Egiptas. Poilsinės kelionės į Egiptą

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Egiptas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Egiptas. Poilsinės kelionės į Egiptą

Spausdinti

Programa

 • Net visko mačiusį šiuolaikinį žmogų tikrai nustebins didžiosios piramidės, stūksančios Gizoje, šalia Kairo. Kairas - tai ir tūkstančio minaretų miestas, turėjęs didelės įtakos pasaulio istorijai. Tikrai būtina aplankyti Kairo muziejų. Tai įspūdingas muziejus, turintis vieną turtingiausių pasaulio kolekcijų. Atostogaudami Egipte taip pat aplankykite Luksorą - garsų senovės pasaulio miestą. Luksoras - Naujosios Karalystės sostinė, stebinanti šventyklų gausa ir jų didingumu. Verta aplankyti Karnako, Luksoro, Hačepsutos šventyklas, Karalių slėnį. 320 km nuo Asuano (tik 70 km nuo Sudano sienos) galima pamatyti patį gražiausią faraono Ramzio II statinį - Abu Simbelį. Tai vienas iš pačių įstabiausių žmogaus rankomis sukurtų kūrinių. Be įspūdingų senovės egiptiečių pastatytų šedevrų, Egiptas garsus ir savo gamta. Raudonoji jūra nustebins išskirtiniu povandeniniu pasauliu, čia laikas tarsi sustoja.

  Skrydžiai į Hurgadą

  Skrydžiai: Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas Egipte yra laikomas nuo lapkričio iki balandžio mėn.
  Kurortai: El Gūna, Hurgada,Safaga, Madinat Makadis, Makadi Bėjus. 

  Tez Tour kelionės nuo 443 EUR*       

  Novaturo kelionės nuo 450 EUR*      

  Kelionės iš Varšuvos nuo 383 EUR*  

  Kurortai Hurgadoje

  Hurgada - iki oro uosto 13 km. Trukmė 15 min.  Tai kurortas, kurį sudaro 3 centrai: Sakala (kadaise buvęs žvejų kaimelis, o šiuo metu - populiariausia turistų lankymosi vieta su daugybe viešbučių, vietinių restoranėlių ir parduotuvių, kur gausu juvelyrinių dirbinių, odos gaminių ir suvenyrų), El Daharas (autentiškiausia miesto dalis, kur viešbučių yra nedaug, bet daugiau vietinio kolorito - vietinių gyvenamieji rajonai, pagrindinės mečetės ir nesibaigiantys gatvių turgūs). Daugiau»

  El Gūna - iki oro uosto 40 km. Trukmė 40 min. Apie 25 km į šiaurę nuo Hurgados esanti El Gūna “El Gouna” laikoma madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Čia žavi dirbtiniai kanalai, lagūnos, įlankos, žaliuojantys ir žydintys augalai. El Gūnos viešbučiams būdingas išskirtinis stilius. Dažniausiai tai neaukšti vasarnamių tipo viešbučiai, sujungti tilteliais. Į namelius jus atplukdys kanalais plaukiojančios valtys. Todėl šis kurortas dar vadinamas „Raudonosios jūros Venecija“. Daugiau»

  Safaga – iki oro uosto 55 km. Trukmė 1 val. Nedidelis kurortinis miestelis Raudonosios jūros pakrantėje su ilgais smėlio paplūdimiais, nuo Hurgados nutolęs apie 55 kilometrus į pietus. Safaga visame pasaulyje garsėja gydomosiomis smėlio savybėmis ir unikalia jūros vandens sudėtimi. Kurorte labai ramu, žmonių čia ne itin daug. Vietiniai gyventojai poilsiautojus pasitinka su ypatingu svetingumu. Viešbučiuose karaliauja šeimyniškai jauki ir šilta atmosfera. Daugiau»

  Makadi Bėjus - iki oro uosto 33 km. Trukmė 40 min. Kurortinė zona pasižyminti puikiais smėlio paplūdimiais ir nuostabiu koraliniu rifu, yra apie 30 km į pietus nuo Hurgados oro uosto. Makadi Bėjuje įsikūrę tik 4 ir 5 žvaigždučių viešbučiai, kuriuos rekomenduojame komfortiško ir ramaus poilsio mėgėjams. Makadi Bėjaus įlankoje įsikūrusiems viešbučiams būdinga graži ir žalia aplinka, tradicinio arabiško stiliaus architektūra ir aukštos klasės aptarnavimas. Daugiau»

  Skrydžiai į Šarm el Šeichą

  Skrydžiai: Vasaros sezonas laikomas nuo spalio iki balandžio mėn.
  Kurortai: Dahabas, Hadaba, Naama Bėjus, Šarks Bėjus, Ras Nosranis, Nabk Bėjus.

  Tez Tour kelionės nuo 343 EUR*   

  Novaturo kelionės nuo 350 EUR*  

  Kurortai Šarm El Šeiche

  Naama Bėjus –iki oro uosto 12 km. Trukmė 12 min. Pats didžiausias Šarm aš Šeicho kurortas su vešliomis palmių alėjomis, prabangiais viešbučiais, gausybe parduotuvėlių, jūros gėrybių ir žuvies restoranų, naktinių klubų, kazino. Naama Bėjaus kurorte gausu beduinų stiliaus kavinių, kuriose galima parūkyti kaljaną, išgerti arbatos (labiausiai vietinių mėgstama – juodoji arbata su žaliais mėtų lapeliais). Daugiau»

  Nabk Bėjus - 30 km į pietus nuo Naama Bėjaus driekiasi viešbučių zona, prasidedanti Ras Nosranio ir Šarks Bėjaus įlankose, esančiose už 15 km nuo Naama Bėjaus ir besitęsianti iki Nabk Bėjaus įlankos, pretenduojančios tapti nauju traukos centru. Prie didelių jūros pakrantėje esančių viešbučių pradeda kurtis prekybos centrai, kavinės, restoranai ir barai, tad besiilsintys šioje zonoje ras viską, ko reikia pačiam įvairiausiam poilsiui. Daugiau»

  Hadaba – iki oro uosto 10 km. Trukmė 15 min. Žavingas  nedidelis žvejų kaimelis, išsidriekęs Raudonosios jūros pakrantėje, tik apie viena valanda kelio automobiliu (~100 km) nuo triukšmingojo Šarm El Šeicho kurorto, tikriausiai keliautojus labiausiai keri tuo, jog yra viena iš nedaugelio kurortinių vietų Egipte, kurios dar yra nepaliestos masinio turizmo. Pailsėti nuo civilizacijos čia atvyksta tie, kurie nori atitrūkti nuo didelio miesto šurmulio, nenori atostogauti gausiai turistų apgyvendintose vietose, mėgsta neįprastai planuoti savo poilsį ir nepageidauja būti linksminami animatorių komandų. Daugiau»
  Shark bėjus  – 30 km į pietus nuo Naama Bėjaus driekiasi viešbučių zona, prasidedanti Ras Nosranio ir Šarks Bėjaus įlankose, esančiose už 15 km nuo Naama Bėjaus ir besitęsianti iki Nabk Bėjaus įlankos, pretenduojančios tapti nauju traukos centru. Prie didelių jūros pakrantėje esančių viešbučių pradeda kurtis prekybos centrai, kavinės, restoranai ir barai, tad besiilsintys šioje zonoje ras viską, ko reikia pačiam įvairiausiam poilsiui.  Daugiau»
  Sharm el Sheikh - iki oro uosto 10  km. Trukmė 12 min. kurortas įsikūręs pietinėje Sinajaus pusiasalio dalyje, išvertus – „karališkoji įlanka“, turintis paties prestižiškiausio Egipto pajūrio kurorto vardą. Kaip ir kituose Raudonosios jūros kurortuose, Šarm El Šeiche turizmo sezonas nenutrūksta: degintis ir maudytis čia galima ištisus metus. Dagiau»

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas Egipte yra laikomas nuo lapkričio iki balandžio mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
343 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką