Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose

Kelionės akcentai

 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Mėgausimės gamtos vaizdais, keliaudami į Elą vienu gražiausių pasaulyje traukinių maršrutų
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Turo pabaigoje ilsėsimės nepaprasto grožio, rojumi žemėje vadinamuose Maldyvų paplūdimiuose
Nuo3082
2024 07 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1300
su skrydžiu: 4382
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“. Taip su Jumis pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamą šalį jau prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 12:00 – 16:05 Stambulas – Kolombas  19:25 - 06:10 (+1)

Malė – Stambulas 09:40 – 15:55 Stambulas – Vilnius 17:00 – 19:00

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS – DAMBULA (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. 
Vyksime į viešbutį Dambuloje (160 km, ~4 val.), pakeliui sustodami papusryčiauti. Pailsėję vakarop aplankysime Dambulos šventyklą, įrengtą dar 1 a. pr. Kr. didžiulėje akmeninėje uoloje. Čia rasime virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. Viename iš kambarių pamatysime 15 m ilgio gulinčio Budos skulptūrą. Nakvynė viešbutyje Dambuloje.

3
diena
DAMBULA – SIGIRIJA – HIRIVADUNA – DAMBULA (pusryčiai, vakarienė)
Anksti ryte vyksime aplankyti žymiosios Sigirijos uolos. Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysime šią uolą ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsime galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. Papusryčiavę viešbutyje toliau keliausime į Hirivadunos (Hiriwadunna) kaimelį,  kur medžių daugiau nei žmonių. Ekskursija po kaimą – tai įdomi patirtis pažinti kaimo gyvenimą. Pasivažinėsime tradiciniu jaučio traukiamu vežimu, tyrinėsime kaimo gyvenimą, eidami per vešlią kaimo vietovę, ir grožėsimės dirbtiniu ežeru, kurį supa džiunglės bei pakrantėse išrikiuoti spalvingi katamaranai. Bendrausime su kaimo žmonėmis ir pasimėgausime jų gamintu maistu iš savo užaugintų produktų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Dambuloje.

4
diena
DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksime (50 km, ~1,5 val.) į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~1 val.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Kandyje mūsų lauks pasivažinėjimas vietiniu taksi (Tuk-Tuk) aplink Kandžio ežerą, tyrinėjant vietinę kultūrą. Vėliau apsilankysime Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.
5
diena
KANDIS – PERADENIJA – RAMBODA – NUVARA ELIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių keliausime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Pakeliui aplankysime Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Užsuksime į vieną iš arbatos perdirbimo fabrikų, kurių šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojama, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms, ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Taip pat aplankysime Rambodos krioklius. Stebėsime, kaip vanduo leidžiasi stačiais uolų šlaitais žemyn, sukurdami nustabų reginį.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA – VELAVAJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pradėsime trumpą apžvalginę ekskursiją po labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Esant galimybei, Jūsų lauks 2,5 val. kelionė traukiniu į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Šis traukinio maršrutas laikomas vienu gražiausių pasaulyje. Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Išvysime žymųjį Devynių arkų tiltą. Šis architektūros stebuklas, įsikūręs vešlioje žalumoje, yra žmogaus išradingumo liudijimas, harmoningai susiliejantis su supančios gamtos grožiu. Nakvynei vyksime į Velavają (Wellawaya) (30 km, ~ 1 val.). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Velavajoje.

7
diena
VELAVAJA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Safari džipais važinėsime po Jalos nacionalinį parką. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, puikiame viešbutyje ant jūros kranto. 

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – KOLOMBAS – MALDYVAI (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosime į Kolombo oro uostą ir skrisime Maldyvų sostinę – Malės miestą. Priklausomai nuo to, kokį viešbutį pasirinksite poilsiui – į jį būsite nuplukdyti greitaeigiu kateriu arba taip vadinamu sea-plane – privačiu mažu lėktuvu. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai girdint vandenyno bangas. Viskas Jūsų akims ir kūnui. Viskas Jūsų sielai ir protui. Jūsų poilsis vienoje gražiausių ir romantiškiausių vietų pasaulyje prasideda! Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 13
dienos
POILSIS MALDYVUOSE (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, išvykos į šalia esančias salas, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės maldyvietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė viešbutyje Maldyvuose.  
14
diena
MALDYVAI – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su jūra ir vyksime į Malės oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Skrydis namo. Grįžimas į Vilnių.
Nuo3082
2024 07 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1300
su skrydžiu: 4382

