Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Poilsis Borneo saloje (iš Rygos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Poilsis Borneo saloje (iš Rygos)

Programa

 • Malaizija – kontrastų ir šypsenų šalis! Čia - fantastiška gamta, turtingas gyvūnijos pasaulis, neaprėpiami, balti paplūdimiai bei modernūs miestai su daugybe dangoraižių. Leidžiantis į šią kelionę, galėsite mėgautis visais šiais siūlomais stebuklais ir nepakartojamu poilsiu.

 • 1 diena

  RYGA  STAMBULAS

  13:05-17:15 val. skrydis Ryga – Stambulas.

 • 2 diena

  STAMBULAS  KVALA LUMPŪRAS

  02:05 val. skrydis iš Stambulo. 17:25 val. atvykstate į  Kvalą Lumpūrą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KVALA LUMPŪRAS - KOTA KINABALU (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija Kvala Lumpūre. Kvala Lumpūras – kontrastų miestas. Čia pamatysite tiek šiuolaikinės, tiek senovinės architektūros pastatų. Ekskursijos metu pamatysite labiausiai turistų mėgstamas vietas – Valdovų rūmus - Istana Negara, Nepriklausomybės aikštę, nacionalinius paminklus, didžiausius pasaulyje dangoraižius - Petrono „dvynius“, nacionalinį muziejų, Mažąją Indiją, Kinų kvartalą. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Kota Kinabalu. Nakvynė viešbutyje.

 • 4-12 dienos

  KOTA KINABALU (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas ir poilsis prie jūros. Mūsų rekomenduojamos ekskursijos (esant poreikiui, už papildomą mokestį):

  ● Kinabalu nacionalinis parkas ir karštosios versmės – 75 EUR/asm

  Šis nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą ir yra itin mėgstamas šalies svečių. Siūlome įkvėpti vėsaus ir gaivaus kalnų oro ir mėgautis aukščiausio Pietryčių Azijos kalno Kanabalu vaizdu. Cikadų ir paukščių giesmės, seniausi visame pasaulyje augalai ir miškai, orchidėjos ir drugeliai – visa tai galite stebėti pasivaikščiojimo gamtos takais metu. Kinabalu nacionalinis parkas pasidižiavimas - 4500 augalų rūšių, įskaitant 1500 orchidėjų, iš kurių 77 auga tik Kinabalu nacionaliniam parke. Jame taip pat gyvena 289 paukščių rūšių, 290 skirtingų rūšių drugelių, 100 rūšių gyvūnų. Maršutas tęsiasi per daugybę kaimelių. Trumpas sustojimas Nabala miestuke, kur galėsite praeiti pro vietinių, siūlančių vaisius, daržoves, įvairius rankdarbius, prekystalius. Toliau tęsite kelionę ir aplankysite dar vieną gamtos stebuklą, nutolusį 47 km nuo Kinabalu nacionalinio parko – Bambuko karštąsias versmes. Šios natūralios, trykštančios iš žemės paviršiaus, mineralinio vandens versmės pavadinimas kilęs dėl aplink gausiai augančių bambukų.Šalia esančiose japoniškose pirtyse, lankytojai gali ne tik išsimaudyti, bet ir pasimėgauti žvalumo teikiančiomis ir organizmą stimuliuojančiomis sulfido voniomis. Ir pažadame, jog pasivaikščiojimą kabančiais tiltais prisiminsite visą gyvenimą. Po įsimintino pasivaikščiojimo galėsite atsigaivinti palindę po 10-ies metrų aukščio kriokliu. Ir jeigu Jums pasiseks, pamatysite rafleziją  didžiausią pasaulio gėlę, kurios diametras siekia metrą! (Pietūs įskaičiuoti į kainą)

  ● Safari Garama upe ieškant jonvabalių ir beždžionių – 70 EUR/asm

  Kaimelis Garama, įsikūręs šalia Garama upės – puiki vieta. Kelionė nuo Kota Kinabalu iki šio miestelio truks apie 2 valandas. Pagrindinis šios išvykos tikslas – stebėti Didžianoses beždžiones jų natūralioje aplinkoje. Neįtikėtina patirtis stebėti įnoringą šių beždžionių elgesį jų natūralioje aplinkoje – tarp mangrovių medžių. Be Didžianosių beždžionių čia taip pat pamatysite įvairiausi paukščių, makakų, buivolų ir, jei pasiseks, net krokodilus. Po skanių malajų pietų (švediškas stalas), mūsų gidas parodys Jums kerinti vaizdą – jonvabalių nušviestus mangrovių medžius. Šis reginys - tarsi dovana svečiams prieš iškeliaujant. (Pietūs įskaičiuoti į kainą)

  ● Ekskursija po Kota Kinabalu, Lok Kawi zoologijos sodas bei susitikimas su orangutangais ~ 80 EUR/asm

  Ekskursija prasideda nuo pažinties su Kota Kinabalu. Vėliau tęsite savo kelionę į zoologijos sodą, kuriame pamatysite Borneo ir Malaizijos laukinius gyvūnus, beždžiones, azijietiškus dramblius, raganosius, tigrus ir t.t. Zoologijos sode gyvena daugiau nei 100 žinduolių. Susipažinsite su orangutangu ir galėsite stebėti jų nedidelę programą Amfiteatre. Botanikos sode pamatysite Imbierinį ir Gėlių sodą. (Pietūs įskaičiuoti į kainą)

  ● Kultūrinis miestelis Borneo – 70 EUR/asm

  Galėsite aplankyti vietinių aborigenų miestelį, susipažinti su jų papročiais bei kultūra. (Pietūs įskaičiuoti į kainą)

  ● Raftingas neramia Padas upe - 65 EUR/asm

  Jeigu mėgstate aktyvų poilsį, Jums patiks nusileidimas Padas upe. Ši pramoga alsuoja adrenalinu – bangos siekia beveik du metrus, yra net 4 nusileidimo lygiai. Veržlus nusileidimas laukine bei nesulaikoma upe leidžia susisielieti su nevaldoma stichija. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės šiuo nuotykiu! Upės ilgis – 200 km, tačiau jūs įveiksite 9 km astumą ir išbandysite savo jėgas įveikdami 7 slenksčius. Ekskursija vyksta anglų kalba! (Pietūs įskaičiuoti į kainą).

 • 13 diena

  KOTA KINABALU  KVALA LUMPŪRAS - STAMBULAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Kota Kinabalu oro uostą. Skrydis į Kvalą Lumpūrą. Praeinate pasų ir muitinės kontrolę. Toliau skrendate iš Kvala Lumpūro į Stambulą 23:45 val. 

 • 14 diena

   STAMBULAS  RYGA

  06:20 val. atskrendate į Stambulo oro uostą (yra galimybė vykti į apžvalginę Stambulo miesto ekskursiją). 15:35 val. skrydis Stambulas – Ryga. 17:35 val. lėktuvas nusileidžia Rygos oro uoste.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • tarptautiniai skrydžiai Ryga - Kvala Lumpūras - Ryga su TURKISH Airlines avialinijomis;
  • vidinis skrydis (Kvala Lumpūras - Kota Kinabalu - Kvala Lumpūras);
  • visi pervežimai turo metu pagal numatytą programą;
  • nurodyta ekskursinė programa su rusakalbiu / anglakalbiu kelionės vadovu;
  • apgyvendinimas nurodytuose viešbučiuose su pusryčiais;
  • ekskursija Kvala Lumpūre.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR BTA draudimas);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose gali būti taikomas kurorto mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką