Balis ir neatrastos Indonezijos salos

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyjė - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas, Šventąjį beždžionių mišką
 • Keliausite į Rinkos ir Komodo salas, kur išvysite didžiulius priešistorinius driežus - Komodo varanus
 • Pamatysite unikalius Kelimutu ežerus, esančius Flores saloje
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – BALIS
Skrydis is Vilniaus/ Rygos į Bali salą (su dviem persėdimais)
2
diena
BALIS - UBUDAS
Atvykusius į šią egzotišką salą Jus pasitiks viešbučio arba vilos personalas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą - Ubudo miestelį.

3 – 4
dienos
POILSIS UBUDO MIESTELYJE (pusryčiai)
Šias dienas Jūsų laukia poilsis džiungliškos išvaizdos Ubudo miestelyje, esančiame salos viduryje. Miestelis įsikūręs patogioje vietoje, todėl iš čia siūloma nemažai įdomių ekskursijų. Ypač rekomenduojame nuvykti iki žymiųjų Ubudo ir Tegallalang ryžių terasų, kur gerdami gaivinantį tropinį gėrimą ar puodelį popiečio kavos galėsite žavėtis užburiančiu vaizdu. 

Ilsėdamiesi Ubude nepraleiskite progos aplankyti ir Šventojo beždžionių miško, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias induistų šventyklas bei pajausite neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebukų. 

Religija - neatsiejama Balio salos kultūros dalis. Sakoma, kad čia šventyklų, kurios vadinamos "puromis", daugiau nei gyvenamųjų namų. Todėl atostogaujantiems Balio saloje  ypač rekomenduojame nuvykti aplankyti bent kelias iš purų. Viena žinomiausių - Tirta Empul šventykla, garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio žmonės "apsivalo". Dėmesio vertos ir Pura Besakih, Goa Gajah ("Dramblio urvo"), Pura Taman Saraswati, Ulun Danau Bratan ir Gunung Kawi šventyklos. Gamtos mylėtojus ypač sužavės Gunung Agung ugnikalnis, esantis aukščiausiu tašku visoje saloje. Įdomu pamatyti ir Tukad Unda užtvanką, kuri atrodo tarsi krioklys. Ši vieta ypač mėgstama fotografuotojų ir išdykaujančių vaikų. Svečiuodamiesi Ubudo miestelyje patariama pasigrožėti Balio salos šokiais. Be galo įdomūs Legong - Barong Waksirsa šokiai, kuomet skambant tradicinėms dainoms puošniais kostiumais pasipuošę atlikėjai demonstruoja dailius cheorografinius judesius. Įspūdingos ir Kecak ugnies ir transo šokių ir muzikos dramos, kur pagrindiniai atlikėjai - vyrai.  Ubude siūloma taip pat išsinuomoti dviračius ir pavažinėti po aplinkines vietas. Čia taip pat organizuojami autentiškos Balio virtuvės maisto gaminimo pamokėlės. O norintys ypatingos relaksacijos bei atgaivos, turėtų pasinaudoti Balio spa paslaugomis, kuomet Jums bus atliekami masažai bei kitos procedūros naudojant tik natūralius ir sveikatai naudingus ingredientus kaip imbierą, cinamoną, kokosų aliejų ar simbolinės Balio gėlės - plumerijos (vietinių vadinamos "frangipani") ekstraktą.

5
diena
BALIS - MAUMERE
Po pusryčių viešbutyje būsite nuvežti į Balio salos Denpasaro oro uostą skrydžiui Maumere, kuri yra tarp Javos ir Lomboko salų, apsistosite viešbutyje.

6
diena
MONI KAIMELIS
Po egzotiškų pusryčių būsite pakviesti apsilankyti muziejų, kuriame išvysite išlikusius čia gyvenusių genčių etnologiniais raštais išmargintas užtvaras ir akmenis. Trumpam apsidairę ir susipažinę su kultūra ir paveldu, trauksite Moni kaimelio link. Kelionėje turėsite keletą sustojimų, kurių metu vaizdingų panoramų fone galėsite pasidaryti puikių nuotraukų. Aplankysite ir Sika gyvenvietę, kuri garsėja savo unikaliu braižu ir gražia bažnyčia, statyta 1899 metais. Kavos puodeliui pakviesime į mėlynąjį Paga paplūdimį, džiunglių ir kalnuotų vietų prieglobstyje. O atgavę jėgas keliausite į Jopu kaimelį. Sutemus galėsite pėsčiomis pasimėgaujant gamtos vaizdiniais nukeliauti iki Moni kaimelio. Poilsiui ir nakvynei vyksite į viešbutį.

7
diena
ENDE
Ankstų rytą kilsite į Keli Mutu gėrėtis vaizdinga šio kalno panorama. Čia rytas – ypatingas ir tikrai vertas didelių pastangų keltis su aušra. Šis vulkaninės kilmės kalnKelas dar kitaip vadinamas Dvasių kalnu, kurį puošia net trijų (mėlynos, rudos ir juodos) spalvų ežerai. Neįtikėtiną spalvą ežerams suteikia ežeruose esantys mineralai. Keli Mutu yra laikomas vienu įdomiausiu kalnu Indonezijoje. Po nepakartojamų vaizdų grįšite pusryčiauti į viešbutį Ende kaimelyje. Vakarop aplankysite Volotopo kaimelį. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
RUINGAS
Po pusryčių jūsų lauks išvyka į pietinę pakrantę. Visą dieną galėsite gėrėtis puikiai vaizdais!

9
diena
BADŽAVA
Pusryčiai viešbutyje, iš kurio vyksite į įspūdingą ekskursiją po 17 salų, nusidriekusių Ruingos pakrantėje. Pakrantę puošia mikliai nardančios žuvys ir ryškiaspalviai koralai. Iš rankų neleis paleisti vaizdų fiksavimo aparatų žalios gamtos ir įvairios gyvūnijos pasaulis.

Vyksite į Flores saleles, pakeliui aplankysite Soa kaimelį. Mėgstantiems vandens procedūras ši vieta itin patiks. Galėsite išmėginti šiose kraštuose mėgstamus kubilus. Po kiek neįprastų, bet malonių vandens pramogų laukia poilsis viešbutyje.

10
diena
RUTENGAS
Po pusryčių apsilankysite tradiciniuose Vogo ir Bena kaimeliuose ir apžiūrėsite čia gyvenančių genčių namus, kuriuose išvysite kaip iki šiol gyvena šios šalies žmonės. Po to laukia puikus Inerie kalno vaizdas. Nuostabus ir nepakartojamas jūros vaizdas atsiveria iš šios vietos. Nakvynė viešbutyje.

11
diena
LABUHAN BAJO
Po pusryčių keliausime į vakarinę pakrantę. Kelias labai vaizdingas, o įspūdingą fotografiją galėsite padaryti Rasa Mese kalvos viršūnėje. Po atvykimo į kelionės tikslą jūsų lauks poilsis ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
KOMODO
Po pusryčių – įspūdžių pažerianti išvyka valtimi į Komodo. Nesuklysime pasakę, kad tai gali būti viena įsimintiniausių jūsų kelionių! Pagrindinis tikslas šiandien – išvysti, ištyrinėti ir pajusti Komodo salelės dvasią. Sala išsidėsčiusi tarp dviejų salų, 200 km į rytus nuo jau aplankyto Balio. Komodo sala labai kalvota, šiaurinėje jos dalyje yra aukščiausias salos taškas – Satalibo viršukalnė, iškilusi 735 m. Salai būdingas palmių savanos peizažas, kai kur želia tropiniai miškai, o aukštikalnėse išsirikiavusios bambukų giraitės.

Saloje gyvena didžiausias pasaulyje driežas, garsusis roplys Komodo varanas. Dar čia galima sutikti elnių, laukinių buivolų, šernų, beždžionių, laukinių arklių. Visus stambiuosius žinduolius čia apgyvendino žmonės, o tikrieji salos šeimininkai yra varlės, gyvatės ir driežai. Parko teritoriją juosiančiuose vandenyse veisiasi per 1000 žuvų ir jūrų žinduolių rūšių. Komodo saloje iškrenta mažiausiai kritulių visoje Indonezijoje.  Apsidairę po vieną gražiausių Indonezijos salų, patinginiauti kviesime rausvajame paplūdimyje. Čia daugelis turistų laiko visišku kontrastu nuo to, ką mato visoje saloje. Po to dar dvi valandas praleisite vaikštinėdami po salą. Vakare grįšite į viešbutį.

13
diena
Komodo – Balis
Ryte pervežimas į viešbutį ir skrydis į Balį. Atvykus Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui.

14
diena
 Balis
Šią dieną Jūsų lauks laisvas laikas pajūryje ir poilsis.

15
diena
 Balis – Vilnius
Po pusryčių keliausite į oro uostą iš kur jūsų lauks skrydis namo.

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų ar
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Į kainą įskaičiuota:

 • vietiniai skrydžiai;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • angliakalbio gido paslaugos;
 • 11 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis Vilnius - Balis - Vilnius ~800 EUR (su dviem persėdimais); 
 • asmeninės išlaidos;
 • sveikatos draudimas;
 • nenurodytas programoje maitinimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • išvykimo mokestis (~ 20 USD, mokamas rupijomis).

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionę galima prasitęsti pridėjus poilsį Bali saloje;
 • LR piliečiams, keliaujantiems į Indoneziją, reikalinga turistinė viza. Ją galėsite įsigyti oro uoste atvykdami ("Visa on Arrival"). Indonezijos vizos kaina ~ 25 USD/18.85 EUR. Jos galiojimo terminas - 30 dienų nuo atvykimo.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
 • Už papildomą priemoką galima užsisakyti lietuvės kelionės vadovės paslaugas

Kelionę galima papildyti

  • Turas po Singapūrą
  • Turas po Javos salą

Panašios kelionės

Balis turiningai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balis aktyviai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuo Javos iki Balio salos
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.