Klasikinė Ispanija

Kelionės akcentai

 • Aplankysite didžiausius Ispanijos miestus: Madridą, Barseloną, Valenciją
 • Pamatysite Antonio Gaudi suprojektuotą įstabų Guelio parką
 • Keliausite į svarbų maurų imperijos palikimą – Alhambrą
 • Pabuvosite viduramžių dvasia dvelkiančiame Tolede
Nuo725
2022 05 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 350
su skrydžiu: 1075
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Kelionė Ispanijoje – tai tarsi prieš akis atsiveriantis stebuklingas pasakojimas, kiekvieną dieną vis labiau įtraukiantis į savo siužetą. Didžiausi Ispanijos miestai, maurų imperijos palikimas – Alhambros rūmai, viduramžių dvasia dvelkianti istorinė šalies sostinė Toledas, gotikinis Barselonos kvartalas, pasivaikščiojimas Madrido miesto gatvėmis, Konsuegra, kurioje atgyja Don Kichoto nuotykiai... Sevilija, kurią puošia didžiausia Ispanijos katedra, ugningi flamenko pasirodymai Granadoje, bei Šventuoju Graliu garsėjanti Valensija... Tai tik dalis iš daugybės kasdien laukiančių susitikimų su miestais, žmonėmis ir naujais skoniais, džiugios akimirkos, kurios taps Jūsų pačių autentiškos istorijos dalimi.

 

Skrydis: (su Lufthansa air) šeštadieniais:

 Vilnius 06:05 – 07:15 Frankfurtas 09:50-11:50 Barselona

Barselona 16:55 – 19:05 Frankfurtas 20:55 – 23:55 Vilnius

  

1
diena
VILNIUS – BARSELONA**
JAtvykimas į Barseloną, pervežimas ir registracija viešbutyje Barselonos apylinkėse arba pakrantėje. Laisvas laikas. Nakvynė.
2
diena
BARSELONA – SARAGOSA – MADRIDAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po elegantiškąją Barseloną – stulbinančios architektūros ir meilės miestą. Tai tikras muziejus po atviru dangumi. Išvysite žymiuosius architekto A. Gaudi (1852–1926) kūrinius ir gotikinį kvartalą: katedrą, Karalių rūmus, paminklą Kolumbui, Guelio parką. A. Gaudi suprojektuoti statiniai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nėra abejonių, jog Barselona – tai įkvepiančios architektūros ir meno miestas. O kur dar išskirtinė katalonų virtuvės skonių įvairovė! Šis kulinarinis paveldas skaičiuoja daugiau nei 700 metų. Popiet išvyksite į Saragosą (apie 661 tūkst. gyventojų), prie Ebro upės įsikūrusį miestą. Jis yra tarp dviejų didžiųjų šalies centrų – Barselonos ir Madrido. Apžiūrėsite Saragosos miesto centrą ir Dievo Motinos baziliką – tai pirmoji Švč. Mergelei Marijai skirta bažnyčia, kurios vietoje, manoma, šventoji pasirodė 40–iais m. e. metais. Vėlai vakare atvyksite į šalies sostinę Madridą. Nakvynė viešbutyje Madride.
3
diena
MADRIDAS (pusryčiai)
Po pusryčių leisitės į apžvalginį turą autobusu bei pėsčiomis po kerintį Madridą (apie 3,16 mln. gyventojų) esantį šalia Mansanareso upės. Madridas – aukščiausiai iš visų Europos sostinių įsikūręs miestas (667 m.). Šalies sostinė iš istorinio Toledo čia perkelta XVI a. Miesto pavadinimas buvo duotas musulmonų maurų: Majrit – „vandens šaltinis“. Galėsite pasivaikščioti šio karališko miesto gatvelėmis, užsukti į vietines kavines, skaniai pavalgyti, paragauti ispaniškų desertų ar tiesiog išgerti kavos. Taip pat siūlome apsilankyti garsiąjame Prado muziejuje*, kuriame sukaupta gausiausia Ispanijos dailininkų paveikslų kolekcija (XII–XIX a.) pasaulyje. Be kitų jame saugomų meno vertybių – žymiųjų F. Gojos, Ticiano bei P. P. Rubenso kūriniai. Šis muziejus – vienas didžiausių visoje Europoje! Sutemus, Madrido gatvės toli gražu neištuštėja: sostinės gyventojai garsėja meile ne tik futbolui, bet ir naktiniam gyvenimui. Be to, didžiąją metų dalį Madrido danguje neišvysite nė debesėlio – saulėlydžiai čia vieni gražiausių. Nakvynė viešbutyje Madride.

4
diena
MADRIDAS – TOLEDAS – SEVILIJA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Kastilijos ir La Mančos regione įsikūrusį Toledą (apie 82 tūkst. gyventojų) – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Tai buvusi vestgotų Ispanijos karalystės sostinė, kurioje klestėjo arabų, žydų, europiečių kultūros. Akmenimis grįstų senovinių gatvelių labirintai, milžiniški akmeniniai pastatai, mečetės, sinagogos, bažnyčios, paslaptingi kiemai, amatininkų dirbtuvėlės... Ekskursija šalia Tacho upės įsikūrusiame mieste, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, nepaliks nei vieno abejingo. Jos metu lankysitės Šv. Tomo katedroje (XII a.), kurios vietoje anksčiau buvo mečetė. Čia saugomas tapytojo El Greko (1541–1614) šedevras „Orgaso grafo laidotuvės“. Gimęs Kretos saloje, vėliau šis tapytojas mokėsi Venecijoje ir Romoje, kol galiausiai persikėlė į Toledą, bažnytinę šalies sostinę, kurioje praleido likusią dalį savo gyvenimo. El Greko kūriniai apima didžiąją dalį krikščioniškosios ikonografijos siužetų. Pakeliui į Seviliją užsuksite į vieną seniausių Andaluzijos miestų-Kordobą, kur galėsite pasivaikščioti senosiomis gatvėmis. Nakvynė viešbutyje Sevilijoje.

5
diena
SEVILIJA (pusryčiai)
Šiandien leisitės į ekskursiją po Andalūzijos regiono administracinį centrą Seviliją (apie 703 tūkst. gyventojų) – finikiečių, romėnų ir maurų miestą. Tai derlingame Gvadalkivyro upės slėnyje esantis uostas, iš kurio savo žygius pradėjo Vasko de Gama ir K. Kolumbas. Jų kelionės davė pradžią ir Sevilijos aukso amžiui, kadangi šiam miestui priklausė karališkasis prekybos monopolis su Amerikoje įkurtomis ispanų kolonijomis. Aplankysite miesto simbolį – gražiausią ir didžiausią Ispanijoje Sevilijos katedrą (XV a.), trečią pagal dydį pasaulyje. Šiame gotikiniame monumente palaidotas K. Kolumbas su sūnumi. Sevilijos katedra pastatyta žydų kvartale „Santa Cruz“, kuris garsėja vienomis seniausių miesto šventovių. Siauros šio kvartalo gatvelės apsaugo nuo saulės kaitros, todėl tai ideali vieta pasivaikščioti ir pasigrožėti vietine architektūra bei vidiniais kiemeliais. Nakvynė viešbutyje Sevilijoje.

6
diena
SEVILIJA – GRANADA – VALENSIJA (pusryčiai)
Po pusryčių vykstate į Granadą. Granada (apie 234 tūkst. gyventojų) – Siera Nevados kalnų pašlaitėje įsikūręs miestas, kuriame susilieja net keturios upės. Tarp Granadą supančių kalnų yra ir aukščiausia Pirėnų pusiasalio viršukalnė Mulasenas (3479 m.). Beveik 800 metų šį miestą valdė musulmonai. Ir šiandien šio tikėjimo žmonės Granadoje sudaro apie 10% visų gyventojų. Labiausiai šis miestas garsėja įspūdingais maurų laikus menančiais statiniais. Papusryčiavę apsilankysite Alhambroje – maurų valdovų rūmų ansamblyje, laikomame svarbiausiu šios imperijos palikimu visoje Ispanijoje. Alhambros rūmų statyba užbaigta 14 a. Tai akropolio tipo tvirtovė, buvusi maurų karalių rezidencija, Granados emyrato kultūros, meno ir mokslo centras. Išvysite įspūdingas šių rūmų menes ir kolonadas, pasigrožėsite sienų ornamentika, detaliais raižiniais, čiurlenančiais fontanais, kiparisų ir apelsinmedžių alėjomis. Po to leisitės į ekskursiją Granados miesto centre, kurios metu išvysite žymiąją miesto katedrą (16 a.) ir daugelį kitų kultūrinių paminklų. Granados katedroje vyrauja renesanso stilius. Šalia esančioje koplyčioje palaidoti valdovai karalius Ferdinandas ir karalienė Izabelė, kurie 15 a. suvienyjo Ispanijos karalystę. Vėliau išvyksite Valensijos link. Nakvynė viešbutyje Valensijos priemiestyje (Mursijoje).

7
diena
VALENSIJA – BARSELONA (pusryčiai)
Po pusryčių išvažiuosite į Valensiją (apie 810 tūkst. gyventojų), trečią pagal dydį Ispanijos miestą, kurį 2 a. pr. m. e. įkūrė romėnai. Valensiją labiausiai garsina Šventasis Gralis – taurė, iš kurios, tikima, Jėzus Kristus gėrė per Paskutinę vakarienę. Taip pat, tai ir nacionalinio šalies patiekalo – paelijos – gimtinė. Valensija, kaip ir Barselona, yra šalia Viduržemio jūros. Valensijos uostas yra didžiausias visoje vakarinėje Viduržemio jūros pakrantėje. Švelnus klimatas, jūros gėrybės, miestą puošiantys pilni ryškiaspalvių augalų parkai, draugiškai besisveikinantys vietiniai gyventojai ir neįtemptas gyvenimo ritmas suteikia šiam miestui romantišką atmosferą. Valensijos senamiesčio lauko kavinės vilioja stabtelėti ir pasimėgauti ramia šio miesto gyvenimo tėkme. Ne veltui Valensijos gyventojai garsėja senomis siestos tradicijomis, kurių uoliai laikomasi iki šiol. Metas atsipalaiduoti ir leistis į ekskursiją miesto centre, kurios metu aplankysite senamiestį ir "Mokslo ir meno miestą". Nakvynė viešbutyje Barselonos priemiestyje.

8
diena
BARSELONA – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo. Sėkmingų būsimų kelionių!
Nuo725
2022 05 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 350
su skrydžiu: 1075

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę mili

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

3* - su pusryčiais – 725 eur + skrydis nuo 250 eur
priemoka uz SNGL +240 eur

4* su pusryčiais – 795 eur + skrydis nuo 250 eur
priemoka uz SNGL +275 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinkto lygio 3* arba 4*viešbučiuose (7 nakvynės: 1 nakvynė Barselonoje, 2 nakvynės Madride, 2 nakvynės Sevilijoje, 2 nakvynės Valensijoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai);
 • Programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • Grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal : atvykimams/ išvykimams nuo 08:00 iki 19:00;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Apgyvendinimas Barselonos priemiestyje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius (nuo 350 EUR), skrydžiai su persėdimu;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Medicininių išlaidų draudimas (~7 EUR BTA draudimas);
 • Vienviečio kambario priemoka (3* 240 EUR; 4* 275 EUR);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Kelionės užsakymas

Nuo
725

+ skrydis apie: 350 visiems su skrydžiu: 1075
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Trumpa pažintis su Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Ispanija ir Prancūzijos rivjera
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Ispanija ir Portugalija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Žavingoji Katalonija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.