Antalija. Poilsinės kelionės į Antaliją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Turkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Antalija. Poilsinės kelionės į Antaliją

Spausdinti

Programa

 • Antalija

  - turkiškoji Rivjera, populiariausias Turkijos kurortinis regionas Viduržemio jūros pakrantėje. Antalija apima visą Antalijos įlankos pakrantės ruožą (657 km), su daugybe pliažų, uostų, senųjų miestų, ir yra dalijama į 15 rajonų. Daugiau»

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn.
  Kurortai Antalijoje: Kemeras,  Antalija,  Alanija,  Sidė,  Belekas.

  Kemeras –iki Antalijos oro uosto 120 km. Trukmė 2 val. kurortas, kurio paplūdimiai apsupti pušų, alyvmedžių ir palmių plantacijų. Šiuolaikiniai viešbučiai ant jūros kranto suteikia puikią galimybę sveikam ir nerūpestingam poilsiui. Vandens sporto mėgėjus sudomins įvairios vandens sporto rūšys. Kemero kurortas – tikra buriuotojų svajonė. Daugiau»

  Antalija - Antalija – pats populiariausias Turkijos kurortas, įsikūręs Viduržemio jūros vakarinėje dalyje. Iki Antalijos oro uosto 15 km. Trukmė 10 min. Jos pakrantė – viena iš ekologiškai švariausių vietų pasaulyje. ~200 km ilgio Antalijos pakrantės nusėta nuostabiais paplūdymiais, bananų plantacijomis ir citrusinių vaisių sodais. Čia yra nuostabių krioklių, uolų, slėnių ir miškų. Kurorto istorinė praeitis byloja apie daugybę seniai išnykusių civilizacijų ir neatskleistų jų paslapčių. Daugiau»

  Alanija –  iki Antalijos oro uosto 140 km. Trukmė 2 val. ir 30 min. Jaukus kurortas prie Viduržemio jūros. Kurortas įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, apsuptas citrusinių vaisių sodų ir bananmedžių plantacijų. Poilsiautojus čia vilioja švelnus subtropinis klimatas. Vaizdingas uostas, balto smėlio paplūdimys, žydras vanduo ir Toro kalnai, besileidžiantys tiesiai į jūrą, sudaro harmoningą, akiai malonų ansamblį. Daugiau»

  Sidė –  iki Antalijos oro uosto 60 km. Trukmė 1 val. Nedidelis kurortinis miestelis, įsikūręs šalies pietuose, prie Viduržemio jūros, netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių – Sidos. Lygumų pakrantėje plyti vienos iš seniausių ir įspūdingiausių Turkijos gyvenviečių griuvėsiai, o kaimynystėje stūkso šiuolaikiniai turistiniai kompleksai ir driekiasi nuostabūs smėlio paplūdimiai. Šiandien tai vienas iš gyvybingiausių Pietų Turkijos kurortų. Daugiau»

  Belekas – iki Antalijos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Turkijos pakrantėje pačių prabangiausių ir moderniausių viešbučių centras, ideali vieta mėgstantiems sportą ir aktyvų poilsį. Tai Turkijos kurortas, kuris žavi puikia atmosfera, įdomia architektūra, senovės alsavimu, rytietiško turgaus dvasia ir archeologijos oazėmis. Daugiau»

  KURORTAI ANTALIJOJE

   

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo balandžio iki lapkričio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
319 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką