Vietnamo mozaika su poilsiu

Kelionės akcentai

 • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
 • Vaikščiosite užburiančiomis Hanojaus senamiesčio gatvelėmis
 • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo upe
 • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Kelionės pabaigoje atostogausite Nha Thrang kurorte garsėjančiais siaurais balto smėlio paplūdimiais
Nuo1267
2021 01 23 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 650
su skrydžiu: 1917

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – HANOJUS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.
2
diena
HANOJUS
Atvyksite į Hanojų, kur Jūsų lauks pažintis su šiuo įdomiu miestu. Miesto istoriją geriausiai papasakoja užburiantis Hanojaus senamiestis, kurį kadaise dalino net 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms gildijoms. 

Miesto širdyje įsikūręs Hoan Kiem ežeras,  kuriame, pasak legendų gy­ve­na jau 200-uo­sius gy­ve­ni­mo me­tus skai­čiuo­jan­tis mil­ži­niš­kas vėž­lys. Aplink šį ežerą nuolat būriuojasi vietiniai ir turistai: čia praleidžia tingias popietės, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi ežero vaizdais. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė. Lankysite One Pillar Pagoda (Mot Cot)kuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų.

Stabtelsite prie Literatūros šventyklos – aštuonis šimtmečius veikusio garsaus Vietnamo universiteto. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių spektaklis ant vandens. Spektaklyje vaidina medinės lėlės, drakonai ir kiti personažai valdomi už širmos pasislėpusių aktorių. Nakvynė viešbutyje.

diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs)
Ryte trauksite Halongo įlankos link. Sma­rag­di­nia­me van­de­ny­je stūk­so apie 3 000 įvairaus dydžio ir formų salelių ir uolų, kurios gali priminti įvai­rias gy­vū­nų ar mi­ti­nių bū­ty­bių fi­gū­ras. Pietūs laive.  Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos. Paskui lipsite į olą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai, taip pat aplankysite stalaktitų ir stalagmitų urvus. Norintieji atsigaivinti, galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje.  Vakare - grįžimas į krantą. Nakvynė Halonge.
diena
HALONGAS – HUE (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į miestą Hue. Atvykę į vietą apsistosite viešbutyje. Likusią dieną praleisite lanant Nguen dinastijos laikų imperatoriškąją tvirtovę (UNESCO). Už papildomą mokestį galėsite papietauti kaip tikri imperatoriai. Taip pat išvysite imperatoriaus Min Mango mauzoliejų ir kitus svarbiausius Hue objektus. Naktis viešbutyje.
diena
HUE – HOI AN (pusryčiai)
Šia dieną laukia pilna pažintis su Hue miestu. Šiame mieste tvyro ramybė, kuriai draugiją palaiko harmoningai pro miestą tekanti Kvapnioji upė. Čia išvysite seniausią mieste Thien Mu šventyklą, savo dydžiu nustebins karaliaus Minh Mang kapavietė, kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Vėliau aplankysite karalių Tu Duc ir Khai Dinh kapavietes, kurios išsiskiria savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Vėliau lauks pervežimas į Hoi An. Pakeliui pasigrožėsite kalnų ir perėjų vaizdais ir garsiausiais paplūdimiais. Hoi An miestas užburia savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais.

Tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Čia aplankysite čerpėmis dengtą Japoniškajį tiltą, senuosius Prekybos rūmus, pasigrožėsite Kinų šventykla (UNESCO)

Patariame butinai apsilankyti šurmulingame turgelyje, kuris laikomas vienas geriausių visame Vietname. Čia galėsite įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Nakvynė viešbutyje.

diena
HOI AN - DANANG - NHA TRANG (pusryčiai)
Po pusryčių lauks pervežimas į Danang oro uostą skrydžiui į Nha Trang. Atvykimas į Nha Trang kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
7 – 10
dienos
POILSIS NHA THRANG (pusryčiai)
Pasirinktas poilsis kurorte - tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jie išsiskiria balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais, įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Miesteliuose daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.
11 
dienos
NHA TRANG - HO ŠI MINAS (pusryčiai)
Po pusryčių lauks skrydis į Hošiminą. Šia dieną lauks neilga ekskursija po Ho Ši  Mino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „at­si­pū­tę“. Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Nepraleiskite Binh Tay turgaus, kuris jau yra tapęs pagrindine prekyviete ir traukia klientus prekių gausa bei patraukliomis kainomis. Nakvynė viešbutyje.
12
diena
HO ŠI MINAS – MEKONGO DELTA –HO ŠI MINAS (pusryčiai, pietūs)
Ryte vyksite My Tho miestelį. Aplankysite Vinh Trang pagodą, kurioje šiandien gyvena vienuoliai. Ši pagoda labiausiai vertinama dėl nuostabaus eklektiško dekoro: klasikinės kolonos, graikų stiliaus urnos ir vazos vaisiams. My Tho miestelis gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia - atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsite paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu (*už papildomą mokestį). Vėliau turėsite galimybę aplankyti gyvačių veislyną. Vakare grįžimas į Ho Ši Miną. Nakvynė viešbutyje.
13
diena
HO ŠI MINAS (pusryčiai)
Išsiregiastravimas iš viešbučio. Skrydis Ho Ši Minas – Vilnius arba Ryga.
Nuo1267
2021 01 23 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 650
su skrydžiu: 1917

