Pasaulio sostinė Niujorkas 8d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Vilnius - Niujorkas

Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Niujorkas. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Niujorkas – Amerikos sinonimas, neoficiali pasaulio sostinė, kurią svajoja aplankyti visi. Jis magiškai traukia savo beprotišku gyvenimo tempu, spinduliuojančia energija, anonimiškumu ir kūrybiniu įkvėpimu, kurio šiame mieste tikrai netrūksta. Jau nuo 19 a. miestas yra svajonės apie neribotas galimybes išsipildymas – ne veltui visus atvykėlius prie Niujorko prieigų pasitinka Laisvės statula, simbolizuojanti išsivadavimą iš priespaudos ir skurdo. Šiandien Niujorkas yra  padalintas į penkis administracinius centrus, kuriuos pagal gyventojų skaičių galima būtų prilyginti patiems didžiausiems Jungtinių Amerikos Valstijų miestams. Tai Manhatanas (Manhattan), Bruklinas (Brooklin), Bronksas (Bronx), Kvinsas (Queens), Steit Ailandas (Staten Island). Niujorko širdis – Manhatanas, žymiausias miesto rajonas ir patraukliausia vieta turistams, kurioje pilna veiksmo: nuo ryškiausių Brodvėjaus ir Times aikštės šviesų iki vienų žinomiausių muziejų ir architektūrinių objektų pasaulyje. Įspūdingi dangoraižiai, Centrinis parkas, daugybė kultūros ir istorijos vertybių, Laisvės statula – visa tai leidžia Manhataną vadinti vienu pagrindinių Jungtinių Amerikos Valstijų simbolių. Šį miestą, dar vadinamu „The Big Apple“ (Didžiuoju obuoliu), aplanko milijonai žmonių dėl jo kultūros, gausybės traukos objektų, aukščiausios klasės gurmaniškų restoranų, įdomaus naktinio gyvenimo ar tiesiog norėdami pabūti niekad nemiegančiame mieste. Tik atsidūrę Manhatano dangoraižių ir šviesų apsuptyje, Jūs pajusite tikrąją Niujorko dvasią.

2
diena
Niujorkas

Pažintį su Niujorku pradėsite nuo pasaulio sostinės širdies – Manhatano. Susipažinsite su verslo ir finansų centru – žemutiniu Manhatanu (Downtown Manhattan). Aplankysite 9/11 memorialą ir „Ground Zero“, kur ankščiau stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai – dvyniai. Dabar čia iškilo naujas, aukščiausias Niujorke dangoraižis. Jo aukštis siekiantis net 1776 pėdas (541 metrus) yra parinktas simboliškai - jis asocijuojasi su 1776 metais Jungtinėse Valstijose paskelbta Nepriklausomybės deklaracija. Baterijos (Battery) parkas su daugybe įdomių objektų: memorialas žuvusiems Antrojo pasaulinio karo metu, keltų krantinė, iš kur galima nuplaukti iki JAV simbolio – Laisvės statulos. Neseniai čia buvo perkelta aplamdyta ir sutrūkinėjusi metalinė konstrukcija, stovėjusi prie Pasaulio prekybos centro, kur ją buvo užvertę griūvančių dangoraižių – dvynių nuolaužos. Garsusis finansų rajonas Wall Street - kur įsikūrę dešimtys bankų, Niujorko akcijų birža. Svarbiausias šios gatvės simbolis – iš ketaus nulietas jautis, kurio ragus stengiasi pačiupinėti kiekvienas miesto svečias.

Toliau vyksite prie rytinio jūrų uosto, iš kur atsiveria Bruklino ir kitų tiltų panorama, pravažiuosite pro Mažąją Italiją (Little Italy) garsią itališko stiliaus restoranais, kavinėmis ir itališka atmosfera, kinų kvartalą (China Town) – čia gatvėse pilna kinų kviečiančių į savo parduotuvėles – keista, bet retas kuris moka angliškai. Pravažiuosite centrinį Manhataną su įspūdingais dangoraižiais: Trampo, Rokfelerio centro, Empire State Building*, čia turėsite galimybę apžvelgti Manhataną iš 320 metrų aukštyje esančios apžvalgos aikštelės. Aplankysite garsiausią Manhatano gatvę – Penktąją aveniu (The Fifth Avenue), kurioje yra Metropoliteno, Gugenheimo, Niujorko miesto muziejai; Times ir Medisono aikštes, Linkolno centrą (Lincoln Center), Columbus Circle aikštę, gotikinę Šv. Patriko bažnyčią (St. Patrick‘s Cathedral), Šv. Jono Pranašo katedrą (The Cathedral of St. John the Divine).

