis.Viskas OK.Visiems reikia gyventi.Apart paminetu Agros stebuklu miestas pasirode labia niurus, nuobodus ir beveidis. Viesbutis su labia paslaugiu darbuotoju, plati lova sidabriniu galvugaliu ir zinoma Naujuju metu naktis.Dar pries tai buvos susitare su gidu-“linksmuoju vestuviu fotografu” kad naujuosius metus sutiksime kartu kazkokiame viesbutyje kuris rengia sventine vakariene.Bet kai savame viesbutyje suzinojom kad vakariene, muzika ir sokiai jau itraukti I kambario kaina – tai kur bevaziuosi.Taip daugiau nebepasimatem su gidu ir jauciausi prastai nes neidaviau “baksiso”. Tikrai viskas buvo OK.Tik po vakarienes Nomedai pirmas naujuju metu rytas isauso prie unitazo – kazko nepriime skrandis.Bet nauja diena ir naujas judesys I kita miesta valanda po valandos viska isvaike. Ryte kaip visada viskas klandziai.Jau radome teisinga vagona ir savo vietas. Traukinys I Jhansi velavo berods pora valandu.Bet ir gidas ir vairuotojas lauke.Nuostabu ! Tikriausiai pats draugiskiausias ir pats kalbiausias vairuotijas.Orccha labai labai patiko.Nors miestelis gerokai mazesnis nei Agra, bet turintis kazkokia savo ypatinga dvasia.Gidas superinis ir po “vestuviu fotografo” labai korektiskas ir demesingas. Radz Mahal rumus state 22 metus, o valdovas miegojo tik viena nakti ! Kaip kazkas komentavo musu kelioneje sutiktu zmoniu – ko, ko, bet darbo jegos ir laiko tai mes ( Indai ) tikrai turime! Valandos su gidu prabego greitai ir turiningai. Nuosirdziai atsilyginom 500 rupiju. Bet labai idomus ir turiningas buvo laisvalaikis.Tuo metu Orcchoj vyko pirmos metu dienos svente. Privaziavo labia daug zmoniu is aplinkiniu kaimu.Turistu beveik nesimate, arba jie istirpo margoje vietiniu zmoniu minioje.Tas surmulys dar labiau pagyvino miesteli ir visas erdves uzpilde su nieko nesulyginama orginalia to krasto kultura. Sedejom miestelio aiksteje, fotkinomes su vietiniais, klausem “sventu zmoniu” muzikavimo, gerem “nelegalu” alu vietiniame restorane, kuris buvo labia panasus I garaza, bet labia jaukus ir tikras.Ko vaziuojam I svecias salis – pamatyti tai, kas tikra. Čia viesbutis buvo bene geriausias visoje kelioneje.Nei vienu viesbuciu nesiskundzieme, bet sitas buvo ypatingas del supanciu sventyklu bokstu, didelio kiemo, savotisko isplanavimo .Orccha labia patiko !!! 5 diena : Orccha – Khadziuraho Ryte is prabangaus viesbucio isejom kiek anksciau.Labai nustebom kad pareigingasis vairuotojas su isvalytu automobiliu jau musu lauke. Pasirodo kai keliaujama su turistais i kitus miestus – vairuotojai miega masinose salia viesbuciu ir ryte prausiasi gatveje po vandens pompa. Kazkaip pasidare gaila to zmogaus, bet naujas kelias ir nauji ispudziai vel mus sugrazino i keliones ekstaze. Pakeliui daug matem ir daug kalbejom apie viska.Ar tikrai tiesa kad tokie taksi vairuotojai i menesi uzdirba 2000 rupiju o geras atlyginimas valstybineje istaigoje 8000 rupiju? Khadziuraho gimtasis Prakash miestelis, tai su kiekvienu kilometru artedamas prie jo, musu vairuotojas vis labiau dziaugesi. Tik atvyke papietavom Prakash draugo restoranelyje ir uz 1200 rupiju iki vakaro cia pat gavom kambari pasideti kuprinems