Pažintis su Centrine Meksika ir poilsis garsiajame Puerto Valjartos kurorte

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną
 • Atvyksite į vieną iš gražiausių Meksikos zonų - Huasteca Potosina
 • Pamatysite stebuklingąjį žavujį protėvių miestą - Xilitla
 • Susipažinsite su Tamulo kriokliu
 • Nuvažiavę į Tekilą, aplankysite Nacionalinį Tekilos muziejų
 • Ilsėsitės Puerto Valjarto kurorte
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Meksika – tai spalvingas Ispanijos, Indijos ir Karibų kultūrų ir papročių, sumaišytų vienoje šalyje apipiltoje tekila, mišinys. Nors mūsų kėlionė jus suartins su vietos gyventojais, ji taip pat parodis geriausias lankytinas vietas. Jei norite pajusti visus Meksikos skonius, jums reikės ne tik tako ir tekilos, bet ir muzikos, istorijos ir visų žmonių. Miestai, paplūdimiai, džiunglės ir įdomūs šokolado padažo prieskoniai laukia šios 12 dienų kelionėje, leidžianti patekti į paplūdimį, atrasti astekų griuvėsius ir klajoti kolonijiniais miestais. Puerto Valjarta yra kurortas, skirtas vaizdingų gatvių ir kolonijinės architektūros mėgėjams. Jis garsėja ištisus metus saulėtu oru ir mažu kritulių kiekiu. Puerto Valjarta turi daugybę architektūrinių įdomybių, čia taip pat išvystytas vandens sportas.
1
diena
VILNIUS–MEKSIKAS
Sveiki atvykę į Meksikos jungtinių valstijų federalinės respublikos sostinę – unikalų ir nepamirštamą Meksiko miestą. Šis šurmulingas, madingas metropolis yra vienas didžiausių pasaulio miestų, kuris perpildytas žavingomis ir originaliomis lankytinomis vietomis. Tai muziejų, kultūros, kulinarijos ir istorijos vieta, atskleidžianti savo spalvingą istoriją.
2
diena
MEKSIKAS (pusryčiai)
Šiandien apžiūrime Meksiką – žavingą ir originalią sostinę, kuri savo lankytojus vilioja neišsemiamomis galimybėmis. Lankytojui, apsilankiusiam čia pirmą kartą, vienas didžiausių metropolių pasaulyje gali pasirodyti šiek tiek pritrenkiantis, nors nebūtinai taip turėtų būti. Daugybė lankomiausių Meksikos miesto lankytinų vietų yra sutelktos istoriniame centre, įskaitant „Plaza de la Constitucion“ ar „Zocalo“, Nacionalinius rūmus, Metropoliteno katedrą, Templo merą, Dailiųjų menų rūmus ir „Alameda“ parką. Keli kvartalai į šiaurę nuo dailiųjų menų rūmų „Plaza Garibaldi“ yra viena originaliausių  vietų Meksike, kur galima išgirsti gyvą mariachi muziką. Taip pat aplankysite prie Švč. Mergelės Gvadelupės bazilikos, žavingame Tlatelolco, kuris kaip magnetas, traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos.
3
diena
MEKSIKAS - TEOTIHUAKANAS - TOLANTONGAS (pusryčiai)
Ryte po pusryčių keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną. Teotihuakano archeologinės vietovės griuvėsiai yra vieni žymiausių Meksikoje. Actekai tikėjo, kad dievai sukūrė visatą šiame senoviniame mieste, kuris kadaise suklestėjo kaip kultūros ir prekybos epicentras klasikinio Mesoamericos periodo metu. Čia susipažinsite su senovės actekų vietą ir ilipsite į Mėnulio ir Saulės piramides. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa.