Lankomiausias visose Jungtinėse Valstijose Centrinis parkas – miesto gyventojų ir svečių „žaidimų aikštelė“, žalieji Niujorko plaučiai. Pravažiuosite Brodvėjaus gatve, pagrindine ir seniausia Manhatane, kertančia salą iš šiaurės į pietus, bei garsią dėl čia įsikūrusių gausybės teatrų. Vakaras ir naktis niekada nemiegančiame mieste. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
Pramogos ir ekskursijos Niujorke arba išvyka prie Niagaros krioklių (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį)

Laisva diena Niujorke skirta pasaulinio garso muziejų, teatrų, koncertų lankymui. Nenorintys lankytis muziejuose, galės tiesiog pasivaikščioti po Manhataną. Jame viskas arti – išlipus iš metro ir paėjus, patenki į Centrinį parką – ramybės oazę, kurioje laikas tarsi sustoja. Parke gausu pėsčiųjų, bėgimo, dviračių takų, zoologijos sodas – tai ideali vieta pailsėti nuo miesto šurmulio. Šiek tiek tolėliau – Medisono aveniu, kurioje daugybė prabangių parduotuvių. Times aikštė – viena iš judriausių vietų pasaulyje, joje 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ištisus metus be pertraukos šviečia akinančios šviesos, mirga didžiuliai ekranai su nuolat besikeičiančia reklama ir skuba būriai žmonių. Tai vieta, įkūnijanti Niujorko, miesto, kuris niekada nemiega, dvasią. Manhatane neapleidžia jausmas, kad jau esi čia daug ką regėjęs. Ir tai tikrai ne „deja vu“, mat daugelį vietų tikrai matėte kino filmuose ir serialuose. Pageidaujantiems pasigrožėti Manhatano panorama, siūlome vykti į Hadsono upės kruizą, nuplaukti prie Laisvės statulos arba praskristi virš Niujorko sraigtasparniu (pramogos už papildomą mokestį).

Metropoliteno muziejus (The Metropolitan Museum of Art). Šį muziejų 1870 metais įkūrė grupė JAV verslininkų, finansininkų, menininkų ir mokslininkų, o lankytojams jis buvo atidarytas 1872 metais. Populiariausias JAV muziejus patenka į lankomiausių muziejų dešimtuką pasaulyje. Tai didžiulis muziejus, kuriame eksponuojama išskirtinė meno kolekcija ir ją rekomenduojama apžiūrėti per kelis kartus. Turint ribotą laiką logiška pasirinkti vieną ar kelias jus dominančias ekspozicijas. Metropoliteno muziejus dar turi dideles įvairių kultūrų muzikos instrumentų, drabužių, aksesuarų, ginklų bei šarvų kolekcijas. Taip pat Metropolitenas kiekvienais metais organizuoja ir talpina didžiules keliaujančias parodas.

Gugenheimo muziejus (The Solomon Guggenheim Museum) – tai modernaus meno muziejus, įsteigtas 1937 metais. Visi pasaulio Gugenheimo muziejų pastatai yra projektuoti šiuolaikinių architektūros korifėjų. Gugenheimo muziejus Niujorke – ne išimtis – šį, vieną ryškiausių XX a. architektūros pavyzdžių, sukūrė architektas F. L. Raitas (F.L. Wright). Patekęs į šį muziejų, jautiesi tarsi paraleliniame pasaulyje – mat galerijos suskaidytos tarsi citrusinio vaisiaus membranos – atskiros, tačiau tarpusavyje susijusios, o atvira centrinė rotonda sudaro galimybę lankytojams stebėti eksponuojamus kūrinius skirtingu kampu ir nuotoliu. Pradžioje užkilsite liftu į pastato viršų ir iš čia leisitės ištisine rampa žemyn. Eidami per kelis spirale išdėstytus aukštus išvysite pagrindinę kolekciją, kurioje vyrauja impresionistai, postimpresionistai, moderno atstovai.

MoMA (The Museum of Modern Art) – šiuolaikinio meno muziejus, visuomet žadinantis kūrybiškumą ir suteikiantis daug įkvėpimo. Jis garsėja kaip neįprastų, netradicinių šiuolaikinio modernaus meno parodų vieta, į kurią suvežamos pačios geriausios kolekcijos iš viso pasaulio. Muziejus inovatyvus ir savo architektūra ir, žinoma, kolekcijomis. Jame eksponuojami Van Gogo, Matiso, Pikaso, Salvadoro Dali ir šių dienų menininkų, tokių kaip David Hammons, Sigmaro Polke, Lawrence Weiner, Antony Llena, Tomma Abts darbai. MoMA - įtakingiausias meno muziejus pasaulyje.

Skrydis prie didingųjų Niagaros krioklių (užsakoma Lietuvoje). Anksti ryte vyksite į oro uostą ir skrisite į Bafalo miestą. Iš ten vyksite prie kvapą gniaužiančių Niagaros krioklių, krintančių 7000 tonų per sekundę vandens jėga. „Niagara“ reiškia „griaustinio vanduo“, o tokį pavadinimą šiems kriokliams, neįprastai žymintiems Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų sieną, davė šiose vietose gyvenę indėnai. Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Metai iš metų kriokliai pamažu traukiasi upės aukštupio link – per metus pasislinkdami apie 1,2 m. Esant galimybei (priklausomai nuo oro sąlygų) mėgausitės kruizu „Maid of the Mist“ (išvertus reiškia „Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožėdamiesi galingojo krioklio jėga. Turėsite galimybę pamatyti Niagaros krioklius iš JAV ir Kanados pusių. Vakare parskrisite atgal į Niujorką. Nakvynė viešbutyje.

4 – 5
dienos
Dvi laisvos dienos Niujorke (4-5 dienos) arba dviejų dienų kelionė į Filadelfiją ir Vašingtoną (už papildomą mokestį, užsakoma Lietuvoje). Niujorkas - Filadelfija

Anksti ryte išvyksite į Filadelfiją, didžiausią Pensilvanijos valstijos verslo, finansų ir kultūros centrą. Miestą drąsiai galima vadinti Jungtinių Amerikos Valstijų gimimo vieta. Svarbiausi įvykiai JAV istorijoje įvyko būtent šiame mieste, todėl ypatingas dėmesys skiriamas istoriniams paminklams bei muziejams. Miestą 1682 metais įkūrė Viljamas Penas kaip lygybės, brolybės ir demokratijos lopšį. Būtent Filadelfijoje 1776 metais liepos 4 dieną buvo paskelbta Jungtinių Amerikos Valstijų nepriklausomybė. Kurį laiką Filadelfija buvo ir laikinoji naujos valstybės sostinė. Šiandien miestas suskirstytas į kelis rajonus (centrinę, šiaurinę, pietinę ir vakarinę Filadelfiją), iš jų labiausiai turistus traukia objektai, esantys miesto centre. Ekskursiją po Filadelfiją pradėsite nuo istorinės dalies - Nacionalinio istorinio Nepriklausomybės parko (Independence National Historical Park), kur iki šių dienų išliko senosios gatvelės. Nepriklausomybės menė (Independence Hall), kurioje trylikos kolonijų paskelbė Nepriklausomybės deklaraciją ir Jungtinių Amerikos Valstijų konstituciją. Laisvės varpas (Liberty Bell), pagamintas Londone, ir jau daugiau nei 200 metų yra simbolinė Jungtinių Amerikos Valstijų Nepriklausomybės ikona. Norintieji galės pasikelti į rotušės bokštą ir iš jo apžvelgti miestą. Toliau ekskursiją tęsite į centrinę dalį, kur šiuolaikinių dangoraižių fone išsiskiria miesto įkūrėjo Viljamo Peno skulptūra, stovinti ant merijos pastato kupolo. Pravažiuosite B. Franklino bulvaru, kurį puošia daugybė skulptūrų ir fontanų. Vėliau išvyksite iš Filadelfijos ir važiuosite link Vašingtono. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
Kelionė į Vašingtoną. Vašingtonas - Niujorkas.

Atvyksite į Jungtinių Amerikos Valstijų sostinę Vašingtoną. Miestas įsikūręs ne valstijoje, bet specialų statusą turinčiame administraciniame vienete – Kolumbijos apygardoje. Vietą prie Potomako upės išrinko pirmasis JAV prezidentas Dž. Vašingtonas, o Virdžinijos ir Merilando valstijos atidavė dalį savo žemės, kad sostinė būtų visiškai savarankiška ir nepriklausytų nė vienai valstijai. Pirmojo prezidento vardu pavadinta sostinė skiriasi nuo kitų Jungtinių Amerikos Valstijų miestų ir tuo, kad joje nėra nė vieno dangoraižio. Miesto valdžia šventai laikosi daugiaaukštės statybos principo – namai negali būti aukštesni už kongreso špilį (92 m). Vašingtone gyvena ir dirba daugiausiai išsilavinusių žmonių – pareigūnų, politikų, senatorių, kongresmenų, užsienio diplomatų.

Pažintį su sostine pradėsite nuo didžiulio įvairių paminklų ir muziejų komplekso – Nacionalinės alėjos. Šioje kryžiaus formos alėjoje, kurios centre stovi memorialas Vašingtonui, galima apžiūrėti įvairius istorinius ir architektūrinius objektus:  Jungtinių Amerikos Valstijų Aukščiausiąjį Teismą, Kongreso biblioteką, Smitsono pilį, Linkolno, Vašingtono, Džefersono memorialus ir, žinoma, neoklasicistinio stiliaus, amerikietiškosios demokratijos bastioną Kapitolijų - kuriame vyksta JAV federalinės įstatymų leidžiamosios valdžios susirinkimai. Aplankysite Vietnamo karo veteranų memorialą – tai juodo marmuro siena, kurioje iškalti visų žuvusiųjų vardai. Susipažinsite su atminimo kompleksu kariams, žuvusiems Antrojo pasaulinio karo metais. Pamatysite pačią populiariausią vietą Vašingtone – Baltuosius rūmus – tai oficiali JAV prezidento rezidencija. Veliau apsilankysite Arlingtono nacionalinėse kapinėse – tai garsiausios Amerikos karių kapinės. Čia taip pat ilsisi žuvę astronautai, prezidentas Dž. Kenedis bei daug kitų Jungtinėms Amerikos Valstijoms nusipelniusių žmonių. Laisvas laikas mieste arba muziejų, kurių dauguma yra nemokami, lankymas. Ypač rekomenduojame apžiūrėti Oreivystės ir aeronautikos muziejų. Palikę Vašingtoną važiuosite į Niujorką. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
Pramogos ir ekskursijos Niujorke (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį).

Laisva diena Niujorke. Niujorko kultūrinis gyvenimas yra toks aktyvus, jog bet koks kitas pasaulio metropolis galėtų tik pavydėti. Manhatanas tikriausiai būtų ta vieta, kurioje kūrybinė energija jaučiama intensyviausiai, bent jau pagal tai, kiek vienam kvadratiniam kilometrui tenka teatrų. Kas vakarą rodoma šimtai įvairiausių spektaklių: nuo populiariųjų Brodvėjaus miuziklų, klasikos šedevrų su didžiausiomis Holivudo žvaigždėmis scenoje iki eksperimentinių pjesių mažytėse salėse, talpinančiose ne daugiau nei 50 žmonių... Siūlome pamatyti vieną iš miuziklų: „Operos Fantomas“, „Čikaga“, „Liūtas Karalius“, „Roko mokykla“ ar kt. (bilietai į spektaklius užsakomi iš anksto). Taip pat siūlome užsisakyti bilietus į Carnegie Hall koncertų salę (esant galimybei, bilietai į koncertus užsakomi iš anksto).

Žingeidiems ir nenuoramoms siūlome pasinaudoti miesto turistiniais autobusais „Hop-on-Hop-off“ ir susipažinti su kitais Niujorko rajonais – Bronksu, Kvinsu ar Bruklinu. Apsilankę šiuose rajonuose susipažinsite su tikrąja amerikietiškos kultūros įvairove, kurią suformavo žydų, graikų, italų, rusų, Karibų regiono išeiviai. Šių tautų religinės, kultūrinės ir kulinarinės tradicijos turi didžiulę įtaką Niujorko gyvenimui. Turėsite galimybę pravažiuoti pagrindine Bronkso gatve Grand Boulevard and Concourse, kuri panaši į Eliziejaus laukus Paryžiuje; aplankysite Yankee beizbolo stadioną; Brukline pasimėgausite įvairių tautų tradiciniais patiekalais, pavyzdžiui neapolietiška pica ar kubietiškais sumuštiniais; o Kvinsas Jus nustebins tautų ir kalbų gausybe, mat net 70 procentų Kvinso gyventojų yra atvykę iš kitų šalių ir čia kalbama net 200 skirtingų kalbų.

