Pietų Amerikos kruizas, Igvasu kriokliai bei aistringas Rio de Žaneiro karnavalas

Kelionės akcentai

 • 7 naktų kruizas su MSC Preziosa, čia patiekiamas pilnas maitinimas ir pramogos
 • Kruizo metu Urugvajuje aplankysime Punta del Estę ir Montevidėjų, apžiūrėsime žymiausias vietas
 • Aplankysime Europietišką didybę ir Pietų Amerikos aistrą jungiantį miestą – Buenos Airės
 • Skrisime pasigrožėti Igvasu kriokliais – vienas iš septynių pasaulio gamtos stebuklų, juos apžiūrėsime tiek iš Brazilijos, tiek iš Argentinos pusės
 • Pamatysime žymiausias Rio de Žaneiro vietas: senamiestį, bohemiškiausią miesto rajoną – Lapą bei įžymiąją Kristaus Atpirkėjo statulą
 • Laisvu laiku pasilepinsime Kopakabanos ir Ipanemos paplūdiuose
 • Rio de Žaneire dalyvausime karštais sambos ritmais ir emocijomis kunkuliuojančiame RIO festivalyje
 • Kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
Nuo2890
2024 01 27 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1490
su skrydžiu: 4380
Keliaujant į Argentiną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Tango Buenos Airėse, legendiniai Igvasu kriokliai ir Karnavalas Rio - tai svarbiausi kelionės momentai, kuriuos jums paruošėme. Viena ryškiausių švenčių pasaulyje, be jokios abejonės, yra  spalvingas, karštais sambos ritmais ir emocijomis kunkuliuojantis Rio de Žaneiro karnavalas! Įspūdingam šou ruošiamasi ištisus metus, net vaikai žino dizainerių, kuriančių kostiumus Rio de Žaneiro sambos mokyklų paradui, vardus. Pajusime karštą pietiečių temperamentą, aplankysime tris Pietų Amerikos šalis - Braziliją, Argentiną, Urugvajų bei išvysime kelis pasaulio stebuklus vienos kelionės metu. Keliaujant kruizu, atsipalaiduosime 5* viešbutyje ant vandens MSC Preziosa, stebins vis nauji atradimai Argentinoje ir Urugvajuje. Laive mėgausimės profesionalių artistų šou, gyvo garso koncertais, pilnu maitinimu ir atpalaiduojančia atmosfera. Kelionėje jums padės ir patars lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. 

Planuojamas skrydis:

Sausio 27 d. Vilnius 14:35 – 15:55 Ciurichas

Sausio 27 d. Ciurichas 22:45 – 06:45 San Paulas (+1 d)

 

Vasario 10 d. Rio de Žaneiras 14:50 – 15:55 San Paulas
Vasario 10 d. San Paulas 18:45 – 10:15 Frankfurtas (+1 d)

Vasario 11 d. Frankfurtas 11:20 - 14:25 Vilnius

1
diena
VILNIUS – CIURICHAS – SAN PAULAS
Skrydis iš Vilniaus į San Paulą Brazilijoje su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. 
2
diena
SAN PAULAS
Anksti ryte atvykstame į San Paulą ir nieko nelaukdami pradėsime pažintį* su šiuo 12 mln. gyventojų turinčiu megapoliu. Apsilankysime žymiajame rajone „Bairro Orintal” dekoruotame tipiniais japoniškais motyvais, kur net iškabos surašytos hieroglifais. Keliausime tolyn link miesto katedros senamiestyje, kuri yra pagrindinis katalikų centras šiame mieste ir viena iš didžiausių neogotikos stiliaus pastatų visame pasaulyje. Tęsime savo pažintį su miestu apsilankydami Higianopolyje – moderniosios žydų bendruomenės širdyje, apžiūrėsime svarbiausią Pietų Amerikos finansų miesto centrą, savivaldybės rūmus, išvysime dar 1968 m. suprojektuotą, lyg kabantį erdvėje ir ant 74 m. šoninių konstrukcijų pastatytą San Paulo meno muziejų. Turą pabaigsime žaliausioje miesto dalyje – „Ibirapuera“ parke. Pervežimas į Santos kruizinių laivų terminalą. Santos – pakrantės miestas pietų Brazilijos San Paulo valstijoje, yra pagrindinis jūrų uostas. Pagal Gineso knygą, čia randasi ilgiausias pasaulyje, net 5 km 335 m., paplūdimio sodas! Susipažinsime su naujaisiais namais ant vandens – MSC Preziosa kruiziniu laivu ir pradėsime savo kelionę kruizu link Urugvajaus. Nakvynė laive.