Argi ne žavu, kad keliausime į paslėptą rojų (3,5 val.), kuris yra natūraliai šildomas ugnikalnių karštųjų versmių ir maitinamas daugybės baseinų, ištekančių iš aplinkinių uolų kaip ryžių terasos. Nedvejodami ištirsime šią rojaus vietą 1280 metrų virš jūros lygio aukštyje. Atvykę išsimaudysite karštosiose versmėse, aplankysite urvus, estuarijas, baseinus, krioklius. Jei norite šiek tiek daugiau nuotykių, Tolantongo urvų parkas suteiks daug laiko tyrinėti savo tempu. Apsilankykite paslėptoje rojaus dalyje, kurią sudaro 40 terminio vandens baseinų, iš kurių vienas su čiuožykla. Pasiekite rojaus tunelį, kuriame yra kabantis tiltas. Fotografuokite nuostabias nuotraukas ir pasimėgaukite įdomia veikla, arba tiesiog mirkite šiltame mineraliniame vandenyje.

 

4
diena
TOLATONGAS - XILITLA (pusryčiai)
Ryte dar apžiūrėsime urvus ir iš bandysime natūralios pirties karštį. Urvas kuris pilnas stalaktitų ir stalagmitų, iš kurio išteka upė. Lankytojai viduje apipilami šiltu vandeniu, kuris purškia iš sienų ir lubų, kurio viduje pastebimai pakyla temperatūra (temperatūra viduje panaši į garų pirties temperatūrą). Urvo vienos dalies viduje yra įduba, užpildyta vandens srove, kurioje galima maudytis. Tai bus nuostabi SPA procedūra prieš ilgą mūsų kelionę.

Po puikių procedūrų vykstame toliau. Kelias į Xilitla kertant Sierra Madre Oriental kalnus yra labai vaizdingas. Kelias yra ypač įspūdingas dėl stačių nuolydžių, kai kurių posūkių ir dramatiškų aukščio pokyčių. Iš kelio dažnai atsiveria neįtikėtini kalnų, uolų ir kanjonų vaizdai su vešlia atogrąžų augmenija apačioje ir pušynu aukštesnėje vietoje, kelias pakyla iki didžiausio 2,480 m. aukščio (kelionės trukmė apie 7 val.) Vakarop atvyksime į vieną iš gražiausių Meksikos zonų, be jokios abejonės kuri yra Huasteca Potosina su nuostabiais kraštovaizdžiais ir džiunglėmis, kuriose gausu krioklių, cenotų ir neįtikėtinų urvų, paruoštų jums juos ištyrinėti.

5
diena
XILITLA - LAS POZAS - GOLONDRINAS - SIUDAD VALLESAS (pusryčiai)
Ryte po pusryčių keliausite į stebuklingąjį (žavujį protėvių miestą) Xilitla. Šis vardas priskiriamas Nahua indėnams ir reiškia „kozolių vietą“. Atvykę į miestą pamėgsite jo žmonių šiluma ir jų draugiškuma. Miesto įkūrimas datuojamas XVI a., Todėl jis yra seniausias miestas visame San Luis Potosí regijone. Šis perlas, kaip dar žinoma, turi nuostabias kavos plantacijas, kurios vietovei suteikia magijos, čia pamatysite labai įvairios augmenijos. Buvimas džiunglių rajone bus dar vienas pliusas su gamtos grožiais ir išskirtine gastronomija.

