Kelionės į Sent Lusiją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Sent Lusiją

Sent Lusija – Karibų jūroje, Mažųjų Antilų salyno pietuose, plytinti sala, kurią supa gausūs koralų rifai. Kelionės į Sent Lusiją metu galėsite pasigrožėti žalumos nusėtais kalnais ir ugnikalniais, krateriniais ežerais ir karštosiomis versmėmis. Poilsis Sent Lusijoje – tai daugybė saulėtų akimirkų tropinės augmenijos slėniuose, smėlinguose paplūdimiuose, bei jaukiose pakrantės gyvenvietėse. Kelionės į Sent Lusiją metu verta išbandyti paviršinį ir giluminį nardymą, plaukimą katamaranais, leistis į žygius apžvalginiais salos takais, bei paismėgauti jūros gėrybėmis ir šviežiais vaisiais.

Atostogos Sent Lusijoje rekomenduojamos gruodžio–balandžio mėnesių laikotarpiu – tai mažiausiai lietingas metų periodas.

Kelionės į Sent Lusiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Didysis Pitonas – 800 m aukščio vulkaninės kilmės kalnas iškilęs vakarinėje salos pakrantėjė. Nuo šio kalno viršaus atsiveria nuostabūs Karibų jūros ir Sent Lusijos salos vaizdai.
  • Sieros šaltiniai – karštosios vandens ir purvo versmės, telkšančios vulkano krateryje. Sakoma, jog šiuose šaltiniuose tiek daug naudingų mineralų, jog išsimaudžius purvo versmėse galima atjaunėti net 12 metų. Tai vieta, kurioje lankėsi daugelis garsenybių: Opra, R. Bransonas ir kiti.
  • Marigo įlanka – Karibų jūros įlanka, kurią iš trijų pusių supa žaliuojančios viršukalnės. Tai svarbi istorinė vieta, kurioje vyko daugybė mūšių tarp prancūzų ir birtų laivynų. Šiandien tai daugelį kino kūrėjų sutraukiantis gamtos kampelis, kurio vaizdus greičiausiai matėte ne viename Holivudo filme, pavyzdžiui, „Daktaras Dolitlis“.

Poilsinės kelionės į Sent Lusiją metu kviečiame leistis į žygį po Didžiojo Pitono kalno šlaitus, išsimaudyti gydančiose Sieros šaltinių purvo versmėse, apsilankyti vaizdingoje Marigo įlankoje, bei kitose nepamirštamose salos vietose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Sent Lusiją pasiūlymus.

UP