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose

Vladislavas
2023-12-26
9
Kelionė patiko. Puiki kelionės vadovė Marija.- nuoširdus AČIŪ jai; šiltas nuoširdus žmogus, kuri rekomenduos, pasirūpins, patars, dalyvaus, skirs savo asmeninį laiką, buvimui su grupe, spręs keblias situacijas. Aptarnavusi vadybininkė išėjo atostogų, tinkamai nesukomunikavo: atsiuntė neaktualią (pasenusią)info apie vietinės valiutos kursą, ne tuos bilietus, kuriuos turėjo atsiųsti, patys turėjome ieškoti savo bilietų, kelionės programą, nuvykus, radome pakeistą.. Kelionė puiki. Tiek Šri Lankoje, tiek Maldyvuose viešbučiai puikūs, vis kitokie. Vertintumėme - 10 balų
VALENTINAS
2022-02-10
10
Viskas gerai. Už sumokėtą kainą gavau ko tikėjausi., Viešbučiai ir maistas labai geri, pažintinė dalis įdomi ir informatyvi.
Laimutė
2019-03-29
10
Didžiausią įspūdį kelionės metu paliko gera organizacija, skanus maistas, įspūdingi kraštovaizdžiai. Puiki kelionės vadovė, lengvai bendraujanti. Objektai, kurie labiausiai patiko buvo Sigirijos kalnas sunkiai pasiekiama viršukalne, ėjimas džiunglių keliu, kriokliai-savo didybe, safaris. Man visa tai-nauja patirtis. Kelionės vadovo ir vietinių gidų darbą vertinu puikiai. Visi viešbučiai patiko. Informacijos užteko. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, giminėms.
Robertas
2019-03-29
10
Šri Lankos gamta ir savitas šios šalies maistas paliko didžiausią įspūdį kelionės metu. Labiausiai patiko Sigirijos kalnas, safaris po regioninį parką. Kelionės vadovo ir vietinių gidų darbą vertinu gerai. Viešbučiai kelionės metu patiko. Informacijos pakako. Šią kelionę rekomenduočiau, tiems kas turi pinigų.
Oleg
2019-03-29
10
Didžiausią įspūdį kelionės metu paliko gamta ir maistas. Visi lankomi objektai labai patiko. Kelionės vadovės ir vietinių gidų darbą vertiname gerai. Visi viešbučiai labai patiko, ypač „Amaya Lake Hotel“. Šią kelionę rekomenduotume draugams, giminei, jaunavedžiams.
Alicija
2019-03-29
10
Kelionės metu didžiausią įspūdį paliko nacionalinis botanikos sodas, apžvalginės ekskursijos po miestus, maldos namai. Visos lankomos vietos paliko įspūdį, tai juk naujos, pažintinės išvykos, ekskursijos, lankomi objektai. Kelionės vadovė Marija yra labai rūpestinga, organizuota, rami, kultūringa, atsakinga, bendraujanti su kiekvienu žmogumi. Jos patarimai palengvino, praplėtė mūsų akiratį. Esame labai dėkingi ir džiaugiamės turėję tokią vadovę. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, pažįstamiems.
Vilma
2019-03-29
10
Patiko visi lankytini objektai, ir šventyklos, ir gamta, ir viešbučiai. Lankomi objektai, kurie labiausiai patiko: Sigirijos uola, Kandžio miesto šventykla, tautinių šokių pasirodymas ir visi kiti lankytini objektai. Gidai profesionalūs, rūpestingi ir nuoširdūs. Šią kelionę rekomenduotumėme draugams bei artimiesiems.
Dalia
2019-03-29
10
Visi objektai, kuriuos aplankėm buvo nuostabūs, maistas puikus, o mūsų turo vadovė Marija-čia tiesiog stebuklas. Visi lankomi objektai labai patiko. Marija yra „Kelionių akademijos“ atradimas, puiki, gerai išmananti savo darbą. Viešbučiai geri, maistas juose- skanus, labai paslaugus aptarnaujantis personalas. Informacijos kelionėje pakako. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, kuriems būtų prieinama kelionės kaina.
Aušra
2019-03-29
10
Visi lankytini objektai buvo įdomūs. Įsimintiniausia-arbatos plantacijos. Labiausiai patiko Ligurija-jų kultūros dalis; arbatos plantacijos-šalies vizitinė kortelė. Gidų darbas buvo profesionalus, informacija įdomi ir informatyvi. Viešbučiai patogūs, atitiko lūkesčius. Šią kelionę rekomenduočiau draugams.
Janina
2019-03-12
10
Didžiausią įspūdį paliko Šri Lankos gamta. Patiko nukrypimai nuo programos-šuolis su lynu, kelionė tuk tukais prie krioklio. Taip pat patiko kelionė link tilto. Gido ir vadovės Marijos dėmesys keleiviams rūpestis buvo aukštumoje! Viešbučiai buvo labai geri. Rekomenduoju visiems, kurie mėgsta gamta nebijo vaikščioti.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Apgyvendinimo variantai Kelionės kaina