3
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 
Šią dieną plauksime Pietų Atlanto vandenynu. Išsamiau pažinsime laivą, kurio puošmena – Swarovski krištolo laiptai. Išbandysime šokių pamokas, barus, restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Rekomenduojame laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. (už pap.mokestį). O gal tiesiog ištieskime kojas prie baseino ir pasikaitinsime saulėkaitoje su gera knyga. Nakvynė laive.
4
diena
MONTEVIDĖJAS, URUGVAJUS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Montevidėjas – didžiausias Urugvajaus miestas ir taip pat sostinė. Montevidėją iš visų pusių supa puikūs smėlio paplūdimiai, o jo gatvėse apstu nuostabių architektūrinių paminklų, istorinių monumentų ir muziejų. 4 val. turo metu aplankysime* pagrindinius miesto objektus – Nepriklausomybės aikštę, senamiestį su katedra, kolonijinę gatvę su įvairiausiomis parduotuvėmis ir restoranais bei turėsime galimybę apsipirkti vietiniame turguje. Likęs pusdienis laive. Nakvynė.

5
diena
BUENOS AIRĖS, ARGENTINA (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 
Šis energingas ir viliojantis uostamiestis, kuris driekiasi iš pietų į šiaurę palei Rio de la Plata, jau šimtmečius yra vartai į Argentiną. Tai ir pats europietiškiausias miestas Pietų Amerikoje.  Šiandien laukia turininga diena - ekskurisja „Fiesta Gaučo“*. Tai užmiesčio ranča, kurioje galėsime susipažinti su gaučų tradicijomis. Gaučai – tai drasūs ir ištvermingi Argentinos kaubojai. Pirmieji gaučai atsirado po mišrių indėnių bei ispanų santuokų. Pradžioje gaučai klajojo, laikui bėgant apsigyveno sėsliai ir pradėjo verstis žemės ūkiu bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria gebėjimais mėtyti boleadorą (bandymas metant virvę su surištais trimis akmenimis pagauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą.
Vakare keliaujame į Tango teatrą*, kur turėsime vakarienę ir gėrėsimės svaiginančia tango muzika bei šokiu. Profesionalūs atlikėjai mus perkels į tą laikmetį, kai tango ritmai valdė Buenos Aires ir per muziką bei šokį pavaizduos gilią šio krašto istoriją. Nakvynė laive.

6
diena
PUNTA DEL ESTĖ, URUGVAJUS (pusryčiai, vakarienė)
Popietėje pradėsime turą garsiajame paplūdimių kurorte – Punta del Este*. Tai vienas geriausių ir populiariausių kurortų tarp brazilų, argentiniečių ir urugvajiečių. Urugvajus didžiuojasi turintis net 660 kilometrų nuostabios pakrantės! Mes apžiūrėsime žymiausias miesto vietasšvyturį, uostą, pagrindinę miesto aikštę, įžymių žmonių vilas, katedrą. Pamatysime ir visame pasaulyje žinomą skulptūrą „Ranka“  – tai gigantiški pirštai, išlindę iš smėlio. Važiuodami iš vienos vietos į kitą, grožėsimės pusiasaliu, o ekskursiją baigsime idiliškame paplūdimyje. Nakvynė laive.

