Paryžius - Amsterdamas - Liuksemburgas

Nuo414
459€
2021 07 12 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Poznanę. Pasivaikščiosime jaukiomis vieno gražiausių Lenkijoje senamiesčio gatvelėmis. Apžiūrime Tumski salą, kurioje pastatyta pirmoji katedra Lenkijoje – Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika. Pamatysime Šv. Stanislovo bažnyčią, dar vadinamą “fara”. Jokia kita šventovė Lenkijoje negali pasigirti tokia gausybe triumfuojančio baroko stiliaus papuošimų.  Po ekskursijos siūlome apsilankyti tradicinėje arbatinėje*, kur galėsite paragauti garsiųjų Poznanės raguolių, išgerti arbatos arba kavos. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje. 
2
diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Vakare atvykstame į nykštukinę Liuksemburgo kunigaikštystę. Liuksemburgo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai be galo žavus miestas, išvagotas stačių skardžių, o senamiestį supa senovinės pilies sienos su bokštais. Mieste gausu nepriekaištingai sutvarkytų parkų. Aplankysime Dievo Motinos katedrą, Konstitucijos aikštę, miesto simboliu tapusius Kunigaikščio rūmus. Anksčiau šioje vietoje vykdavo liuksemburgiečių susirinkimai, o XIX a. šis pastatas oficialiai tapo valdančiosios šeimos rezidencija. Vykstame į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Meco.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į vieną romantiškiausių pasaulio miestų – Paryžių. Tai – meilės, stiliaus, mados, meno ir kultūros miestas. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis po istorinį miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas – žymių žmonių amžino poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu centras, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Laisvas laikas. Vakare – pakilimas į Eifelio bokštą*. Pageidaujantiems – plaukimas laivu** Senos upe, besigėrint nuostabia Paryžiaus panorama.  Nakvynė viešbutyje prie Paryžiaus.
4
diena
Pusryčiai. Laisvas laikas Paryžiuje. Norintieji viešuoju transportu* savarankiškai vyksta į Paryžiaus centrą arba į  Disneilendą**. Tai pasakų miestelis ne tik mažiausiems, bet ir suaugusiems. Čia laukia linksmybės, įvairūs atrakcionai ir smagūs Volto Disnėjaus herojai.  Galėsite išbandyti „Indiana Džouns“ kalnelius, apsilankyti „Piratų saloje“, „Vaiduoklių name“, "Miegančiosios gražuolės pilyje" ir dar daugybėje kitų atrakcionų. Disneilende – šypsena veide garantuota visą dieną, o neišdildomi įspūdžiai išliks visam gyvenimui. Pasiliekantiems Paryžiuje – tolesnė pažintis su Paryžiumi individualiai aplankant žymiuosius muziejus: Luvras**, Invalidų kompleksas**, d‘Orsey**, Rodeno**, S. Dali** ir kt. Nakvynė viešbutyje prie Paryžiaus.
5
diena
usryčiai. Vykstame į Monmartro rajoną. Pasivaikščiojimas po Paryžiaus Meką: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, senasis kabaretas „Lapin agile“, S. Dali muziejus ir kitos miesto įžymybės. Vykstame į Versalį*. Apsilankymas architektūros šedevru laikomoje Liudviko XIV karališkojoje rezidencijoje. Rūmai nuo pat pradžių buvo kuriami siekiant stulbinti, todėl Versalis palieka didelį ir neišdildomą įspūdį kiekvienam čia apsilankiusiam. Be galo nuostabūs yra ir Versalio rūmų sodai bei parkai, suprojektuoti Andre Le Notre ir padarę ryškią įtaką visoms XVIII amžiaus Europos karalių rezidencijoms. Išvykstame Olandijos link. Kelionė per Prancūziją, Belgiją, Olandiją. Nakvynė viešbutyje prie Bredos.
6
diena
Pusryčiai. Vykstame į Amsterdamą. Tai tarsi didelis ir kupinas netikėtumų miestas - muziejus po atviru dangumi, kur puikiai jaučiama istorijos bei šiuolaikinio gyvenimo harmonija. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Dam aikštę, Karalių rūmus, Naująją katedrą, Singel kanalo gėlių turgų. Pageidaujantiems – plaukimas Amsterdamo kanalais*. Išvykstame namų link. Kelionė per Olandiją, Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
7
diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo414
459€
2021 07 12 ir daugiau datų

