Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Kelionės akcentai

 • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
 • Pažintimo keliai nuves prie žymiausių Balio šventyklų
 • Ilsėsitės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiuose Balio kurortuose
 • Individuali programa, derinama pagal jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas.
Nuo1509
2024 02 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1300
su skrydžiu: 2809
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!
1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus tarptautiniame Singapūro oro uoste, būsite pasitikti vietinių partnerių ir pervežti į viešbutį netoli centro. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kurį patariame išnaudoti šio miesto pažinimui. 

Singapūre siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato*, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje* ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių*.

Taip pat rekomenduojame pamatyti žymiuosius „Super Trees“ medžius*, garsųjį „Marina Bay Sands“ viešbutį*, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti* apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės.

Ekskursijos metų Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį.

Vėliau Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio – vietą, kur išsilaipino Singapūro įkūrėjas Lee Kuan Yew.

Paskutinė stotelė prie įspūdingo nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Nacionaliniame orchidėjų sode yra trys hektarai kruopščiai sutvarkytų šlaitų su daugiau nei 1000 rūšių orhidėjų.

Pasibaigus ekskursijai – laisvas laikas, kurio metų siulome aplankytį Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje.

Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“*, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Balio saloje esantį Denpasaro oro uostą. Atskridus jus pasitiks mūsų partneriai ir perveš į pirmąją nakvynės vietą. Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Vakare jūsų lauks laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys atsipalaiduoti, gali pasimėgauti Balį garsinančiomis spa procedūromis*. Nakvynė viešbutyje Ubude.
5
diena
UBUDAS – ULAN DANU – BRATANO EŽERAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien Jūsų lauks ekskursija po Balio salą. Jos metu aplankysite 3 kaimelius – Batubulano, Celuko ir Maso. Juose susipažinsite su unikalia šių vietovių kultūra, tradicijomis ir papročiais. Vėliau vyksite link senovinio Tegalalango kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubudo dalyje, nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso pasaulio. Vėliau vyksite pietauti į Kintamio miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Baturo vulkano ir ežero. Ekskursijos pabaigoje apsilankysite didžiausioje salos šventykloje – Besakihe. Nakvynė viešbutyje Ubude.

6
diena
UBUDAS – KINTAMANIS – UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.
7
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Šiandien pradėsite savo kelionę po svetingąjį Balį. Po pusryčių aplankysite Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas. Pasivaikščioję miške, važiuosite į itin svarbią Balio vietą – Tirta Empul šventyklą (Tirta Empul Temple). Kultūrinio paveldo statusą turinčios šventovės pavadinimas reiškia „Tyras šventasis vanduo“. Čia rasite krištolo švarumo vandens versmių baseinus, kur keliautojai iš viso pasaulio atvyksta nuplauti nuodėmių. Toliau važiuosite į Tegalalango ryžių terasas (Tegallalang Rice Terraces). Šie ryžių laukai ypatingai svarbūs balietiškai kultūrai. Čia galėsite sužinoti apie „subaką“ (subak) – tradicinę balietišką kooperatyvinę drėkinimo sistemą, kurią, pasak istorijos, 8 a. įvedė šventasis Rsi Markandeya. Stabtelėsite pasižvalgyti ir po tradicinių suvenyrų krautuvėles, paragauti iš ryžių gaminamų skanėstų. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Ubude.

9
diena
UBUDAS – KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą Balio kurortą prie jūros. Siūlome rinktis iš kelių populiariausių kurortų.

Kuta – tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus – Seminijaką (Seminyak) ir Legijaną. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Sanūras – tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanūras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys

Nusa Dua – tai kurortas, kuriame susitelkę, matyt, geriausi žymiausių viešbučių grupių viešbučiai saloje. Juos supa prestižiniai paplūdimiai, pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Nepaisant modernių viešbučių aplink galite susipažinti su autentiška Balio kultūra. Šalia rasite ir šventyklų, ir muziejų, kurių ekspozicijas sudaro įvairiausi Indonezijos artefaktai. Nakvynė pasirinkto kurorto viešbutyje.

10 – 12
dienos
POILSIS BALYJE (pusryčiai)
Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Nakvynė viešbutyje Balyje.
13
diena
DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių atsisveikinsite su Balio sala ir keliausite į oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1509
2024 02 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1300
su skrydžiu: 2809

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų ar

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Azijos magija: modernusis Singapūras ir egzotiškasis Balis

Liudas
2023-11-30
10
Esame keliavę per Jūsų agentūrą. Aptarnavimas puikus, kelionės įspūdingos.
Gabrijela
2022-09-07
9
Kelionė praėjo sklandžiai, buvo paprasta bendrauti su kelionių agente Migle, rekomenduotume ją kitiems. Viešbučiai buvo parinkti pagal mūsų poreikius, pramogos taip pat. Komaneka Bisma - pabai geras viešbutis, jame dirba labai malonus kolektyvas, kambariai tvarkingi, labai jaučiasi privatumas. Viešbučio lokacija labai gera, jame yra daug gražios gamtos, didelis baseinas, taip pat šalia jo daug kavinių ir pramogų. Maya Sanur viešbutis taip pat labai geras, kambariai tvarkingi, labai labai geri pusryčiai. Šiame viešbutyje apsistoja daug turistų, todėl kiek sunkiau rasti vietą prie baseino, tačiau tikrai įmanoma. Viešbučio lokacija gera, šalimais yra kitų restoranų, lengva susiorganizuoti papildomas pramogas.
Daiva
2020-03-16
10
Labai viskas puiku buvo.Tiek organizacija,tiek gidai. Kaip ir minejau,labai gerai suorganizuota ir puikus gidai tiek Singapūre, tiek Balyje.
Sandra
2019-10-21
10
Singapūras... pats viešbutis neblogas tikrai šalia buvo nemažai kavinukių, pusryčiai nėra superiniai, bet užkasti užteko :) Singapūro eskursija nežinau net kaip įvardinti... į priekį nuvežė atgal teko kviestis taksi įdomi situacija :) Visur tik išleisdavo 15 min ir atgal i autobusą tai sudėtinga pavadinti net eskursija :). Balis įspūdinga sala iš ten daug nuostabių akimirkų mes parsivežėm :) Pertiwi Bisma 1 pusė bėdos viešbutis kadangi grįždavom į jį miegot tai nieko įspūdingo nesitikėjom :) Švaru, tvarko kiekviena diena kambarį ko daugiau norėt :) Pusryčiai neblogi kaip už tokia kainą :) Vila Pramawa kuria turejom 1 naktį tai BUVO ISPŪDINGA :) Personalas, aptarnavimas, kokybė, maistas viskas buvo tiesiog VAU :) 10 ir 10 balų verta ši Vila :) Galutinis viešbutis prie papludimio irgi geras, bet iki Vilos turi kur tobuleti :) Maistas neblogas, bet lyginus su Vila 7-8 balai :) Ivertinus viską grižom laimingi :) Visur yra savo pliusų ir minusų :) Bet antrą kartą tikrai nesirinktume Pertiwi Bisma :) o šiaip Ačiū už kelionę ;)
Jolita
2019-10-03
10
Kelionė buvo nuostabi,viešbučiai labai geri, labai dėkinga konsultantės darbu. Kelionė į tolimą šalį buvo mums pirma ir laukėme su dideliu nerimu, tačiau viskas vyko labai sklandžiai ir be rūpesčių. Balio gamta labai graži su kurią nesinori išsiskirti, Singapūro prabanga ir didybė palieka be žado, galbūt Singapūre laiko šiek tiek norėtusi daugiau. Kelionių Akademija pasirinkom pirmą kartą, tačiau likom labai patenkinti konsultantės Vilmos darbu, viešbučiai buvo parinkti puikūs, gidai labai geri tiek Singapūre,tiek Balyje. Labai patiko Balietis gidas Goesti Yasa su kuriuo praleistas laikas buvo labai įdomus ir linksmas,labai labai ačiū. Visiems rekomenduoju.
