Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas

Kelionės akcentai

 • 2025 02 05 išvykimui ieškoma pavienė moteris. Dėl detalesnės informacijos kreiptis į vadyb. Toma tel. nr. +370 603 30 511
 • Tik „Kelionių akademijoje“! Populiari kelionė!
 • Spalį kartu su visa Indija švęsime tradicinę Dyvalio šventę!
 • Aplankysime dinamišką ir konstrastų kupiną Indijos sostinę Delį
 • Plauksime Gangos upe ir stebėsime ritualines apeigas Varanasyje
 • Išvysime amžinos meilės simbolį ir vieną iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų – Tadž Mahalo mauzoliejų
 • Rausvajame mieste Džaipure grožėsimės didingu, ant kalvos įsikūrusiu Amber fortu
 • Pasivaikščiosime po mėlynojo miesto Džodpuro senamiestį
 • Aplankysime garsiąją žiurkių šventyklą Bykanere
 • Prie Indijos istorijos prisiliesime nakvodami tradiciniame viešbutyje – havelyje
 • Taro dykumoje klausysimės užburiančių radžastanietiškų šokių bei dainų
Nuo1728
2024 10 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2478
Keliaujant į Indiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Pagaliau! Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Leisimės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, turbūt vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Visus mitus apie šią šalį galėsime patys patvirtinti arba paneigti tik grįžę iš šios įspūdžių pilnos šalies. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

 

ARTŪRAS

Kiekvieną kartą, atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šia unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinius ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose – nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka, kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje!

 

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 11:35 –14:40 Stambulas – Delis 20:15 – 04:45 +1 d.

Delis – Stambulas 06:55 – 11:35 Stambulas – Vilnius 17:10 –19:10

1
diena
VILNIUS – DELIS
Tarptautinis skrydis iš Vilniaus į Delį. Skrydžio metu bus galima mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.
2
diena
DELIS (pusryčiai)
Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste, mus pasitiks partnerių atstovas ir palydės iki viešbučio. Ankstyva registracija ir pusryčiai. Šiek tiek pailsėję pradėsime ekskursiją Delyje, seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Pirmiausia aplankysime įspūdingą Kutbo minaretą (Qutub Minar) ir jo kompleksą, tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų. Po to trauksime į Delio simboliu tapusią Lotoso šventyklą (Lotus temple). Ši šventykla – tai vienas iš lankomiausių Indijos monumentų, kuris prisidėjo prie Bahajų tikėjimo vardo išpopuliarėjimo pasaulyje.

Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje Delyje.

3
diena
DELIS – VARANASIS (pusryčiai)
Po pusryčių tęsime pažintį su kontrastinguoju Deliu. Vyksime į Senąjį Delį. Taip pat visai šalia pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate). Senajame Delyje mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą. Anksčiau Čandni Čouk buvo klestintis prekybinis Delio centras.

Po ekskursijos vyksime į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į Varanasį (Varanasi). Atvykus į Varanasį, būsime pasitikti ir palydėti į viešbutį. Sveiki atvykę į Varanasį! Tai  Indijos kultūrinis ir religinis lopšys. Varanasis pasižymi stipriu religiniu krūviu ir emociškai turbūt yra vienas įspūdingiausių Indijos miestų. Jame persipina hinduizmo, budizmo, džainizmo ir islamo tikėjimai. Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija. Varanasis mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

4
diena
VARANASIS (pusryčiai)
Pradėsime pažintį su Varanasiu, vienu iš seniausių Azijos miestų. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hindų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Per Varanasio miestą teka indams šventa Gangos upė. Ją indai pagarbiai vadina savo motina. Jie tiki, kad Ganga yra visa ko pradžia ir pabaiga. Šioje upėje indai meldžiasi, atlieka religines ceremonijas, rytą ir vakarą maudosi, skalbia rūbus, o vandenį naudoja gaminant maistą.

Ekskursiją pradėsime nuo Sarnato (Sarnath). Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Jei spėsime, užsuksime į šilko krautuvėlę, kur galėsime įsigyti šilko gaminių, kuriais didžiuojasi Varanasio gyventojai. Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Vėliau gidas supažindins su žymiausiomis Varanasio šventyklomis ir pakvies susipažinti su Varanasio senamiesčiu. Vakare mūsų laukia mistinė patirtis – stebėsime įspūdingą Ganga arti, religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – didelis religinis renginys: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje.  Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

5
diena
VARANASIS – AGRA (pusryčiai)
Su pirmaisiais saulės spinduliais (~5 val. ryto) „ghatomis“ (visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais) leisimės prie Gangos upės. Plauksime Gangos upe, stebėsime apeigas ir grožėsimės prabundančiu miestu. Pamatysime ištisą parą veikiančius kremavimo „ghatus“. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Ugnis čia negęsta ištisus metus – kiekvienas hinduizmą išpažįstantis indas svajoja būti sudegintas ant laužo būtent čia, Gangos upės pakrantėje.

Po pasiplaukiojimo valtele grįšime į viešbutį papusryčiauti ir pailsėti. Pailsėję aplankysime vieną žymiausių Indijos universitetų, Banaras Hindu universitetą. Turėsime gerą progą susipažinti su indiška švietimo sistema. Vakare mūsų lauks dar viena unikali indiška patirtis – kelionė naktiniu traukiniu į Agrą.  Indai mėgsta sakyti, kad britai paliko tik du gerus dalykus – anglų kalbą ir traukinius, tad laikas ir mums išbandyti populiariausią indų transporto priemonę. Nakvynė traukinyje.

6
diena
AGRA (pusryčiai)
Ryte atvyksime į Agrą. Šiandien aplankysime Indijos simbolį, vieną iš pasaulio stebuklų – Tadž Mahalo mauzoliejų (Taj Mahal). Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią penktojo mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Kalbama, kad Tadž Mahalo grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Šahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb). Taip pat aplankysime Itmad-Ud-Daula, dar vadinamą mažuoju Tadžu, lyg didžiojo Tadž Mahalo kopija. Vėliau turėsime progą išmokti indiškos virtuvės paslapčių*, sužinoti apie prieskonius ir pamėginti patys pagaminti indišką maistą. Grįžimas į viešbutį, nakvynė Agroje.

7
diena
AGRA – DŽAIPURAS (pusryčiai)
Šiandien išvyksime į Džaipurą (Jaipur) (250 km, ~4-5 val.). Pakeliui aplankysime laiptuotą Abhanerio šulinį. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Laiptuoti šuliniai – tai viduramžiais Indijoje išplitusi sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsigaivinti nuo kaitros. Šis šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Dieną vainikuos įspūdinga Beždžionių šventykla (Galta Ji Temple), kurios gyventojos kelia šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Vakare, saulei leidžiantis, Džaipuras pakerės rožine spalva nusidažančiais senamiesčio pastatais. Nakvynė viešbutyje Džaipure.

8
diena
DŽAIPURAS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia pažintis su Džaipuro miestu. Iki pat šių dienų Džaipuras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Po pusryčių važiuosime pro įspūdingą statinį Hawa Mahal, arba Vėjų rūmus. Rūmai buvo pastatyti tam, kad karališkosios šeimos moterys galėtų stebėti procesijas, o pačios nebūtų matomos pašalinių.

Nusifotografavę prie Džaipuro simbolio Vėjo rūmų, vyksime į Amber fortą. Šis fortas ilgą laiką, iki Džaipuro pastatymo, buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai. Į fortą keliausime neįprasta transporto priemone – drambliais, neretai išpuoštais itin dailiais raštais (nenorintys joti, turės galimybę į fortą pasikelti džipais). Po pietų Džaipure apžiūrėsime vadinamąją Vasaros rezidenciją (Summer residence) – maharadžų rūmus, pastatytus ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų (City Palace) muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Nakvynė viešbutyje Džaipure.

9
diena
DŽAIPURAS – BYKANERAS  (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime gilyn į dykumų kraštą Radžastaną, kur gamtos peizažai liejasi rusvais ir gelsvais atspalviais (350 km, ~6 val.). Pakeliui į Bykanerą (Bikaner) sustosime vienoje keisčiausių pasaulio šventyklų – Karni Mata, geriau žinomoje kaip Žiurkių šventykla. Šioje šventykloje tiesiai po kojomis šmirinėja daugiau kaip 20000 žiurkių, kurios čia laikomos šventomis ir garbinamos kaip dievų įsikūnijimas. Jei bent viena iš šių graužikių teikiasi priimti auką iš Jūsų rankų, žinokite – esate palaimintas. Dar viena įdomi ekskursija šiandien lauks į kupranugarių tyrimų centrą. Nakvynė viešbutyje Bykanere.
10
diena
BYKANERAS – DŽAISALMERIS (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysime Bykanero fortą bei vietinį daržovių turgų ir tęsime kelionę link auksinio dykumų miesto – Džaisalmerio (Jaisalmer) (330 km, ~5-6 val.). Auksinį magišką atspalvį šis miestas įgauna saulei leidžiantis, kai geltonasis smiltainis, iš kurio pastatytas garsusis Džaisalmerio fortas, sutviska aukso spalvomis. Šis fortas yra vienas iš nedaugelio šiuo metu tebegyvenamų fortų pasaulyje. Pats miestas įkurtas prieš 900 metų kaip svarbus poilsio taškas karavanų kelyje. Dėl čia klestėjusios prekybos mieste pastatyta daugybė nuostabaus grožio pastatų, vadinamų haveliais. Būtent tokiame havelyje, kuriame šiuo metu įkurtas viešbutis, mūsų lauks nakvynė Džaisalmeryje.

11
diena
DŽAISALMERIS – TARO DYKUMA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių aplankysime Džaisalmerio fortą ir tęsime kelionę link stovyklos (~1,5 val.). Įspūdingoje šiandienos programoje – žygis kupranugariais į Didžiąją Taro dykumą (Thar Desert). Tai 45 milijonus hektarų apimanti dykuma, kurioje nuo seno gyvos kaimo tradicijos ir autentiškas Radžastano žmonių gyvenimas. Manoma, jog būtent Radžastano valstijoje yra ir šiandienos romų šaknys, tad nenuostabu, jog lengvai atpažinsite smagią radžastanietišką muziką bei jų užburiančius šokius. Naktį praleisime patogiose palapinėse dykumoje, kurios primins karavanų gyvenimą. Karštas smėlis ir magiškai spindintis dangus – ši patirtis paliks tikrai neišdildomą įspūdį. Nakvynė Taro dykumoje.
12
diena
TARO DYKUMA – DŽODPURAS (pusryčiai)
Po įspūdingos nakties dykumoje vyksime į mėlynuoju miestu vadinamą Džodpurą (Jodhpur) (360 km, ~6-7 val.). Džodpuro pastatai išdažyti mėlyna spalva, todėl suteikia miestui ryškų, išskirtinį vaizdą. Juo pasigėrėti galėsime užlipę į Mehrangarh fortą, laikomą vienu iš septynių Indijos stebuklų. Po įspūdingų fortų lankymo – pasivaikščiojimas po Brahmapurį, mėlynąjį senamiestį. Nakvynė viešbutyje Džodpure. 

13
diena
DŽODPURAS – DELIS (pusryčiai)
Ryte tęsime pažintį su Džodpuru. Aplankysime vadinamąjį Džodpuro Tadž Mahalį – Jaswant Thada. Tai marmurinis mauzoliejus, skirtas karališkai giminei. Užsuksime ir į triukšmingą Džodpuro senamiestį, pastatytą britų laikais aplink miesto laikrodžio aikštę. Na, ir paskutinė mūsų lankoma vietovė – Mandorė, senas miestas, kadais buvęs stiprios Marvarų karalystės centras. Aplankysime Mandorės sodus (Mandore Gardens), kuriuose slepiasi ne viena šventykla ir ne vienas mauzoliejus. Popiet – skrydis atgal į Delį. Nakvynė viešbutyje Delyje.

14
diena
DELIS – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių. Grįžimas namo.
Nuo1728
2024 10 26 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2478

Apie Indiją

Indija – stulbinančių kontrastų šalis. Indijos Respublika, iškyšulys Indijos vandenyne, Vidurio Azijoje. Ribojasi su Pakistanu, Bangladešu, Nepalu, Kinija, Birma ir Butanu. Goa valstija yra vakariniame Indijos iškyšulio pakraštyje. Nacionalinis gyvūnas – tigras, nacionalinė gėlė – lotosas.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas

Kristina
2024-03-18
10
Kelionė padarė didžiulį įspūdį! Indija - kerinti, autentiška, stulbinanti. Tai šalis, formuojanti pasaulėžiūrą, verčianti susimąstyti. Įspūdžius jautėme kiekviename žingsyje ir kiekvieną minutę: vaizdai, kvapai, garsai, klimatas: viskas stebino, viskas buvo įdomu. Išties, raginčiau aplankyti Indiją ir rinktis "Kelionių akademijos" maršutą "Radžastanas: Aukinis trikampis". Labai gerai sudaryta programa, įdomūs ir profesionalūs vietiniai gidai, gausu įdomios informacijos, muziejų ir fortų lankymas derinamas su pasivaikščiojimais miestuose ar gamtoje. Poilsis, laisvalaikis, maitinimas ir kelionės autobusu buvo organizuojamos savalaikiai ir sklandžiai, o tai leido laiku pailsėti, pavalgyti, apsipirkti ir mėgautis įspūdžiais. Tai kelionė - be streso: viskas padaryta, viskas apgavlota, viskas suplanuota. Belieka tik visa širdimi mėgautis patyrimais. Kelionė viršijo mano lūkesčius. Kiekvienam lietuviui - bent kartą gyvenime - būtina pabuvoti Indijoje. Gidas Artūras - vienas iš geriausių gidų, buvo puikus ir rūpestingas mūsų grupės vadovas. AČIŪ "Kelionių akademijai" ir ypač gidui Artūrui! Sėkmingų ir įspūdingų kelionių visiems ! Programa puikiai parengta: užtikrinama veiklų įvairovė, skiriama pakankamai laiko pailsėti, apsipirkti; kelionės intensyvumas - vidutinis, todėl tinka, tiek jaunesniems, tiek vyresniems keliautojams. Visi viešbučiai buvo geri (švaru, saugu, mandagus personalas), maistas viešdučiuose - geras, šviežus, įvairus. Pietūs ir vakarienė buvo organizuojami kelionės metu: labai pigu: galima papietauti / pavakarieniauti vos už -3-5 eurus. Kelionė traukiniu - man būnant Indijoje - nesužavėjo, tačiau dabar (praėjus kelioms savaitėm po kelionės Indijoje), galvoju - visgi kelionė traukiniu buvo įdomi patirtis! Žinoma, reikia suprasti, kad šioje šalyje pamatysite ir šiukšlinų vietų, gausite - aštraus maisto, susidursite su skurdžia vietinių kasdienybe, tačiau tai ir yra Indija. Patirtis, įspūdžiai ir nuotykiai - garantuoti. Rekomenduoju!
Darius
2023-11-13
10
Puiki kelionė. Indijos kelionė davė daug daugiau negu tikėjausi. Bendrakeleivių grupė buvo puiki, linksmi bendri vakarai ir istorijos autobuse, kelionė traukiniu, aplankytos vietos ir objektai išliks atmintyje ilgam. Vadovė Vaiva puikiai padėjo atskleisti Indiją. Tikrai kartočiau ir rekomenduočiau nerti į šią kontrastų šalį, nieko nesitikint ir neturint nusistatymų kaip turėtų atrodyti viešbučiai, paslaugos ir t.t. P.s. Indija atradimų šalis - kelionėje susiradau žmoną... linkėjimai Daivai :)
Dainius
2023-11-13
9
Įvertinimai tikrai geri, tik galima visada dar tobulėti :) Kelionė tikrai pilna įspūdžių, tiek mūsų gidė ir vietiniai gidai daug ką aprodė, pasakojo, pasirūpindavo. Kiekvieno miesto aplankimas ir konkretesnių vietų eiliškumas gerai išdėliotas, daug kur spėjama ir turima savo laiko pavaikščioti. Kas gal labiausiai trukdė, kad buvo vedžiojama po įvairias parduotuves, tik mūsų atveju buvo ne vieną kartą kilimų/paklodžių parduotuvės. Kur jau pagrinde žmonių pirmoje parduotuvėje nusipirko visko norėjo, tai į kitas nebuvo būtina užsukti.
Eglė
2023-05-02
10
Neturiu ką pridurti.
Vera
2023-02-28
10
Kelionė buvo puikiai suplanuota, tai pat gidas Artūras mumis rūpinosi nuo kelionės pradžios iki galo. Labai geri įspūdžiai po kelionės. Viskas labai patiko.
Rita
2023-02-28
9
Indija įspūdinga šalis. Kelionės vadovas Artūras mandagus, rūpestingas,. Visos kelionės metu jautėmės saugūs. Viešbučiai - vieni prastesni, kiti geresni, švaros nelabai rasi, bet reikia tam nusiteikti, juk čia Indija. Didžiausias minusas - maistui, reikia atidžiai rinktis, ypač jei turi jautresnį skrandį. Kelionė gerai apgalvota, nėra laiko nuobodžiauti, lankytinos vietos įsimintinos. Gaila, kad nepamatėme Varanasio, nes susirgome.
Ricardas
2023-02-28
10
Kelionė atitiko mano lūkesčius, keliaudamas maždaug to ir tikėjausi, puiki programa ir daug lankytinų objektų vertu dėmesio. Labai patiko kelionė, pamatyti kita gyvenimą ir visai kita kultūra, pajausti tai kas mums neįprasta. Artūras puikus gidas ir rūpinosi visais.
Vida
2020-02-27
10
Kelionė buvo nuostabi. Pranoko visus lūkesčius. Labai gerai apgalvotas maršrutas, parinkti patys įdomiausi lankytini objektai. Svarbiausia, kad nereikėjo strimgalviais lakstyti, buvo normaliai laiko ir pailsėti. Kelionės vadovas Artūras labai patiko, viską apgalvotai sureguliuodavo.Taip pat labai nuoširdus ir rūpestigas. Jei ko prireikdavo, visada nuoširdžiai padėdavo.Būtų labai malonu su juo pabendrauti ir kitose kelionėse.
Audronė
2019-02-26
10
Didžiausią įspūdį paliko Varanasio miestas, jo žmonės, Gangos upė ir apeigos. Indijos kontrastai. Žmonių nuoširdumas ir atvirumas. Galimybė pamatyti žmonių gyvenimo kasdienybę, Tadž Mahalį ir kitų statinių didybę. Pasivažinėjimas rikšomis ir Tuktukais. Gidai labai myli savo šalį. Vadovas Artūras atsižvelgė į visų interesus, pageidavimus, palaikė puikią nuotaiką. Visa kelionė vyko sklandžiai, vadovas labai tolerantiškas, kantrus, rūpinosi mūsų saugumu. Rekomenduoju tiems, kurie nori pažinti kitas kultūras, žmones, gyvenimo būdą.
Rolandas
2019-02-26
10
Varanasio miestas, maudžiausi Gangos upėje. Skurdas, vaikštančios karvės, šunys ir skurdas. Su Tuk Tuku važiavimas, rikša. Kelionės vadovo Artūro darbą vertinu puikiai. Rekomenduoju visiems.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Indiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3 – 4* žvaigždučių­ viešbučiuose, tradicinės architektūros havelyje, svečių namuose turo metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Delyje, 2 nakvynės Varanasyje, 1 nakvynė traukinyje, 1 nakvynė Agroje, 2 nakvynės Džaipure, 1 nakvynė Bykanere, 1 nakvynė havelyje Džaisalmeryje, 1 nakvynė patogioje palapinėje Taro dykumoje, 1 nakvynė traukinyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 1 vakarienė);
 • Tradicinė Dyvalio šventės vakarienė (2024.10.26 išvykimui);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Traukinio bilietas Varanasis – Agra;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina 650 – 750 EUR);
 • Lėktuvo bilietai Delis – Varanasis (nuo 110 EUR) ir Džodpuras – Delis (nuo 110 EUR);
 • Indijos viza (95 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą (~125 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, programoje pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka apie 25 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 480 EUR;
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams (~4-5 EUR/asm. dienai);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas – Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Indijoje, Delio oro uoste.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Visos kelionės metu autobusu ir traukiniu nuvažiuojama ~2500 km.

Kelionės užsakymas

Nuo
1728

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2478
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu! Naujiena!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.