Aplankysite buvusį San Agustino vienuolyną, kuris buvo pastatytas kaip prieglobstis sulaikant 1557 m. Čičimekų išpuolius. Užlipsite į varpinę, kad pamatytumėte geriausią miesto vaizdą, ir pasigrožėsite Cerro de la Silleta kalnais.
Aplankysime Edward James Surrealist Garden Edvardo Jameso siurrealistinį sodą, esanti Las Pozaso viduje, Meksikos džiunglėse. Ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje į Xilitlą, atvyko vienas ekscentriškiausių ir įdomiausių dvidešimto amžiaus siurrealistinio meno kolekcininkų Edwardas Jamesas. Britų rašytoją pakerėjo „Las Pozas“ (Šuliniai) kraštovaizdžio spindesys, kur jis sukūrė fantastiškus namus, kuriuose yra unikali skulptūrinė erdvė, nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Siurrealizmo, kurio kūrybos šaltiniai randami sapnuose ir pasąmonėje, teoriškai niekada nebuvo galima panaudoti kuriant daiktus realiame gyvenime. Edwardas Jamesas, kurį Salvadoras Dalí apibūdina kaip „beprotiškesnį už visus siurrealistus kartu“, sukūrė skulptūrų sodą, kuris nepaiso jokios architektūrinės etiketės ir leidžia pažvelgti į kažką naujo, judantį tarp fantazijos ir realybės.
Paskutinė stotelė - Kregždės ola ar Kregždžių urvas Swallow's Cave. Šį milžinišką urvą supa tanki augalija, būdinga (Huasteca Potosina) regionui. 512 metrų gylio ir 60 metrų pločio, 370 metrų laisvu kritimu, kregždžių urvas yra antras pagal dydį Meksikoje ir vienas didžiausių pasaulyje. Jo kalkakmenio sienos suteikia prieglobstį tūkstančiams paukščių, įskaitant baltakakles ir žaliasias papūgėles, kurios kiekvieną rytą plūsta iš savo lizdų ir sukasi į aplinkinius miškus ieškodami maisto, kad vakare grįžtų tuo pačiu būdu. Šis reginys vyksta kiekvieną dieną saulėtekio ir saulėlydžio metu, tad mes jį stebesime besibaigenčiai mūsu dienai.

6
diena
TAMULO KRIOKLYS (pusryčiai)
Visa diena skirta pažinčiai su Tamulo kriokliu, vienas iš gamtos stebuklų, kurį pamatysite, yra šis krioklys. Jo vandens užuolaidos yra paslėptos tarp aukštų vertikalių kanjono sienų. Tamulo krioklys siekia 105 metrus ir su juo susipapažinsite mažoje medinėje valtyje, pavadintoje (panga) tradicine šiame regione. Ekskursija prasideda žemės valdoje La Morena, kur teka Tampono upė, rodanti savo gražius mėlynus ir žalius atspalvius. Kelionės metu galėsite grožėtis vandens kontrastu su augmenija ir uolomis. Galėsite net šiek tiek paplaukioti upe. Kelionė uzužtruks maždaug pusantros valandos, kol pasieksite Tamulą. Laivas bus atitoles 100 metrų atstumu tarp krioklių, kad galėtumete pasigrožėti be jokio pavojaus. Geriausias metų laikas jį aplankyti yra nuo spalio iki kovo.
7
diena
SIUDAD VALLESAS - TAMOSOPO - SAN LUISE POTOSI (pusryčiai) 
Vyksite į Tamasopo (1val.) Pasigrožėsite nuostabiausiais Huasteca Potosina apylinkių vaizdais Puente de Dios y Cascadas de Tamasopo Dievo tiltas ir Tamasopo kriokliai. Šios ekskursijos metu aplankysite Puente de Dios, natūralios uolos formos urvą, į kurį saulės spinduliai patenka pro plyšį, sukuriantį dirbtinį apšvietimo efektą vandenyje. Šioje vietoje galėsite stebėti turkio spalvos vandens mėlynę, stalaktitus ir stalagmitus ant sienų, kurie daro šią ekskursiją nepamirštama patirtimi. Vėliau vyksite į Tamasopo krioklius, vešlios augmenijos vietą. Klausantis vandens garso, krentančio iš 20 metrų aukščio. Kaip dalijasi vienoda vandens mase ir slenkant uolomis, tampa reginys, kuris džiugins tavo širdį.

Pervežimas į San Luise Potosi. (2,5 val.) San Luis Potosi - miestas centrinėje Meksikos dalyje. Tai buvo pagrindinis aukso ir sidabro kasybos centras „Camino Real de Tierra Adentro“, prekybos kelias nuo XVI a. Vidurio iki XIX a. Jis žinomas dėl savo kolonijinių pastatų, tokių kaip įspūdingas baroko eros „Templo de San Francisco“, dominuojantis vešliame San Francisko parke. Netoliese esantis XVIII a. „Templo del Carmen“ turi puošniai raižytą fasadą.