Justina
2018-09-07
10
Labai labai patiko kelionė. Norėčiau pakartoti. Singapūre sunku kažką pasakyti, nes ekskursijos buvo grupėmis,tai nelabai kažkąir galiu pasakyti. Viskas buvo užspausta ir greita. Bet gidas liux. labai patiko :) Singapūras irgi patiko. Tik gal pritūko dienos :) O Balis išvis kažkas amazing. Labai esame patenkinti. Gidas mūsų Dima Gus - nerealus žmogus. Džiaugiamės su juo susipažinę. Labai patiko ekskursija į kavos degustacija, ryžių terasos. iš emės net sunku būtų kažką išskirti, nes viskas naujo, ir visisškai kitokio nei europoje. Viešbutis Wana Resort - puikus. melia-tai išvis omg . Po kelionės esame euforijoje. Tik va tikėjomės kiek labiau azijietiškųkainų. Jeigu reikėtųkartoti kelionę, imtume jau Melia su viskas įskaičiuota :) Kadangi tosturistinės vietos tikrai nėra labai mažomis kainomis. O bet kur pabijojome valgyti :) Drebėjimas Lomboke, kiek gazdino. Bet ne tiek drebėjimas, kiek grėsmė kad prišauks cunami :/ Vieną naktį viešbutyje tikrai buvo nejauku. Bet Azijos agentė susisiekė su mumis nuramino,- ir atostogos vėl tęsėsi "padangėse" jautėme mažesnius žemės drebėjimus. bet šie jau taip negąsdino. Visi žmonės, žmonių dėmesys mums- wow wow wow. Tikrai esant galimybei, progai, mieliau rinkčiausi Aziją nei Europą. Tikiuosi dar grįšiu pas Jus su naujomis mintimis į naujas kryptis :) Sunku labai kažką išskirti, nes man visa kelionė buvo didžiausias įspūdis. Nebuvo nieko kas nepatiktų pačiame kelionės organizavime ar pan. Kitą kartą jeigu keliausime tiesiog bandytume daugiau pasiimti papildomų ekskursijų :))
Brigita
2018-08-06
9
Kelionė buvo sklandi, šiaip patiko viskas, būtų sunku išskirti kažką :) Labiausiai nepatiko turbūt vakarienė Jimbaran paplūdimyje bei Kecak šou prieš tai. Dėl vakarienės - vaizdas buvo nuostabus, tačiau maistas mums nepatiko. Viešbutis Swiss-bel Resort Watu Jimbar buvo nuostabus, tačiau pats Sanur'as neypatingai patiko, ypač dėl to, kad paplūdimys buvo šiukšlinas ir prastas. Ubud wana resort viešbutis taipogi buvo geras, tačiau jo vieta kiek problematiška, nes miestas tolokai. Šiuos viešbučius tikrai rekomenduotume kitiems. Siūlome patarti kitiems keliautojams, kad labai labai atidžiai rinktųsi kur valgyti ir pasikliautų labiau Trip advisor ar kitomis restoranų vertinimo programėlėmis, kadangi patiems nelabai pasisekė ir buvom apsinuodiję skrandžius. Šiaip kelione esame patenkinti. Ačiū už puikų suorganizavimą bei pagalbą kelionės pradžioje! :)
Romas
2017-09-12
10
Kelionė įvyko labai sklandžiai, viskas, kas buvo suplanuota, taip ir buvo. Nevėlavo nei vienas vairuotojas, nebuvo jokių nesusipratimų. Kelionės įspūdžiai tik teigiami, labai džiaugiamės, kad pasirinkom Kelionių akademiją. Viešbučiai patiko visi. Singapūre viešbutis Parc Sovereign Hotel buvo geras, gavom kambarius paskutiniame, septintame aukšte, priešais baseiną ant stogo, baseine pliuškenomės vakare ir kitą rytą. Labai gerai, kad nereikėjo su visais eiti pusryčiauti į pusryciu sale, pusrycius gavom salia esancioj kavinėj, (didelis pliusas) aptarnavimas toje kavinukėje buvo labai šiltas ir dėmesingas. Gidė (berods Irina) Singapūre labai sklandžiai pasakojo apie viską, ko klausėm, netgi sužymejo žemelapyje valandas, laika, marsruta, kada ir kur geriau kitą diena mums nueiti. Kitą dieną aplankėm Singapūrą iš oro: buvom apžvalgos rate, keltuvais keliavom virš Sentosa salos , gėrėm kokteilius Marina Sand viešbučio 57 aukšto kavinėje, mįgavomės naktiniu Singapūro vaizdu. Singapūras apskritai paliko pribloškiantį įspūdį, tai miestas, kurį būtina aplankyti kiekvienam , jis tiek daug ko turi pasiūlyti, yra be galo įvairiapusis, švarus ir tvarkingas, tiesiog pavyzdys visai žmonijai ne tik Azijos regione, bet visame žemyne. Ubudo Payogan viešbutis buvo nuostabus, viloje didžiulis miegamasis kambarys su baldakimu dengta lova,vonios kambarys , kuriame būtų vietos netgi šokiams, privatus baseinas , bet visiškai blogas maistas vakarienėms. Jame valgėm tik pusryčius, pusryšiai geri, be priekaištų, o vakarieniavom Ubud miestelyje. Po Singapūro karščių mes pusiau sušalom Ubude, vakarais ten buvo vėsu :)) Melia Bali irgi paliko gerą, netgi prabangų įspūdį, gavom kambarį Family (per du aukštus), nors turėjo būti tik Gest room. Tiesą pasakius, gerai, kad mums iškart davė didesnį kambarį, nes mažajame vienai nakčiai gyvenom sugrįžę po Lombok, ir buvo aišku, kad trise miegoti Gest tipo kambary būtų reiškę paaukoti komfortą. Gyventi trise keletą naktų Gest tipo kambary būtų buvę blogai (pasiūlymas- nesiūlykit tokio tipo numerių trims keliautojams, nebent yra kažkokių didelių Gest tipo numerių). Viešbutis Kila Lombok saloje buvo irgi geras, mums patiko, kad jis prie pat laivų uostelio, nereikėjo jokio transporto, norint nusigabenti lagaminus. Pusryčiiai jame geri, bet vakarienei patiekalai prastoki. Buvo staigmena tai, kad greitaeigis kateris (Mahi Mahi kompanijos) plaukia per salas ratu Balis-Lombok- visos Gili salos-Balis ir t.t,. ir grįžtant iš Lomboko į Balį jis iš pradžių dar nuplaukė į visas tris Gili salas, iš kur surinko ir išlaipino turistus, o tik paskui iš Gili į Balį, tai užėmė daug laiko, gal kokias tris ar daugiau valandų (vietoj pusantros, kaip buvo plaukiant į priekį) ir, tiesą sakant, nuo ilgo plaukiojimo su juo mus jau lengvai pykino.. Šiaip plaukti greitaeigiu kateriu visai saugu. Jo greitis 40-45 km/h, laive kiekvienam virš galvos padėta gelbejimosi liemene, dave po vandens butelį nemokamai, ne visos kėdės užimtos, buvo laisvų vietų. Lombok saloje pasiėmėm dienos ekskursiją privačiu laiveliu į Gili salas su snorkeling, išėjo 20 € žmogui, gal buvo galima dar nuderėti, bet mums kainos daugiau nenorėjo nuleisti, nors ilgai derėjomės su keletu valtelių "vadybininkų". Koralai ten nėra tokie spūdingi kaip ,pavyzdžiui, Raudonojoje jūroje. Nardėm šalia visų Gili salų, gražiausi koralai pasirodė visgi šalia Gili Trawangan, nors kiti sakė, kad labiau patiko prie Gili Meno. Visose Gili salose nėra motorinio transporto, tik karietos ir dviračiai, bet ten ir nematėm nieko, kas atvyktų su lagaminais. Tik "kuprininiai" turistai. Gidas Gusti , kuris lydėjo mus Ubud mieste, labai malonus, bet jo rusų kalba tam tikrais momentais ( kai jis pasakojo ne tai, ką visiems, o atsakinėjo į mūsų klausimus savo žodžiais) buvo sunkiai suprantama, nors mes pagal rusų k. žinias beveik tikri rusai :), bet kai kada reikėdavo gerai įtempti ausis, kad suprastume ką jis sako, nors tai nesukėle mums jokio nepatogumo. Jei keliautojai silpnai moka rusų kalbą, jiems gali būti labai sudėtinga su Gusti.
Alma
2017-08-23
10
Kelionė buvo nuostabi, nors jau praėjo daugiau kaip mėnuo kai grįžome, bet iki šiol gyvename šios nuostabios kelionės įspūdžiais. Ačiū agentūrai už puikiai organizuotą kelionę. Visi kelionių organizatoriai savo darbą atliko puikiai, viskas laiku. Singapūre viešbutis neįpatingas, tolokai nuo lankytinų vietų, bet aplankėme visas lankytinas vietas naudodamiesi metro, tai labai patogu. 4 val. su gidu pilnai užteko. Kas labiausiai mums patiko šitokio tipo kelionėje, kai keliauji be gido iš Lietuvos, tai tas, kad kelionė yra labai privati, visos išvykos, skirtos tik dviem, gali geriau pažinti kraštą, kartais pasirinkti tik tai ką pats nori aplankyti ir keliauti po šalį su vietiniu gidu leidžia labiau pažinti vietinius. Gidas Gusti, kuris mus lydėjo kelionėse po Balį buvo nuostabus, paslaugus, pildė visus mūsų pageidavimus, gerai kalba rusiškai ir angliškai. Toks jausmas, kad keliauji ne su gidu, o su savo artimu draugu. Ypač patiko Ubudas, viešbutis Ubud Wana Ressort nuostabus, geroje vietoje (šalia beždžionių miško, centras netoli, vieta labai rami, aptarnavimas, švara, lovos, maistas viskas buvo puiku. Viešbutis tikrai vertas 4 žvaigždučių, Nežinau, kodėl jam agentūra skiria tik 3+. Gal mums pasisekė, nes buvome apgyvendinti karališkame kambaryje su vaizdu į baseiną? Po Ubudo vykome į Nusa Dua. Tai visiškai kita atmosfera, po Ubudo buvo labai liūdna. Gerokai nuvylė ir viešbutis Grand Whiz Hotel, kuriam skiriamos 4 žvaigždutės, bet mes jam skirtume tik 3- . Kambariai tamsūs, lovos baisiai nepatogios, prastai tvarkomi kambariai (vėlai, kartais net 18 val., ...) ir viešbučio vieta, priėjimas prie vandenyno ne patys geriausi. Mes geriau būtume likę viena diena ilgiau Ubude, o Nusa Dua būtų užtekę ir 4 dienų. Na, bet maudynės vandenyne, masažai, vėžlių sala, vandens ir povandeninės atrakcijos, pasivaikščiojimai po miestelį, už viešbučių teritorijų,... ir čia smagiai leidome laiką. Patiko visi pagal programą numatyti objektai. Papildomai dar lankėmės beždžionių miške, zoologijos sode su pasijodinėjimu drambliais, taip pat rinkomės povandeninį pasivaikščijimą, žuvyčių maitinimą su instruktoriumi, balietišką masažą. Visi šie dalykai paliko labai didelį įspūdį, todėl rekomenduotume visiems papildomai įtraukti į savo programą.
Paulius
2017-08-22
10
Viskas buvo super, visi viešbučiai savo kokybe ir aptarnavimu paliko labai gerus prisiminimus. Susidraugavome su Balio gidu - Gusti - nuostabus gidas, neskaičiuojantis savo laiko. Jį rekomenduočiau visiems. Keliaujant į Gili salas, Lambokas nesužavėjo, gal dėl to kad 95 % musulmonų, labai daug šiukšlių :) gerai kad tą salą reikėjo tik pravažiuoti iki uosto. Pati Gili sala - tai tūsų sala, kur vyresnius kaip 50 metų asmenis galima ant vienos rankos suskaičiuoti :) turėjom labai aktyvią ir smagią kelionę, viskas atrodo kaip sapnas. Ačiū už gerą organizavimą, viskas buvo suplanuota labai tiksliai ir gerai!

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

KELIONĖS KAINOS

Kelionės kaina: nuo liepos 15 iki rugpjūčio 30 d. r nuo  gruodžio 25 d iki sausio 06 d. gali būti didesnė, kreipkitės į vadybininką.

Viešbučiai Kelionės
kaina asmeniui nuo

Champlung Sari ( Standard room) 3* (5n.)
Swiss-bel Resort Watu Jimbar 3* (4n.)

Kelionės kaina: 1235 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1294 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Ubud Wana Resort 3*+ (5n.)
Puri Santrian 4*  (4n.)

Kelionės kaina: 1339 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1437 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

The Payogan (Pool view room ) 4* (5n.)
Puri Santrian 4* (4n.)

Kelionės kaina: 1460 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1593 Eur/asmeniui  + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Jungle retreat by kupu kupu barong 4* (5n.)
Puri Santrian 4* (4n.)

Kelionės kaina: 1455 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 1692 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Komaneka at Bisma 5* (5n.)
Maya Sanur 5* (4n.)

Kelionės kaina: 2029 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 2279 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Maya Ubud 5* (5n.)
Melia Bali (Garden view room)5* (4n.)

Kelionės kaina: 1995 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui
Kelionės kaina datos: 2024.07.01 - 08.31; 2024.12.24 - 2025.01.05 - 2240 Eur/asmeniui + skrydis nuo ∼1200 Eur/asmeniui

Galime pasiūlyti daug daugiau įvairių variantų ir viešbučių - šie yra vieni iš labiausiai mūsų rekomenduojamų.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose (11 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 5 nakvynės Ubude, 4 nakvynės pasirinktame kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 3 pietūs);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu.  

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 1200 EUR); Skrydis Singapūras – Balis (kaina nuo 350 eur);
 • Indonezijos vizos forminimas Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asm.;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (Kaina priklauso nuo sezono ir keliautojų skaičiaus. Ekskursinėse programose naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 80 EUR/asm., plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR/asm., ekskursija į Uluvatu šventyklą – apie 40 EUR/asm., ekskursija į Lembongano ir  Nusa Penidos salas kartu su nardymu – apie 110-170 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.   

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš vykstant į Singapūrą, ne vėliau kaip 72 val. iki skrydžio, būtina užpildyti keliautojo atvykimo formą».
 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais kelionės kaina gali būti didesnė 173 – 434 EUR/asm.
 • Turistai, kurie negali vakcinuotis dėl kitų ligų, privalo turėti gydytojo išduotą pažymą ir neigiamą COVID testo rezultatą. Šiuo metu nevakcinuoti keliautojai negali vykti į Indoneziją/Balį.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuviškai kalbančios kelionių vadovės paslaugas.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Komodo salą;
  • Išvyka į Lomboko salą;
  • Išvyka į Gilio salas;
  • Išvyka į Džokjakartą.

Kelionės užsakymas

Nuo
1509

+ skrydis nuo: 1300 visiems su skrydžiu: 2809
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

18 dienų ekspedicinis kruizas Antarktidoje Luxury klasės kruizu Silversea Silver Wind
Antarktida
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balis turiningai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balis aktyviai
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuo Javos iki Balio salos
Indonezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.