MEERU ISLAND RESORT 4*
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario tipas: Beach Villa

2024.04.12; 07.12; 08.09; 10.18; 11.02; 11.14 ir 2025.01.17; 02.14; 03.14; 04.04; 07.11

3478 Eur/asm. + skrydis

KUREDU RESORT MALDIVES 4*
Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario tipas: Beach Bungalow

2024.04.12; 07.12; 08.09; 10.18; 11.02; 11.14 ir 2025.01.17; 02.14; 03.14; 04.04; 07.11

3138 Eur/asm. + skrydis 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Kolombas – Malė su registruotu bagažu;
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir 6 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Dambuloje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Velavajoje, 1 nakvynė Hambantotoje, 6 nakvynės Maldyvuose);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių ir 12 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai  Vilnius – Kolombas – Malė – Vilnius (kaina nuo 1050 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 60 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~130 EUR/asm.);
 • Vienviečio kambario priemoka visos kelionės metu  – nuo 990 EUR (tikrinama kiekvieną kartą agentūroje);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!!  Prieš atvykimą ir išvykimą iš/į Maldyvų, ne vėliau kaip 96 val. iki skrydžio, būtina užpildyti keliautojo sveikatos deklaraciją».
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. 
 • Dėl užimtumo programoje nurodyti viešbučiai gali būti pakeisti panašiais atitinkamos kategorijos viešbučiais.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Kelionei į Šri Lanką su Maldyvais skrydžio bei turo kaina gali kisti, teiraukitės agentūroje.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti  su priemoka likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.

Apgyvendinimo variantai

MEERU ISLAND RESORT & SPA 4*

Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kambario tipas: Beach Villa

Vieta: Šiaurinis Malės atolas. Viešbutis įsikūręs Meerufenfushi saloje, apsuptas nuostabių lagūnų ir pasakiško grožio ilgų balto smėlio paplūdimių. Kurortas yra įsikūręs apie 45 km nuo netoli šalies sostinės Malės esančio tarptautinio oro uosto. Tik apie 50 min. kelio greitaeigiu kateriu ir jūs pasieksite nuostabaus grožio Šiaurinio Malės atolo nedidelėje, koralų rifų apsuptoje, saloje įsikūrusį kurortą, kurį pamėgo tiek nardymo pramogų, tiek ir idiliškos romantikos ištroškę keliautojai..

Viešbutis: 1987 m. pastatytas 257 kambarių. Geru aptarnavimu garsėjantis ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis vienaaukščių namelių viešbutis yra įsikūręs šalia vešlios augalijos miško, apsupto nuostabios turkio spalvos Indijos vandenyno, skalaujančio šios pasakiško grožio salos baltojo smėlio paplūdimius.

KUREDU RESORT MALDIVES 4*

Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės

Kambario tipas: Beach Bungalow

Kuredu saloje, Lhaviyani atole, pajūryje, įsikūrusiame poilsio komplekse galėsite atsipalaiduoti privačiame paplūdimyje ir naudotis vandens sporto įranga. Komplekse įrengtas lauko baseinas, SPA centras ir treniruoklių salė, kurioje svečiai gali lankytis nemokamai.

Kelionės užsakymas

Nuo
3082

+ skrydis apie: 1300 visiems su skrydžiu: 4382
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujametinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.