8
diena
GVADALACHARA
Šiąndien autobusu važiuosime į Gvadelahara. Kelionė autobusu Meksikoje bus gana maloni patirtis, pranokstanti daugelio žmonių pradinius lūkesčius. Autobusų kompanija, teikianti aukščiausios klasės paslaugas, yra labai profesionali, o darbuotojai visada yra labai mandagūs, o autobusas važiuoja laiku ir yra tiesioginis. Autobuse yra oro kondicionierius, tualetas ir televizorius. Sėdynių konfigūracija bus dosni, o tai reiškia, kad bus daug vietos išsitiesti / miegoti. Kai kurie pirmos klasės autobusai yra dviaukščiai; iš kurio atsiveria puikūs įvairių Meksikos peizažų vaizdai. Iš viešbučio išsiregistruosime tik prieš važiuodami į stotį.Gvadalachara yra antras pagal dydį Meksikos miestas ir daugeliu atžvilgių gali būti laikomas esminiu Meksikos miestu. Tai yra mariachi muzikos ir tekilos gimtinė, laimei gražiausi senieji pastatai liko nepažeisti. Atvykus Jūsų lauks poilsis ir po pietų apžvalginė ekskursija. Susipažinsite su šiuo žaviu miestu, intriguojančiu tapatijų ir ispanų kultūros mišiniu. Aplankisime populiariausias miesto vietas ir pajusite jos istoriją, kultūrą. Kartu praleisime laika su vietiniu gidu, kuris nori pasidalinti su jumis geriausiomis Gvadalacharos vietomis.
9
diena
TEKILA
Halisco valstija garsėja tekila, ir šiandiena visos dienos ekskursija leis jums sužinoti, kaip gaminama tekila - nuo agavos augalų iki buteliuko. Nuvažiavę į Tekilą, pamatysite XVIII a. Miesto bažnyčią, Nacionalinį Tekilos muziejų ir apžiūrėsite spirito varyklą ar net dvi, kur sužinosite apie tekilos gaminimo procesą ir išbandykite įvairių rūšių skonius. La Rojeña mieste, Jose Cuervo spirito gamykloje, kiekviename proceso etape apžvelgsime, kaip agavos augalas virsta tekila. Po to sustosime papietauti ir trumpam apsipirkti suvenyru mieste. Dienos kulminacija, keliaujant atgal sustosim paraugauti o gal ir netik, tipiško regiono gėrimo kantaritos. Kuris gaminamas iš tekilos, apelsinų sulčių, greipfrutų, citrinos, druskos, ledo ir greipfrutų sodos mišinio.
10
diena
GUADALAJARA - PUERTO VALLARTA
Šiandien autobusu važiuosime į Puerto Vallarta. Po ilgos dienos prabangiu autobusu atvyksite į Puerto Vallarta kurortinį miestą palei Ramiojo vandenyno pakrantę Halisko valstijoje. Po apsitojimo viešbutyje galėsite mėgautis įdomia pasivaikščiojimo ekskursija po seniausią miesto dalį, istorinį centrą, kur jūsų gidas jums paaiškins istoriją ir kultūrą už šios vietovės pastatų.

Pasirenkama Ryte 6:30 Šiandiena turite galimybę su vietiniu gidu aplankyti Huentitano kanjona. Visas Huentitano kanjonas, dar žinomas kaip „Barranca de Huentitán“, kurį išraižė upė Grande de Santiago. Jis yra šiaurės rytinėje Gvadalacharos pusėje, tarp Tonala ir Zapopano savivaldybių pakraštyje, Gvadalacharos metropolijos srityje. Dėl savo grožio ir struktūros yra šiek tiek mažesnio masto (JAV Didžiojo kanjono) ir (kanjono del Cobre Chihuahua) versija. Jis apima maždaug 1137 hektarus, o jo vidutinis gylis yra 600 metrų. Funikulieriaus taško aukštis tarp kanjono krašto ir upės yra 520 metrų. Šis kanjonas taip pat vadinamas Oblatos-Huentitán dėl jo išskiriančių miesto vietovių, atitinkamai vadinamų Oblatos ir Huentitán.

11
diena
PAPLŪDIMŲ TURAS (pusryčiai)
Ekskursija po „Instagram“ vertus, gražiausius ir dramatiškiausius paplūdimius. Norėdami pažinti gražiausius paplūdimius, keliausime kaip vietiniai gyventojai. Kontaktas su gamta, einant Makao keliu ir besimėgaujant krištolo skaidrumo įlankos vandenimis. Kelionę pradėsime nuo (Boca de Tomatlan), nuo nedidelio vietinio kaimelio, kuris randasi džiunglėse, yra mieguistas ir dirba kaip valčių uostas. Tai suteikia labai įdomią atmosferą. Tai puikus Puerto Vallartos paplūdimys, skirtas Instagram tinkamoms nuotraukoms. Džiunglių uolos, išsiliejusios į vandenyną, valčių, paliekančių įlanką, ar spalvingų vietinių namų nuotraukos, tikras perlas jusų atostogoms. Smagiausia vieta fotografuoti paplūdimyje bus nedidelis akmeninis maleconas arba takas, vedantis per džiungles. Taip pat prieisime nedidelį akmeninį taką, vedanti į vandenį - tikriausiai maža prieplauka. Jum tikrai patiks ši vieta pasivaikščioti ir nusifotografuoti. Jus visiškai sups gyvybinga vandens jūra, atsukta į žemiau esančias uolas. Tai labai dramatiška ir graži vieta poilsiui. Šis žygis taps jusu mėgstamiausiu visoje kelionėje, užpildyta daugybe išsibarsčiusiomis aukštomis palmėmis - tarsi apleista sala, niekada nemačiusi kitų žmonių.

12
diena
PUERTO VALLARTA (pusryčiai) 
12 dieną kelionė baigiasi, šiai dienai nėra suplanuotos veiklos. Nesate pasiruošę išvykti? Jūsų gidas gali padėti su organizuoti keliones toliau ir pratęsti jūsų nuotykius. Jei norėtumėte praleisti daugiau laiko Puerto Vallartoje, mielai suorganizuosime papildomą apgyvendinimą. Sėkmingų būsimų kelionių! ir kviečiame pasidalinti nepamirštamau maršrutu su savo draugais.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis
Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste;
 • 4 nakvynės 3*, 5 nakvynės 4* viešbučiuose žmogui dviviečiame kambaryje (pagal šalies kategoriją);
 • Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą;
 • Bilietai į lankomus turistinius objektus;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Nurodyta turistinė - ekskursinė - pramoginė programa;
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Maitinimas: 8 Pusryčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas;
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Aviabilietai į Meksiką ir atgal iš Vilniaus su persėdimu (~690–990 Eur);
 • Į šiuos aviabilietus yra įskaičiuotas tik 10 kg rankinis bagažas.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Priemoka už vienvietį kambarį (Jei keliaujate vienas (-a) būsite apgyvendintas (-a) atskirai, be bendrakeleivio – suteikiame tokią galimybę primokėjus priedą, nuo 250 Eur.
 • * Vietinio skrydžio: Puerto Vallarta - Mexico City kaina nuo 30 Eur.
 • *Pageidaujantiems yra galimybė keisti viešbuti Puerto Vallartoje. Ar tiesiog siūlome poilsį pratęsti.
 • *Išlaidos gėrimams ir maistui apie 150 – 250 Eur.
 • *Susirinkus mažesnei nei 6 žmonių grupei keliausime iš San Luis Potosí su prabangios klasės maršrutiniu autobusu.

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.