Laukinė Malaizijos gamta su Borneo sala (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Laukinė Malaizijos gamta su Borneo sala (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės Pietryčių Azijos didmiestyje  Kvala Lumpūre
  • Pasivaikšciosite Kamerono aukštumose – grožėsites arbatos plantacijomis 
  • Tyrinėsite Penango salą – pagrindinį Malaizijos turistų traukos centrą
  • Susipažinsite su trečia pagal dydį sala pasaulyje – Borneo. Pažinsite unikalią atogražų džiunglių ekosistemą, gyvūniją ir vietines gentis
  • Borneo saloje turėsite galimybę išvysti didžiausią gėlę rafleziją ir čia gyvenančius orangutanus. Borneo saloje orangutanų populiacija didžiausia visame pasaulyje
  • Galimybė aplankyti dar vieną šalį – kaimyninį Brunėjų, esantį Borneo saloje

Programa

 • Malaizija – nuostabi gamta, tropiniai miškai, unikalūs gyvūnai. Malaizija – nepakartojama architektūra ir pasakiškai draugiški žmonės. Malaizija – turkio spalvos vandenys ir balto minkšto smėlio paplūdimiai. Leisimės į kelionę, kuri mums leis ne tik klausytis atsiliepimų apie šį užburiantį žemės kampelį, bet ir patiems juos dalyti. Aplankę postmodernųjį Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, religingąjį Penangą, leisime sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu salose, vadinamose Rojumi žemėje.

  Tad pirmyn į stebuklų kupiną pažintį su nuostabiąja Malaizija!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

  INGRIDA

  Yra tokia šalis magišku vardu – Malaizija. Po vienu stogu čia buriasi trys itin skirtingos kultūros. Kinai, indai ir vietiniai malajai tarsi sufijų šokyje susilieja į vieną bendrą, atvirą, tolerantišką ir kosmopolitišką visuomenę. Malaizija tik dar vienas žemės lopinėlis, kuris visus apsilankiusius apgaubs seniausiomis Pasaulio džiunglių medžių karūnomis ir privers pajusti gamtos ir išskirtinės gyvūnijos harmoniją. Kviečiu visus atverti širdis naujoms patirtims ir šios šalies žavesiui.

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 20:05 – 22:45 Stambulas – Kvala Lumpūras 01:15 – 16:55 (+1)

  Kvala Lumpūras – Stambulas 23:15 – 05:15 (+1) Stambulas – Vilnius 08:05 – 10:45

 • 1 diena

  VILNIUS – KVALA LUMPŪRAS

  Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą (su persėdimu Stambule) su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste, mus pasitiks ir iki viešbučio palydės mūsų partneriai šioje šalyje.

  Tarptautinis skrydis ilgas, tad vakaras bus laisvas: norintieji galės atsipalaiduoti viešbutyje arba savarankiškai pradėti pažintį su moderniąja Malaizijos sostine – Kvala Lumpūru (Kuala Lumpur). Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Sočiai papusryčiavę pradėsime savo pažintį su Malaizija ir didžiuoju Kvala Lumpūru, įsikūrusiu Gombako (Sungai Gombak) ir Klango (Sungai Klang) upių santakoje. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų.

  Pirmiausia sustosime pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose gyvena Malaizijos karalius. Beveik 100 ha teritoriją užimančiame pastatų komplekse susijungia islamiška ir malajų architektūros, tačiau akį iš tolo labiausiai traukia 22 auksu puošti įspūdingi kupolai. Toliau keliausime į Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), kurioje 1957 m. rugpjūčio 31 d. vidurnaktį pirmą kartą buvo iškelta nacionalinė Malaizijos vėliava. Sustosime priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad), kuriame įsikūrusi aukščiausia šalies valdžia, ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą (Kelab Di-Raja Selangor). Tai buvusi svarbi džentelmenų susibūrimų bei intrigų vieta, kurią buvo galima rasti daugumoje kolonijinių Anglijos miestų.

  Toliau vyksime apžiūrėti jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusių Petronos bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausių pastatų-dvynių pasaulyje. Galbūt pamenate šiuos du žvilgančius identiškus statinius iš vaidybinio filmo „Spąstai“ – Kvala Lumpūro kvartaluose tada bėgiojo Šonas Koneris (Sean Connery), o ant dangoraižius jungiančio tilto briaunų su aukštakulniais strikinėjo Katerina Zera-Džouns (Catherine Zeta-Jones)? 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Svarbu paminėti, kad dangoraižius 41 ir 42 aukšte „sukabinantis“ dviaukštis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje. 3 diena. Kvala Lumpūras
  ...Svarbu paminėti, kad dangoraižius 41 ir 42 aukšte „sukabinantis“ dviaukštis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje. Norintieji galės pakilti į Petronas bokštų apžvalgos aikštelę.*

  + 8

  Aplankysime ir vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę (Masjid Jamek), atidarytą dar 1909 metais. Stabtelėsime ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Ji iškilo 1965 m., praėjus aštuoneriems metams po atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos. Tai buvo vienas pirmųjų naujos vyriausybės projektų, tad iki pat šiol pristatoma kaip Malaizijos nepriklausomybės statinys.

  Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves). Čia mus tiesiog užburs Batu urvų didybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga! Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina. Vakare grįžtame į viešbutį, kur lauks poilsis ir nakvynė.

 • 4 diena

  KAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę išsiregistruosime iš viešbučio ir keliausime į išskirtinio grožio Kamerono aukštumas (Tanah Tinggi Cameron), apglėbusias 712 km2 plotą. Švelnius, aksominius kalnus, siekiančius netgi iki pusantro kilometro aukštį drėkina aštuonios upės. Šiam šiaurės vakarų Pahango (Pahang) regionui skirtas XIX a. pabaigoje gyvenusio sero Viljamo Kamerono (William Cameron) vardas. Jis buvo pirmasis atvykėlis iš tolimų kraštų, ištyrinėjęs ir įvertinęs iki tol pirklių bei smalsių kolonistų aplenktą kalvotą teritoriją. Naujam gyvenimui Kamerono aukštumas prikėlė seras Džordžas Maksvelas (George Maxwell), 1925 m. pasauliui priminęs apie tėvynainio ekspediciją ir derlingą regioną paskatinęs išnaudoti rekreacijos bei turizmo tikslams. Nuo to laiko žmonės iš visos Malaizijos pakraščių ir tolimiausių planetos kampelių čia plūsta pasigėrėti ypatingomis gamtos dovanomis.

  Pirmiausia vyksime į nuostabiai kvepiančią braškių plantaciją. Už simbolinį mokestį galėsime čia pat prisiskinti prisirpusių šviežutėlių raudonų uogų.

  Pasivaišinę saldžiomis braškėmis kalvotais keliais toliau keliausime į Kamerono aukštumų drugelių sodą (Cameron Highlands Butterfly Garden). Nors pavadinimas sufleruoja, kad čia pamatysime tik drugelių, nereikia apsigauti – 1990 m. įkurtoje fermoje šiandien galima pamatyti ne tik ištisas drugių kolonijas, bet ir įvairių vabzdžių, roplių, amfibijų ir net tropinių augalų. Galbūt pasiseks šiuose įvairių sutvėrimų namuose pamatyti itin retą Raja Brooke drugelį ar įspūdingą varlę su ragu.

  Galiausiai būtinai užsuksime į garsiąsias Boh Sungai Palas arbatos plantacijas (BOH Plantations). Būtent čia, Kamerono aukštumose, išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Arbatos krūmus čia pradėjo auginti škotas Džonas Arčibaldas Raselas (John Archibald Russel) dar pirmoje praeito šimtmečio pusėje. Būna metas, kai šimtai žmonių, užsivožę šiaudines skrybėles, su pintinėmis ant pečių palinkę darbuojasi laukuose. Arbatos gavimo procesas, prasidedantis sodinimu ir baigiamas apdorojimu – labai subtilus, reikalaujantis didelio išmanymo, kruopštumo ir kantrybės. Iš pradžių rankomis atrenkamos prisirpusios arbatmedžio sėklos, jos susodinamos į indelius. Prasikalę ūgliai perkeliami į lysves, kurias drėkinti padeda speciali drenažo sistema. Arbatmedžiai preciziškai prižiūrimi ir saugomi. Po dešimties mėnesių lapai nuskinami, po to džiovinami, smulkinami... Malonias akimirkas, patirtas Malaizijoje, tikrai prisiminsime, kai namuose siurbčiosime iš šios šalies parsivežtą gėrimą. Juk geriausios lauktuvės ir prisiminimas iš Azijos – tai rinktinė, šviežia arbata. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  KAMERONO AUKŠTUMOS – PENANGO SALA (pusryčiai, pietūs)

  Išvykę iš Kamerono aukštumų, pradėsime savo ekskursiją Perak regione prieš kelionę ilgiausiu Azijos tiltu į  žymųjį Rytų perlą – būtent tokį pavadinimą įgijęs į UNESCO paveldą įtrauktas Penangas (Pulau Pinang). Miestas ir jo turtingas paveldas, gausus siauromis, vingiuotomis gatvelėmis ir nuostabiais, prieš karą statytais namais, vis dar išlaikęs apčiuopiamą senovės pasaulio žavesį. Aplankysime Šv. Jurgio bažnyčią (St. George Church), seniausią anglikonų bažnyčią Pietryčių Azijoje ir Malonės šventyklą (Goddess of Mercy Temple). Apsilankysite Pinang Peranakan rūmuose (Pinang Peranakan Mansion). Vėliau apsilankysime Šri Mariaman(Sri Mahamariamman Temple) šventykloje ir pasivaikščioję atrasime "Blue Mansion" istoriją. Susipažinsime su dvaro paveldu ir architektūra. Vakare įsiregistruosime į viešbutį.

 • 6 diena

  PENANGO SALA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę leisimės į pažintį su Penangu. Šis miestas – viena Azijos brangenybių, kurias drąsiai galima vadinti rojumi žemėje: minkštas smėlis, palmės, skaidri jūra...

  Dieną pradėsime nuo Penango valstijos sostinės – britų karaliaus Džordžo (George) III garbei pavadinto Džordžtauno (George Town) ir jo apylinkių.

  Pirmiausia pasuksime prie senovinių Khokongsi (Khu-Kong-Si) klano namų – prašmatni jų architektūra, išlikęs teatras ir kiti pastatai, apjuosę aikštę, leidžia žvilgtelėti į autentiškos kinų kultūros turtus.

  Pasakojama, kad prieš maždaug šimtų metų tokių gyvenviečių, kaip mūsų lankoma, buvo net septynetas, o kiekviena jų turėjo atskirą prieplauką. Tačiau vieną sunaikino gaisras, tad liko tik šešios. Šie unikalūs vadinamieji „vandens kaimeliai“ mena ir rietenas, nes tarp kinų klanų, kaip mafijos grupuočių, nuolat kildavo nesutarimų dėl įtakos.

  Čia išgirstas kovų istorijų nuotaikas vėliau išsklaidys Džordžtauno Harmonijos gatvė (Street of Harmony). Jūs jau žinote, kad valstybinė Malaizijos religija yra islamas, tačiau čia užtikrinama absoliuti tikėjimo laisvė. Išpažįstamos įvairios etninių grupių religijos kuria savitą aurą. Jaučiama tikra dvasios atgaiva, kai viena šalia kitos viešpatauja daugybė skirtingų šventovių: štai Šv. Džordžo bažnyčia – seniausia šalyje kinų daosų šventykla, atlaikiusi du pasaulinius karus; Šri Mariamam šventykla, kurioje reziduoja 40 hindų dievybių...

  Pavakaryje  norintys galės pakilti į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera)* viršūnę. Šalia kalvos Jus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 metais. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje.

  Šventyklos įžymybė – Atjautos dievybė Guanyin, kurios kultas paplitęs Kinijoje ir čanbudizmą perėmusiose šalyse. Tačiau tie, kurie lankėsi Rytų Azijoje, pastebės, kad šios šventyklos stilius kitoks. Jame susijungia kiniškai, tailandietiškai, birmietiškai architektūrai būdingi motyvai. Šventovės grožis mumyse sužadins smalsumą apie budizmo sklaidą bei tradicijų skirtumus Rytų ir Pietryčių Azijos regionuose. Nakvynė viešbutyje. 

 • 7 diena

  PENANGO SALA –  KUČINGAS (pusryčiai, pietūs)

  Ankstyvas rytas ir pusryčiai, po kurių paliksime žavingąjį Penangą ir skrisime į Saravako regioną, Kučingo miestą Borneo saloje.

  Po skrydžio laukia pažintinis turas po miestą. Ture po Kučingą aplankysite svarbiausias miesto įžymybes. Išvysite milžinišką katės statulą, kuri yra miesto talismanas. Aplankysite Saravako nacionalinį muziejų (Sarawak Museum), kuris yra seniausias Borneo saloje. Praeisite pro malajų kaimelį, mečetę ir senąją miesto gatvę, kur jau daugelį metų yra pardavinėjami visame pasaulyje garsūs Borneo prieskoniai – įvairiausių rūšių pipirai. Stabtelėję Kučingo krantinėje išvysite neįtikėtinus Baltojo Radžos rūmus, sudarytus iš trijų pastatų, sujungtų verandomis. Pastatų kompleksą sudaro keturkampis bokštas, senojo teismo namas, Margaritos fortas, pavadintas antrosios Radžo žmonos vardu, ir Astana, buvusi Baltojo Radžos rezidencija.

  Po pietų vyksime į Semengono laukinio gyvenimo centrą (Semenggoh Wildlife Centre), kuris yra 53 ha dydžio ir kuriame turėsite progą stebėti didžiuosius orangutangus jų maitinimo laikotarpiu. Čia jums suteikiama galimybė stebėti, kaip orangutangai, kurie yra našlaičiai arba išgelbėti iš nelaisvės, yra reabilituojami ir mokomi išgyventi laukinėje gamtoje.

  Po šios nepamirštamos patirties būsite pervežti į viešbutį poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  BAKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien Jūsų lauks visos dienos išvyka į Bako Nacionalinį parką (Bako National Park). Į parką, esantį 38 km atstumu nuo Kučingo, nuvyksite vos per pusvalandį. Ryte išvykimas iš Kučingo mangrovės džiunglių apsuptu keliu. Pasiekus Kampong Bako žvejų kaimelį, persėdimas į valtį ir atvykimas į parką. Lankytojai čia atranda tikrą botanikos lobyną, daugybę gyvūnų ir paukščių rūšių, tokių kaip didnosės beždžionės, ilgauodegės makakos, laukiniai šernai, indiniai zambarai (elniai) ir varanai, kurie gyvena drėgnųjų atogrąžų džiunglių pakrantėje. Taip pat išvysite įspūdingas erozijos proceso apraiškas – pusrutulio formos ertmes bei augalijos kitimą. Vakarop grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  MULU (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Mulu. Po pietų aplankysite Elnio (Deer Cave) ir Lang olas (Lang Cave) Mulu nacionaliniame parke (Mulu National Park). Šiose olose pamatysite stalaktitų ir stalagmitų suformuotą įspūdingiausią darinį visame nacionaliniame parke. Elnio ola pasižymi didžiausiu įėjimu visame pasaulyje. Jei orai bus palankūs, saulei leidžiantis išvysite nepamirštamą reginį – milijonai šikšnosparnių išskrenda naktinei medžioklei. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.

   

 • 10 diena

  MULU – KOTA KINABALU (pusryčiai, pietūs)

  Po sočių pusryčių ir vėl leisimės į kelią – kelionė upe į Vėjo ir Skaidraus Vandens olas (Wind and Clearwater Caves). Vėjo oloje apžiūrėsite  įspūdingą „Karaliaus kambarį“, kur stalaktitai ir stalagmitai formuoja įmantrų nėrinių raštą. Skaidraus vandens oloje išvysite retos rūšies vienalapį augalą, kurį galima aptikti tik Mulu, ir šviesai jautrius dumblius, augančius ant uolų bei krypstančius šviesos link. Apžiūrėjus olas, piknikas gryname ore ir maudynės natūraliame baseine, po kurių keliausime tiesiai į oro uostą, iš kurio skrisime į Kota Kinabalu (Kota Kinabalu). Šio ypač margos tautinės sudėties – kinų, badžajų, kadazanų, dusunų, malajų, murutų ir indų – miesto istorija mena dar 19 a., kai britai čia įkūrė gyvenvietę. Ši, tiesa, buvo daug kartų sunaikinta, tad Kota Kinabalu savo amžių skaičiuoja tik nuo 1967 m. Daug laiko pastebėti, kuo šis miestas nuostabus tikrai netruks – iš karto susipažinsime su ypatingai draugiškais vietiniais, patį pirmąjį vakarą jau stebėsime kvapą gniaužiantį saulėlydį, ragausime skoniais turtingos virtuvės patiekalus bei klausysime užburiančios malajų muzikos. Perkėlimas į viešbutį ir poilsis likusį laiką. 

 • 11-14 diena

  KOTA KINABALU (pusryčiai)

  Čia mūsų lauks keturios dienos išsvajoto poilsio. Kiekvienas galės rinktis pagal savo poreikius: gal norėsite pagulėti paplūdimyje ir pasimėgauti saule, o gal susipažinti su vietiniais žvejais ir sužinoti apie patikimiausius žvejybos būdus? O gal norėsite aplankyti dar vieną unikalią kaimyninę šalį  Brunėjų*? Ši valstybė, įsikūrusi Borneo saloje, ribojasi tiek su Malaizija, tiek su Indonezija. Unikalusis Brunėjus laikomas viena iš mažiausių ir turtingiausių valstybių, kuri neabejotinai turi ką parodyti. Nakvynės viešbutyje.

 • 15 diena

  KOTA KINABALU – VILNIUS (pusryčiai)

  Deja, atostogos turi tendenciją baigtis, tad toks laikas ateina ir mūsiškėms. Paskutiniąją kelionės dieną rekomenduojame sočiai papusryčiauti, nes lauks ilga kelionė namo.

  Tikimės, kad kelionė paliko tik geriausius įspūdžius, pilnas kišenes suvenyrų bei dovanų artimiesiems, o širdyse – tik dar didesnį troškimą keliauti.

  Būtinai lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse aplink nuostabųjį pasaulį!

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai11

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 liepa
Penkt, Liep 19Šeš, Rūgp 3 16
2020 kovas
Penkt, Kov 6Šeš, Kov 21 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2095 EUR
 

+ skrydis apie 790 EUR
su skrydžiu nuo 2885 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Nexus Resort & Spa Karambunai »

Vieta: 65 ha sodrioje kraštovaizdžio aplinkoje Karambunai pusiasalyje, ant paplūdimio kranto įsikūręs "Nexus Resort Karambunai", esantis 30 kilometrų į šiaurės rytus nuo Kota Kinabalu, Sabah ir vos 6 km atstumu nuo baltojo smėlio paplūdimio, kuriame yra milijonų metų senum atogrąžų miškai ir Mount Kinabalu kalno didybė.

Viešbutyje: "Nexus Resort & Spa" siūlo 3 lauko baseinus ir apdovanojimus pelniusį golfo aikštyną. Jame veikia nemokamas laidinis internetas vestibiulyje, automobilių stovėjimo aikštelė, 8 valgomosios salės ir treniruoklių salė. Atsipalaiduokite ramiu  viešbučio siūlomu "Spa" masažu arba pasinaudokite nemokamu pervežimu į Lagoon Park, kuriame siūlomi vandens sporto renginiai. Draugiški darbuotojai laisvai kalba anglų, malajiečių ir kinų kalbomis.

Kambariuose: Iš savo balkonų galėsite pasimėgauti nuostabiais vaizdais į Pietų Kinijos jūrą, golfo aikštyną ar tropinius sodus. Numeryje yra klasikinis medinių baldų stilius, kuriuose jaučiamasi labai komfortiškai. Erdviuose kambariuose su oro kondicionieriais yra kabelinė televizija. Vonios kambariuose yra nemokami vonios reikmenys.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • vietinių skrydžių bilietai Penangas - Kučingas, Kučingas - Miri, Miri - Kota Kinabalu, Kota Kinabalu - Kvala Lumpūras;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas: 8 nakvynės turo metu 3-4* viešbučiuose, 5 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Kota Kinabalu. Visi viešbučiai kruopščiai atrinkti;
  • maitinimas: 13 pusryčių, 7 pietūs;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius  Kvala Lumpūras  Vilnius (kaina apie 720 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
  • pakilimas į Petronas bokštų apžvalgos aikštelę (~20 EUR/asm., bilietus būtina užsakyti iš anksto);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Ingrida. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Galimybė įsigyti ekskursiją į Brunėjų – nedidelę valstybę Borneo saloje, kuri priklauso tiek Indonezijai, tiek Malaizijai. Ši šalis pripažinta viena mažiausių ir turtingiausių pasaulyje, kuri išsiskiria savo unikalumu.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Vienviečio kambario priemoka - nuo 525 EUR.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose
UP
Išskleisti kelionių paiešką