Apie Prancūziją

Prancūzija – šalis Europos pietvakariuose, Europos Sąjungos bei NATO narė. Pietuose ribojasi su Ispanija ir Andora, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu ir Šveicarija, o rytuose — su Italija ir Monaku. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra.Prancūzijos kultūra neabejotinai yra viena iš didžiausių, seniausių ir svarbiausių Europos kultūrų. Prancūzijos kultūrinis vaidmuo ypatingai sustiprėjo XVII

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Paryžius - Amsterdamas - Liuksemburgas

Daiva
2015 09 02
9.8
Idomi programa, nors ir itempta:)! Na,patiko labai daug kas, tad gal lengviau butu ivardinti, kas galejo buti ir kitaip. Na, pavyzdziui, Poznane: miestas neissiskiriantis kazkuo ypatingu; tad visgi geriau butu buve pabuti sita laika kazkur Vokietijoje...ir Paryziui apziureti pritruko dar vienos dienos! Gide Audrone labai profesionali, atidi ir jos patarimai visada buvo vietoje ir laiku:). Autobuso vairuotoju darbas nepriekaistingas. Viesbuciai: Lenkijoje, zinoma, prastesni, taciau galima ir ten isgyventi. Atmintine issami. Kita salis, kuria noreciau aplankyti, butu Italija (kitais metais ir,manau, rudeniop, kai dar nera taip karsta).
Keliautoja
2015 07 07
9.4
Kelionė buvo nuostabi: labai patiko maršrutas 10 balų (tikrai nemanau, kad kas nors savarankiškai važiuos aplankyti Liuksemburgą, kuris pasirodo yra įspūdingas miestas; ir dažniausiai važiuojant pro Lenkiją visi nori pralėkti greičiau-greičiau - o gi čia mes turėjome puikų atokvėpį Poznanėje). Taip pat labai patiko, kad Paryžiuje turėjome laisvą dieną - tada visai kitoks įspūdis, kai visur vaikštai pats. Gidė šaunuolė: iš pradžių atrodė, kad su tokiu ramiu tempu mes nespėsim visko apžiūrėti, bet pasirodo spėjom ir be didelių skubinimų. Ji tiesiog visais mumis puikiai pasirūpino:) Viešbučiai tikrai labai geri teko (nėra ką lyginti su ankstesnėmis kelionėmis) Vienintelis nusiskundimas iš mūsų kompanijos yra dėl vairuotojų - apskritai nelabai malonūs, net bijodavom ko nors prašyti; ir karšto vandens (kas buvo parašyta programoje) autobuse nedavė... Tiksliau pasakius į priekį važiuojant vieną kartą Lenkijoj leido įsipilti ir grįžtant (kai mes jau buvome supildę anketas ir nusiskundimus) buvo malonesni ir leido 2 ar 3 kartus įsipilti. Nežinau, ar tikrai yra įstatymas, kad Vokietijoj negalima naudotis karštu vandeniu (ne salone, o stovėjimo aikštelėse!), o gal mus taip apgavo. Bet tada būtų prašymas - tą sakinį iš programos išbraukti. Žmonės prisiperka užpilamų sriubų, kur paskui jas dėti... Bet kadangi visa kelionė buvo labai smagi, tai ta smulkmena nesugadino mums įspūdžio:)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Prancūziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, ir ausinukų nuoma ~ 100 EUR (**) - papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Miestų mokestis 8 EUR
 • Vienvietis kambarys 150 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
414
459€

visiems: 414
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Pranzūzijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pietų Prancūzijos ir Italijos Rivjera 9 d. (pažintinė-poilsinė)
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Disneilendas - Paryžius - Asteriksas
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Prancūzijos sostinė Paryžius
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Savaitgalis Paryžiuje
Prancūzija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.