Būdami Niujorke pasinaudokite proga susipažinti ir su niujorkietišku džiazu. Džiazo gerbėjai žino, kad Niujorkas garsėja džiazo klubais ir pasaulinio garso atlikėjų pasirodymais. Šį miestą drąsiai galima vadinti džiazo muzikos sostine. Čia gausu džiazo klubų, kuriuose galima išgirsti džiazuojančias grupes ar pavienius muzikantus. Tai tikra šio muzikos žanro mėgėjų svajonė. Daugelis džiazo mylėtojų mano, kad Niujorkas visada buvo džiazo tėvynė. Tačiau pirmiausia džiazas suklestėjo Naujajame Orleane, o tik vėliau persikėlė į Čikagą ir Niujorką. Niujorke džiazas suklestėjo trečiajame XX a. dešimtmetyje, jis įgavo savitą stilių, geriau žinomu kaip niujorkietiškas džiazas. Pirmiesiems klausytojams ši muzika turėjo būti šokiruojanti, rėžianti ausį, kadangi tuo metu populiariausi buvo Štrauso valsai, polkos, operečių melodijos. Norintys pasiklausyti džiazo turėjo keliauti į Harlemą – Niujorko juodųjų rajoną. Tai buvo nesaugi vieta ir tokių aštrių pojūčių gerbėjų nebuvo daug. Besidominantys naująja muzika buvo žmonės iš vadinamojo “auksinio jaunimo”, apie kuriuos rašė to meto laikraščiai. Taip pradėjus augti džiazo poreikiui, imta kvieti į restoranus ir klubus džiazo muzikantų grupes bei pavienius atlikėjus. Vienas žymiausių džiazo muzikantų  - trimitininkas ir dainininkas Luisas Armstrongas (1901-1971), kurio prikimusiu balsu tikrai esate gerėjasi.

Niujorkas pasiūlys gausybę pramogų ir, be abejo, patenkins net pačių išrankiausių skonį. Po turiningos dienos nakvynė viešbutyje.

7
diena
Skrydis į Lietuvą.

Pervežimas į oro uostą. Skrydis Niujorkas – Europos miestas – Varšuva /Ryga/ Vilnius.

8
diena
Grįžimas į Lietuvą

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
 • 6 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose;
 • Visos dienos (6-8 valandų) turas po Niujorką su vietiniu rusakalbiu arba anglakalbiu gidu;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (kai vyksta ne mažiau nei 10 keliautojų).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių lėktuvų bilietai su oro uosto mokesčiais – nuo 550 EUR  (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA) - 25 EUR;
 • Dviejų dienų ekskursija Niujorkas – Filadelfija – Vašingtonas – Niujorkas (kaina tikslinama);
 • Miesto mokesčiai;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas (rekomenduojame);
 • Maitinimas (pageidaujantiems pusryčių nuo 25 USD už vienerius), gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.
 • Ekskursijos su prierašu "už papildomą mokestį" ir objektai su „*“ bei kitos nepaminėtos ekskursijos (neperkantiems Niujorko miesto paso): Empire State Building – apie 80 USD (VIP EXPRESS PASS); Metropoliteno muziejus – apie 30 USD; Gugenheimo muziejus – apie 28 USD; MoMA muziejus – apie 30 USD; Skrydis prie Niagaros krioklių – nuo 650 USD; Hadsono upės kruizas – nuo 40 USD; ekskursija laivu prie Laisvės statulos – nuo 30 USD;  skrydis sraigtasparniu virš Niujorko – nuo 250 USD; bilietas į miuziklą Brodvėjuje – nuo 150 USD; bilietas į Carnegie Hall koncertų salę – nuo 100 USD. Pasiliekantiems visas dienas Niujorke, rekomenduojame įsigyti Niujorko miesto pasą. Rekomenduojame pirkti Niujorko miesto pasą – galėsite važinėti po miestą pažintiniais autobusais (Hop-on/Hop-off) ir be eilės nemokamai lankyti daugiau nei 90 objektų (sąrašą patikslinsime po užsakymo).

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Grūda".
 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: nuo 1199 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį: tikslinama.

Panašios kelionės

Naujiena!
Tailando Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje 15 d./12 nakv. (skrydžiai įskaičiuoti)
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas, Filadelfija ir Niagaros kriokliai
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV - Laukinių Vakarų prerijos ir prašmatnioji Ramiojo vandenyno pakrantė 22d.
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.