7 – 8
dienos
DIENOS JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukime saulės spinduliais, maudynėmis baseinuose, sudalyvaukime laive organizuojamose konkursuose, šokių pamokose, klausykimės gyvos muzikos, apsipirkime prabangiose parduotuvėse. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie šį regioną! Nakvynė laive. 
9
diena
SANTOS – SAN PAULAS – IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai)
Pusryčiai, išsilaipinimas iš laivo, pervežimas į San Paulo oro uostą, kur lauks skrydis į Igvasu. Igvasu kriokliai yra Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus pasienyje. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
IGVASU KRIOKLIAI, ARGENTINA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į visos dienos ekskursiją po Igvasu krioklių nacionalinį parką Argentinos pusėje*.  Medžiais apaugusios salelės ir uolos milžinišką vandens srautą dalija į 275 krioklius, kurie iš 70 metrų aukščio krenta į pasagos formos tarpeklį. Šiame gamtos sukurtame amfiteatre, tarp atogrąžų miškų ir uolų, negalėsime nuleisti akių nuo vandens purslais bei vaivorykštės juosta papuošto spektaklio. Sustosime apžvalginėse aikštelėse, pasieksime krioklį „Velnio gerklė“, esantį 150 m pločio ir 80 m aukščio. Tai unikaliausias ir labiausiai kerintis „didžiojo vandens“ vaizdas. Pasiruoškite sušlapti, apžiūrėsime krioklius ir plaukdami motorinėmis valtimis po vandens purslais! Nakvynė viešbutyje.

11
diena
IGVASU KRIOKLIAI – RIO DE ŽANEIRAS, BRAZILIJA (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų laukia ekskursija po Igvasu krioklius Brazilijos pusėje*. Apžiūrėsime Igvasu upės kanjoną. Upė, patenkanti į Igvasu nacionalinio parko teritoriją, išteka pietryčių Brazilijoje ir teka į vakarus Brazilijos plokščiakalniu, kol 23 km nuo žiočių krenta Igvasu kriokliais, kurie įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomi vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Negalėsime nuleisti akių nuo šimtų didelių ir mažų krioklių, kurių gausa ir kerintis grožis leis pasijausti tarsi pakliuvome į pasakišką ir nepažintą pasaulį, kuriame gyvena tropiniai drugeliai, įvairiaspalvės papūgos. Pervežimas į oro uostą, skrisime į Rio de Žaneirą. Per sekančias dienas Rio de Žaneirą pažinsime iš visų pusių – nuo sambos muzikos ritmų naktinio miesto fone iki didingų „Cukraus galvos“ kalvų, istorinių objektų bei ilgų auksinio smėlio paplūdimių. Rio de Žaneiras – tikra Brazilijos vizitinė kortelė. Tai vienas spalvingiausių ir linksmiausių pasaulio miestų, kuriame susipina triukšmingi ir nuotaikingi sambos ritmai su paplūdimyje žaidžiančių futbolą vaikų džiaugsmingu šūkavimu „Gol!“, įmušus įvartį. Vietiniai Rio de Žaneiro gyventojai, vieni kitus vadindami tiesiog „carioca“, didžiuojasi Rio ir vadina jį „Cidade Maravilhosa“ (liet. stebuklingas miestas).  Tai – ne tik stebuklingas, bet ir ypač energingas miestas, nes čia sportuoja visi ir visada: dviratininkai, futbolininkai, tinklininkai, sambos šokėjai ir capoeira kovos meno atstovai. Miestas gali pasigirti savo paplūdimiais, kurių žymiausi Kopakabana ir Ipanema, ant Korkovado kalno stūksančia Kristaus statula, legendine kalva „Cukraus galva“, didžiausiu pasaulyje sambodromu, kuriame kasmet vyksta audringi Rio karnavalai, vienu didžiausiu pasaulyje futbolo stadionu „Maracana“, ypač draugiškais vietiniais „carioca“ bei gaivinančiomis „caipirinha“ – tradiciniu alkoholiniu Brazilijos gėrimu. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
RIO DE ŽANEIRAS, BRAZILIJA (pusryčiai, pietūs)
Papusryčiavę pradėsime visos dienos turą* po Rio de Žaneirą, kurio metu pamatysime visas žymiausias miesto vietas. Pasigrožėsime panoraminiu senamiesčio vaizdu, stabtelsime prie moderniosios piramidės formos „Metropolitan“ katedros. Susipažinsime su tradicine „Cinelandia“ aikšte, kurią supa istoriniai pastatai, teatras, nacionalinė biblioteka ir nacionalinis dailės muziejus. Važiuodami per „Aterro do Flamengo“ parką pasieksime didžiausią miesto simbolį „Cukraus galvos“ kalną (aukštis – 396 m). Šis pavadinimas duotas XVI-XVII a., kuomet buvo intensyviai prekiaujama cukranendrių produkcija ir šį kalną primenančios kūgio formos cukraus gabalai gabenami laivais į įvairiausias pasaulio šalis. Kildami stebėsime pamažu atsiveriančią Gvanabaros įlanką ir aplinkines salas, sustosime ant Urkos kalno (215 m). Nuo ten, antruoju lyniniu keltuvu pakilsime į „Cukraus galvos“ viršūnę. Išvysite miesto panoramą, žymiuosius Botafogo, Kopakabanos ir Ipanemos paplūdimius bei Korkovado kalną (710 m) nuo kurio žvelgia 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula. Pietausime vietiniame barbekiu restoranėlyje (už pap.mokestį). Po pietų apžiūrėsime milžinišką daugybę piligrimų iš viso pasaulio pritraukiantis simbolį, kuris buvo kuriamas net penkerius metus – Kristaus Atpirkėjo statulą, kuri neseniai buvo išrinkta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir stovi 710 metų virš jūros lygio. Korkovado papėdę pasieksime vaizdingu lagūnos keliu, o į kalno viršų užkilsime traukinuku. Iš viršaus galėsime pasigrožėti įspūdingu Rio de Žaneiro apylinkių vaizdu. 
Vakare laukia karšta, garsi ir linksma ekskursija po bohemiškiausią Rio de Žaneiro rajoną - Lapą*. Turo metu pasivaikščiosime vietinėmis gatvelėmis, apsilankysime senuosiuose ir moderniuose baruose, pajusime tikrąją vietinių kultūros „carioca“ dvasią, besiklausydami samba, chorinho, bossa nova muzikos. 
13
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Pusryčiai, laisvas laikas poilsiui paplūdimyje. Nepabijokite paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Pietums ar vakarienei čia puikiai tiks simbolinis šalies patiekalas – feijoada, kuris gaminamas iš juodųjų pupelių, ryžių ir kiaulienos. Šiek tiek lengvesnė yra Moqueca – žuvies ir daržovių troškinys, gaminamas su kokosų pienu. Lengvam užkandžiui prie alaus idealiai tiks Pao de Queijo – sūrio duonelės, o saldžiam patiekalui – Brigadeiro – vietinis triufelis iš kondensuoto pieno, šokolado, riešutų ar kokoso drožlių. Populiariausi gėrimai čia – žalių jaunų kokosų vanduo Agua de Coco, kuriuos ypač sveika gerti karštomis bei aktyviomis dienomis. Alus čia paprastai taip pat visuomet šaltas, o jei ne – vietiniai gyventojai carioca dėl šilto alaus gali sukelti net triukšmą! Negalintys gyventi be kavos, turėtų paragauti Cafezinho. Užsisakę ją, gausite juodos stiprios kavos puodelį – tokį, kokį dauguma brazilų geria kas dieną. Nakvynė viešbutyje.
14
diena
RIO DE ŽANEIRAS, BRAZILIJA (pusryčiai)
Pusryčiai, laisvas laikas. Vakare pervežimas į Sambodromą* stebėti didžiausio vakarėlio žemėje - Rio karnavalo, į kurį susirenka ne tik daugybė brazilų, bet ir turistų iš viso pasaulio. Pirmasis karnavalas buvo surengtas dar 1723 m., o šiandien tai didžiausias karnavalas pasaulyje, kurio metu į gatves kasdien susirenka maždaug 2 milijonai žmonių. Nakvynė viešbutyje.
15
diena
RIO DE ŽANEIRAS – SAN PAULAS  – FRANKFURTAS (pusryčiai)
Pusryčiai, pervežimas į oro uostą, skrydis į San Paulą ir tada į Frankfurtą. 
16
diena
FRANKFURTAS – VILNIUS
Skrydis namo su pilnu bagažu nuostabių įspūdžių! Grįžimas į Vilnių.
Nuo2890
2024 01 27 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1490
su skrydžiu: 4380

Apie Argentiną

Argentina – antra pagal dydį Pietų Amerikos valstybė ir aštunta pagal dydį pasaulio valstybė, išsidėsčiusi tarp Andų kalnų ir Pietų Atlanto vandenyno. Ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Skirtingai nei Meksika ar Pietų Amerikos šalys kaip Peru ir Ekvadoras, Argentinoje yra išlikę labai mažai čiabuvių. Šalį sudaro beveik vien tik atvykėliai i&

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Argentiną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

2024 sausio 27 – vasario 11 d. KAINOS:

Kaina asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 2890 eur, su skrydžiais 4290 eur

Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 2980 eur, su skrydžiais 4380 eur

Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (8-11 denis) 3200 eur, su skrydžiu 4600 eur

Kaina asmeniui dvivietėje kajutėje Aurea su balkonu (9-13 denis) 3350 eur, su skrydžiu 4750 eur
(Aurea kategorijos kajutės svečiams papildomai priklauso pirmenybinis įlaipinimas, chalatai ir šlepetės kajutėje, nemokamas įėjimą į SPA erdvę (tik suaugusiems), atskira deginimosi erdvė skirta tik Aurea klientams)

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • 7 naktų kruizas su MSC Preziosa  pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Maitinimas laive: pusryčiai, pietūs (kai būname laive), vakarienės, užkandžiai;
 • Gėrimai laive: pusryčių metu (sultys, vanduo, arbata, kava) ir savitarnos bufete kava, arbata, vanduo;
 • Laivo pramogos: baseinai, vakaro šou, gyvo garso koncertai, animacija, Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);
 • Vidiniai skrydžiai San Paulas – Igvasu ir Igvasu – Rio de Žaneiras su 23 kg/asm reg.bagažu;
 • 2 nakvynės 3+* viešbutyje Igvasu, dviviečiame kambaryje su pusryčiais;
 • 4 nakvynės 3+* viešbutyje Rio de Žaneire, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – San Paulas ir Rio de Žaneiras – Vilnius (kaina 1490 EUR) su reg.bagažu 23 kg/asm;
  (*) visos žvaigždute pažymėtos ekskursijos, Tango šou Buenos Airėse, Rio Karnavalo bilietai ir visi pervežimai pagal programą 1170 eur/asm;
 • Arbatpinigiai laivo personalui - 105 eur/asm visai kruizo trukmei (mokamas iš anksto arba laive);
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 2-3 eur/asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 eur/asm. (dienai);
 • Gėrimų paketai laive;
 • Laivo paslaugos: fotografo, skalbimo, lyginimo;
 • Laivo pramogos: boulingas, 4D kino teatras, SPA, Kazino, žaidimų automatai, internetas;
 • Med.išlaidų draudimas (nuo 25 eur/asm) ir rekomenduojamas neįvykusios kelionės draudimas (nuo 140 eur/asm draudžiant 2000 eur/asm sumą);
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei).Rekomenduojamas Covid19 skiepų sertifikatas (bent 2 dozės). Nevakcinuoti keliautojai turi atlikti testą prieš skrydį į Braziliją (informacija gali keistis, prašome tikslintis pas vadybininką artėjant išvykimui).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei).

Apgyvendinimo variantai

MSC PREZIOSA – keliaudami šiuo kruiziniu laivu patirsime daug malonių akimirkų ir atradimų.
Klasikinis MSC laivų dizainas ir meistriškumas apima tikrą akmens masės aikštę ir įspūdingus elementus, tokius kaip prabangūs Swarovski krištolo laiptai ir magiškas „begalybės“ baseinas.
Čia rasite išskirtines MSC Preziosa paslaugas, pavyzdžiui, skanųjį „Butcher's Cut“ restoraną, tik suaugusiesiems skirtą saulės terasą su SPA procedūromis ir „Tiki“ barą vaikams ir paaugliams. Nuo linksmybių ir žaidimų Doremi pilies vaikų vandens parke iki Vertigo – ilgiausios vandens čiuožyklos.
Restorano „Galaxy“ atvira virtuvė gali pasigirti skaniais valgiais visą dieną, o panoraminė diskoteka palaiko ritmą iki vėlumos ir užtikrina, kad linksmybės tęstųsi. Pasinersite į atostogų sūkurį: 7 restoranai, 7 barai, parduotuvės, vaikų zona, interaktyvus 4D kino teatras, baulingas, žaidimų automatai, sporto salė, baseinai ir sūkurinės vonios.

Techniniai duomenys: Laivas į pirmąją kelionę išplaukė 2013 metais. Jo ilgis 333.3 m, aukštis 67.69 m, tonažas 139.072 t. Talpina 3959 keleivius ir 1388 įgulos narių. Laive 18 denių.

 

 

Kelionės užsakymas

Nuo
2890

+ skrydis apie: 1490 visiems su skrydžiu: 4380
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės