Vietnamo mozaika su poilsiu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Vietnamo mozaika su poilsiu

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
  • Vaikščiosite užburiančiomis Hanojaus senamiesčio gatvelėmis
  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo upe
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Kelionės pabaigoje atostogausite Nha Thrang kurorte garsėjančiais siaurais balto smėlio paplūdimiais

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  HANOJUS

  Atvyksite į Hanojų, kur Jūsų lauks pažintis su šiuo įdomiu miestu. Miesto istoriją geriausiai papasakoja užburiantis Hanojaus senamiestis, kurį kadaise dalino net 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms gildijoms. 

  Miesto širdyje įsikūręs Hoan Kiem ežeras,  kuriame, pasak legendų gy­ve­na jau 200-uo­sius gy­ve­ni­mo me­tus skai­čiuo­jan­tis mil­ži­niš­kas vėž­lys. Aplink šį ežerą nuolat būriuojasi vietiniai ir turistai: čia praleidžia tingias popietės, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi ežero vaizdais. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė. Lankysite One Pillar Pagoda (Mot Cot)kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų.

  Stabtelsite prie Literatūros šventyklos – aštuonis šimtmečius veikusio garsaus Vietnamo universiteto. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių spektaklis ant vandens. Spektaklyje vaidina medinės lėlės, drakonai ir kiti personažai valdomi už širmos pasislėpusių aktorių. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs)

  Ryte trauksite Halongo įlankos link. Sma­rag­di­nia­me van­de­ny­je stūk­so apie 3 000 įvairaus dydžio ir formų salelių ir uolų, kurios gali priminti įvai­rias gy­vū­nų ar mi­ti­nių bū­ty­bių fi­gū­ras. Pietūs laive.  Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai, taip pat aplankysite stalaktitų ir stalagmitų urvus. Norintieji atsigaivinti, galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje.  Vakare - grįžimas į krantą. Nakvynė Halonge.

 • 4 diena

  HALONGAS – HUE (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į miestą Hue. Atvykę į vietą apsistosite viešbutyje. Likusią dieną praleisite lanant Nguen dinastijos laikų imperatoriškąją tvirtovę (UNESCO). Už papildomą mokestį galėsite papietauti kaip tikri imperatoriai. Taip pat išvysite imperatoriaus Min Mango mauzoliejų ir kitus svarbiausius Hue objektus. Naktis viešbutyje.

 • 5 diena

  HUE – HOI AN (pusryčiai)

  Šia dieną laukia pilna pažintis su Hue miestu. Šiame mieste tvyro ramybė, kuriai draugiją palaiko harmoningai pro miestą tekanti Kvapnioji upė. Čia išvysite seniausią mieste Thien Mu šventyklą, savo dydžiu nustebins karaliaus Minh Mang kapavietė, kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Vėliau aplankysite karalių Tu Duc ir Khai Dinh kapavietes, kurios išsiskiria savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Vėliau lauks pervežimas į Hoi An. Pakeliui pasigrožėsite kalnų ir perėjų vaizdais ir garsiausiais paplūdimiais. Hoi An miestas užburia savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais.

  Tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Čia aplankysite čerpėmis dengtą Japoniškajį tiltą, senuosius Prekybos rūmus, pasigrožėsite Kinų šventykla (UNESCO)

  Patariame butinai apsilankyti šurmulingame turgelyje, kuris laikomas vienas geriausių visame Vietname. Čia galėsite įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  HOI AN - DANANG - NHA TRANG (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks pervežimas į Danang oro uostą skrydžiui į Nha Trang. Atvykimas į Nha Trang kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 7-10 diena

  POILSIS NHA THRANG (pusryčiai)

  Pasirinktas poilsis kurorte - tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jie išsiskiria balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais, įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Miesteliuose daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.

 • 11 diena

  NHA TRANG - HO ŠI MINAS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks skrydis į Hošiminą. Šia dieną lauks neilga ekskursija po Ho Ši  Mino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „at­si­pū­tę“. Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Nepraleiskite Binh Tay turgaus, kuris jau yra tapęs pagrindine prekyviete ir traukia klientus prekių gausa bei patraukliomis kainomis. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  HO ŠI MINAS – MEKONGO DELTA –HO ŠI MINAS (pusryčiai, pietūs)

  Ryte vyksite My Tho miestelį. Aplankysite Vinh Trang pagodą, kurioje šiandien gyvena vienuoliai. Ši pagoda labiausiai vertinama dėl nuostabaus eklektiško dekoro: klasikinės kolonos, graikų stiliaus urnos ir vazos vaisiams. My Tho miestelis gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia - atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsite paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu (*už papildomą mokestį). Vėliau turėsite galimybę aplankyti gyvačių veislyną. Vakare grįžimas į Ho Ši Miną. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 13 diena

  HO ŠI MINAS (pusryčiai)

  Išsiregiastravimas iš viešbučio. Skrydis Ho Ši Minas – Vilnius arba Ryga.

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 rugsėjis
Šeš, Rugs 21Ketv, Spal 3 10+
Šeš, Rugs 28Ketv, Spal 10 10+
2019 spalis
Šeš, Spal 5Ketv, Spal 17 10+
Šeš, Spal 12Ketv, Spal 24 10+
Šeš, Spal 19Ketv, Spal 31 10+
Šeš, Spal 26Ketv, Lapkr 7 10+
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Ketv, Lapkr 14 10+
Šeš, Lapkr 9Ketv, Lapkr 21 10+
Šeš, Lapkr 16Ketv, Lapkr 28 10+
Šeš, Lapkr 23Ketv, Gruo 5 10+
Šeš, Lapkr 30Ketv, Gruo 12 10+
2019 gruodis
Šeš, Gruo 7Ketv, Gruo 19 10+
Šeš, Gruo 14Ketv, Gruo 26 10+
Šeš, Gruo 21Ketv, Saus 2 10+
Šeš, Gruo 28Ketv, Saus 9 10+
2020 sausis
Šeš, Saus 4Ketv, Saus 16 10+
Šeš, Saus 11Ketv, Saus 23 10+
Šeš, Saus 18Ketv, Saus 30 10+
Šeš, Saus 25Ketv, Vas 6 10+
2020 vasaris
Šeš, Vas 1Ketv, Vas 13 10+
Šeš, Vas 8Ketv, Vas 20 10+
Šeš, Vas 15Ketv, Vas 27 10+
Šeš, Vas 22Ketv, Kov 5 10+
Šeš, Vas 29Ketv, Kov 12 10+
2020 kovas
Šeš, Kov 7Ketv, Kov 19 10+
Šeš, Kov 14Ketv, Kov 26 10+
Šeš, Kov 21Ketv, Bal 2 10+
Šeš, Kov 28Ketv, Bal 9 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1267 EUR
 

+ skrydis apie 650 EUR
su skrydžiu nuo 1917 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINA ilsintis Nha Thrang kurorte

  Kaina asmeniui kai vyksta 2 asmenys Kaina asmeniui kai vyksta 4 asmenys Kaina asmeniui kai vyksta 6 asmenys
Asia Paradise
(Superior)
1550 EUR + skrydis 1440 EUR + skrydis 1267 EUR + skrydis

Michelia
(Superior)

1620 EUR + skrydis 1510EUR + skrydis 1340 EUR + skrydis
Vin Pearl (Deluxe hill view) 2015 EUR + skrydis 1900 EUR + skrydis 1730 EUR + skrydis

 

 

Viešbučiai

Asia Paradise 5* »

Vieta: Nha Thrang kurortinėje zonoje, 5 minutės kelio iki Nha Trang miesto, 40 minučių kelio iki Kamran (Camranh) oro uosto, 100 m iki jūros.

Viešbutis: viešbutis įsikūręs labai arti paplūdimio, arti pramogų, restoranų, barų ir naktinių klubų. Viešbutyje yra 100 kambarių, jų rūšys: dviviečiai kambariai (30 kv.m su vaizdu į miestą arba jūrą), apartamentai (44 kv.m su vaizdu į miestą arba jūrą) ir prabangesni apartamentai (50 kv.m su vaizdu į jūrą). Viešbučio kategorija šalyje – 5*.

Vin Pearl 5* »

Vieta: Nha Thrang kurortinėje zonoje, 34 km iki Nha Trang oro uosto, tarp viešbučio ir miesto visą parą veikia greitaeigis kateris, ant jūros kranto

Viešbutis: pastatytas 2003 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007. Viešbutyje yra 485 prabangūs ir modernaus interjero kambariai. Kambarių rūšys: 440 dviviečių kambarių (su vaizdu į kalnus arba jūrą, 27 kv.m), 29 apartamentai (su vaizdu į jūrą arba kalnus, 74 kv.m), 2 šeimyniniai kambariai (74 kv.m), 12 vilų (87 kv.m) ir 2 prezidentiniai apartamentai (216 kv.m). Viešbučio kategorija šalyje – 5*.

Michelia  5* »

Vieta:  iki paplūdimio 100 m. Iki miesto centro 1 km.

Viešbutis: jaukus 5 žv viešbutis. Netoliese yra kavinės, barai ir lankytinos vietos. Kambariuose ir vonios kambariuose rasite visus reikiamus patogumus. Aptarnaujantis personalas visada pasiruošęs padėti.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Vietiniai skrydžiai: Hanoi – Hue; Da Nang – Nha Trang (Saigonas); Nha Trang - Ho Chi Min;
  • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
  • Ekskursijos su rusakalbiu gidu (pagal pageidavimą - anglakalbiu);
  • 6 nakvynės 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 5 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje. Visi viešbučiai kruopščiai atrinkti;
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Hanoi - Ho Chi Min – Vilnius/Ryga (su persėdimu);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Phan Thiet/Nha Thrang kurorte arba Phu Quoc saloje;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d.
UP
Išskleisti kelionių paiešką