Naujųjų metų sutikimas Rygoje ir Jūrmala

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į Latviją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Vykstame į smagiausią žiemos pramogų vietą – bobslėjaus trasą* netoli Siguldos. Nusileidimas specialiomis rogėmis, susėdus po penkis, suteiks nepakartojamų įspūdžių ir geros nuotaikos visai dienai. Aplankome Gutmanio urvą, susiformavusį prieš 10 000 metų, poledynmečio vandenims graužiantis į smiltainio uolas. Tai senovės kulto vieta ir saugomas geologinis objektas, garsus savo sienose esančiais įrašais. Ekskursija į nuostabią Turaidos pilį*. Ši viduramžių tvirtovė mena ne tik karus, bet ir nepamirštamą legendą apie Turaidos Rožę. Vakarop atvykstame į šventiškai pasipuošusią Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos istorinį miesto centrą,1997m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”. Laisvas laikas, kurio metu pasivaikščiosite po Kalėdinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, skrudintais migdolais, kava ir karštu vynu, bei kviečiančią įsigyti dovanų namiškiams. Įsikuriame viešbutyje. Naujųjų metų sutikimas Dauguvos krantinėje. Pageidaujantiems siūlome užsisakyti Naujametinę šventinę vakarienę** viešbučio Park Inn by Radisson Riga Valdemara 4* restorane. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
Vėlyvi pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių Latvijos kurortų prie Baltijos jūros – Jūrmalą. Siūlome apsilankyti vandens pramogų parke “LIVU”*. Iš anksto galite įsigyti 4 valandų Livu Parko Kalėdinį bilietą-vaučerį (kaina 25 EUR asmeniui, privaloma turėti atspausdintą) : Līvu Akvaparks - Christmas gift card Čia yra skirtingomis spalvomis pažymėti vandens nusileidimo takeliai (du iš jų skirti ekstremalių pojūčių mėgėjams), „Tornado“, baseinai, zona vaikams. Parke taip pat rasite ir kitokių pramogų: saunos, pirtys, sūkurinės vonios, užkandinė. Nepageidaujantys eiti į vandens parką, galės pasivaikščioti Jūrmaloje ar aplankyti vienintelę pasaulyje meno galeriją „Inner Light“** (vidinė šviesa), kur paveikslai eksponuojami tamsoje – lėtai keičiantis šviesos stiprumui ir spalvai, paveikslai transformuojasi. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Apie Latviją

Latvija – viena iš trijų Baltijos valstybių. Šiaurėje ribojasi su Estija, rytuose – Rusija ir Baltarusija, o pietuose – Lietuva. Šalis tampa vis populiaresne turistine vieta Europoje. Svečiai iš viso pasaulio atvyksta į Rygą, atsipalaiduoja prie jūros Jūrmaloje, apsilanko Siguldoje ar Cesyje. Latvija garsėja savo ilgomis tradicijomis. Gyventojai atidžiai saugo liaudies trad

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Naujųjų metų sutikimas Rygoje ir Jūrmala

Liudmila
2023-01-04
9
Viskas buvo labai gerai. Man norėjosi mažiau vaikščiojimo, galėjo būti vienu lankytinų objektų mažiau, kad nepervargti prieš Naujųjų sutikimą. Viešbutis geras, švarus, tvarkingas. Pusryčių metu maisto pasirinkimas didelis. Gera viešbučio lokacija - netoli senamiestis.
Renata
2023-01-04
10
Buvo be galo puiki kelionė. Ir gidė, ir kelionės programa, ir viešbutis. Tikrai važiuosime su Jumis dar ne kartą. Puiku viskas.
Aistė
2019-01-03
10
Įspūdžiai puikus patiko visiems vykusiems šeimos nariams. Puikiai organizuota kelione. Rekomenduočiau nes labai paprasta užsisakyti, sutvarkyti reikiamus dokumentus padeda vadybininkas. Kelionė organizuota puikiai, idomi ir turininga, autobusas patogus vairuotojas malonus ir svarbiausia nereali gidė lydėjusi ir padėjusi visos kelionės metu.
Keliaujant į Latviją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 65 EUR
 • (**) – papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Naujametinė vakarienė viešbutyje Park Inn by Radisson Riga Valdemara (suaugusiam)   95 EUR
 • Naujametinė vakarienė viešbutyje Park Inn by Radisson Riga Valdemara (vaikui nuo 1 iki 4 metų)   1 EUR
 • Naujametinė vakarienė viešbutyje Park Inn by Radisson Riga Valdemara (vaikui nuo 5 iki 11 metų)   48 EUR
 • Vienvietis kambarys   50 EUR

Panašios kelionės

Kelionė į Latviją: legendinės pilys ir rūmai 2d.
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ir Latvijoje yra Venecija!
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kelionė į Latviją: Kuržemės keliais 2d.
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ryga - Rundalė - Gaujos nacionalinis parkas
Latvija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.