ir vakare laukiant traukinio nusnusti. Labai norejau pamatyti sventyklas – ir jos nenuvyle.Pasigrozejom sventyklu skulpturomis, o kamasutros praktikos pamokas palikom sekanciam vizitui. Labai geras , korektiskai ir ziauriai profesionalus gidas .Apsikeitem elektroniniais adresais.Nespejau visko issiaiskinti ko norejau. Dar suspejom pamatyti Indisku sokiu programa.Tikrai patiko. Dar buvau linkes iki naktinio traukinio pasivaikscioti po miesteli, bet lauke lijo ir Nomeda jautesi pavargusi.Pora valandu iki traukinio istiese kojas prasivoliojom viesbutelio balangiame kambaryje. I stoti kaip visada laiku.Aciu vairuotojui - ir 500 rupiju. 6-7 diena – naktiniu traukiniu i VARANASI ! Kelione i stebuklinga Varanasi irgi prasidejo stebuklingai internacionalineje plackartinio traukinio celeje: ruse gyvenanti su vokieciu, jaunu australu porele, apyjaunis vokietukas IT programuotojas planuojantis Indijoje uztrukti trejeta menesiu ir mes. Buvo idomiu sneku, buvo nuobodziu, bet galiausiai pasidalinom lovom ir besaugodami daiktus uzsnudom. Rytas traukinyje prasidejo nuo pusryciu su nuluptais kiausiniais.Neiprasta, bet OK. Traukinys i varanasi velavo beveik 5 valandas, bet tai neatbaide musu laukianciu gido ir vairuotojo.Kaip visada pasitikima spuikus ! Be abejo – Varanasis pats ispudingiausias msusu keliones miestas.Net negaliu pavadinti tai miestu – tai kazkoks kosmosas. Labai geras, paprastas bet geras gidas kalba gana suprantamai ir matyt myli savo darba. Labai patiko vakaro gango upes pagerbimo ceremonija – garsai, kvapai, vaizdai itrauke i varpeliu, dumu ir zvakiu sviesu transa. Kita diena prasidejusi nuo galvu skutimo,plaukimo Gangu,kremavimo vietu kuo toliau to labiau igavo neitiketina ispudziu pagreiti. Gidui atlikus savo darba rinkomes ispudzius savistoviai. Praktiskai padejom krauti kremevimo lauzus, gavom patepima su 3500 metu negestancios ugnies pelenais, nusileidus saulei pasiklydom siaurose senamiescio gatvese ir velai namo su tuk-tuk sugrizom ne is pirmo karto, nes vairuotojas nelabai znojo musu viesbucio. Siame mieste reiketu uztrukti savaites.Tai miestas spektaklis, miestas religija, miestas mistika......Neimanoma perpasakoti ispudziu tiems, kurie ten nebuvo.O pabuti cia linkiu visiems be isimties ! 8-9 diena – skrydis i Pietus Kocinas. Prie visko pradejom cia proprasti ir daugiau ka suprasti. Nusileidom jau sutemus. Kocino oro uostas ir apylinkes pasirode tvarkingesnes nei iki siol lankytose vietose. Kazkokie kitokie zmones.Ir be abejo kitokia kalba. Viešbutį pasiekem jau po 23:00. Vandenynas cia pat po kojomis. Viesbutuko labai paslaugus personalas.Viskas puikiai.Sekantis rytas ir pusdienis prie vandenyno po intencyvaus centrines Indijos maratono buvo tikra atgaiva.4 valandos pajuryje kepinant 30 laipsniu karsciui.Vandenynas labiau silde nei gaivino. papludimys visiskai ramus ir beveik tuscias.Kas nori visiskos ramybes – cia tinkama vieta. Po pietu miesto autobusu vaziavom i Kocina. Geri pietus ilgos diskusijos su parduotuveliu savininkais.Uzejom i moteru nasliu asociacija. maloniai pabendravom su vadovu ir isigijom labai graziu rankdarbiu. Vadovas parode keleta nuotrauku kaip pas juos lankesi princas Charlzas su seimyna. Be abejo sita vieta patiko, bet kitiems norintiems pabuti prie juros pietuose rekomenduotume Varkala. 10 diena – Aleipi: 90 km ilgio ezeras ir 1200 laivu.Visa industrija. Pakeliui bederindami HousBoat su 4 alaus priedu sutareme uz 8700 rupiju. Didelis laivelis su dviem miegamaisiais. Nezinojom ko tiketis.Atrakcija nebloga, bet ypatingo ispudzio nepaliko. Servisas geras – igula stengiasi kaip gali.Spaustos sultys, priespieciai ir pietus, nusipirktu krabu vakariene ir atsiveztas viskis kartu su vienu is igulos „jureiviu“. Vakare su laivu prisisvartavom mazame kaimelyje.Pasivaiksciojom kaimelio takeliais. Dieve, kaip viskas paprasta ir kiek nedaug zmogui reikia. 11 diena – link Trivandrumo. Ryte is laivo islaipino 09:00, taigi visa diena buvo priesakyje.Buvom suplanave link trivandrumo judeti traukiniu ir vel vakare apistoti kazkur prie juros. Traukiniu stotyje isiaiskejus kad traukinys bus tik po 5 valandu pasisamdem sneku vairuotoja ir nusibaladojom i Varkala. Taip, galima sakyti kad tai vieta turistams, bet papludimys labai ispudingas su smeleta pakrante ir staciomis uolomis. Apsistojome mums labai patikusiame Keraloje esančiame kempinge ant pat juros kranto. Ziauriai jauki atmosfera ir maziukai bamboo nameliai. Priespaskutine keliones diena buvo fantastiska. daug mazu krautuveliu lauktuvems ir suvenyrams, begale restoranu su zuvies rojum ir vakarinis vietos teatro spektaklis. Nieko panasus nebuvome mate! 12 diena – Trivandrumas – Delis: Indijos oro uostai nustebino.Gana modernus, toks ispudis kad visi pastatyti pagal viena projekta, ors taip nera.Bet viskas patogu ir paprasta. Vakaras ir Delis. Tiesa sakant nebesitikejom susitikti vietos partnerių atstove, nors labai norejosi. Trumpas susitikimas ir malonus pokalbis vainikavo visa kelione – nelyginant remelis iremino nepamirstama nuotrauka. Dar karta norim padekoti uz tai kad buvot, kad esate ir kad busite. Jeigu ne mums, tai kitiems nenusedintiems namie, mylintiems pasauli toki koks jis yra ir uz tai kad mylite ne tik darba kuri darote, bet ir tuos, kurie pas jus uzklysta. Aciu ir iki.Ir perduokit linkejimus visiems indijos motociklistams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas ir asistavimas atvykstant/išvykstant;
 • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • visi vietiniai pervežimai pagal programą;
 • skrydžio bilietai Khadžiuraho - Varanasis;
 • traukinio bilietai Agra - Jhansi;
 • jojimas drambliais į Amber forto kalną;
 • plaukimas valtimi Gangos upe;
 • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
 • 6 nakvynės 3* ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR;
 • Aviabilietai Varanasis - Goa/Kerala - Delis (nuo 250 EUR);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 126 EUR/asm.).
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
 • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, AI – viskas įskaičiuota;
  Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą;
 • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo;
 • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.

Apgyvendinimo variantai

Adamo the Bellus 3* »

pusryčiai, standard room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1199 EUR

Vieta: 400 metrų iki paplūdimio. 10 minučių kelio pėsčiomis iki Kalanguto miesto centro. 20 minučių kelio automobiliu iki Panjimo miesto. 45 kilometrai iki Goa tarptautinio oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 117 numerių.

Casa de Goa 3* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1270 EUR

Vieta: Iki paplūdimio 1,1 km.Iki miesto centro 18 km. Iki Goa oro uosto 48 km.

Viešbutis: Viešbutis pastatytas 2004 metais.Viešbutyje yra 47 numeriai. Svečiams siūloma apsigyventi Vilos arba Deluxe tipo apartamentuose.

Mayfair Hideaway Spa Resort 4* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1320 EUR

Vieta: 18 kilometrų iki traukinių stoties. 45 minutės automobiliu iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 30 numerių.

Grand Hyatt 5* »

pusryčiai, grand room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1522 EUR

Vieta: 6 min. pėsčiomis iki paplūdimio. 30 min. kelio automobiliu iki Thivim traukinių stoties ir Vasco miesto. 25 min. kelio automobiliu iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 314 numerių. Viešbutis priklauso tinklui ,,Grand Hyatt“.

Dona Sylvia 4* »

viskas įskaičiuota, standard room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo  1682 EUR

Vieta: 5 min. pėsčiomis iki paplūdimio. 45 km. iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 181 numeris.

Soma Palmshore 3* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1295 EUR

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra vos už 2 min. kelio pėsčiomis nuo Light House Beach! Iki Kovalam naktinio gyvenimo 1 km. iki Trivandrumo miesto 15 km.

Viešbučio teritorijoje: 2 restoranai, sodas, visą parą dirbanti registratūra, ekskursijų informacijos punktas, valiutos keitykla, bagažo saugykla, nemokamas belaidis internetas. Svečiai gali išbandyti jogos treniruotėse paplūdimyje ar lankytis viešbučio SPA.

Kambariuose: Spalvingai dekoruotuose kambariuose yra televizorius, kondicionierius, vonios reikmenys, balkonas.

Poovar Island Resort 4* »

pusryčiai, superior land cottage tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1405 EUR

Įsikūręs Keraloje Indijoje. „Poovar Island Resort“ viešbutis yra visiškai pritaikytas svečiams kurie nori pasiilsėti mažame rojaus kampelyje. Viešbutyje galima mėgautis: Ajurvedinėmis paslaugomis, sūkurinėmis voniomis, baseinu, Wifi, privačiu paplūdimiu. Visi kambariai yra patogūs, kas užtikrina nepaprasta jaukumo jausmą. Taip pat viešbutis siūlo visą poilsinių pramogų sąrašą, tarp jų ekskursijos, motorinės valtys, jogos klasė, stalo tenisas.

Abad Turtle Beach Resort 4* »

pusryčiai, beach cottage tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1472 EUR

Įsikūręs Keraloje Indijoje. „Abad Turtle on the Beach Resort“ viešbutis yra puikiai skirtas svečiams kurie nori ramaus ir atpalaiduojančio poilsio. Viešbutis pasižymi puikia darbuotojų komanda, kuriems svarbiausia svečių lūkesčių įgyvendinimas ir kokybiškos paslaugos. Šiame viešbutyje galima mėgautis tokiomis paslaugomis, kaip: Wifi, privačiu paplūdimiu, baseinu, kasdieniu patalpų tvarkymu. Viešbučio kambariai pasižymi prabanga, patogumu kas suteikia ramybę.

Taip pat viešbutis siūlo Ajurvedines paslaugas, kuriose klientas gali pamiršti savo rūpesčius ir atsipalaiduoti. Svečias gali pasirinkti procedūras pagal savo poreikius ir norus. Ajurvedos paslaugų menių sudaro: atpalaiduojantis masažas, masažas su karštais akmenimis, atjauninimo programa ir kūno valymo terapija. Tai klientui suteikia garantuotą poilsį ir ramybę.

Somatheeram Ayurveda Resort 4* »

pusryčiai, kerala house standard AC tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1632 EUR

Įsikūręs Keraloje, Indijoje. “Somatheeram Ayurveda Resort“ viešbutis yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pasinerti į ramybės oazę. Teritorija pasižymi žaluma kurioje galėsite pasivaikščioti ir pasigrožėti Indijos gamta. Taip pat viešbutis pasižymi tuo, kad pirmasis Indijoje pradėjo teikti Ajurvedines paslaugas. Viešbutis siūlo visus pagrindinius patogumus, kas maloniai nuteikia svečius. Visi svečių kambariai yra patogūs, kas užtikrina puikiai nuotaiką.

Taip pat viešbutis siūlo Ajurvedines paslaugas kuriose svečias galės atsipalaiduoti ir pailsėti. Ajurvedinis centras yra sudaręs programas kurias svečias gali pasirinkti pagal savo poreikius, norus. Paslaugos apima atjauninimo terapija, kūno valymo terapija, lieknėjimo programą ir streso valdymo terapija.

Kelionės užsakymas

Nuo
1199

+ skrydis nuo: 560 visiems su skrydžiu: 1759
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Indijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pietų Indijos turas
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Indija: poilsio ir ajurvedos harmonija Keraloje (7n/14n/21n)
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.