Šiaurės Makedonija

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Kelionė, kurios metu atrandate vieną mažiausių ir turistų beveik nepažintą Europos valstybę
 • Grožitės ir ypatinga gamta, ir senaisiais istoriniais paminklais: Ohrido ežeras ir mietelis, Matka kanjonas, Stobi archeologinė vietovė, Šv. Naumo vienuolynas
 • Degustuojate išskirtinius Makedonijos vynus
 • Pažintis su sostine Skopje, savyje talpinančia ir Londoną, ir Paryžių, ir daugybę skulptūrų, kurių įspūdingiausia skirta Aleksandrui Makedoniečiui
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Slovakija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2
diena
Esztergomas ir Novi Sadas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Slovakiją. Apie 11 val. atvykstate į Esztergomą. Tai senoji vengrų sostinė, pastatyta jiems atsikėlus iš Vidurinės Azijos stepių. Apžiūrite ant Dunojaus upės kranto įsikūrusį senamiestį. Didžiausią Vengrijoje *katedrą, taip pat pilį ir rūmus. Aplankote Vizivaros kvartalą, kuriame rezidavo net pats Suleimanas Puikusis. Rajonas šiandien didžiuojasi puikia barokine architektūra ir siauromis gatvelėmis. Pietūs laisvu laiku mieste. Kelionė Serbijos link. Apie 19 val. atvykstate į Novi Sadą. Vakarinis pasivaikščiojimas po studentiškiausią Serbijos miestą. Apžiūrite istorinį miesto centrą, Petrovaradino tvirtovę, centrinę Laisvės aikštę bei miesto meriją, katalikų ir ortodoksų Katedras, tiltus per Dunojų. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

3
diena
Skopje
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Serbiją. Pakeliui sustojate papietauti. Apie 17 val. atvykstate į Makedonijos sostinę Skopjė. Esant galimybei, pasikeliate ant *Vodno kalno, nuo kurio atsiveria Skopjės miesto panorama. Ekskursija po miestą: senamiestis su žaviais turkų osmanų architektūros reliktais; išskirtinė *Mustafa Pašos mečetė; Akmeninis tiltas; Švenčiausios Mergelės Marijos ir Prisikėlimo bažnyčios; Makedonijos vartai – naujoviška triumfo arka ir įspūdinga Aleksandro Makedoniečio skulptūra. Pamatote vietą, kurioje stovėjo Motinos Teresės namai, kuriuose ji praleido savo vaikystę. Užsukate į rytietiška dvasia dvelkiantį Skopjė turgų. Nakvynė viešbutyje Skopjė apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

4
diena
Stobi archeologinė vietovė, Pupova Kula vyninė
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Pietų Makedonijos kryptimi. Apie 10 val. atvykstate į Stobi *archeologinę vietovę. Dažnai pamirštama, jog Makedonija pateko į antikinės kultūros arealą, todėl gali didžiuotis romėnų ir graikų palikimu. Stobi – tai seno romėnų miesto Paeonia griuvėsiai, kuriuose išlikęs visas gyvenvietės planas. Apie 13 val. atvykstate į Popova Kula *vyninę. Tai geriausiame Makedonijos vyndarystės regione esanti moderni darykla, kurioje degustacijos metu atversite dar neatrastą balkaniškų vynų pasaulį. Pietūs degustacijos metu. Vykstate į Ohridą, vieną labiausiai turistų lankomų Makedonijos miestų. Ekskursija po senamiestį, išsiskiriantį bažnyčių gausa. Nedideliame plote susitelkusios net vienuolika bažnytėlių. Apžiūrite Samuelio *tvirtovę, grožitės Ohrido ežero vaizdais. Nakvynės viešbutyjį Ohrido apylinkėse pasiekiate ~19 val.

Šiandien nuvažiuojate ~360 km

5
diena
Ohridas, Šv. Naumo vienuolynas ir Ohrido ež.
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Šv. Naumo *vienuolyną, įsikūrusį itin vaizdingoje ežero pakrantėje. Tai vienas ryškiausių religinės architektūros pavyzdžių Makedonijoje, kurį dar X a. pr. pastatydino bulgarų užkariautojai. Vykstate prie Ohrido ežero, kur turėsite laisvo laiko išsimaudyti, pasivaikščioti ir kitaip pasidžiaugti nuostabia gamta. Pietūs laisvu laiku prie Ohrido ežero. Nakvynė Ohrido apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~60 km

6
diena
Matka kanjonas
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate iš viešbučio. Grožėdamiesi puikia kalnų panorama, vykstate Šiaurės Makedonijos kryptimi. Apie vidurdienį atvykstate į Matką kanjoną, kuris yra neabejotinai ryškiausias Makedonijos gamtos stebuklas. Tai penkių tūkstančių hektarų ploto gamtos rezervatas, kuriame kalnai sminga tiesiog į Mantkos ežero bangeles. Esant galimybei, siūlome *paplaukioti po ežerą. Kelionė per Serbiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Paračine.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

7
diena
Szekersfehervaras
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Szekersfehervarą. Tai senoji vengrų karalių karūnavimo ir laidojimo vieta. Ekskursija po miestą: senamiestis pasidabinęs nuostabia Katedra; vyskupų rūmai, Motiejaus Korvino memorialas, gotikinė Šv. Onos koplyčia, seniausias šalyje teatras. Vykstate į Brno. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~890 km

8
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Apie Makedoniją

Bendra informacija apie Makedonija, Makedonijos miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Makedonijos klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Makedonijoje.Valstybė Balkanų pusiasalyje, pietryčių Europoje. Ribojasi su Graikija pietuose, Bulgarija rytuose, Albanija vakaruose bei Kosovu ir Serbija šiaurėje. Dėl tebesančių nesutarimų su Graikija dėl valstybės pavadinimo (viena iš Graikijos provincijų taip pat vadinama Makedonija) kai kurios valstybės bei tarptautinės

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Makedonijos specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Berlynas
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Trys sostinės: Praha - Viena - Budapeštas
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Laplandija
Suomija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.