Slidinėjimas Italijoje (Alpe Cimbra) 9d.

Kelionės akcentai

 • Alpe Cimbra: Folgaria, Lavarone, Lusten – puikus ir labai patogiai pasiekiamas slidinėjimo centras Trentino regione – vos pusvalandis kelio nuo autostrados. Apsuptas miškų, Alpių kalnų terasų su nuostabiomis panoramomis.
 • 104 km trasų.  4 sudėtingos (juodos), 20 vidutinio sudėtingumo (raudonos), 39 lengvos (mėlynos) trasos. 45 km lygumų slidinėjimo trasų. Veikia dirbtinio sniego sistema, 34 pakėlėjai modernūs ir patogūs. Slidinėjimo centras tinkamas visų kategorijų slidininkams, taip pat – šeimoms su vaikais. Čia veikia 5 slidinėjimo mokyklos (slidininkams ir snieglentininkams), mini klubai, specialios trasos pradedantiesiems vaikams.
 • Naujiena!
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais, vakarienėmis ir SPA
 •  

Nuo594
699€
2021 01 16 ir daugiau datų

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas viešbutyje žaviame Folgaria miestelyje. Čia nieko netrūksta – jaukioje centrinėje gatvėje rasite ir suvenyrų parduotuvėles, ir maisto prekių parduotuves, ir restoranus, kavinukes. Miestelyje yra baseinas, kino teatras, informacinis centras, puikiai veikia ski busų sistema, važinėja turistinis traukinukas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
3 – 4
dienos
Pusryčiai. Inventoriaus nuoma. Pažintis su slidinėjimo trasomis ir slidinėjimas Folgaria slidinėjimo centre. Pageidaujantys vakare gali atsipalaiduoti viešbučio SPA. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5
diena
Pusryčiai. Slidinėjimo išvyka į Lavarone slidinėjimo centrą (~16 km). Pageidaujantys gali likti slidinėti Folgarijoje. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6
diena
Pusryčiai. Slidinėjimas Folgaria slidinėjimo centre. Pageidaujantiems: *išvyka į Trentą (~20km) – Trentino regiono sostinę, besididžiuojančią įspūdinga romanine San Virgilio katedra, gynybinių įtvirtinimų liekanomis, pilimi ir jaukaus senamiesčio gatvėse stūksančiais renesansiniais namais. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
7
diena
Pusryčiai. Slidinėjimas Folgaria slidinėjimo centre. Pirmą kartą slidinėjančių bei dar kalnuose nekrikštytų slidininkų krikštynos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
8
diena
Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.
Nuo594
699€
2021 01 16 ir daugiau datų

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu, rūbų pramone, a

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Luna Bianca 3*
2021-01-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova 594.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 594.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 577.15EUR
Vienvietis kambarys 696.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 11 m. (2+1, 2+2) 483.65EUR
Luna Bianca 3*
2021-02-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova 679.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 679.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 662.15EUR
Vienvietis kambarys 781.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 11 m. (2+1, 2+2) 568.65EUR

LUNA BIANCA  3 ***+  www.lunabliancahotel.it

Viešbutis 3***+ Folgaria miestelyje, ~3 km iki pakėlėjų. Ski buso sustojimas – tiesiog prie viešbučio durų, paslaugos nemokamos.  Viešbutyje yra baras, poilsio zona, Spa centras, vaikų žaidimų kambarys, slidžių saugykla su šildomomis batų džiovyklomis. Viešbutis naujas, modernus, patogus; malonus aptarnavimas. 

Kambariai: dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova ir keli keturviečiai; dušas, WC, wi-fi ryšys (be papildomo mokesčio), seifas, TV, plaukų džiovintuvas, mini baras (mokamas).

SPA centas: (nuo 16 metų) be papildomo mokesčio viešbučio svečiams: sauna, turkiška pirtis, atvira perlinė vonia su nuostabiu vaizdu į kalnus, kontrastinis dušas, poilsio zona, kurioje vaišinama žolelių arbata.

Maitinimas: pusryčiai (švediškas stalas su šaltais ir šiltais patiekalais); vakarienės (gausus salotų stalas, trijų patiekalų meniu, desertas; stalo vanduo ir vynas įskaičiuoti, kiti gėrimai už papildomą mokestį). Perpiet siūlomi nemokami lengvi užkandžiai viešbučio bare.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • slidinėjimo įrangos gabenimas,
 • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbutyje,
 • 6 nakvynės Italijoje viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis,
 • kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje; slidinėjimo abonementas (spec. kaina užsakant ir apmokant iš anksto agentūroje); slidinėjimo instruktoriaus paslaugos;  inventoriaus nuoma (~60 EUR/6d.); gėrimai vakarienių metu; kurorto mokestis –  12 EUR/asm, vaikai iki 14 metų nemoka; papildomos paslaugos.
 • *Išvyka į Trentą – 150 EUR / visai grupei. Galima vykti ir savarankiškai nemokamu tarpmiestiniu transportu (su Trentino guest Card – viešbučio dovanojama nuolaidų kortele).

Kelionės užsakymas

Nuo
594
699€

visiems: 594
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Italijos specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Aplink Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didysis turas po Europą
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gurmaniškas turas po Italiją
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.