Kruizas Naujojoje Zelandijoje ir pažintis Australijoje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Australija, Naujoji Zelandija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kruizas Naujojoje Zelandijoje ir pažintis Australijoje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Išskirtinis pasiūlymas „Kelionių Akademijos“ keliautojams.
  • Aplankysime net tris didžiausius Naujosios Zelandijos fjordus.
  • Aplankysime tolimiausią pasaulyje kraštą – Australiją.
  • Net 11 dienų praleisime premium klasės Royal Caribbean kruiziniame laive „Serenade of the Seas“.
  • Kruize mėgausimės didelia pramogų pasiūla, puikiu maistu ir aukšto lygio aptarnavimu.
  • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Programa

 • Apsigyvenkime 5* viešbutyje ant vandens ir aplankykime pačias tolimiausias ir egzotiškiausias šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Australiją ir Naująją Zelandiją, plaukiant Premium klasės kruiziniu laivu. Kelionės metu pamatysime kvapą gniaužiančius didžiausius Naujosios Zelandijos fjordus, susipažinsime su Australų kultūra, gyvenimo būdu, bei aplinka, ragausime vietinės virtuvės, o vakarus leisime kruize, kuris mums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Šis turas žada neužmirštamus įspūdžius, kvapą atimančius vaizdus, puikią kompaniją ir komfortišką keliavimą. Laukiame jūsų prisijungiant prie šios įstabios kelionės.

 • 1 diena

  VILNIUS – HONG KONGAS

  Skrydis iš Vilniaus į Hong Kongą su persėdimu Helsinkyje.

 • 2 diena

  HONG KONGAS – SIDNĖJUS

  Mūsų lauks skrydis iš Hong Kongo į Sidnėjų.

 • 3 diena

  SIDNĖJUS (pietūs)

  Ryte nusileisime Sidnėjaus oro uoste. Mus perveš į viešbutį, kur galėsime atgauti jėgas po ilgos kelionės lėktuvu. Šią dieną mūsų laukia ekskursija Sidnėjuje. Turą pradėsime miesto kruize, kuriame galėsime ir papietauti jūros gėrybių bufeto tipo restorane. Po kruizo mūsų lauks pažintinė ekskursija po Sidnėjų. Keliaudami per miestą pamatysime žymiausias Sidnėjaus vietas – Šv. Marijos katedrą (St. Mary's Cathedral), Parlamento rūmus, Karališkuosius botanikos sodus, Sidnėjaus miesto rotušę. Apsilankysime ir Padingtono (Paddington), Kingskroso (Kings Cross) rajonus, Kinų kvartalą bei garsųjį Bondajaus (Bondi) paplūdimį. Po apžvalginės miesto ekskursijos keliausime per kvapą gniaužiantį Sidnėjaus uosto tiltą (Sydney Harbour Bridge). Metalinių arkų tiltas, skirtas traukiniams, automobiliams, dviračiams bei pėstiesiems, yra vienas plačiausių pasaulyje (50 m). Jis jungia Centrinį Sidnėjaus verslo rajoną ir Šiaurinį krantą (North Shore). Tiek vaizdas žvelgiant į tiltą, tiek nuo jo atsiverianti panorama – neapsakomo grožio, paliekanti neišdildomą įspūdį. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

 • 4 diena

  SIDNĖJUS - MĖLYNIEJI KALNAI (pusryčiai)

  Šią dieną mūsų lauks išvyka į Mėlynuosius kalnus (Blue Mountains) – į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktą kalnų grandinę Naujajame Pietų Velse. Pirmiausia apsilankysime Australijos gyvūnų parke (Featherdale Wildlife Park) – tai puiki galimybė ne tik išvysti kengūras, koalas, kazuarinius paukščius ir vombatus jų natūralioje aplinkoje, bet ir nusifotografuoti su jais.Toliau keliausime į pačius Mėlynuosius kalnus. Tai iš supleišėjusio smiltainio susidariusių, milžiniškais tarpekliais atskirtų kalnų eilė. Didžioji dalis kalnų augmenijos – eukaliptų miškai. Būtent dėl jų kilo ir kalnų pavadinimas – virš kalnų matomas melsvas švytėjimas, kurį sukelia šviesa, sklisdama pro eukaliptų lapiją. Vakare grįšime į Sidnėjų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

 • 5 diena

  KRUIZAS IŠ SIDNĖJAUS (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių vyksime į kruizinių laivų uostą. Atlikę registraciją, apsigyvensime priskirtoje kajutėje ir pradėsime savo įspūdingą turą kruizu. Tik įlipę į laivą, galite eiti papietauti, naudotis baseinais, SPA paslaugomis ir kitois pramogomis laive. Nakvynė laive.