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje vykusio karo šalyje įsigalėjo komunizmas. Vietnamas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vietnamo mozaika su poilsiu

Irena
2017 12 04
10.0
Kelionė labai patiko. Su kelionių organizatoriumi "Aza Tours" (Kelionių akademija) keliaujame jau antri metai. Jau pernai įsitikinome, kad ši agentūra patikima. Pasirūpins viskuo ir padės visais atvejais. Taip pat Vietname viskas buvo sklandžiai suorganizuota. "Vietnamtravel" viskuo puikiai pasirūpino. Kelionės maršrutas geras. Labai patiko tai, kad buvo suderinta istorinių objektų lankymas su pramoginėmis ekskursijomis. Įdomu buvo susipažinti su šalimi, jos istorija. Bet taip pat neišdildomą įspūdį paliko plaukiojimas po Halongo įlanką, Nuostabūs vaizdai. Ir ypač patiko Vietnamo virtuvė. Labai jau viskas skanu :) Vietiniai gidai buvo puikūs. Reikėjo truputį pradžioje priprasti prie jų kalbos akcento :) Šiaip gidai labai nuoširdūs, stengėsi parodyti kuo daugiau, atsakė į visus mums rūpimus klausimus. Išsiskiriant, išlydėdavo ir atsisveikindavo kaip su artimais žmonėmis. Na, vienintelėje vietoje, kai poilsio metu pervežė iš vieno viešbučio į kitą, gidė palydėjo iki viešbučio ir net neužėjusi į viešbutį, nuvažiavo. Viešbutyje, kadangi neturėjome jokių vaučerių, nežinojo, ką su mumis daryti :) Bet Viešbučio darbuotojai susiskambino mūsų duotais numeriais su kelionių organizatoriumi ir viskas labai greitai išsisprendė. Bet šis smulkus nesusipratimas puikios nuotaikos ir pasitenkinimo kelione nesugadino :) Viskas buvo puiku. Viešbučiai visi geri. Kelionės metu kažko ypatingo ir nereikia. Grįžti po ekskursijų pavargęs, svarbiausia švara, patogios lovos, gerai išsimiegoti. Poilsiaujant, aišku, norisi daugiau komforto. Viešbutis Yasaka geras, arti paplūdimys, tik pereiti per vieną gatvę. Truputį sudėtingas perėjimas :) reikia priprasti prie nesiliaujančio mašinų ir motorolerių srauto. Antrasis, Jūsų pasiūlytas, viešbutis tai superinis. Teritorija didelė, personalas paslaugus, paplūdimys viešbučio teritorijoje. Vienos mūsų draugės gimtadienis lapkričio 20 d. Kaip tik 19-20 dienas buvome naujajame Duyen Ha Resort Cam Rann viešbutyje. Tai viešbutis padarė staigmeną, pasveikino, atnešė į kambarį tortą ant kurio buvo šokoladu išlietas užrašas lietuviškai - "Su gimimo diena" :) Draugė net apsiverkė iš netikėtumo ir tokio dėmesio :) Dėl patarimų, tai nežinau. Manau, reikia pasiimti puikią nuotaiką, visus rūpesčius palikti namuose ir vykti į kelionę. Ačiū už suorganizuotą kelionę. Ir manome, kad kitais metais vėl bendrausime :)
Vanda
2013 09 17
9.6
Sveiki, Ačiū už puikiai organizuotą kelionę. Organizacija buvo puiki. Gidai pasitikdavo, išlydėdavo, vos ne į lėktuvą įsodindami, išskyrus paskutiniame vietiniame skrydyje ( mūsų gidas Kolia buvo užsiėmęs, tai atvaziavo Aleksandras, kuris mus nuvežė iš Poilsio į Saigono aerouostą, o prie aerouosto durų lyg niekur nieko paliko, net nepaklausęs ar mes turim bilietus... turbūt jam per sudėtinga pasirodė susitvarkyti tokioje žmonių masėje).. Nieko, susitvarkėm patys :), gyveni ir mokais. Šiaip kelionė - puiki, organizacija puiki. Lankomi objektai parinkti pukiai, gal tik truktų kontrastui kažko šiuolaikinio, kad pamatyti, kaip šiuo metu vystosi ir auga Vietnamas. Patiko viskas, bet didžiausią įspūdį paliko Halongo įlanka - mat mums labai pasisekė - oras ir matomumas buvo labai geras. Manyčiau, kad i programą reiktų įtraukti nors vieno parko aplankymą, kad pilnai būtų galima susipažinti su Vietnamo augmenija ir gyvūnija. Viešbučiai, kad ir 3*, bet vertinti galima gerai. Švaru, tvarkinga, gal tik pusryčiai - skurdoki :) ( Mums Lietuviams svarbu skaniai pavalgyti :)). Poilsio viešbutis Bamboo Village - (tiesa gidas neturėjo vaučerių ir labai nustebo, kad mes jų neturim, todėl ar kambarius gavom tokius už kuriuos mokėjom tikrai nepasakysiu ir tai ne taip jau svarbu) kambariai - tvarkingi, kuklūs, bet aplinka nuostabi, personalas dirba puikiai. Viešbutis Bamboo Village ir Teracota yra vienas šalia kito -200 m. skirtumu. kam norisi šiuolaikiškesnių kambarių -reiktų siūlyti Teraccota, kam aplinkos - Bamboo village. Šią kelionę pasiūlyčiau aktyviems keliautojams, kuriuos žavi ne prabanga, o egzotika, kitų tautų istorija, gyvenimo būdas ir aplinka.. Labai norėtusi pasidžiaugti gidu - kuris mus lydėjo Hanojuje - jo vardas Tai. tai tikrai nuostabus žmogus ir puikus gidas. Dėkoju už nuostabia kelionę. Kadangi mūsų kolektyvas gali sau leisti atostogas tik žiemą, tai kitą žiemą, kai apsispresim ko norim, tikrai kreipsimės į Jus. Pagarbiai, Vanda
Diana
2013 09 17
10.0
Sveiki, dar vis ilsimes Nha Thrange. Galima sakyti, kad tai viena geriausiu kelioniu. Viesbutis puikus, maistas geras, tik oras pasitaike nekoks. Si karta labai gerai viskas suorganizuota. Galima tik padekoti "Kelioniu akademijai". Tai tiek. Tiesiog norejom trumpai pasidalinti ispudziais.Gero vakaro!:)))))

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

KELIONĖS KAINA ilsintis Nha Thrang kurorte

  Kaina asmeniui kai vyksta 2 asmenys Kaina asmeniui kai vyksta 4 asmenys Kaina asmeniui kai vyksta 6 asmenys
Asia Paradise
(Superior)
1550 EUR + skrydis 1440 EUR + skrydis 1267 EUR + skrydis

Michelia
(Superior)

1620 EUR + skrydis 1510EUR + skrydis 1340 EUR + skrydis
Vin Pearl (Deluxe hill view) 2015 EUR + skrydis 1900 EUR + skrydis 1730 EUR + skrydis

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Vietiniai skrydžiai: Hanoi – Hue; Da Nang – Nha Trang (Saigonas); Nha Trang - Ho Chi Min;
 • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu (pagal pageidavimą - anglakalbiu);
 • 6 nakvynės 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 5 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje. Visi viešbučiai kruopščiai atrinkti;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Hanoi - Ho Chi Min – Vilnius/Ryga (su persėdimu);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Phan Thiet/Nha Thrang kurorte arba Phu Quoc saloje;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d.

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai

Asia Paradise 5* »

Vieta: Nha Thrang kurortinėje zonoje, 5 minutės kelio iki Nha Trang miesto, 40 minučių kelio iki Kamran (Camranh) oro uosto, 100 m iki jūros.

Viešbutis: viešbutis įsikūręs labai arti paplūdimio, arti pramogų, restoranų, barų ir naktinių klubų. Viešbutyje yra 100 kambarių, jų rūšys: dviviečiai kambariai (30 kv.m su vaizdu į miestą arba jūrą), apartamentai (44 kv.m su vaizdu į miestą arba jūrą) ir prabangesni apartamentai (50 kv.m su vaizdu į jūrą). Viešbučio kategorija šalyje – 5*.

Vin Pearl 5* »

Vieta: Nha Thrang kurortinėje zonoje, 34 km iki Nha Trang oro uosto, tarp viešbučio ir miesto visą parą veikia greitaeigis kateris, ant jūros kranto

Viešbutis: pastatytas 2003 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007. Viešbutyje yra 485 prabangūs ir modernaus interjero kambariai. Kambarių rūšys: 440 dviviečių kambarių (su vaizdu į kalnus arba jūrą, 27 kv.m), 29 apartamentai (su vaizdu į jūrą arba kalnus, 74 kv.m), 2 šeimyniniai kambariai (74 kv.m), 12 vilų (87 kv.m) ir 2 prezidentiniai apartamentai (216 kv.m). Viešbučio kategorija šalyje – 5*.

Michelia  5* »

Vieta:  iki paplūdimio 100 m. Iki miesto centro 1 km.

Viešbutis: jaukus 5 žv viešbutis. Netoliese yra kavinės, barai ir lankytinos vietos. Kambariuose ir vonios kambariuose rasite visus reikiamus patogumus. Aptarnaujantis personalas visada pasiruošęs padėti.

Kelionės užsakymas

Nuo
1267

+ skrydis apie: 650 visiems su skrydžiu: 1917
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Vietnamo specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indokinija: Vietnamas–Laosas–Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.