Sveiki atvykę į Sakartvelą (Gruziją) (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai

 • Apsilankysime viename seniausių ir UNESCO saugomame Sakartvelo (Gruzijos) mieste Mcchetoje
 • Važiuosime į Kazbegį, apsuptą cerkvių ir Kaukazo kalnų
 • Stebėsime folklorinį pasirodymą, skanaudami tradicinių gruziniškų patiekalų
 • Vyksime į unikalų senovinį miestą, iškaltą uolose – Upliscichę
 • Grožėsimės įspūdinga Tbilisio senamiesčio architektūra
Nuo409
2021 08 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 220
su skrydžiu: 629
Dėmesio! Keliaujant į Gruziją (Sakartvelą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Nuo žalių slėnių ir didžiulių vynuogynų iki senų bažnyčių ir gynybinių bokštų, tebestūksančių fantastiškame kalnų peizaže – Sakartvelas (Gruzija) yra viena nuostabiausių šalių žemėje. Labai sudėtinga istorija šaliai paliko nuostabų architektūros ir meno paveldą: senovės miestus olose, viduramžiškas šventyklas, neprilygstamas Pirosmanio drobes. Ir nors kartais atrodo, kad ši šalis šiek tiek sustingusi senojoje Eurazijos kultūros kryžkelėje, svarbu skubėti pažinti neapsakomo grožio paveldą. . Turo metu susipažinsime su gruzinų kultūra, istorija, tradicijomis ir nuostabia gamta. Šalis nustebins savo šiluma ir vietinių svetingumu.

1
diena
 VILNIUS – KUTAISIS 
Skrydis Vilnius – Kutaisis. Į Kutaisį atvyksime naktį ir iš karto keliausime į viešbutį poilsiui (~50 km). Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

2
diena
KUTAISIS – TBILISIS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Tbilisį (~250 km), kur mūsų lauks ekskursija po Tbilisio miestą. Ekskursiją pradėsime nuo pagrindinės Tbilisio katedros – Šv. Trejybės bažnyčios. Aplankysime Metekhi plynaukštėjė esančią Narikala tvirtovę, kur atsiveria gražūs senamiesčio vaizdai. Apsilankysime sieros pirčių rajone Abanotubanyje ir žymioje kavinių gatvėje Shardeni. Aplankysime sinagogą, Sionio katedrą ir baziliką. Vėliau pasivaikščiosime po Vilniaus skverą ir keltuvais pakilsime į Šventąjį kalną. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje. 

3
diena
 TBILISIS – MCCHETA – ANANURIS – KAZBEGIS – GUDAURIS (pusryčiai)
Po pusryčių lankysimės Mcchetoje (Mtskheta) – senovinėje Sakartvelo sostinėje, kuri taip pat yra svarbus religijos centras, esantis prie Mtkvari ir Aragva (Aragvi) upių. Mccheta išsiskiria savo archeologiniais bei religiniais monumentais. Vėliau vyksime į Stepantsmindą, geriau žinomą Kazbegio vardu. Pakeliui aplankysime Ananūrio (Ananuri) bažnyčių kompleksą, kuris kadaise priklausė Aragvi kunigaikščiui. Čia atsiveria puikūs vaizdai į Jinvali rezervuarą. Tęsime kelionę į Kazbegį – mažą miestelį kalno apačioje. Čia vyrauja graži gamta, flora ir fauna. Mėgausimės žadą atimančiais gamtos vaizdais: aukštais kalnais, tarpekliais, ežerais bei upėmis. Pasivaikščiosime nuo Kazbegio per Gergeti kaimelį iki Gergeti Švč. Trejybės cerkvės, esančios kalvos viršūnėje, kurią taip pat supa nepakartojami snieguotų Kaukazo kalnų viršūnių vaizdai. Kelionės pėsčiomis trukmė pirmyn bei atgal – 3-4 valandos. Už papildomą mokestį galima iki cerkvės užvažiuoti džipu*. Šiandien nuvažiuosime ~190 km. Nakvynė viešbutyje Gudauryje.
4
diena
GUDAURIS – GORIS – UPLISCICHĖ – GELATIS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių mūsų lauks kelionė Šilko keliu link Gorio – Sovietų Sąjungos lyderio Stalino gimtinės. Aplankysime Stalino muziejų, kur apžiūrėsime jo asmeninių daiktų kolekciją, paveikslus, manuskriptus. Toliau keliausime į Upliscichę (Uplistsikhe), unikalų miestą, iškaltą uolose. Manoma, kad šiame mieste gyventojai apsigyveno dar pirmajame tūkstantmetyje prieš Kristų. Keliaudami link Kutaisio, užsuksime į Gelačio vienuolyno kompleksą, įkurtą 12 a., įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Kadaise šis vienuolynas buvo švietimo centras Gruzijoje, o jo unikalios mozaikos ir piešiniai reprezentuoja klestinčią viduramžių architektūrą. Vakare mūsų laukia vakarienė tradiciniame restorane su folkloriniu pasirodymu. Po vakarienės būsime pervežti į Kutaisio oro uostą, kur naktį mūsų lauks skrydis namo. Šiandien būsime nuvažiavę ~360 km.

5
diena
KUTAISIS – VILNIUS 
Grįžimas namo.
ARBA pasirinktinai poilsis Batumyje

Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius.

6 – 7
dienos
BATUMIS (pusryčiai)
Laisvas laikas Batumyje.
8
diena
 BATUMIS – KUTAISIS – VILNIUS (pusryčiai)
Pervežimas į Kutaisio oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis namo.
Nuo409
2021 08 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 220
su skrydžiu: 629

Apie Gruziją (Sakartvelą)

Sakartvelas (Gruzija) – valstybė Kaukazo pietuose, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje. šalis ribojasi su Rusija, Turkija, Armėnija, Azerbaidžanu. Šiuo metu Sakartvele pradedama turizmo sferos plėtra: statomi nauji viešbučiai, kuriami turistų pritraukimo planai. Tuo tarpu keliautojus labiausiai traukia galimybė pabūti turistų antplūdžio „nesugadintoje“ šalyje. Sakartvelas žavi ne tik nuostabiu kraštovaizdžiu – snieguo

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Sveiki atvykę į Sakartvelą (Gruziją) (su grupe iš Lietuvos)

Jonas
2018 06 04
9.0
kelionė gera,įspūdžių daug,yra vienas kitas trūkumėlis,bet...
Jolanta
2016 08 26
9.0
Kelionė paliko didelį įspūdį, džiaugiuosi pasirinkusi Gruziją. Gruzinų gerumas, svetingumas - stulbinantis, tikrai nuostabūs žmonės. Pati Gruzija - labai graži, gamta - žadą atimanti. Vairavimas keliuose - bauginantis, dar tokio niekur nemačiau :D negalėjau atsižiūrėti besiganančių karvių keliuose :) jūsų darbą organizuojant kelionę vertinu puikiai, išskyrus grįžimą namo. Taksi kaip planuota neatvyko mūsų paimti iš viešbučio, gana ilgai laukėm pakaitinio automobilio. Kadangi laiko mums liko mažiau nei planuota, vairuotojas skubėjo kaip išprotėjęs į oro uostą, buvo baisu :) bet laimingai nuvykom :) Kaip ir daugumai, antros dienos maršrutas pasirodė nuobodokas. Ilgas kelias, o įspūdžio - mažai. Šią dieną pakeisčiau kelione į Borjomi :) didžiausią įspūdį paliko - folklorinė vakarienė bei, žinoma, Kazbegi kalnai :) kilimas į kalną džipu buvo pilnas adrenalino :) ketvirta diena - laisva. Galėjo būti mažiau laisvo laiko, pavyzdžiui, tik pusdienis, o likusį pusdienį galėjom kažką dar aplankyti arba paplanuoti mus nuvežti visus prie jūros. Gidė Marina - puiki ir talentinga. Tikrai išmano savo darbą, Vairuotojas Levinas - nekalbus, bet saugiai mus vežė.Viešbutis - Metro - paprastas, labai nesikabinėsiu, asmeniškai priekaištų neturiu, nors kiti daug skundėsi :)
Audrone
2016 08 26
9.0
įspūdžiai susigulėjo, kelionės maršrutas patiko. Būtų galima dar kelias dienas likti Batumyje, ne viską spėjom, rodos, daug ko nepamatėm, viešbutis tolokai nuo jūros. Gidė puiki, komunikabili, pateikė daug istorinės informacijos, gal ir mažiau buvo galima pateikti, labiau susieti su šiandiena. Pervežimas iš Tbilisio į Batumį neprailgo, autobusas geras (galėjome filmą pažiūrėti, muzikos paklausyti) ; keliaujant taip pat nėra priekaištų vairuotojui, transporto priemonei. Labiausiai patiko Alazani slėnis iš apžvalgos aikštelės, Kazbegio nepamatėme dėl apsiniaukimo ir lietaus, bet gamta patiko labiausiai, pati kelionė kalnuose. Batumyje viešbučio kambario langas išėjo į kito namo sieną, nebuvo erdvus, truputį slėgė. Keliauti siūlytume mokantiems rusų k. , nebūtinai vyresnio amžiaus žmonėms. Kelionės metu buvo išaiškinti organizaciniai dalykai (kada, kur, susitinkam ir pan.) Gerai, kad ekskursijos vyko iš to paties viešbučio Tbilisyje, t.y apsistojome ir gyvenome toje pačioje vietoje. Patiko, kad grupė iš Lietuvos nebuvo didelė, draugiški. Visų jūsų darbą galima vertinti 9 iš 10. Ačiū.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Gruziją (Sakartvelą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose ir svečių namuose (3 nakvynės: 1 nakvynė svečių namuose Kutaisyje, 1 nakvynė Gudauryje, 1 nakvynė Tbilisyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (3 pusryčiai ir 1 vakarienė);
 • Vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kutaisis – Vilnius (kaina nuo 220 EUR, registruotas bagažas apie 50 – 60 EUR);
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 5 EUR, BTA draudimas);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 85 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pervežimas nuo Kazbegio iki Gergeti Švč. Trejybės cerkvės – ~35 EUR/už džipą);
 • Kelionės pratęsimas Batumyje (3 naktys – 210 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Dėmesio: aviabilietų kainos keičiasi dinamiškai, todėl tam tikromis datomis aviabilietų kaina gali būti daug aukštesnė.
 • Jeigu skrendate su Wizzair oro linijomis, atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenis 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm., į orlaivio saloną.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: su grupe iš Lietuvos, prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~850 km.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionė galima 5 arba 8 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje – 210 EUR/asm.).

Kelionės užsakymas

Nuo
409

+ skrydis nuo: 220 visiems su skrydžiu: 629
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Milda
Susisiek su Gruzijos (Sakartvelo) specialiste Milda ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.