 • 6 - 7 dienos

  PLAUKIMAS JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Pradėsime savo nuotykį Ramiajame vandenyne! Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynė laive.

 • 8 diena

  PIKTONAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių pradėsime savo turą apžiūrėti laukinės Naujosios Zelandijos gyvūnijos. Turo metu turėsime galimybę giliau pažvelgti į banginių medžiojimo istoriją. Ieškodami banginių kartu dalyvausime ir migruojančių banginių stebėjime. Visa mūsų surinkta informacija bus oficialiai pateikta Apsaugos departamentui, kad darbuotojai galėtų priimti teisingus sprendimus dėl banginių apsaugos. Vietovė, kurioje ieškosite migruojančių kuprinių banginių, pasižymi dramatiškais kraštovaizdžiais, čia stūgso aukščiausias snieguotas kalnas, o tvirtos vertikalios uolos apsaugos mus nuo vyraujančio vėjo. Tai yra geriausia vieta Naujojoje Zelandijoje, kur galima rasti šiuos nuostabius didingus gyvūnus, judančius lėtai į šiaurę iki Ramiojo vandenyno. Ekskursijos trukmė 4h. Nakvynė kruize.

 • 9 diena

  VELINGTONAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių leisimės į pažintinį turą po Naujosios Zelandijos sostinę – Velingtoną. Gidas supažindins su miestu ir papasakos apie gyvenimą jame vietinių žmonių akimis. Pamatysime gražiausias ir svarbiausias miesto vietas, pasigrožėsime 360 ° vaizdu į miestą nuo Viktorijos kalno, užkilsime garsiuoju funikulieriumi ir pasidžiausgsime saulės spinduliais pajūryje. Ekskursijos trukmė 3h. Nakvynė kruize.

 • 10 diena

  KRAISTČERČAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių keliausime pažinti Naujosios Zelandijos gyvūnijos ir senosios kultūros į Vilovbanko laukinės gamtos rezervatą. Bevaikščiodami rezervate, sužinosime daugiau apie vietinę fauną iš Wilis šeimos atstovų, kurie rūpinasi gyvūnų išsaugojimu. Čia pamatysime vienintelę pasaulyje alpinę papūgą, žymųjį paukštuką kivi, laisvėje gyvenančius Damara avis, alpakas, kapucinų bezdžiones, lemūrus ir kt. Vėliau vietinis maorių karys pasveikins mus atvykus ir pristatys atkurtą maorių kaimą. Apžiūrėsime maorių drabužius, ginklus, maisto gaminimo įrankius, muzikos instrumentus, o taip pat ir stebėsime tradicinius šokius bei dainas. Ekskursija bus dalinai verčiama iš anglų kalbos, mūsų grupė bus prijungta prie anglakalbių grupės. Ekskursijos trukmė 4h. Nakvynė kruize.

 • 11 diena

  DUNEDINAS, NAUJOJI ZELANDIJA (pilnas maitinimas laive)

  Po pusryčių pradėsime įspūdingą turą Otago pusiasalyje, iš arti pamatydami unikalią laukinę gamtą. Kelionės metu stebėsime Karališkuosius Albatrosus, didingai skriejančius Otago pusiasalio gale ties Taiaroa iškyšuliu. Pakeliui sustosime lengviems priešpiečiams, o po pietų laukia pati įspūdingiausia dienos programa, aplankant „Elm Wildlife Tours“ privatų laukinės gamtos rezervatą. Čia iš arti stebėsime kailinius ruonius, gretimame smėlėtame paplūdimyje, gražioje įlankoje besiilsinčius jūros liūtus ir aktyviuosius geltonakius pingvinus. Taip pat pamatysite mažiausią pasaulyje pingviną. Grįždami dar pasigrožėsime Dunedino miesto vaizdais ir apsilankysime Baldvino gatvėje (stačiausia pasaulio gatvė). Ekskursijos trukmė 6h. Nakvynė kruize.

 • 12 diena

  SUTEMŲ FJORDAS – NEPATIKIMASIS FJORDAS – MILFORDO ĮLANKA (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną kruizas plauks ypatingai vaizdingu maršrutu. Kirsime net tris vienus iš didžiausių Naujosios Zelandijos fjordų. Į Sutemų fjordą galima patekti tik jūra. 40km ilgio fjordas yra didžiausias ir sudėtingiausią sistemą turintis fjordas. Dėl gausių kritulių regione gausu vaizdingų krioklių. Milfordo įlanka garsėja savo didinga kalnų virtine, padengtais atogrąžų miškais ir kriokliais, kurie krenta žemyn iš įvairių pusių. Fjorde gyvena kailinių ruonių kolonijos, pingvinai ir delfinai. Nepatikimasis fjordas yra praktiškai žmogaus nepaliestas, fjordas sukuria stebuklingą atmosferą - jis yra tiesiog nepaprastas ir neabejotinai kvapą gniaužiantis.

 • 13 -14 dienos

  PLAUKIMAS JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dienos nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį, niekada neprailgs! Pasimėgaukite diena kruize, naudodamiesi visomis teikiamomis paslaugomis: pasilepinkite SPA procedūromis, išsimaudykite baseinuose, pasportuokite ar išmokite origami, salsos žingsnių, vyno paslapčių. Laivo personalas nenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus! Nakvynė kruize.

 • 15 diena

  SIDNĖJUS, AUSTRALIJA (pusryčiai laive)

  Po pusryčių mus perveš į oro uostą, iš kur laukia skrydis į Vilnių.

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžtame į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 lapkritis
Antr, Lapkr 17Treč, Gruo 2 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2135 EUR
 

+ skrydis apie 1200 EUR
su skrydžiu nuo 3335 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Kaina nuo 2135 eur/asm vidinėje kajutėje
Kaina nuo 2282 eur/asm kajutėje su langu
Kaina nuo 2447 eur/asm kajutėje su balkonu

Royal Caribbean Serenade of the Seas »

„Royal Caribbean International“ yra prekės ženklas, turintis neįtikėtiną istoriją ir neribotą potencialą. Ši kruizinė kompanija nustato ne tik naujus standartus laivų dydžiui, bet ir jų modernumą. Ypatingas dėmesys čia skiriamas pramoginei programai. Laivai gali pasiūlyti daugybę sporto ir laisvalaikio pramogų, kurios skirtos skirtingoms amžiaus grupėms. „Serenade of the Seas“ laivas yra dalis „Radiance“ klasės ir pradėjo veikti 2003 m. Šiai laivų klasei būdingas ryškus ir modernus dizainas, dideli langai ir turtingos vidaus erdvės. Plati pramogų programa, įvairus maistas ir tarptautinė aplinka, tai kas daro šį laivą ypatingu . Paskutinis „Serenade of the Seas“ modernizavimas buvo baigtas 2012 m.. Atmosfera čia yra rami ir atpalaiduojanti, aptarnaujantis personalas paslaugus ir draugiškas, tad puikiai jausis kiekvienas vertinantis patogų keliavimo būdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • 2 nakvynės 3* viešbutyje prieš kruizą;
  • 10 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
  • Uostų mokesčiai;
  • Pervežimai oro uostas – viešbutis - uostas – oro uostas;
  • Elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas;
  • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
  • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
  • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Sidnėjus – Vilnius su 2 persėdimais (įskaičiuotas 23kg bagažas);
  • Aptarnavimo mokestis laive (14,5 USD per naktį asmeniui);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~25 EUR BTA draudimas);
  • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina 470 EUR) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
  • Maitinimas ekskursijų metu, jei nepažymėta programoje;
  • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
  • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką