Riminis. Poilsinės kelionės į Riminį

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Riminis. Poilsinės kelionės į Riminį

Spausdinti

Programa

 • Riminis – kurortas, gimtasis Federiko Felinio miestas, – ideali vieta tiems, kurie norėtų suderinti poilsį paplūdimyje su naktinėmis pramogomis ir pažintinėmis ekskursijomis po istorines Italijos vietas. Švelnus klimatas ir beveik 20 km auksinio smėlio paplūdimių pavertė Riminį vienu populiariausių Adrijos pakrantės kurortų. Daugiau»

  SKRYDŽIAI Į RIMINĮ

  Kurortai: Marebello, Rivazzurra, Miramare, Rivabela.

  KURORTAI RIMINYJE

  Marebello – iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Kurorto pakrantė yra labai erdvi, platus paplūdimys yra nuolatos prižiūrimas, o krantas gilėja nuosaikiai, tad Marebelas yra puiki atostogų vieta šeimoms su mažais vaikais. Visą vasarą čia organizuojamos folkloro mugės, sporto varžybos paplūdimyje, o vietiniai vynai yra patiekiami tradiciniuose terakotiniuose ąsočiuose. Vakarais pakrantėje galima pasigrožėti nuostabiais fejerverkais. Marebelo kurorte taip pat verda aktyvus naktinis gyvenimas, gausu restoranų ir diskotekų, o norintys nukakti į Riminį jau sutemus, gali pasinaudoti turistinio sezono metu tarp kurortų kursuojančiais specialiais autobusais.

  Rivazzurra -iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Jauniausias kurortas, tačiau jame taip pat gausu svetingų mažų ir didelių viešbučių, restoranų, aludžių, veikia nemažai kino teatrų, naktinių klubų ir diskotekų. Čia organizuojami sportiniai turnyrai ir susitikimai, muzikos ir maisto festivaliai. Vaikų dėmesį tikrai patrauks atrakcionų parkas „Fabiliandija“. Kurorte taip pat yra įrengtos teniso bei futbolo aikštės.

  Miramaras - iki oro uosto 90 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Pietinis Riminio rajonas, kuriame veikia modernus SPA terapijos ir medicinos centras „Rimini Terme“, o tiems, kurie mėgsta pasilinksminti, čia siūlomos diskotekos ir pramogų aikštės. Taip pat sudarytos puikios sąlygos sportuoti: teniso kortai, čiuožyklos, vyksta plaukimo pamokos. Miramaras taip pat yra pamėgta jaunimo atostogų vieta. 

  Rivabela - iki oro uosto 100 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Rivabelos paplūdimiai nukloti maloniu smėliu, o jūra idealiai tinka vaikams, nes yra apsaugota giliau esančių rifų. Vasarą gyvenimas čia yra išjudinamas tipiniu Romanijos regiono šokiu „Liscio“ bei vyno ir „ciambella“, vietinio pyrago ragavimais. Be nuolatinių pasilinksminimų, čia gausu galimybių užsiimti įvairiomis sporto rūšimis. 

   

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Vasaros sezonas nuo balandžio iki spalio mėn. Vietų nebėra

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
490 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką