Vietnamas su prieskoniu

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal Jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
 • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
 • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Ilsėsitės pasvirusiomis kokosų palmėmis nusėtoje Fu Kuoko saloje
Nuo1690
2024 07 18 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 2790
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname!

1
diena
VILNIUS – HANOJUS 
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų.
2
diena
HANOJUS 
Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų ir pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3
diena
HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)
Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square) ir memorialinis kompleksas yra išsidėstęs prancūzų kolonijinės valdžios pagal Feng shui įkurtame sename parke. Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Lankysime į UNESCO įtrauktą prieš aštuonis šimtmečius pradėjusį veikti pirmąjį Vietnamo universitetą – Literatūros šventyklą (Temple of Literature). Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh). Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay) (180 km, ~4 val.). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos. Pietūs laive – juos skanaudami plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Vakarop numatoma maisto gaminimo pamoka, o dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių mėsos patiekalų ir vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Nakvynė laive.

5
diena
HALONGO ĮLANKA – HOŠIMINAS (pusryčiai, pietūs)
Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu. Vėliau išvyksime į salos prieplauką, kur greitaeigiu laivu plauksime į Haifongą (Hai Phong). Iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.
6
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Iš paties ryto iškeliausime į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsime po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysime vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus tunelius, išvysime kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje. Norintieji už papildomą mokestį galės pašaudyti iš senoviškų automatų specialiai tam skirtoje erdvėje*. Ragausime partizanų arbatos, pajusime laukinių bulvių skonį ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Grįžus mūsų lauks ekskursija Hošimine: seniausias mieste Ben Thanho turgus, Notre Dame katedra ir Dievo Motinos paminklas, Prezidento rūmai (iš išorės), senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Hošimine.
7
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)
Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą (70 km, ~2 val.), įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami susipažinsime su deltos gyvenimu: išsilaipinsime Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse. Čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Užsuksime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami laukines palmes. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį (110 km, ~3 val.). Laisvas laikas. Norintieji galės pasivaikštinėti vakarinio miesto pakrante. Nakvynė viešbutyje Kan To.

8
diena
MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)
Ankstyvą rytą, dar neprašvitus, sėsime į laivą ir plauksime link unikalaus Mekongo deltos vandens turgaus – Kai Rango (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Įdomu stebėti urmu parduodamus ananasus, arbūzus, saldžiąsias bulves ir daugelį kitų gėrybių. Sugrįžę į Kan To miestą pusryčiausime ir trumpai apžvelgsime miesto centrinę alėją su Ho Ši Mino paminklu. Po to važiuosime į Racžos (Rach Gia) miestą (110 km, ~4 val.). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir plauksime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (~2 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.
9 – 12
dienos
FU KUOKAS (pusryčiai)
Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), istoriškai svarbias vietas (Vietnamo karo amerikiečių įkurtą koncentracijos stovyklą), lyninį kelią per tris salas (unikalus, novatoriškas, ilgiausias lyninis kelias pasaulyje, leidžiantis apžvelgti jūrą ir apylinkes iš paukščio skrydžio), naktinį turgų, ūkinį dienos turgų, daugybę fantastiškų paplūdimių, pasiekiamų motoroleriu, ekskursijas nardyti ir žvejoti, turus po salos gurmaniškus kampelius. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

13
diena
FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą, iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten – į Vilnių.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1690
2024 07 18 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1100
su skrydžiu: 2790

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vietnamas su prieskoniu

Vida
2023-02-22
10
Tokius vertinimus parašyti paskatino geras kelionės organizavimas, malonus pokalbis su kelionių vadybininke Migle, puiki gidė Lina ir tik geriausi įspūdžiai po keliones. Viskas gerai, viešbučiai atrinkti visi geri.
Regina
2023-02-22
9
Buvo viskas puiku. Rinkčiausi platesnę, kur daugiau gamtos. Miestų mylėtojams super. Daryčiau mažesnė vietovių apžvalgą su mažiau važiavimu.
Asta
2018-12-21
10
Kelionė labai patriko. Noriu padėkoti gidei Ingridai, kuri labai rūpestinga, linksma, įsiklausanti į kiekvieno keliautojo pageidavimą. Su ja visos kelionės metu jautėmės saugiai, be rūpesčių. Kelionės "Vietnamas su prieskoniu" maršrutai sudėlioti taip, kad skubėti niekur nereikėjo, užteko laiko ir pažintinėms kelionėms, ir poilsiui.
Daiva
2014-05-22
10
Kelionė buvo kupina naujų įspūdžių ir iš esmės sėkminga ir gerai organizuota. Ačiū Jums. Pastabų neturiu, viešbučiai atitiko lūkesčius. Vietnams mus labai sužavėjo. Kelionę mielai rekomenduoju pavieniams keliautojams ir šeimoms.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vietnamą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Viešbutis poilsio metu: Kaina asmeniui, kai keliauja 2 asm. Kaina asmeniui, kai keliauja 4 asm.

SEA STAR RESORT 3* 

Kambario tipas: Deluxe room

1985 EUR + skrydis

1690 EUR + skrydis

MERCURY PHU QUOC RESORT & VILLAS 4*

Kambario tipas: Pool View Villa

2090 EUR + skrydis

1810 EUR + skrydis

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3*– 4* viešbučiuose ir laive (11 nakvynių: 2 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 2 naktys Hošimine, 1 naktis Kan To, 5 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 3 pietūs, 3 vakarienės;
 • Vietinio anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Vietnamo e-viza.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (1100 – 1800 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (nuo 345 EUR, pasirinkus Thien Hai Son viešbutį poilsio metu);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Priklausomai nuo sezoniškumo ir kelionės užsakymo laiko viešbučių bei aviabilietų kainos gali skirtis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fu Kuoko saloje
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Luang Prabang 3d/4n
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d

Apgyvendinimo variantai

Kelionės užsakymas

Nuo
1690

+ skrydis nuo: 1100 visiems su skrydžiu: 2790
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietinis Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.